Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.06.2014., 09:09   #38221
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
2die4 - bila je namjena napravit nastavak budući da je Martyn stradao...


evo još jednog za dobro jutro
https://www.youtube.com/watch?v=u7a3jrhhVUM

so much styleeeeeeee
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 11:58   #38222
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
elem raja,

dns Sljeme, 15h kod tunela. Herci i ja, bujrum 'ko mere

EDIT: prva impresija je wauuuu: https://www.dropbox.com/sc/5uko0286x...8RK9yoaOtEgyEa

Ako kome treba deuter, mere se i kod vivsporta poručiti, oš vaki oš naki...dolazi pre nego iz Nemčije, model 2014. eXtraaaaa, extra
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 04.06.2014. u 13:05.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 19:49   #38223
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Napikiro sam si 57icu u subotu. Oce jos netko da bas neidem sam?
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 20:15   #38224
tomiotok
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Otok, Osijek
Postovi: 5
zdravko1 krenuo se voziti pa ajde nesto mjenjati! gdje se ovih dana najeftinije moze nabaviti slx ili xt kocnice?
tomiotok je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 21:40   #38225
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor tomiotok Pregled postova
zdravko1 krenuo se voziti pa ajde nesto mjenjati! gdje se ovih dana najeftinije moze nabaviti slx ili xt kocnice?
elem, u ovom delu svemira (kolko ja znam) vivasport ti je najjeftiniji za shimano, celi program.

Raporat: Dns Herci i ja lagano pa lOOgarnica pa na 57icu kad se gore 2 HTjovca spremali (norco i još neki a ne sećam se i samo sam ime jednoga zapamtijo Vedran...jaoooo godine me stižu čoveče)...opalili smo je samo tako. Hercija se nešto patuljci nafatali, staza je eXtra, prvi dio je očišćen od granja i nije onako rastresito, ma eXtra.

Deuter: ranac vredi svake pare, samo što se sam ne nosi do gore (fale mu noge). Ali sam se namučio, mislim bosanac: krenemo mi dole kad ono od iza me celo vreme gađa u kacigu pa imam samo 60od100 vidnog polja...skontam da me ranac nabija jer stoji visoko. Skoro sam se satro zbog toga, 1. put. Hajd kao stanemo pa ja nešto po onim trakama brljam: krenemo i opet, opet se skoro 2. put satarem jer mi padne kaciga na oči...i onda kad su već skontali momci od kuda sam pa mi je jedan lepo objasnio koje šnjure trebam otpustiti pa sam ga probo ali onda me ono kaj se kači s prednje strane skoro zaklalo jer mi došlo do adamove jabuke ali je Herci rešio, zipa ovo: Švabo je to tako smislio da kad spuštaš ima jedan slider po kojem se to rikta, gore dole i onda ne davi...aferim Švabo, dobrano me namučio dok sam ga provalio. Pa bolan mi samo sa čekićem znamo, ovo sve čega se privatimo pa to nauka

...meni nije puno 30L prostora, vagnuo sam ranac sa opremom dok se gore penjem, ravno 8,3 kg (nikad neznaš kako i kada ćeš doć doma, ne )
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 21:41   #38226
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Irvine, bili ste brzi danas, nisam Vas uspio uloviti do gore

Nakon posla otišao gore, čak mi se činilo i da sam brz a vrijeme kaže 75min od Mihaljevca do vrha , zadnja žalost.

Spust po 9tki, da se prisjetim malo kako izgleda. I dalje ogromno ono drvo nakon Risnjaka (odite onom prvom singlicom prije Risnjaka, sa makadama), ali ostatak je super. Blato na par mjesta, da ga se zaobići ili prikočiti. Odvozio onaj novi dio pred krajem, s kojim se zaobiđe onaj najbrži dio po vododerinama i taman se dođe na skretanje desno za singlicu na kraju.
Podsjeća na singlicu na 52jci, samo uže i više kontra nagib. I nema toliko korjenja i kamenja, više XC. Ali bolje nego izgubiti 500m jureći 60kmh i izbjegavajući vododerine.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 22:42   #38227
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Malo sam šarafio po vilici...
Došlo je vrijeme da ju poservisiram
Kupio sam rockshox semeringe ali nisu kompatibilni sa vilicom, dio koji ide u lowerse je malo većeg promjera pa se ne može nabiti u lowerse
Original semerinzi su u odličnom stanju pa sam tu imao dosta sreće

SR vilice nemaju ulje u nogama(nisu platili taj patent), i to im je glavna mana jer mast ne može odraditi posao kao ulje, pa masovno govore ekipi da sami natrpaju ulje unutra.
Za podmazivanje lowersa se preporuča sintetičko ulje za motor ( NIKAKO POLUSINTETIČKO )
Za podmazivanje RC2 se koristi ulje za vilice, idealno za ovaj RC2 bi bilo foxovo red ulje 10WT ( rebrandirani Silkolene rsf pro )
Budući da sam ja htio ubrzati malo rebound, pomiješao sam 10wt i 5wt ulje i na kraju je odlično ispalo, čini mi se da sam idealni omjer odmah pogodio, još moram istestirat na stazi

Sam servis je pljuga, vilica se otvara standardno, odšarafe se lowersi, pa na kruni.

