Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.04.2011., 00:33   #9241
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
I sa sintetikom ćeš se morat presvući na vrhu (ili bilo gdje da staneš). Ona se puno brže suši, istina, ali svejedno će te počet hladiti nakon par minuta ako se baš misliš odmoriti na na hladnome. Mi smo se ove zime penjali na -15°C gore na Sljeme. I kad je puhao vjetar i kad nije - ako si stano na 10+ minuta počelo je hladiti. Inače, dok se vozi, bilo je čak i vruće sa tom jednom majicom dugih rukava i softshellom Vjerojatno jer softshell malo teže "diše", no posao nepropuštanja vjetra i vode radi odlično.

Tako da, sad za proljeće/ljeto kad je vani +20° ili malo manje + sunce (važan faktor) se može u kratkim rukavima ići. Ja osobno vozim majicu od Nakamure (Intersport) po 80kn, buraz neku po 60kn. Nije hladno dok se ne stane, no sporije se suši od primjerice HH DRY (koje je nekoliko puta skuplja majica). A opet gro brže od pamuka.

Sa dvije majice si riješio sve svoje probleme za ljeto i ne mora te puno izaći. 150-160kn obje. Za zimu, će ipak trebati gađati provjereno i akcije.

EDIT:
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
i mislio sam si da vidim svoje prvo ulaganje u bike.
Da barem nisam probao taj elixir...
Sad koliko bi se isplatila investicija u 203 mm diskove i adapter ili da odmah počnem skupljat za 7-micu ili elixir.

Na idućoj plaći moram kupit neku obleku za bike i mislim da ću do tad bit spreman donekle da s vama odem na sljeme.
Ne znam koliko si težak i sve, no moja iskrena preporuka je da se na kočnicama ne štedi. Jednom kad kupiš dobre kočnice, samo ćeš ih seliti sa bicikla na bicikl. XC, AM, FR ili DH - bit će ti svejedno što vozio - dobre kočnice su jedno od najvažnijih stvari.

Ako nemaš love (govorimo do ~1100kn P+Z sa rotorima i adapterima; na crno, dropbike etc.) - Elixiri 5/R što god. Kad su ispravne, kočnice koče odlično. Nema potrebe za 2 prsta. Za tu lovu se da naći i tipa Code 5 jer ekipa je prodaje s obzirom da je teža kočnica, a istina je da su 40g teže od Elixira (440 vs 395g). Brat ima Juicy 7, te iako ih velika većina ne voli - ja ti mogu potvrditi da kad su te kočnice isprave - nisu ništa lošije od Elixira (no znaju cviliti na mokrome, što se da riješiti paknama). Samo ih ekipa precjenjuje, pa idu isto po toj cijeni, 1100-1200kn. Izbjegavati Juicy 5. Malo rade, malo ne. Kad rade, koče dobro. Samo što je najčešće stvar - da nisu ispravne.

Ako imaš love za nove (2000+kn) - od lakših kočnica, Magura Marta. Što je najbolje, grizu jače od Avida. Moj favorit, iako nisu najlaganije - Shimano Saint. Formule nisam probao, osim Renesisove K24 po "parkingu".
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 03.04.2011. u 00:41.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 00:54   #9242
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ne znam koliko si težak i sve, no moja iskrena preporuka je da se na kočnicama ne štedi. Jednom kad kupiš dobre kočnice, samo ćeš ih seliti sa bicikla na bicikl. XC, AM, FR ili DH - bit će ti svejedno što vozio - dobre kočnice su jedno od najvažnijih stvari.

Ako nemaš love (govorimo do ~1100kn P+Z sa rotorima i adapterima; na crno, dropbike etc.) - Elixiri 5/R što god. Kad su ispravne, kočnice koče odlično. Nema potrebe za 2 prsta. Za tu lovu se da naći i tipa Code 5 jer ekipa je prodaje s obzirom da je teža kočnica, a istina je da su 40g teže od Elixira (440 vs 395g). Brat ima Juicy 7, te iako ih velika većina ne voli - ja ti mogu potvrditi da kad su te kočnice isprave - nisu ništa lošije od Elixira (no znaju cviliti na mokrome, što se da riješiti paknama). Samo ih ekipa precjenjuje, pa idu isto po toj cijeni, 1100-1200kn. Izbjegavati Juicy 5. Malo rade, malo ne. Kad rade, koče dobro. Samo što je najčešće stvar - da nisu ispravne.

