Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.05.2007., 20:19   #1
LUKA MX
Rakija
Moj komp
 
LUKA MX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Pozega
Postovi: 484
Prijedlog za nove clanove

Neznam jel vec bilo,ak je jbg...ali gledam svaki dan kako se regaju neki "novi klinci" i otvaraju takve bezvezne teme,kojih vec ima na tone ISTIH na forumu,samo rebaju malo scrollati dolje i nasli bi ali ne,to je tesko...
E sada bilo bi dobro kada bi moderatori stavili da novi korisnici npr. oni ispod 100 postova ne mogu otvarati teme...mislim da bi to bilo idealno rijesenje i da bi forum bio puno pregledniji i manje spamova i istih tema.....
Moderatori nek promotre post pa nek razmisle sta ce dalje
__________________

LUKA MX je offline  
Staro 28.05.2007., 20:21   #2
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205

Zadnje izmijenjeno od: -POP-. 28.05.2007. u 20:32.
-POP- je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.05.2007., 20:29   #3
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Pročitaj svoje početne postove...bolji odgovor od toga ti ne treba.
Svi smo mi bili "novi klinci"...
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline  
Staro 28.05.2007., 21:22   #4
LUKA MX
Rakija
Moj komp
 
LUKA MX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Pozega
Postovi: 484
evo bas zbog toga i govorim,dosao sam na forum ko neki balavac rego se i ko grom iz vedra neba punio neko blesavo pitanje,da su tada bila pravila koja sad predlazem mozda bih malo promotrio forum i nasao odgovor....
moderatori neka razmotre moj prijedlog....
Pozdrav....
__________________

LUKA MX je offline  
Staro 28.05.2007., 21:22   #5
LUKA MX
Rakija
Moj komp
 
LUKA MX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Pozega
Postovi: 484
evo bas zbog toga i govorim,dosao sam na forum ko neki balavac rego se i ko grom iz vedra neba punio neko blesavo pitanje,da su tada bila pravila koja sad predlazem mozda bih malo promotrio forum i nasao odgovor....
moderatori neka razmotre moj prijedlog....
Pozdrav....
__________________

LUKA MX je offline  
Staro 28.05.2007., 21:38   #6
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
hehe double post.
josh vjezbaj, josh
danij3l je offline  
Staro 28.05.2007., 22:34   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor LUKA MX Pregled postova
evo bas zbog toga i govorim,dosao sam na forum ko neki balavac rego se i ko grom iz vedra neba punio neko blesavo pitanje,da su tada bila pravila koja sad predlazem mozda bih malo promotrio forum i nasao odgovor....
moderatori neka razmotre moj prijedlog....
Pozdrav....
Bila su (i još su) pravila o pirateriji i crackovima pa ih se ni onda nisi ni potrudio pročitati

A vidim da ne čitaš ni forum jer na ovoj ISTOJ stranici je bio pokrenut thread sa istom tematikom (Primanje novih članova, obaveze novih članova) i evo kaj je glavni admin rekao na takve prijedloge:

http://forum.pcekspert.com/showpost....77&postcount=4


Citiraj:
Autor horza
NE ! i po zadnji put jedno veliko NE !
svrha foruma nije u nekakvom "klubstvu" pa da bi došao u klub moraš biti nešto super.
NE.
ovaj forum je, a i ostati će javno dostupan, dakle bez zabranjivanja registracije, bez diskriminiranja gostiju i svih ostalih koji žele sudjelovati u raspravama.
jedio što je zabranjeno je pisanje bez da je čovjek registriran. i tako će i ostati dok se ne pojavi neka mogućnost zaustavljanja botova koja bi omogućila i takvo nešto.

a ideje o klubovima zatvorenog tipa možete realizirati na svoju ruku negdje drugdje. ovdje nam toga ne treba.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 28.05.2007., 23:50   #8
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
da ne bude zabune, iako mi postovi često zvuče ko da se smatram kraljem svemira i BDFL-om ovog foruma, fakat to nisam, niti želim biti. glavni na forumu je Tor, a ja samo štrikam po pozadini i tu i tamo uletim s mišljenjem kojega Tor/Jelc/vodstvo pc eksperta mogu i ne moraju uzeti u obzir.

100 postova je daleko previsoka granica i može rezultirati samo spamanjem po postojećim temama. vremensko ograničenje je također loše rješenje jer ljudi ovdje dolaze kada ne znaju nešto i žele pomoć oko toga, a ista im treba ASAP. trenutno pokušavam smisliti neki način "tuneliranja" novih korisnika na koji bi se postiglo da nakon potvrde registracije svojevoljno odu pročitati pravila, bace oko na netiquette, nauče koristiti tražilicu i prije nego što nešto napišu shvate da je tipkovnica danas moćnija od npr. korištenja vatrenog oružja, pa je tako i njihova odgovornost jednaka, ako ne i veća nego prilikom korištenja vatrenog oružja.

tehnički način za postizanje ovoga imamo, znamo koje psihološke efekte želimo izazvati kod novih korisnika u kojoj fazi učenja napisanog, samo je problem balansiranja toga svega i smišljanja načina za sprovedbu toga koji neće biti naporan za novog korisnika. uglavnom, ovo je relativno nisko na listi prioriteta poslova koje trebam odraditi za PCE, a PCE je u ovom trenutku oko sredine liste mojih poslovnih prioriteta, a posao mi je trenutno nešto niže na listi životnih prioriteta, tako da ono... nikakvo čudo da se stvari pomiču užasno sporo. al ***at ga, ako je radilo svih ovih godina, bude još malo, ne?
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 29.05.2007., 07:30   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
No, mislim da je sve rečeno (po već ko zna koji put) pa bilo što osim "zatvaram" nema smisla...
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na