Kad sam ju otvorio imao sam kaj za vidjet
Malo masti, semerinzi suhi ko barut, foam ring također suh ko barut
Počistio semeringe, stavio novi foam ring ( prethodno namočen u 5w30 sintetičko ulje ), podmazao semeringe ( rsp ultra slick mast )

RC2 se otvara lagano, u isto vrijeme se roka po dva vijka, svaki na svoju stranu i RC2 se odšarafi po sredini.
Ulje koje je izašlo iz njega je bilo sive boje....
Malo je zajebano nalit ulje u RC2 jer se sastoji od dvije komore, i RC2 neće dobro radit ako se ulje stavi samo u jednu
Prema uputama od suntoura, u rc2 ide 72ml ulja, iz njega je izašlo jedva 40ml ulja...
TA( air spring ) nisam dirao, samo sam ga izvadio i stavioo malo masti...

Vratio sam sve nazad, u obje noge ulio 20ml castrol 5w30 ulja i to je to.
Vilica osjetno bolje radi, i ono glavno, rebound mi je brži.

https://www.dropbox.com/s/4kkrj469srk1vvu/_C5V0873.jpg
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 12:30   #38228
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Subota tunel 10h.
Broj 1 i ja planiramo za Zagorje, pa uspon na istok.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 12:37   #38229
night_rider
Registered User
 
night_rider's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
52ka - završna strmina pred branom/ogradom




Kad skrenem kod ovog panja prema dolje - bajk samo otklizi bez kontrole direkt do korjena.. nema šanse da ga izmanevriram i zaustavim!
Probao sam dva puta i frula/sklizana!

Prije 10ak dana išlo je ok.

Zemlja suha i puna prašine a još preko svega lišće, ne vjerujem da sam Rocket Ronove baš toliko potrošio...



Jel ko izvozio ovo u zadnje vrijeme?
night_rider je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 12:42   #38230
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Prije kakvih 2-3 tjedna smo to vozili. Islo je bez beda.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 12:46   #38231
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Odvozio to u ponedjeljak bez problema.
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 13:26   #38232
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
jel ide netko na Plitvice maraton?
i ako je netko bio,ima negdje tamo da se moze sator ugurat,rostiljat itd. ??
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 23:31   #38233
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Netko sutra oko 11-12 za penzionerski uspon lojstekom?

Nik, vas ne mogu pratiti ali ako stignem dodjem oko 10tke pa vas pratim kolko bude islo.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 23:36   #38234
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Elem,
dolazimo i mi ostatak u 10h pa lagano...
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2014., 15:55   #38235
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Ja sam danas skoro poginuo, a Irvin je to ljepo snimao.
Premalo se vozim..
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2014., 22:26   #38236
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Danas nas se na Lugarnici skupilo gro s foruma, nema 'kog nije bilo

Bojan, Nebelwerfer, Broj 1 i ja za Zagorje po 39tki, i pravac Oro Goro / zderacina / - dalje standardnom rutom na istok Gorscice-SIK-24-Repetitor Trail via potok i nasip
Znaci voznja i pol, nabrao sam 81km i to na 29eru , jer Jekyll ceka novi headset pa sam spao na kvazi commutera.

Posto mi je to prva ozbiljnija voznja Trail SL-a sumom (spust 9-kom ne racunam) evo malo dojmova:

Bajk mi je iznenadjujuce "manevarbilan", tehnicke detalje izvrtio sam kao od sale, drzim da bi i Strmopec skinuo bez bada (dok to za XTC-a i Superflya ne mogu reci).
Kad vec vilja ne pomaze (RST Deuce ima valjda 4-5cm iskoristivog hoda - a u praksi je to =rigid, doslovce) veliki kotaci pomazu, odnosno spasavaju stvar.

