Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.06.2004., 18:29   #1
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Angry nerviram se

Oprostite sto tratim vase vrijeme ljecenjem svojih frustracija. Nemam kome ovo reci sto imam jer nitko nezna osim vas ono sto ja znam.

Svakim danom se susrecem sa nekim sarlantanom, idiotom, glumcem, laikom, prevarantom .

Primjer 1.

Jedan bogat gospodin advokat po zanimanju za "postenu" gospodu ima svoj ured i racunala. U gradu Zagrebu. Pronasao je osobu koja zivi od odrzavanja racunala. za koju neki po zagrebu tvrde da je najbolji, neki arapin . Taj isti arabo ubire ogromnu lovu svaki mjesec za tako slozene operacije kao sto su bakup i kako bi moj caca rekao frementacija ( defragmentacija ), ispraznjavanje recycle bina, i.... " daj mi pobrisi one cookies " idiotarije. Tom istom gospodinu je potrebna zastita podataka i unistenje podataka po potrebi. Arabo je to rijesio instalacijom windowsa 2000 :confused: .mozda zato jer mu je windows 98 help file rekao da nabavi te windowse ako hoce bolju zastitu podataka . Sto se tice unistenja podataka rekao mu je da je to nemoguce da " oni " uvijek imaju nacina da ih vrate. Gledam oko sebe, sebe koji je pola godine pomorac a drugu polovicu konobar, sto vidim, 20 cm od sebe imam PGP 8.0 Enterprise a na kucistu odavno je mali pocket cd na kojemu je boot program s milijardu goverment passova, algoritama, na disku stari dobri program Ereaser s jos toliko sranja. Da mu pomognem i naplatim $$$ kuna necu.... nazovite to dalmatinskim dispetom.

Glupi arabo...

sutra u nasem 2. izdanju dvobroju prica " Od viska ne boli glava "
epska prica o gosparu i serviseru koji je mazao pastu kao majonezu na kruh i " Kakva pasta " komedija o gosparu kad je pokusao kupiti pastu u selu poput Dubrovnika

ako imate slicne price molim vas
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2004., 21:23   #2
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
hm...jel to mozda neki PC Shop kojem ime ima veze sa "slobodom" ?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2004., 05:14   #3
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Od viska ne boli glava

Nije

Odlucim zamijeniti svoje JNC kuciste/napajanje, procesor, cooler prije nekih 7 mjeseci. Odlucim otici u tvrtku koja ima prodaju i servis racunala kraj moje kuce. Buduci da nemam vremena se peglati s glupostima dogovorim se s gospodinom da buduci da kupujem komponente u njih sve iz moga kucista prebaci u novo, stavi procesor, pastu i cooler besplatno naravno. On se slozi a ja mu odnesem JNC kuciste i dogovorimo se da se vratim oko podne. U podne bas je radio na mojem kompjuteru otvorio je pastu i cijedio kao neki umak po jezgri procesora odmah sam se uhvatio za glavu i zaderao alooooo a on se nasmijesio i rekao sta vise to bolje . Dosao je red da postavio Dr. Thermal cooler. To vam je cooler gospodo koji nema klacalicu na natezanje po sredini .ima jednostavni drzac koji ide lijevo desno nemoze ga se nategnuti vec se uslize lijevo pa desno, onda se jedna velika poluga zakrene i s time nanese pritisak na jezgru naj jednostavniji cooler na svijetu. Gospodin je taj cooler namjestavao sa odvijacem upirajuci u jednu stranu drzaca zeleci ga nategnuti da uhvati umjesto da ucini lijevo-desno. Dok je tako pritiskao ono sto se pritisnuti neda falio bi i odvijac bi zabio u maticnu . Na kraju sam mu rekao treba li sto platiti on je rekao ako imas za pice.... , dao sam mu 100kn evo ti sine kad si tako glup zasluzio si

Kasnije popodne " Kakva pasta " komedija o gosparu kad je pokusao kupiti pastu u selu poput Dubrovnika
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2004., 10:25   #4
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Ja bi mu još rekao da on plati, ili da novo...

Kad je meni tip u servisu srao, da mi je puko nosač coolera jer sam SKINUO backplate. Ja skinuo, eej! A ti njega uvjerri da toga nije bilo... popizdio, uzeo kantu i ošao...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2004., 10:52   #5
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
To s pola kile paste se i mojem prijatelju dogodilo. Kad sam mu skinuo malo paste i namazao tanki sloj temperatura procesora je bila manja za 7-8 stupnjeva. To što ste napisali je dokaz da se stvarno svaka budala može zaposliti da sastavlja kompjutre.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2004., 10:15   #6
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Uglavnom djeca iz srednje škole, sva presretna što mogu raditi u dućanu s kompjuterima, a bez imalo predznanja i iskustva (isprike iznimkama, sami se svrstajte gdje hoćete).

A sitnica na koje sam ja nalijećao ima nekih milijun. Evo par brzinskih bisera naših servisera:
1. Password Windowsa NT se nikako ne može "probit",
2. Upalio on komp, ploča "pjeva" ko luda. Šta je, sve je uključeno. Hint...jedan keksić RAM-a ummjesto dva (P233 je bio u pitanju),
3. SWAP file je dio na hard disku, koji se koristi umjesto RAM-a, pa se kompjuter manje zagrijava.
4. Pastu na procesor uopće ne treba stavljat, da ne bi ništa bilo između procesora i coolera.

To je na brzinu.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na