Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2004., 22:55   #1
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
TV TUNER-pomoc!

Otvoriti cu novu temu jer cu vjerojatno imati hrpu pitanja u vezi TV TUNERA i rada s njim:
Ne mogu u iuVCR-u pod opcijom channels stisnuti SCAN a niti TV TUNER....probao sam sve ali nece,ili bar mislim da sam probao sve...i zanima me zasto cim ga pokrenem dobijem zvuk a ne mogu ga ugasiti dok ne iskljucim doticni program,zar taj zvuk mora biti cijelo vrijeme?
Malo sam citao postove i ja sam totalno :confused:
prekodiravanje,divx,jedan codec drugi codec,vdub,pinacle,stisni ovo,napravi prvo ono,error ,ne znam ni sam vise sta. Totalni sam pocetnik u tome tako da sutra idem na fax da skinem sve te programe,tamo ipak radi veza ko luda i jos ima przilica...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2004., 22:27   #2
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Mi moze netko reci kako se koristi teletext? ja imam neki teletext i koristi program VTplus ali napisem npr. stranicu 100 ali nista. Ima li jos kakavih programa za koristenje teletexta?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2004., 23:04   #3
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Zar nitko ne zna kako se koristi teletext!?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2004., 23:11   #4
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Originally posted by giga
Zar nitko ne zna kako se koristi teletext!?
Koristim DScaler. Stisnem T i upisivam brojke
Costa je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2004., 00:25   #5
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Evo prosli neki ispiti pa malo vjezbam prebacivanje sa kamere na komp,pa imam par pitanja ako je netko voljan pomoci.Proucio sam malo vase prijasnje postove i interesira me par stvari. Koliko sam skuzio vi svi snimate na DVD te svoje filmice,ali ja nisam u mogucnosti pa cu to baciti na CD.Citao sam post od Tina o prebacivanju sa kamere na komp pomocu uleda video studia.Ja sam probao raditi sa mpeg formatom kao sto pise u postu,ali mi kaze da je potrebno podesiti na 32bita ali kada ja to napravim meni se to dosta usporava,pa sam se malo igrao i vidim da mi je ok kvaliteta slike i ide mi glatko kada stavi .avi i 15 bita ili preporucate neki drugi format(uvijet 15 bita,a ponudeni su miV,DVD,SVCD,VCD,WMV)?. Sada me interesira sta ja gubim ako to nije u mpeg formatu?I zanima me kada stavim .avi pod video codec/video compresion imam dosta ponudenih kompresora ali ne znam koji je najbolji(Cinepack codec,Morgan multimedia m-jpeg,Xvid mpeg 4 codec,microsoft mpeg 4 video codec...) i koliko staviti compresion kvalitetu?
Znam da puno trazim ali ako netko ima volje....
Da li se u Uleda video studio mogu raditi svakakve gluposti sa tim filmicima tipa: prije pocetka filma staviti da idu neka slova po ekranu,zaustaviti filmic pa ubaciti kakav podatak u film(znaci slika ostaje ista u pozadini a ja ubacim recimo datum ili tako nesto)....
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2004., 12:26   #6
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Da li je cilj sa prebacivanjem pomocu video ulead studija sa kamere na komp dobiti sta vece fajl(10-20-30Gb) pa onda to srediti sa virtual dubom na velicinu koja ti pase?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na