Ako zanemarim:
- shrot/elastomer/vilju s malo hoda i ultra sporim reboundom;
- slabe kocnice s kojima kocim koristeci tri prsta dok preostala dva (palac i kaziprst drze volan) - zanimljiva tehnika ;
- i celavu zadnju gumu koja proklize na iole jaci pritisak rucice (iako je iza 160mm rotor),

, onda je ovaj bajk (u ovom slucaju okvir) poprilicno iskoristiv za ganjanje Sljemenom i sl. terene, i da...zaboravih spomenuti da je sad iza kazeta 11-34, i bajk se veselo penje, bas ide onako s lakocom, tak da sam nakon 80km+ bio poprilicno odmoran.

Kad nabavim nekog 100mm Fox-a, SLX bremze i postene gume, imam pilu broj dva u garazi - uz naravno cvrsce kotace, bez tog nebu islo. Tak, sitnica jedna - samo

OK, da vise ne kenjkam, unatoc svim manjkavstima, bajk se ustvari pokazao cist dobar, fino sam odvozio rutu, naravno, treba jako paziti na teren i pametno birati putanje i nema problema.
Ukratko, super voznja, odlican trening. Amen.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2014., 08:59   #38237
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Oko 13h se spremam na jednu vožnjicu koju već dugo mislim riješit..

Po etapama:

Čavle - dom na Platku = 19.1km (cesta uspon)
Čavle - dom na Platku - Klana = 49.1km (prema Klani je makadam i šuma)
Čavle - dom na Platku - Klana - Čavle = 70.7km (od Klane prema Čavlima je cesta lagani spust)

Pohrani.com
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2014., 10:57   #38238
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
a stvarno ti je pametno u 13 ici na takvu turu danas...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2014., 11:01   #38239
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ma svjestan sam toga.. Išao sam i pretprošlo ljeto do doma na Platku pa je bilo ok, a vani 35+ stepeni..

Puno vode, poslije se okrijepit u domu i nastavit prema Klani.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2014., 11:05   #38240
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Na platku i tamo po sumi je i sred ljeta ugodno za pedaliranje. samo ces do platka umrijet, do piramide, i onda zadnja 3km do vidikovca na malon platku...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2014., 11:13   #38241
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Ove godine bicikliram skoro svaki drugi dan (zadnjih par mjeseci) pa imam veću kondu nego 2012. kada sam išao na Platak.. Ali nismo skrenuli sa glavne ceste prema Platku već skroz do Gornjeg Jelenja gdje je ona tabela nadmorske visine i onda oštro lijevo uzbrdo prema šumi i dođe se do onog drugog doma..

A sada namjeravam klasičnim putem, sa glavne ceste skrenut prema Platku, vjerojatno se brže dođe (autom naravno) ali je strmije

No, samo forca forca
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2014., 16:24   #38242
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Preko G.Jelenja je duze cca 8km ako me pamcenje sluzi, ali je nagib manji, a dio prije malog doma se cak i spusta.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2014., 23:06   #38243
Nebelwerfer
Nebelwerfer
Moj komp
 
Nebelwerfer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Posto mi je to prva ozbiljnija voznja Trail SL-a sumom (spust 9-kom ne racunam) evo malo dojmova:

Bajk mi je iznenadjujuce "manevarbilan", tehnicke detalje izvrtio sam kao od sale, drzim da bi i Strmopec skinuo bez bada.
Imam feeling da bi i sa BMX-om bez beda odvalio onaj dio kod Srneca. Zbilja respect za ono jučer sa onakvom viljom i kočnicama.
__________________
Tiruliru!!
Nebelwerfer je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 10:00   #38244
B(p)lenky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Stari Grad
Postovi: 86
pozivam vas svih koji imate volje i mogučnosti doc ovaj vikend u Stari Grad na hvaru na 3 biciklijadu kroz baštinu:
https://www.facebook.com/events/640563516014445/
sve piše u linku, staza je atraktivna i nije previše zahtjevna, garantirana je dobra zabava za vrijeme i nakon trke uz besplatnu večeru za sve sudionike, koncert na trgu Tvrdalj odakle utrka i starta te afterparty do zore u Cocktail baru Bonj
smještaj je besplatan u kampu jurjevac (200 metara od trga) u vlastitim šatorima a postoji mogučnost da ce se moc iznajmit bungalovi u istom kampu za 50 kn po osobi (u svakom bungalovu su 4 kreveta), ujutro cu bit siguran za njih pa javim ako bude zainteresiranih.
ako ima zainteresiranih za privatni smještaj po apartmanima može mi se javit na pm ili na 0958377369 pa cu probat sa lokalnih iznajmljivačima riješit nešto...
B(p)lenky je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2014., 22:18   #38245
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
breg

elem raja,

sjutra, utorak, na tunelu u 8,30 h smo Sale i ja. Idemo ranije dok je do 30 stepeni...iako bi već sada lagano mogli početi sa onim b4work furama...tipa da smo u 5h na tunelu...ili noćnim
...bujrum 'ko mere...nisam još stigo opisati "saving private Shoshy" u kanalima, ali to je sve još bolje vidjo Elvis...a ima nekaj i usnimljeno pa će bit...samo da se Slava kutarišem...