Ako imaš love za nove (2000+kn) - od lakših kočnica, Magura Marta. Što je najbolje, grizu jače od Avida. Moj favorit, iako nisu najlaganije - Shimano Saint. Formule nisam probao, osim Renesisove K24 po "parkingu".
Ima me 110 kg žive vage zato i stiščem tu avid 3 ko lud. Mislim da cu ove godine ostati na njima i iduce sezone kupiti nešta tipa elixira 5 jer mislim da mi je to čist dovoljno. Iako poznavajući sam sebe sredinom ove god elixir će bit na meridi.
BTW: tnx šta se trudiš objasnit mi!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 08:40   #9243
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ja se nebi skroz složio. Neću sad ništa uspoređivat, nego samo reći da kod mene juicy 5 radi dobro već 1.5 godina. Naprijed organic i mene s 90kg diže bez problema s 2 prsta(160mm).
Istina da ima boljih kočnica, ali ja ne vidim potrebu čemu(Osim ako već nisu došle s biciklom). Možda sam ja sretnik koji među nekolicinom ima ispravnu "peticu". Naravno govorim za XC , a vidim većina cilja više.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 09:04   #9244
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
stvar je u tome, da se ne isplati mu kupovati juicy 5, kad ekipa prodaje i elixire i formule i magure za stvarno mizerne novce...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 09:07   #9245
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Da, onda sigurno ne. Eh, kad sam ja uzimao, nisam baš imao izbora, ali sam zadovoljan
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 10:09   #9246
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,114
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Ima me 110 kg žive vage zato i stiščem tu avid 3 ko lud. Mislim da cu ove godine ostati na njima i iduce sezone kupiti nešta tipa elixira 5 jer mislim da mi je to čist dovoljno. Iako poznavajući sam sebe sredinom ove god elixir će bit na meridi.
BTW: tnx šta se trudiš objasnit mi!
Evo ja sam ti živi primjer, ja imam skoro 110kg žive vage, a kada idem gore s opremom i preko 120 bude, imao sam na prva 3 spusta Hayes Sole (po svima a i meni sada, NAJGORE hidraulične a i od valjda 90% mehaničkih disc kočnica ikada) i kupio sam si Shimano XT rabljene i sada sam prezadovoljan!
Znam šta znači spuštati se i da te na kraju spusta bole ne prsti več cijele podlaktice i šake od silnog i kostantnog stiskanja sa 2-3-4 prsta
Sada kočim jednim i uvijek mi je dovoljno i koliko sam primjetio, sada mi ove pakne hvataju čak 2-3mm više disc površine od onih Hayes Sole!
Definitivno ove kočnice idu samnom na slijedeći bajk, osim ako na tom bajku nebudu Shimano Saint
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:10   #9247
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,618
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Nadam se da si kupio pravu velicinu, jer ako nisi jos ces ti plakati za Feltom...u svakom slucaju podesi si polozaj na okviru kak spada jer ce ti se osim koljena ubrzo javiti jos problema.
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
@zgmmax - sic ti stoji jako čudno, i ne, koljena te nikako ne bi smjela boliti, sredi to čim prije da ne završiš ko ja...
Velicina je M, na FELTU je seat tube bio 495mm, a ovdje je 420mm

mislim da se moze jos izvuc sic stanga van da kompeziram tu razliku jer su me koljena pocela boljet tek kada sam dosao doma.

Sic na slici izgleda cudno, a i zamijenio sam ga za starog jer je ovaj bio previse neudoban.

Bajk je predobar, okretan je i stvarno mi ga je zabavnije voziti nego FELTa, a tezi je samo oko 300g
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Ja se nebi skroz složio. Neću sad ništa uspoređivat, nego samo reći da kod mene juicy 5 radi dobro već 1.5 godina. Naprijed organic i mene s 90kg diže bez problema s 2 prsta(160mm).
Kak se tebi ponasaju kocnice dok su hladne? Imam iste, ali neznam koje su tocno pakne. i meni se tek nakon sta se kocnice zagriju grizu ko lude, al za to treba dosta kocenja da dodju na radnu temperaturu.

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 03.04.2011. u 11:18.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:23   #9248
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Prva 2 normalna kočenja po ravnom i već grizu.. Ne kužim se točno u kodove avidovih pločica, ali znam da su stražnje bile drugačije. Prednje ne cvile nikad, ali slabije koče po mokrom.
Doći ću kad tad na sljeme da se izguštam i upoznam ekipu pa onda možeš probat.

Stražnje s discoa semi-metalic su prešle kojih 60km i to 3 jača spusta i ravnice, ali još mi ne koče kako spada.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:26   #9249
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,618
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Prva 2 normalna kočenja po ravnom i već grizu.. Ne kužim se točno u kodove avidovih pločica, ali znam da su stražnje bile drugačije. Prednje ne cvile nikad, ali slabije koče po mokrom.
Doći ću kad tad na sljeme da se izguštam i upoznam ekipu pa onda možeš probat.

