Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2008., 18:49   #1
Ementaler
Premium
Moj komp
 
Ementaler's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 133
The Godfather II

EA je prije oko dva mjseca najavio nastavak Godfathera, a danas je izašlo na internet i nešto više informacija o igri:

http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2195&select=27

Što mislite o ovome? Kako vam se svidio prvi dio itd...
__________________
Manuel Calavera: I just locked an open door... strange, yet symbolically compelling.
Ementaler je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2008., 18:52   #2
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Meni je prvi bio loš. Igrao sam ju sat vremena i obrisao. Mafia mi se cini puno bolja igra iako je starija.
Crash009 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2008., 19:25   #3
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Ako bude kao jedinica, nece bit dobro.

Mafia je od Godfathera za tri koplja bolja...
vercetti je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2008., 20:51   #4
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
prvi dio jej jedan te isti od početka igre pa do čistog kraja...moglo bi reći da ima samo dvije misije:1.pokupi ovog, otpeljaj ga na neko mjesto, i usput pokolješ ak se ti kaj najde
na putu
2.zavladaj cijelim gradom
drugi dio mora obavezno imati različitije misije
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2008., 22:49   #5
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
mafia je meni puno bolja od gf-a. Jedino sto je na gf-u dobro su mogucnosti tokom borbe. Voznja automobila i grafika su mi koma, a atmosfera nije ni blizu mafie.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2008., 00:37   #6
Ementaler
Premium
Moj komp
 
Ementaler's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 133
Grafike j meni bila ok, a eksplozija se sjećam da su bile pre dobre.. doduše bilo je monotono što je bilo jako malo vrsta automobila i skoro svi su se isto vozili, tj. imali isti ili jako slična fizikalni model... usto išli su totalno prebrzo...
al sve u svemu da niej bilo malo unikatnije sređene bobe igra bi bila preloša... ovako m ije bila ok... nadam se da će tu hand to hand borbu odradit kako treba, mrvicu bolje nego u jedinici i da ce misije biti raznovrsnije..
__________________
Manuel Calavera: I just locked an open door... strange, yet symbolically compelling.
Ementaler je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2008., 10:40   #7
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
jedinica je bila takav crap da je boljela glava ali doslovno. Možda nekaj bolje naprave u dvojci
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2009., 10:10   #8
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
evo izasao godfather 2. narucujem ju danas
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2009., 10:13   #9
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Ja probao. Nije mi bas nesto. Nekako je prekomplicirana za moj ukus, moras 10 stvari odjednom radit. Jedino je GTA serijal tu dobro sreden. Kontrole su mogle biti i bolje.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2009., 19:09   #10
zmaj_xpzt
Premium
 
zmaj_xpzt's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vž
Postovi: 59
Citiraj:
Autor pipe Pregled postova
Ja probao. Nije mi bas nesto. Nekako je prekomplicirana za moj ukus, moras 10 stvari odjednom radit. Jedino je GTA serijal tu dobro sreden. Kontrole su mogle biti i bolje.
jedino dobro što me raduje je sistem tučnjave
jednostavno uživam ljude ubijati
zmaj_xpzt je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2009., 20:02   #11
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
0 bodova,gta 4 je daleko bolja igra
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2009., 20:49   #12
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
ovo je samo kopija saints row-a i gta kaj oćekujete,kakve su misije u igri?ak je ko u prvom izdavače treba zapalit
Markos je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2009., 21:36   #13
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ovak, da ne namatate bezveze !

Zoveš se Dominik, to je prvo kaj mi je zapelo, neznam kud baš takvo ime...

Inače igra je mrak, i prvi mi se dio sviđao al ovo je još bolje, ima tolko opcija za upravljat mafijom i svojom bandom da je to milina!

Grafika je fenomenalna, a eksplozije su nešto posebno, zbilja imaš dojam koda su prave...e da igra mi pali karticu više nego Kriza ili bilo koja druga igra....zbilja kuri i GPU i CPU !