EDIT raporat: elem, uspon na 33 stepena u 'ladu, došli za 1h 31min uz pjesmu, znoj i suze. Ove vrućine ne mame raju na breg...sreli smo 2 čove gore, usput 1 žemska koja se samo smije i gore smo skontali da je strankinja...mi je prestignemo pa se izvinemo, pa nas stigne pa mi opet prestignemo i izvinemo, a ona ni A ni B, već samo kez od uva do uva. Pravac toranj pa na 9ku. Ima odma od Mede (kafane) gore singlica koja izbija na parking Tomislavca, preko nekih stepenica pa onda standard, s tim da sam danas vozio novim metabogazama 9ke, nismo naletili na ono srušeno drvo posle Risnjaka (ili Grafičara, opet sam zaboravijo, jaoooo)...brzine nije falilo, na momente sam iza Saleta uleto u warp...s tim da se Sale štedio zbog mene, a vidim da ima potencijala da vozi bar 17od100 brže, a ja sam danas odvezo najbržu 9ku ikada, a to kako linije ima Sale to je posebna pjesma...

To drvo se obiđe tako da se ne ide na one stepenice kod Grafičara ili Risnjaka već samo levo i nema se kaj pedalat dalje osim ako fali brzine...uf ponovilo se
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 10.06.2014. u 19:44.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2014., 13:56   #38246
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Ekipa savjet oko kupovine kacige , pitao sam na dropu ali ekipa brije svoju briju. Uglavnom vozim se 29" HT , cesta-makadam , kacigu uzimam isključivo radi ruta na kojim se spuštam i do 70 km/h (cesta ) , a na makadamu do 50km/h.

Najveća dilema mi je dali uzeti fullface ili am kacigu ? išao bih do 100€

Zadnje izmijenjeno od: Snowrider. 11.06.2014. u 22:01.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2014., 14:22   #38247
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Nije fullrace nego fullface, štiti "cijelo lice".
Full face kacige su znatno teže i lošiji je protok zraka za disanje i hlađenje. Naravno da štiti bolje, ali zapitaj se da li ti baš to treba za spust cestom.
S klasičnom kacigom će ti biti manje vruće, lakše ćeš disati, lakša je za transport, a i u krajnjem slučaju dobro bi bilo da počneš razvijati naviku stalno nositi kacigu na glavi.
Za cestu i makadam ti je dovoljna klasična kaciga. Što ne znači da nećeš grunut facom u stablo. Što ne znači da nećeš slomit vrat s full-face kacigom pri istom takvom udaru. Vidiš u kojem smjeru idem? Ako se ne osjećaš ugodno pri tim brzinama rađe uspori nego da te stružu s ceste, nema apsolutne zaštite. A fullface je loš kompromis.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2014., 19:12   #38248
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Slusaj Sileta, on je davno glavu slomio
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2014., 19:33   #38249
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
A ni ja nisam bez lomova, osim što sam slomio pamet (koju nikad nisam ni imao) slomio sam i nos (na cesti ).
Moja preporuka ti je ovo.
http://www.bellhelmets.com/en_eu/cyc...ts/dirt/super/
Nažalost najblože kaj sam ja našao je u Gratz-u za kupiti, ali online uvijek igra.
To je kaciga taman za sve ovo što si nabrojao. Dobro možda nije u buđetu, ali možda ju nađeš na popustu pa onda bude u buđetu (a možda su u šumi)
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2014., 22:05   #38250
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Uvjeren sam da sam negdje pročitao fullrace nije bitno ,
uglavnom gledao sam cijenu te bell kacige. I iskreno to mi je preskupo 125 € , a za 100€ mogu uzet fullface ito mi je zapela za oko sljedeća : http://www.bike-discount.de/en/buy/f...8157/wg_id-137

tako da mislim da će odluka ipak pasti na gore naveden fullface

EDIT : također radije bih fullface radi budućeg prelaska na dh-ića ili barem fully-ća. Tako da ako sad imam osjećaj da mi je na HT potreban fullface i na DH/Fullyu će bit sigurno

Zadnje izmijenjeno od: Snowrider. 11.06.2014. u 22:15.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na