Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.02.2013., 17:14   #1471
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor RobertCrni Pregled postova
Da, prijevod nije velik i mogao bi ići mailom...možda je najbolje da ga bakica nekome pošalje jumbo mail i onda ovdje zalijepi link...7 dana je dosta da si ga skine tko želi, a nije problem postaviti ga i nanovo
Ako može strpi se još par dana da prevedem čim više. Neki stalkeri su brbljaviji i od mene, pa se ima što i prevađati. Kad napravim neće pisati text nego gamedata (u njoj samo text) tako da se ne mora tražiti gdje treba presnimiti nego se samo gamedata prekopira preko gamedate.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2013., 17:26   #1472
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Odmaraš li se ti išta, što sam ti rekao, što će biti ako ti ja dođem u ZG ili ću te cinkati ženi pa nećeš dobit jesti
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2013., 07:45   #1473
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Očito da sam postao nepažljiv. Ovo je link a mod a za prijevod ću se probati s nekim dogovoriti. Na par adresa sam slao dvd-e ali ta poštarina je stvarno van pameti. Slao sam HP Expresom jer drugačije nemam povjerenja da će stići u komadu.
ma stigne čitavo i da šalješ normalno. Samo se DVD stavi u plastičnu kutiju, omota sa kartonom od jaja (npr), obljepi i stavi u kovertu sa mjehurićima. I nema šanse da mu kaj bude.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2013., 20:47   #1474
V3rt!g(o)
Premium
Moj komp
 
V3rt!g(o)'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Marija Bistrica
Postovi: 70
ove alfe mi pomalo idu na ud. Pobiju mi sve važne likove u misijama koje se događaju vani, na livadi Kod bunkera znanstvenika ostala je pustoš , ubiju mi Tetrijeba kod lučkih kranova itd...zlo
__________________
::Think for Yourself; Question Authority:: T. Leary
V3rt!g(o) je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2013., 21:47   #1475
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor V3rt!g(o) Pregled postova
ove alfe mi pomalo idu na ud. Pobiju mi sve važne likove u misijama koje se događaju vani, na livadi Kod bunkera znanstvenika ostala je pustoš , ubiju mi Tetrijeba kod lučkih kranova itd...zlo
U opcijama ''Moda'' (kad uđeš u igru stisni ESC i kad se pojavi izbornik biti će i ta opcija) možeš uključiti ili isključiti što želiš. Tako možeš isključiti Alfe, mine i još neke stvari. To što pišeš da su ti kod bunkera znanstvenika napravili pustoš, kad su te vidjeli, a uvijek su na livadi preko pruge barem 200m od bunkera, otišao si u bunker a oni normalno za tobom. Što se tiče Tetrijeba to je nemoguće. Nakon što si otkrio sa Tetrijebom Krvopije i vratio se, nakon otrilike 24 sata nađeš tijelo Tetrijeba u drvenoj kući kod Lučkih kranova. Njega je ubio tzv. ljekarnik sa Skadovska - Trema. Igra ima svoju priču i ako igraš po nekom redu biti će jasnije. Stalker COP je FPS igra sa mnogo RPG elemenata. I još malo o Alfama. Alfe su grupe po 6 vojnika, razlikuju se pojačini naoružanja a glavni zadatak im je da te pronađu i likvidiraju. U sukob s nekom drugom grupom doći će jako rijetko.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 10:27   #1476
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
samo da pitam: narodnaya sdoliyanka je cisti freeplay? nista nije odredeno i nikamo ne moram ici osim na lokacije na koje ja zelim ili ako mi eventualni nadeni kvest odredi? jer sam se spawnao bez ikakvih instrukcija pa pretpostavljam da je freeplay.

ok sve 5. osim sto velikim slovima pise na glavnom menuu "freeplay" dodatno sam se zbunio jer sam nastavio neciji save (valjda modderov). kada sam krenuo u zonu ponovo, onda je pocelo kako treba, ispocetka.