Evo vam malo slika pa si pogledajte dok ne kupite i vi svoju !





A zbog ovog moraš igru voljet, lika gutiš i čuješ kak onak krklja i kak mu nekaj u vratu puca(kosti valjda )....mmmmm




Ak vam se sviđa MAFIA,GTA onda bude ovo došlo ko šlag na kraju...
HEhe, jedino zasad još kaj sam skužil da lik trči ko da ima nekaj u guzici...ko na GTA

Zadnje izmijenjeno od: danc00. 04.04.2009. u 21:48.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 12:51   #14
petkovicroby
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: belišće
Postovi: 46
chyngyOS molim te mi objasni KAKO mozes usporedivati ovu igru sa GTA4.
Sam da ovo kazem jeb* vas vise GTA4.Jel se mora u svakoj temi spominjat svaki drugi post GTA4 je bolji i td.Daj razmisljajte malo i bolje sutite ak cete tako skupljati postove
bolje si otvorite temu GTA4 bolji od svih nadolazecih naslova iagara nego to raditi sto radite cijelo vrijeme.
GTA4 je SRANJ********* sam toliko od mene
petkovicroby je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 14:05   #15
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Ajde opusti se malo..

btw, mozda bi mogao probat ionako neznam sta bi igro
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 14:24   #16
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
evo baš je dobil, instaliral bum je poslije, btw kakva je mapa, čujem da je jako malo, istina?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 14:41   #17
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Issssss.... sjecam se prvoga nastavka, kakvi su to problemi bili da sam vristao od smjeha.
Kada je igra izlazila vec je PS2 bio govance sto se tice hardvera a i ovi u EA su bili zaduzeni za portanje igara pavijani, imao sam problema sa jednom misijom u kojoj sam morao brzo zbrisati iz nekoga restorana no svaki puta bi me murija uspjela uhvatiti i nikada nisam presao igru, zasto? pa zato sto je problem bio pop upom tj kada bi se prebrzo zaletio sa autom i skrenuo u neku sporednu ulicu istoimene ulice nije bilo pa sam stajao u zraku tj sivilu dok mi se murija nije zaljepila na auto i tek se onda ucitao ostatak
Ma katastrofa nadam se da nece biti takvih problema i ovaj puta

Po ovim gore slikama iz igre ne da je last gen nego CRAP gen igra, vide koliko opcija od hdr-a pa do neznam cega, mogli su malo vremena i na teksture potrositi

Uglavnom: http://www.gametrailers.com/player/47070.html
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 15:03   #18
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Kakvo je stanje jel isto bugovita kao i prvi dio? Prvi dio je suoper ali bugovi kvare gušt igranja.

I dali je kao i GTA neoptimiziran? Ak je, ne zanima me.
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 15:04   #19
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
evo baš je dobil, instaliral bum je poslije, btw kakva je mapa, čujem da je jako malo, istina?

Da, mala je mapa! To je sra**, i vožnja autom je koma, al veljda to nije bilo primarno! Zato su fajtevi ok, i zabavni!!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 20:01   #20
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Da, mala je mapa! To je sra**, i vožnja autom je koma, al veljda to nije bilo primarno! Zato su fajtevi ok, i zabavni!!

mislim da ce na kraju mapa bit veca i ok!! druga stvar igra je za mene cist ok optimizirana nekih 40-50FPS.a na 1920x1200 sa mojom grafom ja zadovoljan proc je na nekih 70% tako da quad dobro dode....

po pitanju GTA 4 igra je smece iz jednostavnog razloga sto je optimizacija za klinac ja nisam imao vise od 20FPS.a tj slide show igru sam presao i nista posebno... ista je ko i GTA SA i VC razlike su minimalne. Vec znam da ce se sad netko pojavit da mi objasnjava da ima razlika ali u praktici nema.

