Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2010., 11:45   #721
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor njOob Pregled postova
Evo i mog iskustva,narucim hard za 450kn + 50kn postarina znaci za 500kn,doso hard nevalja,saljem ga opet za 50kn i hard ce me ako bude valjao doc 550kn.A mogo sam se rijesit muke i prosetat do HGspota i uzet ga za 600kn.
Dobro, to je rizik kupnje na daljinu. To sto placas slanje paketa njima kad je reklamacija u pitanju. Dobro je sto oni placanju slanje nazad.

Rizik trgovca je da imas pravo bez razloga traziti povrat novaca bez razloga u roku od 7 dana.

Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
Hard je najpoželjnije uzeti na licu mjesta, jer se zna kolko je osjetljiv na transport.
S tim se slazem. Sta postari rade sa paketima to nije normalno...
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 12:46   #722
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
Hard je najpoželjnije uzeti na licu mjesta, jer se zna kolko je osjetljiv na transport.
A kako je došao u Hrvatsku? Misliš da tuđi poštari paze više nego naši?
Sve je to isti k...poželjno bi bilo recimo kad bi mogao doć osobno po nejga u tvornicu
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2010., 13:13   #723
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
A kako je došao u Hrvatsku? Misliš da tuđi poštari paze više nego naši?
Sve je to isti k...poželjno bi bilo recimo kad bi mogao doć osobno po nejga u tvornicu
da to je to,a uostalom nije poslano obicno postom nego sa Ekspresnom sluzbom koja bi trebala mislit na to,placa se 50kn postarina ( nekazem da su oni krivi ).Nije da klapa ista,on radi kako tako ali ima neke sectore gdje hard radi ocajno sto mi da naslutit da je takav iz tvornice izasao.
njOob je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 13:20   #724
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
A kako je došao u Hrvatsku? Misliš da tuđi poštari paze više nego naši?
Sve je to isti k...poželjno bi bilo recimo kad bi mogao doć osobno po nejga u tvornicu
Pa nije baš isto, radio sam u jednoj trgovini. Diskovi su dolazili iz msan-a u malo većim kutijama od po 20-ak komada. I njih pri utovaru/istovaru dostavljač jednom podigne i spusti.
Dok se s ovim manje paketima i kuvertama redovno dobacivaju. A ako nema oznake "lomljivo" i sl, možeš se pozdravit sa hardverom.
  Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:08   #725
Nikol@Grozni
Premium
Moj komp
 
Nikol@Grozni's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
From: Nikol@
To: prodaja@protis.hr

Dobar dan.
Zanimaju me specifikacije ovog ventilatora http://www.protis.hr/products/detail...case-fan/16904
----
Odgovor:
Neznamo specifikacije.

Sa štovanjem,
Protis d.o.o.


Poslije sam pito jel znaju koji je model ventilatora, valjda to znaju
@ Protis- zanima me jeli to ovaj ventilator link
__________________
Projekti:
No_name
No_name II
Mini



OC




Nikol@Grozni je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:16   #726
blue#13
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 516
Citiraj:
Autor Nikol@Grozni Pregled postova
From: Nikol@

Odgovor:
Neznamo specifikacije.

Sa štovanjem,
Protis d.o.o.


Hahahhaha,koji kraljevi .

Ma jedva su se udostjili napisat mail,a kamoli nesto vise,zanimljivo kako su opstali pored jednog ADMa...
blue#13 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:18   #727
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Nikol@Grozni Pregled postova
From: Nikol@
To: prodaja@protis.hr

Dobar dan.
Zanimaju me specifikacije ovog ventilatora http://www.protis.hr/products/detail...case-fan/16904
----
Odgovor:
Neznamo specifikacije.

Sa štovanjem,
Protis d.o.o.


Poslije sam pito jel znaju koji je model ventilatora, valjda to znaju
@ Protis- zanima me jeli to ovaj ventilator link
@ Protis - is your friend
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:21   #728
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Pa problem je sto uvoznik Lost ne navodi točan model ventilatora... tako je bolje iskreno odgovorit - da ne znaju... nego da ti kazu nesto pa da bude netocno

nedaj boze da ti daju krive specifikacije, opet bi doso tu na forum plakat da su te iz protisa zajebali :P

inace taj iz Losta je ovaj (XPF120R) fan, tj. upravo onaj koji trazis
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 08:00   #729
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
Pa problem je sto uvoznik Lost ne navodi točan model ventilatora... tako je bolje iskreno odgovorit - da ne znaju... nego da ti kazu nesto pa da bude netocno

nedaj boze da ti daju krive specifikacije, opet bi doso tu na forum plakat da su te iz protisa zajebali :P

inace taj iz Losta je ovaj (XPF120R) fan, tj. upravo onaj koji trazis

Pa ako nabavljaju iz losta, neka pogledaju na lostove stranice il makar daju link il objašnjenje. A da negovorim da valjda imaju koji vent na lageru da pogledaju koji je model ako već neznaju ovako...
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 08:44   #730
Dejmos
Premium
Moj komp
 