Stražnje s discoa semi-metalic su prešle kojih 60km i to 3 jača spusta i ravnice, ali još mi ne koče kako spada.
meni pocnu kocit tek na sredini sljemena

a kada se spustim koce ko lude, dovoljno je pipnut rucicu i vec ukopava.
moje cvile, ali ne bas jako.

vjerujem da je to do pakni, a one su skoro pa nove pa mi se ne kupuju nove. ja sam sa svojima odradio 4 sljemena i zadovoljan sam al samo kada se zagriju.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:27   #9250
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Velicina je M, na FELTU je seat tube bio 495mm, a ovdje je 420mm
Te veličine nama na stranici Ima 15" i 17"
murina je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:28   #9251
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Da li znaš njihovu oznaku možda, ako su od avida naravno?!
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:33   #9252
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,618
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Te veličine nama na stranici Ima 15" i 17"
moras traziti po arhivi

http://www.norco.com/archives/2009/?id=48a31c950141a

EDIT:

kak nema?

http://www.norco.com/bikes/mountain/bc-trail/sasquatch/

ima velicina od 12,15,17,18,20 i 22

Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Da li znaš njihovu oznaku možda, ako su od avida naravno?!
ne znam, a i neda mi ih se sada vadit iz celjusti.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:45   #9253
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Znači tvoj je 17" jeli tako?

Jeli različita geometrija ovogodišnjeg modela od tvog? Malo sam glup danas, skroz me zbunilo
murina je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 11:54   #9254
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,618
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Znači tvoj je 17" jeli tako?

Jeli različita geometrija ovogodišnjeg modela od tvog? Malo sam glup danas, skroz me zbunilo
haha

da moj je 17"

pa kaj ne mozes usporedit velicine sa dva linka

http://www.pohrani.com/f/1b/Y/2I8hJpw8/clipboard01.jpg

moj je lijevo, desno je novi sasquatch

novi je po meni malo pripitomljen

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 03.04.2011. u 12:05.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 12:03   #9255
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Mislio sam da se geometrija određenog modela s godinama ne mijenja Ne znam odakle mi to
murina je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 12:10   #9256
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Pozdrav vozačice i vozači


Kako je napokon došlo malo ljepše vrijeme odlučih se za kupovinu novog bicikla,e sad neznam kolika rama mi konkretno treba(199 cm/110kg) te naravno koji bicikl, maximalno što bih dao je nekakvih 5000 kuna


gledao sam malo modele i ovaj mi se svidio

http://www.markoprojekt.com/index.php?m=109&p=1082

ako ima tko kakve pirjedloge,bio bih zahvalan,
znači nekakv best buy do 5000,



hvala unaprijed

Zadnje izmijenjeno od: shrek00. 03.04.2011. u 12:15.
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 12:10   #9257
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,618
bome ne znam

jel ima neko sic štangu 30.8 i duzine 350 ili 400mm sam da isprobam nekaj? moja je 270mm i prekratka mi je i taman bi mi pasala ova od 400mm

i ak nekoga zanima prodajem lulicu i volan skinute sa felta

lulica je 100mm i rise je 10mm, prihvat volana je 25,4
volan je 630mm, rise 53mm i 8 stupnjeva je offset

EDIT:

Citiraj:
Autor shrek00 Pregled postova
Pozdrav vozači i vozačice


Kako je napokon došlo malo ljepše vrijeme odlučih se za kupovinu novog bicikla,e sad neznam kolika rama mi konkretno treba(199 cm/110kg) te naravno koji bicikl, maximalno što bih dao je nekakvih 5000 kuna


gledao sam malo modele i ovaj mi se svidio

http://www.markoprojekt.com/index.php?m=109&p=1082

ako ima tko kakve pirjedloge,bio bih zahvalan,
znači nekakv best buy do 5000,



hvala unaprijed
to je super bajk, al koliko mi se cini nemaju ga u vecim velicinama. prije 4-5 strana smo pomagali NEO-ST isto za baj pa malo to procitaj
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 13:02   #9258
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Bajk može visiti i samo na jednoj kuki, testirao moj mačak (o onoj za na strop govorim)
murina je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 14:31   #9259
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,983
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
to je super bajk, al koliko mi se cini nemaju ga u vecim velicinama. prije 4-5 strana smo pomagali NEO-ST isto za baj pa malo to procitaj
Da, proizvodi se u max 21". Prijatelj je zvao neki dućan koji prodaje te Jamise i prodavač mu kaže da je njima okvir inače veći nego kod drugih proizvođača i da će njemu na 193cm visine pasat, ja ga svejedno ne bi kupovao prije probe.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 14:37   #9260
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,618
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Da, proizvodi se u max 21". Prijatelj je zvao neki dućan koji prodaje te Jamise i prodavač mu kaže da je njima okvir inače veći nego kod drugih proizvođača i da će njemu na 193cm visine pasat, ja ga svejedno ne bi kupovao prije probe.
mozes malo po netu traziti bike iste ili slicne geometrije pa vidis dal ti pase ili ne.