Ova igra je nesto drugo imas vise opcija imas ljude ispod sebe moras nesto i mozgat a ne ic i klat sve po redu... I to je ono sto mi se svida...

Sve u svemu zanimljivo za zaigrat pa vidjet ja sam presao prve 3 misije tako da ne mogu nista drugo komentirat.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 20:11   #21
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Prva mapa je mala, druga je skoro 3x veca i dvije su mafije a treca tek slijedi da ju otkljucam

A gta4 nije u ovom ranku igre da bi se mjerilo. Ovo je vise u rangu sa mafiom i sl
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 20:13   #22
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
slazem se sa tobom beo definitivno makar ima nekih sandbox mogucnosti ova igra mafija je bila vise linearna misija za misijom....
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 23:42   #23
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Evo maloprije sam na aerodromu bacijo dedu s 5metri i pobego miliciji
Ocjena 3,5/5 skoro sam da 4
Negativno zvukovi su povremeno zaštekali,suborci su povremeno
zapinjali na vratima i ispod stuba kad je bilo najgore,grafika je malo isprana
i pojedine texture malo plastične,vozila kližu skoro ko sanjke,barem ona s četvora vrata,cutscene nemoš prekidat,armored car unlockaš tek na kraju,
mape su nešto manje od očekivanja,neuspješni flertovi s trebama
Poizitivno je što mi nije bila monotona za razliku od prvog dila,unlock
oružja i bonus monopola(pancirka,veći ammo clip,vatrena municija),uređivanje likova ko u Simsima by Fashion Guru ,te naranvno
upgrade i management bande,relativna nelinearnost u igri,više načina za
prckanje protivnika (uništiti prvo pa kasnije navrati za reket,ruši zid,kidaj žice,shebi tel. centralu da ne zovu pojačanje,traži vlasniku čakru :-) "mitarenje" kuvertama organa (ne)reda,uvjeravanje svjedoka...
BTW Rastegla se igra nekih 20-tak sati jer sam malo da oduška u vidu progona pješaka,"bespotrebnog" pucanja po policiji i potrage za svetim gralom (lvl3 Magnumom i nekom jačom sačmaricom)
FRAPS je pokaziva 30-45FPS uz 1280x960@85Hz, sve enable osim post procesinga i V-synca,što je opet solidno za moju kantu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 01:44   #24
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Evo maloprije sam...
E aj pliz nemoj spojlat! Neznam jel ovo sa pocetka igre, bitno za pricu il nije al svejedno...koristi spoiler tag
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 09:41   #25
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Citiraj:
Autor petkovicroby Pregled postova
chyngyOS molim te mi objasni KAKO mozes usporedivati ovu igru sa GTA4.
Sam da ovo kazem jeb* vas vise GTA4.Jel se mora u svakoj temi spominjat svaki drugi post GTA4 je bolji i td.Daj razmisljajte malo i bolje sutite ak cete tako skupljati postove
bolje si otvorite temu GTA4 bolji od svih nadolazecih naslova iagara nego to raditi sto radite cijelo vrijeme.
GTA4 je SRANJ********* sam toliko od mene

Eto lijepo mogu uspoređivati te dvije igre kada su slicne,po meni ovaj godfather 2 je sranje dok gta 4 je odlicna igra,u ovoj igri sve je sranje krenimo od grafike pa do smjesnog kretanja lika i voznje auta itd...
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 10:20   #26
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
gta4 nije nist. Barem nekome tko je igrao gta3/VC/SA, ima vise od tri grama mozga i barem 12 godina zivota iza sebe te nije sklon fanatizmu. Ocito ispunjavas neke uvijete ali ne sve.
Nije ni ovo nist posebno ali su barem u odnosu na prethodnika ubacili neke znacajne promjene u gameplay. To je nesto sto GTA serijalu ne uspjeva jos od trojke.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 14:35   #27
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
gta4 nije nist. Barem nekome tko je igrao gta3/VC/SA, ima vise od tri grama mozga i barem 12 godina zivota iza sebe te nije sklon fanatizmu. Ocito ispunjavas neke uvijete ali ne sve.
Nije ni ovo nist posebno ali su barem u odnosu na prethodnika ubacili neke znacajne promjene u gameplay. To je nesto sto GTA serijalu ne uspjeva jos od trojke.
potpisujem
samo da nadodam da GTA IV je smece jer ta uber grafika ne radi dobro na vecini racunala da taj super grad je okey ali nista posebno sve je vec videno kako sam rekao i da jos jedna bitna stvar igra je portana sa PS3 i jos ukenjaju optimizaciju sa razlogom da svi koji zele gustat u igri kupe PS3 i igru a ne piratsku....

