Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2013., 10:14   #61
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
moj se rome još skida gotov sam za 3 sata i bit će najveća fora kad ga pokrenem i shvatim da total war:rome1 je još najbolji
mislim da nakon 5 patcheva će sve pokrpat

dali se može nakon pokoravanja neke od ne igrivih frakcija njih izabrat u meniju?
jel netko prčko po configu?


edit: gledo sam malo gameplay unatoć tome šta ja bolja grafika bila u video nego šta je u igri, makar staviš na max. možda će izdat HD dirx11 pack uskoro i to samo 9.99$

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 04.09.2013. u 10:27.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2013., 16:26   #62
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Meni na extreme radi savrseno fluidno na 1080p,ali cim ukljucim v-sync osjeti se lag kad skrolam kroz šumu ili vojnike.Bez vsynca mi se nekad lomi slika po sredini jer ocigledno imam preko 60 fps-a.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2013., 22:22   #63
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
evo igram već tri sata i igra je solidna ali optimizacija 0 bodova imam malo fpsa i jednostavno ne igrivo možda do drivera a možda ne podržava ati-amd konfu.mislim da treba patch odma.
jel se može kako izbijeć ono čekanje svih frakcija pa da dođeš opet na red.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2013., 22:29   #64
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Evo performanse,

http://www.pcgameshardware.de/Total-...marks-1086131/

Igra je kao i prosla dosta "CPU limitied" i ide lose na svemu. Srecom pa puno FPS ne treba. Cekanje izmedu turnova se naravno ne moze izbjec jer CPU treba iskalkulirat poteze svih u okolici a to traje vise ili manje, ovisno o brzini proca i memorije.

Kod mene je GPU uglavnom ispod 70%, CPU 40-50% s tim da jako optereti prvu jezgru kaj bi mogao bit problem za AMD procesore i pojede preko 1gb memorije.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 04.09.2013. u 22:41.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2013., 20:59   #65
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
prića se da uskoro izlazi patch i to jedan od mnogih a komentari su da je igra u beti i kao takva je plasirana na tržište
zakon!!!!
edit:baš gledam kak igra komp optrećuje-kaj se tiće proca tu ga fino stišće ali grafika jedva da radi na 40% wtf
stavim grafiku na ultra brutal god level ili na low low low nema promjene u fpsima??
sada sam mijenjo drivere ništa imate kakv savjet!?

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 05.09.2013. u 21:40.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2013., 15:36   #66
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
http://wiki.totalwar.com/w/Total_War_ROME_II:_Patch_1

patch je izašo vi koji ste ga skinuli automatski sa stema kolko ima mb-a i jel bolje ili nije?
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2013., 19:06   #67
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
baš gledam na metacriticu, prosječna ocjena koju je preko 1k usera dalo igri je 4.3
svi koji su igru preorderali i kupili prvi dan su skužili da su zapravo beta testeri pa sad mnogi od njih isfrustrirani daju ocjenu 0 ili 1 uz bijesne komentare, premda igra zaslužuje više.

ekipa nikako da shvati se total war naslovi kupuju i igraju sa odmakom od barem nekoliko mjeseci, idealno godinu dana.
svaki novi nastavak ne nudi ništa revolucionarno novo u ondosu na prethodni i stvarno ne vidim čemu nestrpljivost i žurba i zašto ne bi mogli baciti još koju rundu shoguna ili napoleona dok developeri ne pokrpaju rome pa ga onda kupiti i uživati.

al šta ćeš, ljudi ko ljudi....
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2013., 20:42   #68
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
http://wiki.totalwar.com/w/Total_War_ROME_II:_Patch_1

patch je izašo vi koji ste ga skinuli automatski sa stema kolko ima mb-a i jel bolje ili nije?
30 mb
I neznam neki ljudi se kunu da stima pogotovo s beta driverima od grafa. Ono +15fps.
Ja cu tek danas isprobat igrat bas al po testu ispada da mi se smanjio fps za 3-4
Ko i igra nekima radi nekima ne
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2013., 20:45   #69
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Citiraj:
Autor The Satara Pregled postova
baš gledam na metacriticu, prosječna ocjena koju je preko 1k usera dalo igri je 4.3
svi koji su igru preorderali i kupili prvi dan su skužili da su zapravo beta testeri pa sad mnogi od njih isfrustrirani daju ocjenu 0 ili 1 uz bijesne komentare, premda igra zaslužuje više.