ali ja bi isto savjetovo da se barem odveze krug oko zgrade da vidis dal ti pase velicina, jer se je lako zajebat.

ak kupis preveliki bajk bas i nema pomoci, dok manji bajk mozes produziti sa lulicom i offset sic stangom, ali ni to nije bas neko rijesenje.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 14:46   #9261
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,983
A pogledali smo sve živo, lutrija je naći model veličine 22" (cca), da ima Deore mjenjače i da košta do 4000kn. Obično su to prošlogodišnji modeli pa su ili rasprodani ili nema te veličine.
Koji bike preporučuješ za mene, isto mi treba oko 22" okvir, oko cca 6000kn? Trenutno imam Attentiona 2011 ali ga mislim prodati...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 18:11   #9262
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
krug oko zgrade će ti odgovarati svaki. osim ako baš znaš što tražiš i što ti odgovara od prije.

ja bi svakako išao na manju ramu.



max, ona bol u koljenima ti je prolazna. samo se vozi
i mene je bolilo kad sam krenuo. malo lakše startaš i dođeš na ono staro.
jedino za uz brdo nema šanse baš ti treba veća štanga
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 18:42   #9263
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,983
Ne radimo mi krugove oko zgrade
Skoro svaki dan min. 20ak km cesta/makadam itd.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 18:44   #9264
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
A pogledali smo sve živo, lutrija je naći model veličine 22" (cca), da ima Deore mjenjače i da košta do 4000kn. Obično su to prošlogodišnji modeli pa su ili rasprodani ili nema te veličine.
Koji bike preporučuješ za mene, isto mi treba oko 22" okvir, oko cca 6000kn? Trenutno imam Attentiona 2011 ali ga mislim prodati...
Ak buš se po ravnom vozio, može i 22". Za neke agresivnije spusteve 21". Samo što inčevi malo govore.

Gledaj horizontal top tube (effective ponekad piše) i/ili top tube udaljenost.
Ja sam 183cm, taman sam između M/L veličina rame, odnosno neki 18-19". Ljudi općenito kupuju ipak malo prevelike rame, pa onda nisu toliko okretni. No velim, za ravno i uspone će duža rama biti dobra.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 19:07   #9265
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ne radimo mi krugove oko zgrade
kad sam to pisao sam na umu imao zgmmax-ov prijedlog za krug oko zgrade, točnije isprobavanje.

tako da... nisam se mislio vrijeđati

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 19:35   #9266
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,983
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
kad sam to pisao sam na umu imao zgmmax-ov prijedlog za krug oko zgrade, točnije isprobavanje.

tako da... nisam se mislio vrijeđati

Sve ok, ja sam krivo povezao

EDIT: upao mi je u oko ovaj bike, imaju neki bolesni popust, pretpostavljam jer su ostali neki pre mali okviri. Poslao sam im upit, u slučaju da imaju ~21" okvir, jel ovo dobra kupnja?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 19:57   #9267
K-pax
Premium
Moj komp
 
K-pax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
tog imaju jos samo jednog i mislim da je velicine 17 incha, odlican bajk sa super dijelovima za tu lovu.
K-pax je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 23:04   #9268
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
EDIT: upao mi je u oko ovaj bike, imaju neki bolesni popust, pretpostavljam jer su ostali neki pre mali okviri. Poslao sam im upit, u slučaju da imaju ~21" okvir, jel ovo dobra kupnja?
Piše ti na linku:
"Raspoloživo u Ilici veličina 44 cm"

Tako da, za tebe nije. Inače - odličan bicikl za 1000€.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 12:41   #9269
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,010
Moze li i meni pomoc u vezi kupovine bicikla

Iz OS sam, pa bi tu negdje i kupio, da ga mogu na rate uzeti.

Kila oko 75, visok koji cm manje od 180.

Bajk se nece koristiti za nista bolesno i zahtjevno, ali bit ce voznje mimo nekih normalnih staza.

Cijena, pa izmedju 3k i 4k kn, nebi htio neki drlog da mi uvale, a stvarno se u to nekontam, malo sam listao ove stranice, ali previse informacija za pohvatat u kratkom vremenu

Hvala unaprijed.
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 13:47   #9270
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Momire, najbolje bi bilo da pogledaš po dućanima koji ti se sviđa vizualno, pa onda pitaš tu za savjet
murina je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na