Dejmos's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 116
Za mene je Protis prošlo svršeno vrijeme. Nakon što sam im dao 200kn pologa, rekli su mi da dođem poslje 17 po disk. Kad sam prešao cijeli grad po največoj gužvi, napokon stignem i oni kažu da nije stigao. Pitam zašto niste javili, odgovor je bio da su u gužvi. Naravno da sam bio probao 17 puta dobiti vezu da provjerim ali to je stvarno nemoguće.
Ukratko, za mene su mrtvi, nikad više.
Dejmos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2010., 09:17   #731
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Uh, to je fakat kaos.
Ma ono, treba poslat mail (i sam zastupnik Protisa kaže da to jedino gledaju), i pitat vide li taj i taj artikl pred sobom. Ako da, pitaš sa kime si razgovarao i to je to.
Sve i da se dogodi da ga nema, ovaj koji je reko da je artikl tamo, je*** će ježa

A ovo što ne znaju koji je vent, mogu barem pravilno napisati, "Ne znamo..."
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 10:11   #732
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Dejmos Pregled postova
Za mene je Protis prošlo svršeno vrijeme. Nakon što sam im dao 200kn pologa, rekli su mi da dođem poslje 17 po disk. Kad sam prešao cijeli grad po največoj gužvi, napokon stignem i oni kažu da nije stigao. Pitam zašto niste javili, odgovor je bio da su u gužvi. Naravno da sam bio probao 17 puta dobiti vezu da provjerim ali to je stvarno nemoguće.
Ukratko, za mene su mrtvi, nikad više.
Ako ne ispune dogovoreni rok kad si zakapario HD, po zakonu si imao pravo na dvostruki iznos. Naravno, to ti nisu dali pismeno....

Jedan frend mi je odustao od kupnje jer je kod njih zahtijevao rok isporuke na ponudi.... Naravno da nisu ni odgovorili...
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 16:10   #733
Dejmos
Premium
Moj komp
 
Dejmos's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 116
To je valjda za očekivati.... jeftino je pa ispadaš glup ako uz niske cijene očekuješ kvalitetnu uslugu. Ali to je tako kod nas... dok imaš kupaca ponašaj se kako hoćeš, kad ponestane kupaca možda se i oni upristoje i počnu truditi da barem zadrže postojeće.
Dejmos je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 19:15   #734
MDT
Premium
 
MDT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 65
Imam pitanje... danas mi je nakon mjesec dana korištenja crklo napajanje (LPK12-23 420W) koje je došlo skupa s Linkworld kućištem koje sam naručio iz Protisa. Kako vidim da se oni ne bave reklamacijama, zna li itko u koji bi ovlašteni servis u Hrvatskoj mogao poslati to kućište/napajanje na utvrđivanje kvara i odgovarajuću zamjenu?
MDT je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 19:20   #735
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
zasto ne bi njima slao? kod njih si kupio.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 20:09   #736
Charmed
Foxy lady
 
