Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2014., 18:20   #38881
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
I kod mene je sve krcato lisca i blata, danas je bio pravi rokenrol. Pogotovo sto su mi gume vec lagano celave Dosao sam doma ko prasac
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2014., 08:49   #38882
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
...Sale i ja smo u 10,30h kod Dione...ja zapeo na ispumpavanju

EDIT, raporat: dns jopet inverzija-do Adolfovca magla i zimulja a posle Suuunce i kratka maaajica. Na usponu cela legija, i svi kasnije krenuli. Pila na pilu...braysi na SC nomadu, pa remediji, sight, rallon pa ovo pa ono ali bajk dana mi je braysijev...novi float 36ica narandžasta 160mm, XX1,...carbonac ispod 13 kg

...stigo nas i Corcus i lagano uz pokoju lovačku stigli pa cuga+pljuga, pipkanje rama, vilja... i počeli se razilaziti k'o rakova deca i Sale i ja ostali sami i pravac komba, jerbo je nismo vozili gro meseci, a i nećemo vala tako skoro .

Lišća ima čudo jedno, tulum nema više one linije koju smo izvukli prije kišaaa, a kako je donji dio bio u magli i niskim oblacima tako je sva vlaga u kanalima po kamenju, a one blatne deonice sa zemljom koja miksa su pokrivene slojem lišća jer se nevozi baš staza tako da uletiš u pravo minsko polje i Sale je svaki put viko ko skeledžija kad ga je uvatilo u mix, a u onom Banetovom zavoju sam skoro fasovo, kad su mi patuljci počeli da čupaju volan, ali znamo da nema labavo pa sam nekako izvuko, God.

Novi deo 57ice na moj nagovor nismo vozili, jer mi već dobrano zadnja gumaleza ćelava i uz ovakve atmospheralije, bilo bi to lutrija samo takva pa smo ušli u mod vozio bi i sutra

Vala sam se nakočio danaske, ruke ko u popaya .

Još sam nekaj otkrio neki dan: spremam ranac (ruksak) i naravno neoprezno izvrnem rain-cover na deuteru i lišće i blato mi se po hodniku raspe k'o dukati pred mladu...i sad kontam kako da rešim tu prljavštinu sa rain-covera jer se samo lepi sve više i više svega i kako sam bio u cajt-notu pogledam unutra u onu špilju u kojoj se nalazi sfrkan i skontam da je Švabo to pametno rešio i da se mere odvojiti i posebno oprati. skinem i ubacim na 40 °c sa ostalom bike robom i opere se k'o golf za svadbu. Sad je opet fluorescentno zelen . Uči čovek dok je živ...zna Švabo bolan

vozdra raja, nema labavo
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 23.11.2014. u 21:59. Razlog: raporat
Irvin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2014., 19:56   #38883
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
na breg :)

elem raja,

sjutra (utorek) smo u 10,30h kod Dione (spara). Bujrum 'ko mere

vozdra, nema labavo

EDIT: danaske smo se kod Dione našli Vlado i ja i za petama nam bio Fizio i stigao nas kod Grofice dok smo čilali...

...u nedelju sam skonto dok smo ušli u kanale kombe da mi zadnja guma koooma i naravno da sam konto kaj deti...uđem u šupu a ono nove vise 2 maxxisa: minion DHF u DHcasing 2.5 i HR2 u 2.4 SuperTacky. Te sam gume uzeo u nekoj budućnosti kao za DH ili za kombi da imam ako se uhljebimo pa da ne trgam hansa i ostalo...ali Pohorje zaprlo, kombija nema i heto vise samo sa etiketama. Kontam ja noć prije da napred denem DHF a iza prebacim Hansa kaj mi sada napred jer sam rubber queen od iza pokido samo tako...i sad vrtim ja sve teoretski kako guma ima oko 1200gr i da će mi napred biti ko uteg. Rolling da i ne pričam...i jutros uzmem ja nju u ruku i vidim jednu rubber queen koju sam kao odbacio jer je bila potrošena (to je u ono doba dok je čovek nadobudan pa sve mora biti ko za race) i dok sam ih onako odokativno držo u rukama skontam da je DHF k'o uteg i prevagnem na queen i suuper sam odvezo s njom.