ekipa nikako da shvati se total war naslovi kupuju i igraju sa odmakom od barem nekoliko mjeseci, idealno godinu dana.
svaki novi nastavak ne nudi ništa revolucionarno novo u ondosu na prethodni i stvarno ne vidim čemu nestrpljivost i žurba i zašto ne bi mogli baciti još koju rundu shoguna ili napoleona dok developeri ne pokrpaju rome pa ga onda kupiti i uživati.

al šta ćeš, ljudi ko ljudi....
Pa e to je to. Citam na forumuma ljude koji kazu ono zeznuli ste me na empireu pa na shogunu sad sam mislio da ce bit drugacije
Ajde njubovima oprostit na neznanju al ono ima ohoho veterana sto kukaju.
I da zivimo u vremenu gdje igre izlaze nedovrsene al ak se ima soli u glavi to se zna i primjenjuje...ocito ne.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 08:36   #70
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Veliki san fan total war serial..jos od prvog shoguna..

Ovo je jednostavno katastrofa sto su od igre napravili. Pricat cu samo o gameplayu , ovo s grafikom ce rijesit driveri i patch u pon

Igra se jednostavno svodi na capture the flag!!! whf??pa ovo je total war.. Obrisao sam igru jucer nakon sto sam izgubio jednu od tih capture the flag sranja. Branim se. I AI mi stavi zastavu na sredini livade,a iza mene brdo,naravno popnem se na brdo..i mislim si,ok izgubit cu al cu mu barem satrat 50%vise vojske..kad ono AI samo trci na zastavu i to je to. Dok ovo nerjese total war serial je za mene mrtav. Ono sto je bilo najbolje u igri su ubili(taktika)

Nadalje: Diplomacija nula bodova,jednostavno neradi
Nadalje: Gdje je faction heir???NEMA GA!!, pa jedna od boljih stvari u rome 1 je bilo pratiti svoju dinastiju i famili tree..sad imate samo generale za kojih vas tako rec boli fifi
Nadalje: Pomorske bitke??CEMU u k... raditi i razvijati vojne brodove kad su transporteri besplatni(i snjima bez problema unistis vojne brodove na koje placas pozamasni upkeep)?

Ima jos tonu gresaka(al ovo gore jednostavno neoprastam)
rock00 je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 12:22   #71
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
haha,pa normalno da ne opraštaš jer su od igre napravili španjolsku sapunicu. Ko fol strategija,a na kraju ispade loš turn based monopoly bez mozga. Ali igra me nije koštala ni kune tako da nisam ni ljut. Zaigrat cu je za jedno godinu dana kad (ako)isprave sva ta sranja
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 16:01   #72
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Prije nego krenem sa ovom igrom htio bi probat prvu verziju ali vidim da total war franšiza ima već dosta nastavaka ili ekspanzija pa mi nije jasno koju je najbolje isprobat??

Total war shogun 2 kao najnoviju ili??
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 16:23   #73
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova

Total war shogun 2 kao najnoviju ili??
Da, meni je odlican bas zbog Japana. A igrao sam ih sve, od prvog Shoguna nadalje.
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 19:07   #74
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova
Prije nego krenem sa ovom igrom htio bi probat prvu verziju ali vidim da total war franšiza ima već dosta nastavaka ili ekspanzija pa mi nije jasno koju je najbolje isprobat??

Total war shogun 2 kao najnoviju ili??
Rome 1 , Medieval 2 i Shogun 2 se smatraju najboljim total war igrama.
A posto su svaka u drugom periodu mos birat najdrazi.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 21:38   #75
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Katastrofa što su napravili od ove igre!

Pokušavam podijeliti vojsku i nikako da je podijelim.. Razmišljam, ok nisam odavno igrao TW pa možda nešto krivo radim. Proguglam malo kad ono wtf ne možeš podijelit vojsku a da nema generala druga vojska!!!???

P.S.Je li postoji mogućnost kontrole poreza za svaki grad pojedinačno? Koliko se sječam to se prije moglo kontrolirat?
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 21:40   #76
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor rock00 Pregled postova
Veliki san fan total war serial..jos od prvog shoguna..