i rekao sam da ce se ponovo nac onih koji ce to usporedivat... btw ako cemo iskreno od mafije nema bolje takve igre!!! mafija mi je oduvijek bila draza i bolja od GTA serijala... GTA treba uvest neke velike promjene ili ce sad pocet gubit dosta ljudi koji ga igraju... da uvedu nesto sto igru cini trajnom...a ne ovo dosadno ako cemo iskreno predes pricu i mos bacit igru.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 09:33   #28
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
potpisujem
samo da nadodam da GTA IV je smece jer ta uber grafika ne radi dobro na vecini racunala da taj super grad je okey ali nista posebno sve je vec videno kako sam rekao i da jos jedna bitna stvar igra je portana sa PS3 i jos ukenjaju optimizaciju sa razlogom da svi koji zele gustat u igri kupe PS3 i igru a ne piratsku....
Kakve ti gluposti melješ, pa gta4 je izašao i na x360 kod kojega je piratstvo odavno zaživilo. Svašta, gluposti.
Prijedjes pricu i mozes bacit igru??? lol, genijalac genijaalac.
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 11:41   #29
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Citiraj:
Autor Death_Bringer Pregled postova
Kakve ti gluposti melješ, pa gta4 je izašao i na x360 kod kojega je piratstvo odavno zaživilo. Svašta, gluposti.
Prijedjes pricu i mozes bacit igru??? lol, genijalac genijaalac.
imas mp ali koliko sam shvatio bas ga puno ljudi i ne igra bar ovi sa PC.om bas radi odredenih problema sa igrom... xbox 360 je piratiziran sve to stoji ali kazem zasto je kasnio prvo za komp taj GTA toliko dugo i onda od njega naprave bananu.... (koliko ljudi u hrvata ima xbox jakoo malo bar od mojih prijatelja svi imaju PS3) ako me ne kuzis mracim na tu igru jer igra je na kompu skart sto se slazu svi ljudi koji su ga igrali.... (igrao na ps3 i tamo je igra odlicna tj fenomenalna i razlika je nebo i zemlja)
presao sam ga i cao obriso dole jer mi slide show od 20FPS.a netreba jedva sam navuko 30FPS.a sto god radio i mjenjao postavke nisam imao vise od 25FPS.a pa ti meni reci jel to normalno a sve druge igre mi rade cist normalno osim ove...
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 12:12   #30
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
SS Godfather II

Evo da se malo vratimo na temu GF II,jer vidim da se već pretvorilo u GTA IV raspravicu.Dolje su moje slikice s kratkim opisom:
1.Video postavke moje kante (optimizirano za 30-45FPS by FRAPS)

2.Izlazak u grad na ćevape i reket (najbolje auto u igri-oklopljeno ali ipak nije
neuništivo)

3D Karta grada

4.La Famiglia (lepi ko slike)

5.Kad ponestane love evo par bankarskih poteza za "posudbu"




6.Česti sukobi s organima (ne)reda




7.Pokoja "buba" u igri,ovdje auto visi u zraku-nekakav antigravitacijski pogon
ili mali zeleni u malom zelenom autu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na