Ovo je sve teoretski dosada, no mene zanima dali je 'ko na bajsu vozio gumu koja je 1000+ gr i kako to izgleda? Bajk mi je oko 13kg+600 gr. Nebi ja tako lako odusto od ovih krampača no žao mi ih prljat, ako ću ih prodavat lakše će otići...pa uzet damfa i mirna Bosna moja ponosna

Vožnja: ...i tako kao idemo mi na 18-20 i bolan oni mene uguraše za zeca...jaooo stisko sam zube da su plombe mi skoro poiskakale ali moro sam, ipak je to čast bila takvim vozačima biti izvidnica...suuuper smo drobili i vidi se da se staza vozi jer na mjestima po linijama nema uopšte lišća i baš sam vuko ko'da me s lanca pustilo, a sve kao ono standard prije vožnje...pa ćemo lagano, sklisko je i to...

Posle Zlayinog zavoja pa kad se krene u kanale široke i tamo di je vododerina s leve strane (di sam ja otreso prije par mjeseci) tačno u toj vododerini su 2 kamena veličine 30-40 cm i zauzumaju vododerinu i prava je mina jer se lepo doleti a to je taman na izlazu iz desnog zavoja pa se treba držat više desno tj. unutarnje putanje...nismo stigli ih pobacat...ja ih nekako obišo pa viko momcima i gaaas.

Sjutra (sreda) smo kod Dione u 11h. Bujrum 'ko mere. Sveta Kata sneg na Sljeme...tako vele...živi bili pa videli.
vozdra, nema labavo
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 25.11.2014. u 21:40. Razlog: raporat + pozivnica
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 12:28   #38884
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ima tko kakvu preporuku za rukavice (zimske štob se reklo ) jer mi poplave prsti dok idem na posao. Da nisu preskupe(200kn max) i relativno lako dobavljive. Da nemoram čekat 2 mjeseca dok stignu.

tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 12:57   #38885
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Imas endura rukavice u marko projektu, oko 200kn su i dosta su dobre i tople
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 13:14   #38886
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Irvine, vozio sam jednu 1350g gumicu sprijeda, muddy mary 2.5. Ak ne razmisljas o tome da imas duplo tezu gumu naprijed, neces osjetiti, pogotovo ako mozes zadrzati kadencu 60+

Ak ce te to muciti onda ce ti smetati. Razlika se osjeti, nakon sto sam sa nje skocio na trail kinga prednji kraj je bio osjetno laksi, ali pri vecim brzinama je falilo volumena na nizem tlaku, tak da sam morao dopumpati skoro pol atmosfere (pol bara).
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 18:19   #38887
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Alo ljudi,

za koliko bi stavili ovo da ode...
http://www.njuskalo.hr/rame-vilice/r...oglas-13563637
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 20:44   #38888
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
fala Destro

Raporat sa 9ke: danaske smo Vlado, emge (Vjeks) i ja odpelali 9-ku i sve je bolja podloga kako stišču temp. pa nema da blato skače za tobom...mina nema. Gore sve belo inje po drveću romantika žešća

...temp oko nulerke i već 2 zadnja puta se zavalimo u Groficu, a tamo radijatori na koje pobacamo robu, pa se lepo raširimo odma s desne strane, bajsi pred očima...ugodni domaćini kako mladi tako i stari. Ali lOOgarnica nema konkurencije kad Suuunce izajde...kako reče teta da još 2 sedmice popravljaju cestu pa nema busa...

vozdra, nema labavo

EDIT: sjutra (subota) smo u 10h kod Dione (Spara)
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 28.11.2014. u 16:54. Razlog: na breg
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 22:59   #38889
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor NinX Pregled postova
Imas endura rukavice u marko projektu, oko 200kn su i dosta su dobre i tople
Bio, nije mi se ništa svidjelo. Sve neke il katastrofa izgledom il izradom. Htio ovo uzet al nit ima veličina i uživo izgledaju triput lošije.

Izgleda da budem išao na neke noname kožne s podstavom, za po gradu tokom zime budu ok.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2014., 16:31   #38890
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Danas na Slemenu ni zive duse, samo bicklisti. Vrijeme koma, ali nadobudnih za voznju preko nekoliko .
Vrsni dio na suncu, nizbrdo sklizavela na kvadrat - stazom 52.