Ovo je jednostavno katastrofa sto su od igre napravili. Pricat cu samo o gameplayu , ovo s grafikom ce rijesit driveri i patch u pon

Igra se jednostavno svodi na capture the flag!!! whf??pa ovo je total war.. Obrisao sam igru jucer nakon sto sam izgubio jednu od tih capture the flag sranja. Branim se. I AI mi stavi zastavu na sredini livade,a iza mene brdo,naravno popnem se na brdo..i mislim si,ok izgubit cu al cu mu barem satrat 50%vise vojske..kad ono AI samo trci na zastavu i to je to. Dok ovo nerjese total war serial je za mene mrtav. Ono sto je bilo najbolje u igri su ubili(taktika)

Nadalje: Diplomacija nula bodova,jednostavno neradi
Nadalje: Gdje je faction heir???NEMA GA!!, pa jedna od boljih stvari u rome 1 je bilo pratiti svoju dinastiju i famili tree..sad imate samo generale za kojih vas tako rec boli fifi
Nadalje: Pomorske bitke??CEMU u k... raditi i razvijati vojne brodove kad su transporteri besplatni(i snjima bez problema unistis vojne brodove na koje placas pozamasni upkeep)?

Ima jos tonu gresaka(al ovo gore jednostavno neoprastam)
potpisujem, isto je kupio neki dan, jucer ujutro tek zaigrao, i ostao razocaran

cak toliko da sam evo pokrenuo Diablo 3 (nakon dugooo vremena)
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 21:41   #77
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ja igram Company of Heroes 2.Jebeš ti ovo sranje :P
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2013., 11:21   #78
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja sad prašim splinter cell blacklist, i batman arkham city. ovo ću skinut za nekih godinu dana
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2013., 15:20   #79
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
zbriso sam rome 2 isto ko i taj coh 2....
total war rome1 rula i to vanila i mod verzija...
coh1 sa svima nastavncima je puno bolji od coha2 a da ne prićam kad staviš eastern front mod da coh2 se može sakrit.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2013., 01:00   #80
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Mislim da nisi u pravu. Samo pogled na taktičku mapu u donjem lijevom kutu govori koliko je COH1 star i zaostao naspram COH2.O grafici necu jer nije ni bitno toliko posto je i COH1 lijepa igra i dan danas. Da ne govorim o bugovima i true sightu koji COH1 nema. Ima milion sitnica,ali to spada pod temu COH2
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2013., 14:11   #81
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 434

gmax je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2013., 14:29   #82
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Wiiiiiiiiiii!
E ljudi ako tko nema greek dlc nek ode na steam i malo lurka ili napravi pristojan thread na rome 2 discussions.
Ovi sto su preordali s amazona su dobili 2 koda radi kasnjenja pa se dijeli.
7,50€ ustedeno
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2013., 15:05   #83
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
haha,sta imas uštedjeti kad ti recenzija od Angry Joa sve govori.Igra ne vrijedi ni pišljiva boba. Zadnje smeće koje ce kroz par mjeseci kostati manje od Duke Nukema Forewer,mozda 4 eura sa expanzijama.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2013., 09:32   #84
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Ma pokrpati će to oni, nisu ludi da ruše cijenu i priznaju poraz Ja čekam dok sve ne pokrpaju da može parirati Shogunu po ispoliranosti, i onda nakon toga još čekam neki 75% deal
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2013., 10:07   #85
Croatum
Registered User
Moj komp
 
Croatum's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Hellhound Pregled postova
Wiiiiiiiiiii!
E ljudi ako tko nema greek dlc nek ode na steam i malo lurka ili napravi pristojan thread na rome 2 discussions.
Ovi sto su preordali s amazona su dobili 2 koda radi kasnjenja pa se dijeli.
7,50€ ustedeno
Valjalo bi isprobati nabaviti kod za dlc. Kako tebi ide igra prijatelju? Vidim da imas sličnu konfu mojoj. Meni je usporeno ko sam vrag
Croatum je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2013., 15:17   #86
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Croatum Pregled postova
Valjalo bi isprobati nabaviti kod za dlc. Kako tebi ide igra prijatelju? Vidim da imas sličnu konfu mojoj. Meni je usporeno ko sam vrag
Pa zacudujuce dobro...
Bitke 25-30 a mapa 45-50 fps- sad kolko je to nekom igrivo

Ja zadovoljan s obzirom na harver, a ako nesta ispachiraju i dodaju jos frameova kud ces bolje.

Postavke:

AA-off, texture-high, (water, shadows, sky)-medium, particle-low, (terrain,trees)-high, grass-medium,buildings-medium, unit detail-high, unit size-ultra
Ostale dide baje(vsync itd. sve off osim distorzije iako i to moze off)

Najmanje stavljam na medium jer low je prakticki off. Npr trava na low ne postoji, drvece je ko kartonski izrezak,teren je mjesec, sjene ne postoje...
Isto tak teksture na manje of high izgledaju ruzno.( to je vizualno maltene najvaznije)

Isto tak ja nisam dozivio skoro niti jedan bug a pogotovo one lude s jubitoa.
Jedino mi je igra jednom freezala u 25 sati igre.
Vise imam ove manje probleme. Prolog mi se nije otkljucao i nema achivementa(lol znam znam), bitke su prebrze(najdulja mi trajala 18 min i to samo radi ogromnog manevriranja inace prosjek 3min), formacije se raspadaju, nema filmica, agenti su samo reskinovi i sl.

