Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2014., 21:46   #481
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
a klasika... eto meni je telka stigla prošli petak dakle ravno mjesec dana nakon cijele sage strgana kao i kada sam je poslao.

board je zapišan i to sve stoji nema garancije i jasno mi je to, ali ono rekli su mi u instaru da je to debelo korodiralo pa ono - e čujte kad je već telka otvorena možemo to sve očistit pa ono app - naravno da ne, ajmo otklon reklamacije zapakirat kak je bio i ćao bao.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2014., 22:24   #482
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,750
Evo da ja iznesem svoje iskustvo s MR/Msan servisom. Kupio sam izložbeni Vivax TV na aukciji, za roditelje, pred nekih godinu i pol, cijena za full HD je bila i više nego povoljna a TV je došao u sasvim OK stanju no za nekih mjesec dana crklo je napajanje i to tako da je donja trećina ekrana titrala i bila izvitoperena. Odoh na servis i nakon tjedan dana dođe mojim roditeljima popravljen TV. Bio u pogonu tjedan dana i opet kvar ali sada s dvije trećine ekrana. Opet servis i za 3 dana dolazi noviji i bolji model TV-a, opet izložbeni model Vivaxa ali gotovo nekorišten jer je izgledao netaknut, vidjelo se jedino na daljinskom da je netko prčkao po njemu jer je onaj zaštiti najlon bio izgužvan. Sad je prošlo već više od godinu dana i TV radi odlično. Za taj novac i bolji model TV-a od početnog nije mi ni žao što sam se gombao po servisu...
Sinac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.10.2014., 22:28   #483
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,918
Tako se meni mačka popišala gore na tv i rekoh ajde da probam sa garancijom i odnio sam tv na servis i tamo je bio jedno mjesec dana ako ne i više i na kraju me zovu "to i to nevalja bla bla boom! dobijate novi tv" sad jeli se to posušilo kod njih jer su cekali mjesec dana ili sta.. ko ce ga znat.

Drugi put kad se popisala nisam bio te srece..
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:01   #484
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Da se nadovežem. Servis Kimtec u BiH, dakle MSAN. Na laptopu (socijalni Asus) oštećen konektor za punjač(a kako je kvalitetno napravljen, nije potrebna prevelika sila za to). U servisu zamijenjen, cijena popravka oko 400kn. Mjesec dana kasnije laptop ne pali, u servisu utvrđuju da je crkla MBO, ali na nju eto ne vrijedi jamstvo jer je bila prije "oštećena" (konektor napajanja nalemljen je na ploči), iako novi kvar nema nikakve veze i nije posljedica prijašnjeg.
Koji je smisao popravka u ovlaštenom servisu u ovakvoj situaciji umjesto kupnje konektora za dolar na ebayu i zamjene u vlastitom aranžmanu, ako jamstvo ne ostaje? Prije nego krene netko spominjati inspektorate, sjetite se da se radi o BiH. Ne postoji nikakav funkcionalan sustav zaštite potrošača, a inspekcije služe za uhljebljavanje podobnih.
pa upravo to ja pričam... značio voidao si garanciju fizičkim oštećenjem i pristao na popravak za xyz para i po kojoj mrtvoj logici taj uređaj izlazi popravljen (!!!) iz ovlaštenog servisa bez garancije.

banalan primjer - krepa psu i ode kod ovlaštenog koji ima lemilicu i unimer i odluči popraviti taj psu i šta kada ga odšarafi i sjebe onu naljepnicu prek jednog šarafa pa veli - evo gospon to je 500kn servis, ali znate morao sam sjebat naljepnicu pa vam napajanje više nema garancije.

onak dafaq?

Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Tako se meni mačka popišala gore na tv i rekoh ajde da probam sa garancijom i odnio sam tv na servis i tamo je bio jedno mjesec dana ako ne i više i na kraju me zovu "to i to nevalja bla bla boom! dobijate novi tv" sad jeli se to posušilo kod njih jer su cekali mjesec dana ili sta.. ko ce ga znat.