Charmed's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 143
Citiraj:
Autor Dejmos Pregled postova
To je valjda za očekivati.... jeftino je pa ispadaš glup ako uz niske cijene očekuješ kvalitetnu uslugu. Ali to je tako kod nas... dok imaš kupaca ponašaj se kako hoćeš, kad ponestane kupaca možda se i oni upristoje i počnu truditi da barem zadrže postojeće.
Ja ne kužim,kaj je tako teško tu i tamo nabaciti neki smiješak, reći "hvala" i "dobar dan" i "doviđenja"!? Da su ljubazniji i malo kupcima pristupačniji možda više ne bi poslovali u "šupi" nego u nekoj pristojnijoj prostoriji...
__________________
~ M ~
Charmed je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 20:23   #737
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Posalju mi pokvaren hard,vratim im ga odma sutra dan ( vratio bi ga odma isti dan da sam stigo na vrijeme testirat) i sada moram cekat ko zna koliko dana dok serviser provjeri jeli hard pokvaren i onda to njima vrati i dok oni to posalju... proce 2-3 tjedna a ja cu tek dobit hard.
njOob je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 22:58   #738
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,749
Citiraj:
Autor njOob Pregled postova
Posalju mi pokvaren hard,vratim im ga odma sutra dan ( vratio bi ga odma isti dan da sam stigo na vrijeme testirat) i sada moram cekat ko zna koliko dana dok serviser provjeri jeli hard pokvaren i onda to njima vrati i dok oni to posalju... proce 2-3 tjedna a ja cu tek dobit hard.
ovo im stvarno nije u redu. razumijem da si vratio za tjedan-dva, ali ako je odmah bio neispravan, to bi trebali mijenjati odmah. No opet, oni su samo webshop, pa da ti i zele zamjeniti, trebas pricekati drugi dan dok njima narudzba bude isporucena tj disk im dodje od dobavljaca...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 13:41   #739
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor MDT Pregled postova
Imam pitanje... danas mi je nakon mjesec dana korištenja crklo napajanje (LPK12-23 420W) koje je došlo skupa s Linkworld kućištem koje sam naručio iz Protisa. Kako vidim da se oni ne bave reklamacijama, zna li itko u koji bi ovlašteni servis u Hrvatskoj mogao poslati to kućište/napajanje na utvrđivanje kvara i odgovarajuću zamjenu?
mozete poslati i nama a mi cemo proslijediti u servis

Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ovo im stvarno nije u redu. razumijem da si vratio za tjedan-dva, ali ako je odmah bio neispravan, to bi trebali mijenjati odmah. No opet, oni su samo webshop, pa da ti i zele zamjeniti, trebas pricekati drugi dan dok njima narudzba bude isporucena tj disk im dodje od dobavljaca...
kao sta sam vec nekoliko puta napisao mi nismo ovlasteni servis i to da li je nesto ispravno ili neispravno utvrduju u servisu. tako netko moze doci i odnesti artikl da je neispravan i mi mu zamjenimo sa novim i onda odnesemo u servis i oni kazu da nije u jamstvu zbog nestrucnog rukovanja ili nesto i ne zamjene nam artikl i onda smo u gubitku. Nama je ista procedura da vratite artikl za dva sata ili dva tjedna, sve reklamacije saljemo u servis i onda oni to rjesavaju. Imali smo slucajeva da su ljudi vratili odmah da je kao neispravno pa je na kraju ustanovljeno da su kupili artikl u drugoj trgovini i zamijenili i pokusali nas prevariti, neki potrgaju prilikom ugradnje pa vrate nama da je neispravno. Sta se tice reklamacija nema iznimki, sve sta donesete nama mi proslijedimo u servis i nakon sto oni to rjese mi proslijedimo vama.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 16:44   #740
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
A kakav je to "SERVIS" ako vi nemate svojeg???

Dakle vi prodajete nešto što servisira/riješava/popravlja druga firma??
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 16:58   #741
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
A kakav je to "SERVIS" ako vi nemate svojeg???

Dakle vi prodajete nešto što servisira/riješava/popravlja druga firma??
ti si stvarno malo zaosto?

koliko autosalona ima svoje servise?
npr.
15 citroenovih autosalona i samo ih jedan servisira..

tako i ovo...
servisira onaj tko ima sluzbenu licencu proizvodjaca određene opreme da to radi na određenom području.. u našem slučaju tipa RECRO u RH
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 17:06   #742
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Mislim da tu nitko nista ne servisira nego oni samo ustanove jeli ima greske i zamjene ga za drugi.Samo je fora sto to Protis salje Asbisu da napravi i tu se izgubi vrijeme.
njOob je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 19:43   #743
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Protis nema zamjensku stvar pa je isto otkriju li oni da je pokvareno ili cekaju da uvoznik to potvrdi....
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 12:46   #744
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
A kakav je to "SERVIS" ako vi nemate svojeg???

Dakle vi prodajete nešto što servisira/riješava/popravlja druga firma??
mi nismo ovlasteni od strane proizvodaca odnosno uvoznika, svaki uvoznik ima svoje servise i ukoliko je nesto unutar jamstva onda to moramo njima odnesti da oni pregledaju i zamjene/poprave ili ako je nesto van jamstva onda to rjesavamo mi
na vecini jamstvenih listova pise koji su ovlasteni servisi i mozete to odnesti direktno njima ili ako vam je zgodnije mozete i nama pa onda mi odnesemo njima, isto je, uglavnom mi ne mozemo reci e to je neispravno pa da dobijemo novo vec to moraju reci u ovlastenom servisu i onda mi dobijemo novi uredaj ili popravljen
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 12:47   #745
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Jedno pitanje.