Sve u svemu dobro sam prosao s obzirom na druge i cinjenicu da je CA igra.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2013., 20:14   #87
Croatum
Registered User
Moj komp
 
Croatum's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 20
Vratio sam grafičke drivere na 12.11 i čini mi se da je bolje. Možda sam i umislio, ali ti su mi se driveri pokazali kao najbolji u svim igrama.

Najgori dio ovog TW nastavka je nenormalno dugo kalkuliranje poteza, odnosno trajanje turna...
Croatum je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 08:24   #88
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,034



Došlo je odjednom do civilnog rata bez ikakvog prethodnog upozorenja/indikatora.

Hrana/novac/zadovoljstvo življa/utjecaj u senatu - sve u debelom plusu - turn je cca 80ti, a postavka very hard.

Stvorila se jebena Senate Loyalist frakcija na Sardiniji s 4 pune vojske (sve iste jedinice ka i moje) i naravno odma mi krenu od grada do grada.

Popizdija sam jer je mojih 7 legija bilo na rubovima carstva (4 u baskiji i 3 u egiptu), a s 2 legije u italiji nisam ništa moga napravit protiv njih.

Recruit cap mi je naravno 9 pa ne mogu stvorit dodatne legije

Inače u pitanju je vojska gladijatora koju sam stvorija - svih 9 legija (kad sam cicija pa nisam tija trošit resurse na barake za regrutaciju - 1slot/novac/tehnologiju)

Zato i pitam da li netko zna možda - random događaj/unaprijed određeni nakon nekog turna/ ili sam ja šta syeba jer imam vojske "gladijajatora"


-->
Ako netko igra s Rimom i odigra je priko 100 turnova nek klikne ispod, vi ostali patite



Došlo je odjednom do civilnog rata bez ikakvog prethodnog upozorenja/indikatora.

Hrana/novac/zadovoljstvo življa/utjecaj u senatu - sve u debelom plusu - turn je cca 80ti, a postavka very hard.

Stvorila se jebena Senate Loyalist frakcija na Sardiniji s 4 pune vojske (sve iste jedinice ka i moje) i naravno odma mi krenu od grada do grada.

Popizdija sam jer je mojih 7 legija bilo na rubovima carstva (4 u baskiji i 3 u egiptu), a s 2 legije u italiji nisam ništa moga napravit protiv njih.

Recruit cap mi je naravno 9 pa ne mogu stvorit dodatne legije

Inače u pitanju je vojska gladijatora koju sam stvorija - svih 9 legija (kad sam cicija pa nisam tija trošit resurse na barake za regrutaciju - 1slot/novac/tehnologiju)

Zato i pitam da li netko zna možda - random događaj/unaprijed određeni nakon nekog turna/ ili sam ja šta syeba jer imam vojske "gladijajatora"


__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 14:39   #89
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Ma to ima veze s onom politikom, sam su je tak napravili da to niko ne kuzi.
Vjerojatno si ti tim svim osvajanjima postao preutjecajan a ovi bi i dalje republiku pa eto pobune.

Za vojske nebrini...ipak njima upravlja debilni ai
Kad sve potuces mislim da ce dobit izbor republike ili carstva, to ce ti biti ko dodatni faction bonus samo naravno nepise sto koji daje tak da bi moro sejvat prije da probat oboje da vidis koji ti se vise svida.

Al stvarno je ta cijela faction politika tako misteriozno napravljena da ono...
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2013., 07:50   #90
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,034
Aha izgleda da je onda slično ka u Empireu, doduše tamo pobunjenici sami srede stvar u 1-2 turna i to u glavnom gradu (ako se ne odlučiš borit protiv njih), i kad pobijede biraš repu ili monu od svoje države

Ovdi se odjednom pojavi civilni rat i izdajnici se automatski sele od grada do grada s hrpom vojske, i pravi su PITA
I zanimljivo je kako su se jednostavno klonirali (sve identične jednici ka i u mene).

BTW ovaj koncept izgradnje u gradovima i regrutacije vojske, ukidanje obiteljskog stabla, te beskonačno dugi load/end turn mi lagano idu na "denis"
__________________


Pomelo mi sig -.-

Zadnje izmijenjeno od: Drvoje. 15.09.2013. u 07:57.
Drvoje je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na