Leustek-Runolist-Lugarnica-gornja postaja zicare-staza 52

Pohrani.com
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.11.2014., 18:22   #38891
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
...ja dobroga dana za vožnju, merak pravo:

Probudim se -pljušti, spremam se -pljušti, trebam krenut -stane . S pedale na pedalu i lagano Runolist, a tamo u jednom momentu vako (ovo je bolan za fotku dana), a u drugom momentu vako.

Čim zađe Sunce, ugasi se grijanje i pravo ladno, probije se Sunce upali se, čudo.

Od Runolista do lOOgarnice a tamo lepo iznenađenje - Mate, a jesmo se izgrlili ko partizani '45ete (nisam ga video ima skoro pa leto), + Borko i njegov jaran (a ime mu zaboravio, opet godine stižu).

Kao ono šta ćemo...paf 52. Bilo nam je nešto kao ovim momcima, samo što smo mi morali na drugu stazu jer je i njih bilo dosta...vidiš da su mnogi morali sa strane stajat dok drugi voze, pa 'ko će se još s njima gurat, pa drugi jezik, kultura...rek'o hajmo mi na 52 pa smo mirni

...kad tamo odma posle brzih kamenjara HGSS razvuko kola po sred staze...imalu su neku vježbu sa kerovima pa im je Herci malko pokazo kako se radi salto mortale na suho i dao Bog da nam ne trebaju, neka njih samo pored nas

Nije falilo blata, ali ni zabave

vozdra raja, nema labavo
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 17:13   #38892
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
na breg

elem raja,

sjutra, sreda, smo u 10,30h kod Dione (Spara). A kaj se vremena tiče: vreme je za zabavuuuu

Bujrum 'ko mere
nema labavo

EDIT: storno vožnja za danaske

EDIT 2: , raporat: evo danas (četvrtak) smo se uspeli probiti do vrha-Veky, Vlado i ja. Kako je visilo vreme i mi smo bili na iglama pa je ipak pala kocka jer je bio suv start i gaaaas. Do izvora suvo (ne pada), a tamo počelo sa granja led da pada, pa kišica a mi po gasu i hip-hop u Groficu. Sušenje, cuga+pljuga i pravac 18-20. Ja doooobreeee podloge, zabava NN, čuuudo i taHman krenemo i počne i kiša. E to je bio vrh. Mokri izvana, mokri iznutra, blata u ušima...stanemo na checkpointovima, kiša pada a nama kez od uva do uva...goggle pune vode i onaj brzi dio prije Njivica sam vozio 20od100 po osjećaju jer nisam pola vidio, Veky skino goggle i visio mi na repu u kanalima, a meni plombe samo što ne poispadaju (opet me gurnuli za zeca napred)

...ali nema tih para kakav merak: Nešto ravno onome, ako ste ikada iskusili, kad imaš proljev pa odeš čika doktoru, a on jadan u brzini ti dadne umjesto leka protiv proljeva tablete za smirenje, pa se unerediš do ušiju, ali te baš briga...e, takav osećaj

beše borbeno, nema labavo

EDIT 3: ahahahaaa, sve više specijalnih efekata širom vasione
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 05.12.2014. u 22:28. Razlog: led ledeni, kao med medeni
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2014., 13:48   #38893
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
gume i teorije

Dali možeš igrati odbojku na pijesku u gojzama?

Tako sam odlučio i ja napred deti jedinu gumu koja je nova i koju imam u šupi dok čekam Hansa i to onda zgleda vako. Već i neuko oko poput mojega vidi da postoji nesrazmjer između dimenzije od 2,5 i kako je sjela na obruč. Radi se o maXXis DHF u 2,5 (ST, 42A, DH casing). I nebilo mi teško uzmem šubler i dobijem da je casing volko ili u inchima. Hm

Šubler u ruke i na Hansa, a on volko ili u inchima.

Hans lepo sjedne na obruč, ko prava mrcina.

Osim vizualnog dojma, kontam da obruč 21 nije za vake DH mrcine, što je i logično svima osim izgleda meni. Guma nemože dobiti pravi volumen, već se stisla k'o bosanac u pozorištu .

Da bi bočne počele da fataju, izgleda ću ga morat bacat malko više u pod

Teorija gotova, još samo probat i mirna Bosna...a to kolko je teža mislim da ću dobit na tromosti na spustu u warpu

Kontate, kiša padala 3 dana pa ono...


Znači, možeš igrat u gojzama, malko jači trening al bolan kad ih skineš poletiš
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote