Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.04.2014., 20:08   #3961
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Problem je slijedeci: iphone 4s , ios je 7.1.1. Za vrijeme poziva pocinju distorzije nakon par sec, robotski glas, pucanje. Na diktafonu sam testirao zvucnik, zvucnik nije, isto se dogadja i na vanjskom zvucniku kad prebacim poziv. Probao 3 razicita sima od tri providera(vip i tele), problem je samo u tmobile kartici, ali ta ista kartica u starijem 3gsu radi normalno kao i u mojoj lumiji. Dakle samo ta kartica i 4s imaju problem, nisam probao drugu tmobile karticu. Kartica je vec dvaput zamjenjena u tcomu. Odradio dvaput restore na tvornicke postvake, normalni i preko dfu moda, nikakva promjena. O cem se radi ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 24.04.2014. u 22:17.
JuiceBox je offline  
Staro 03.05.2014., 21:06   #3962
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 509
Pozz ljudi,ovako ja imam problem sa ViaMichelin aplikacijom. OS je 7.1.1,a problem je sljedeći - dakle,kad upišem rutu od kud do kud i da mi on izračuna izbaci mi sljedeće: "Geolocation service deactivated : Activate it in the settings (Confidential). "
Da napomenem,prije mi je normalno radilo,Lokacijske usluge za ViaMichelin su uključene,probao sam izbrisati aplikaciju,resetirao Lokacijske i usluge privatnosti al opet isto. Zna li netko u čemu je problem? Ta aplikacija mi je stvarno korisna!
Astra je offline  
Staro 03.05.2014., 21:46   #3963
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Jedno pitanj, u youtube aplikaciji mi je u girnjem lijevom kutu mala tocka bijela, ko jedan pixel bijeli skroz i stalno je prisutan. To je samo u youtubeu, tako da nije mrtvi pixel ili nesto, pa ako netko moze provjeriti ili je samo meni
Evo izgleda da je popravljeno na zadnjem updateu aplikacije.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline  
Staro 04.05.2014., 19:43   #3964
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 509
Citiraj:
Autor Majkus! Pregled postova
Pozz ljudi,ovako ja imam problem sa ViaMichelin aplikacijom. OS je 7.1.1,a problem je sljedeći - dakle,kad upišem rutu od kud do kud i da mi on izračuna izbaci mi sljedeće: "Geolocation service deactivated : Activate it in the settings (Confidential). "
Da napomenem,prije mi je normalno radilo,Lokacijske usluge za ViaMichelin su uključene,probao sam izbrisati aplikaciju,resetirao Lokacijske i usluge privatnosti al opet isto. Zna li netko u čemu je problem? Ta aplikacija mi je stvarno korisna!
Zna li netko?
Drugo pitanje. Baterija mi je nakon 5 godina smanjila kapacitet drastično. Zanima me di kupiti original bateriju,dali se može kupiti neka većeg kapaciteta i dali je problem zamjeniti ju? I dali će se šta izbrisati iz iPhonea ako fizički izvadim bateriju? Hvala.
Astra je offline  
Staro 04.05.2014., 19:45   #3965
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nece se izbrisati. Ja sam na ebayu kupio originalnu bateriju i za 3gs i za 4s. Ako iskopam od kojeg lika stavit cu ovdje ili na PM.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 04.05.2014., 19:58   #3966
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 509
Ajde može,hvala ti. Cijena (okvirno)? Makar bi ja nekome dao da mi to ugradi ili nije neki preveliki problem? nemam onaj šrafciger..
Astra je offline  
Staro 04.05.2014., 20:00   #3967
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Dobis sav alat uz nju i na ifixit imas tutorial . Cca 10-15 dolara ti je baterija.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 05.05.2014., 13:00   #3968
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Pozdrav svima, treba mi neispravan Iphone 4, znači ne mora ništa na njemu raditi...frendu sam raskopao njegov pokvaren prije jedno pola godine, nije mu bilo spasa i završio je u smeću...danas me zove da mu treba taj iphone za ne znam šta...gdje bi to mogao nabaviti?
skyman je offline  
Staro 05.05.2014., 13:21   #3969
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
probaj ovdje "nabaviti"
http://www.njuskalo.hr/?ctl=search_a...ravan+iphone+4



Sumnjam da netko dijeli neispravne..
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline  
Staro 05.05.2014., 14:37   #3970
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Još jedan sigurnosni problem - otključavanje lock screena pomoću Siri
http://www.bgr.in/news/watch-how-eas...ecurity-alert/

Usporedba potencijalnog iP6 sa iP5s i Galaxy S5 (francuski!)
http://www.nowhereelse.fr/iphone-6-m...hone-5s-97315/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 21.05.2014., 19:27   #3971
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
baš sam nešto skužio, iritira me, okinem fotku, i nekad ju provučem kroz auto-enhance jer fakat bolje ispadne, i kad transferram na komp kablom, original se transfera, ne enhancana fotka

sejvan je enhance, da nebi mislili da nisam sejvo

a kad si tu istu fotku mailam, dođe enhencana

vidim po netu da je to normalnu, no iritira me. ako sam već enhenco sliku nek mi salje nju a ne original.
__________________
mamutarka je offline  
Staro 25.05.2014., 22:15   #3972
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Bok. Prosli tjedan sam kupio iPhone 5S i primijetio sam da ponekad kad pretrazujem aplikacije u App Storeu, izbaci me iz cistog mira van. Znaci, srusi se App Store. Malo sam istrazivao po internetu i isprobavao neka rjesenja koja predlazu: http://www.iphoneincanada.ca/how-to/...rashing-ios-7/ , no ne uspjeva mi. Znaci, ne srusi se odmah, vec npr. kad nesto trazim, ili pregledavam aplikacije po kategorijama, izbaci me na home screen, tj. srusi se. Nisam isprobavao reset svog sadrzaja i poruka, ali kad sam dobio telefon, u opcijama pod reset, od onih sest opcija, sve sam resetirao, znaci od lokacije do svog sadrzaja i poruka-izbrisao iPhone, tak da sam sve na cisto instaliravao i sve je do danas bilo u redu. Znaci, i instalirao sam aplikacije i sve je u redu. Samo me iritira to zasto se stalno nakon nekog vremena pretrazivanja rusi? Iritantno je.
jurica_m je offline  
Staro 28.05.2014., 14:00   #3973
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
To je dosta čudno, meni na iphone 5 se ništa ne dešava slično.

Probaj hard reset (držiš power i home tipku 10 sec - ne više) pojavit će ti se jabuka na telefonu, i resetirat će se telefon.