Kod zaprimanja artikla radi reklamacije, pregledavate li ga vi da utvrdite da nema fizickih ostecenja?
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 13:11   #746
tpecek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
zasada sve najbolje
tpecek je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 14:14   #747
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Dejmos Pregled postova
To je valjda za očekivati.... jeftino je pa ispadaš glup ako uz niske cijene očekuješ kvalitetnu uslugu. Ali to je tako kod nas... dok imaš kupaca ponašaj se kako hoćeš, kad ponestane kupaca možda se i oni upristoje i počnu truditi da barem zadrže postojeće.
pa iskreno nemos ocekivati neku kvalitetnu uslugu kad protis dumpa i radi nered na IT trzistu.
Svi mi volim dobiti nesto jeftinije al ono sto radi protis i ostali webshopovi (prodaju robu sa 1-2-3-5% zarade) je nakraju lose jer firme koje su ulozile u edukaciju i prostore nemogu prodavat robu sa tim marzama i na kraju dolazimo do toga da se dobiju odgovori kakve je netko ostavio "neznamo specifikaciju"...


Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
mozete poslati i nama a mi cemo proslijediti u servis
Nama je ista procedura da vratite artikl za dva sata ili dva tjedna, sve reklamacije saljemo u servis i onda oni to rjesavaju.
u ovom slucaju se uvjek moze pozvati na zakon di se uredjaj moze vratiti u roku 7dana ukoliko niste zadovoljni sa uredjajem posto je doticni kupljen preko webshopa.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 15:30   #748
dopeer
GTO²
 
dopeer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: SPECiAL PLACE
Postovi: 212
ok su mi za neke male stvarcice tipa tinte i sl.

odnos prema kupcu je NULA! em ih nemres nikako dobiti na telefon (a imaju 2 broja!!) em na mailove ne odgovaraju skoro nikada em im skype uopce nije upaljen.
ponasaju se koda ih moras moliti da ti dopuste da nesto kupis.
__________________
me for t3h win
dopeer je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 15:45   #749
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Nikol@Grozni Pregled postova
From: Nikol@
To: prodaja@protis.hr

Dobar dan.
Zanimaju me specifikacije ovog ventilatora http://www.protis.hr/products/detail...case-fan/16904
----
Odgovor:
Neznamo specifikacije.

Sa štovanjem,
Protis d.o.o.


Poslije sam pito jel znaju koji je model ventilatora, valjda to znaju
@ Protis- zanima me jeli to ovaj ventilator link

Radim s ljudima , i upravo isto bih ti odgovorio bilo uzivo bilo prek mejla da me se pita nesto sto neznam, sto bih mogao ali nemoram znat.
Pa nije na njima da ti kazu na kolko se ventilator vrti , kolko je u gram tezak i koje napajanje treba. Neznam sad za taj ventilator , ali stogod sam gledao kod njih daju ti tocan naziv artikla i kratak opis
ispod njega.Tocno ono sto mi treba.

Pitao si , odgovorili su ti . Ne javljaju se na telefon jer , kao sto je ovaj iz protisa rekao , komunikaciju baziraju na emailu i takvom nacinu narucivanja . Pase - ne pase.

Pa meni je sest puta lakse poslat mail pitat dal imaju nesto , ako imaju uplatit internet bankarstvom novce , ne mrdnem s posla/iz kreveta , a platio sam.Posalju mail kad stvar dodje , pokupim ju . Di ces bolje.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 15:54   #750
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ja sam valjda imao sreće.
Prvi kontakt:
Zvao za 5850 pred kraj prošle godine, tip se javio i rekao da nemaju i da ne zna kad će imat. Kulturno i iskreno od njega. Još je rekao da nazovem za 2 sata, da će provjerit s dobavljačima. Ja nazvao, on rekao da neće sigurno taj mjesec doći. Kupio u drugoj trgovini jednu od dvije dostupne, ali tip u protisu bio sasvim ok.

Drugi kontakt:
Zvao za dp-vga adapter i opet mi se javili na telefon. Valjda sam naletio kad im se javlja na telefon. Tip rekao da nema i da to niti ne drže jer nema tržišta za to. Pomislih si, kako nema kad je to jedini način za upogonit eyefinity na karticama koje svi kupuju ko ludi, al rekoh, ok, nema. Na kraju kupio adapter direkt od hp-a. Ne ću objašnjavati kako.

Nisam ništa kupio, ali sasvim ok usluga. Frend sa eksperta kupio brdo stvari i sve pet.
D1viry je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na