dok mi dokuri narodna juha, krecem s bakicinim modom

Zadnje izmijenjeno od: Charmander. 16.02.2013. u 10:52.
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 11:16   #1477
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Alfe su grupe po 6 vojnika, razlikuju se pojačini naoružanja a glavni zadatak im je da te pronađu i likvidiraju. U sukob s nekom drugom grupom doći će jako rijetko.
dal se njih može istrijebiti do kraja ? meni je sad već uletio 30. odred. I sad su već najspecijalnija i najobučenija grupa, vidim po PDA od svakog palog zapovjednika. Ak niš, barem im lijepo zaradim na onim Beretta snajperima 12,7mm. S tim ih skidam ko muhe sa kilometar udaljenosti
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 15:03   #1478
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
dal se njih može istrijebiti do kraja ? meni je sad već uletio 30. odred. I sad su već najspecijalnija i najobučenija grupa, vidim po PDA od svakog palog zapovjednika. Ak niš, barem im lijepo zaradim na onim Beretta snajperima 12,7mm. S tim ih skidam ko muhe sa kilometar udaljenosti
Igraš v. 2.0?! Tu Alfe imaju nešto jače naoružanje. Nažalost te neke puške se ne mogu ubaciti u 2.2 jer ne postoje u ui_icon_equipment.dds (tu je sva oprema u slici). Zato sam to na neki način kompezirao što sam pojačao parametre za snajpere Dragunov (ruksak Bulave-Kordon) i Ris (ruksak Siska-Jupiter). Za ta 2 snajpera povećan je i kapacitet okvira. Možda nije baš realno, ali možda neki proizvođać oružja kad vidi Stalkera isto to učini. Dobrim pogodtkom neprijatelj leti i par metara. Osim toga u ruksaku Revizora-Jupiter je super gauss GS67. On se odsada može kao i osnovni gauss kod mehaničara nadograđivati. Jednom sam uništio 45 grupa Alfi (i po tri grupe na jednom mjestu-živi masakr). Važno je da se s njima ne dolazi na otvorenom u sukob, naći dobar zaklon. Sad se manje sukobljavam s njima jedino ako su dosadno nametljivi. Uvijek sam čuvao PDA njihovih zapovjednika, ali ako se prodaju dobro se popuni budžet.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 20:25   #1479
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
opeta ja s narodnom juhom. zna li netko kako se rjesava permanent radiation bug? od kako sam poceo s modom nikako da prestane a mod je odlican guglao i probao rjesenja kao loadanje na razlicitoj pozicviji i slicno ali nije pomoglo :/

edit: ovaj mod je malo drugaciji od vanilla stalkera. naime, gore navedeni permanent rad bug nije bug nego, za razliku od vanilla stalkera, u juhi je dovoljno da imas neki artefact u inv (bez obrzirta jel equipan ili ne) i ako je radioaktivan, bit ces zarazen, dok u vanilla bas mora biti equipan da bi poprimio njegove efekte. ovo je ipak ugodno iznenadenje jer dosta pridonosi realnosti.

Zadnje izmijenjeno od: Charmander. 16.02.2013. u 21:04.
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 21:46   #1480
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
opeta ja s narodnom juhom. zna li netko kako se rjesava permanent radiation bug? od kako sam poceo s modom nikako da prestane a mod je odlican guglao i probao rjesenja kao loadanje na razlicitoj pozicviji i slicno ali nije pomoglo :/

edit: ovaj mod je malo drugaciji od vanilla stalkera. naime, gore navedeni permanent rad bug nije bug nego, za razliku od vanilla stalkera, u juhi je dovoljno da imas neki artefact u inv (bez obrzirta jel equipan ili ne) i ako je radioaktivan, bit ces zarazen, dok u vanilla bas mora biti equipan da bi poprimio njegove efekte. ovo je ipak ugodno iznenadenje jer dosta pridonosi realnosti.
Čini mi se da postoji kutija koju nosiš sa sobom u koju možeš spremati artefakte koje ne koristiš, koja služi da te zaštiti od radijacije.
BTW u krivoj si temi, Solyanka je mod za SOC a ovo je tema o COP.
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je online   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 23:10   #1481
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Tex Willer Pregled postova
Čini mi se da postoji kutija koju nosiš sa sobom u koju možeš spremati artefakte koje ne koristiš, koja služi da te zaštiti od radijacije.
BTW u krivoj si temi, Solyanka je mod za SOC a ovo je tema o COP.
I mene zbunio sa tom svojom 'Narodnom juhom'. Izgubio par sati kopajući po internetu, da na kraju ustanovim da je povezan sa SOC-om. Imaš pravo. Ovdje je tema COP, barem sam tako shvatio od kada sam se ovdje registrirao. Nedavno sam spomenuo da sam skoro u potpunosti preveo SOC za mod Complete 2009, ali ne treba se zato udaljavati od COP-a i raspravljati o tematici SOC-a ili CS. Nadam se da se nije netko nasao ovim pogođen. Pozdrav, stalkeri!
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 11:22   #1482
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
sto se tice SGM-a, kako to da nema nigdje nikog prijateljskog: ni u kordonu ni u mocvari? sami banditi kojih ima cjelo more.
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 11:55   #1483
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dečki, nebi bilo loše da kad imamo pitanja za mod, da lijepo na početku teksta, prije nego što se počne drobiti da se lijepo napiše o kojem modu se radi.

Dakle:

Gamedata v2.0 ili v2.2.

*tekst*

Ovako bunite i Bakicu i sve koji vam žele pomoći a ne znaju o čemu se radi
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 12:10   #1484
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
sry, radi se o 2.2 modu. enivej, nazivciro me do jaja mod. idem na juhu dalje :/
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 14:06   #1485
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Gamedata v2.2:

Sad i meni ide na živce. Moram donijeti senzor za detektor mina iz Močvare u Kordon onom Jermanu.
I naravno, dođem do lokacije di je taj senzor i nemogu do njega, nit se mogu kretati ni ništa. Koje sranje.
Kako doći do senzora?


Edit: našao
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2013., 14:59   #1486
JoZ@
Premium