Drugi put kad se popisala nisam bio te srece..
proklete mačketine
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:05   #485
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,034
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
proklete mačketine
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:27   #486
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa upravo to ja pričam... značio voidao si garanciju fizičkim oštećenjem i pristao na popravak za xyz para i po kojoj mrtvoj logici taj uređaj izlazi popravljen (!!!) iz ovlaštenog servisa bez garancije.
Jednostavno zato jer je jamstvo prekinuto kvarom koji ne spada u jamstveni rok i nitko više ne može jamčiti za daljnju ispravnost uređaja u cjelini.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:31   #487
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
HAHHAHAHAAHA

edit: ma oke igore, ali evo primjer koji sam naveo... kaj ako odapne neki periferni dio uređaja? jel i on zahvaćen kvarom?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:32   #488
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa upravo to ja pričam... značio voidao si garanciju fizičkim oštećenjem i pristao na popravak za xyz para i po kojoj mrtvoj logici taj uređaj izlazi popravljen (!!!) iz ovlaštenog servisa bez garancije.
I sta je tu cudno? Kad si ti uzrokovao kvar svojom greskom tu je kraj jamstvu.
Hoces li ti to popravljati u ovlastenom servisu to je tvoja stvar, ali oni ti mogu dati jamstvo samo na taj ugradjeni dio. Sve jasno ko dan.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:42   #489
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
HAHHAHAHAAHA

edit: ma oke igore, ali evo primjer koji sam naveo... kaj ako odapne neki periferni dio uređaja? jel i on zahvaćen kvarom?
Ovisi o kvaru i uređaju. Kvar ovog tipa definitivno može kasnije prouzročiti probleme i na drugim dijelovima.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 09:50   #490
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ma oke za ovaj slučaj mi je jasno... mislim može i panel nastradati tak jasno i da se nešto desi panelu ne bi ni pomišljao o odlasku u servis, ali opet velim ono što deset tisuća posto neće nastradati je mbo koja je iza panela, daljinski te adapter.

meni je praksa jasna, ali govorim da je kriva.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2014., 09:59   #491
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
i dakle ti ljudi koji imaju tu mačku, sad nemaju TV već mjkesec dana jer se ti ne slažeš sa popravkom??
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:03   #492
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pročitaj još jednom, ali sa razumijevanjem.

ja sam najmanji faktor u cijeloj priči.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:24   #493
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma oke za ovaj slučaj mi je jasno... mislim može i panel nastradati tak jasno i da se nešto desi panelu ne bi ni pomišljao o odlasku u servis, ali opet velim ono što deset tisuća posto neće nastradati je mbo koja je iza panela, daljinski te adapter.
Malo mi ovo i nije jasno... MBO iza panela pa daljinski, adapter?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:26   #494
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pa no stvari koje nisu afektane sa dotičnim fizičkim oštećenjem... zakaj na njih ne bi imao garanciju i dalje recimo?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:35   #495
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor syss Pregled postova

desilo se ponovo kvar, 2 tjedna je stajala na statusu zaprimljeno i prošli petak (to je 3. tjedan) javljaju iz instara da je nešto zapišalo tv i da treba mijenjati senzorski board naprijed i to je 600kn.

ništa od toga, vratite mi tv i od petka tv stoji na "izdavanju" status i to je sada već 4. tjedan.
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ne, ne ovaj put ga je mačketina zapišala i reko dobro ono jebiga nisam znao (mislim nije moja telka) popravite ga, osušite i šta već, zamijenite pokidani dio i zašto onda telka ne bi imala garanciju dalje?
pa eto opet mi nije jasno . ti se žališ jer servis neda garnaciju na zapišni TV već samo na novi dio...
TV već 4. tjedan stoji tamo - ti si odlučio pjuvat po servisu u ime tih ljudi čiji je TV - jel su oni platiti popravak? jel im puno?
ako se ne slažu zašto ne prijave inspekciji/zaštiti potrošača pa nek se oni dalje natežu sa time.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:40   #496
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ama... ama... diskusija oko garancije nakon popravka je ovako usputna i glasno razmišljajuća.

odlučio sam pljuvati po servisu zato što:

1. tjedan - zaprimljeno
2. tjedan - analiza
3. tjedan - analiza koja se nakon mog poziva misterijozno pretvorila u našli smo kvar
4. tjedan - izdavanje

mjesec dana za otkrivanje korodirane štampane pločice je u najmanju ruku uvreda zdravom razumu.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:45   #497
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
apa to je normalno samo po sebi i ne kužim zašto tebe to iznenađuje - razumio bi da je u pitanju poljoporivrednik koji je sa tehnikom na "vi"...
nit se njima žuri, nit imaju dovoljno ljudi za detekciju kvara, em imaju palete i palete reklamirane robe (povrh TVa)...a možda su i oni tražili dozvolu od LG EU zastupnika da vide jel mogu taj "piss game" progurat pod jamstvo pa se oteglo...

meni sasvim normalna pojava...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:46   #498
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa no stvari koje nisu afektane sa dotičnim fizičkim oštećenjem... zakaj na njih ne bi imao garanciju i dalje recimo?
Zato jer isti uzrok nastanka oštećenja može biti uzrok kasnijeg problema na nečem drugom, a zamijenjeni dio ne mora imati isto jamstvo kao i ostatak uređaja, kao što i drugi servis ne mora znati što se sve događalo.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:51   #499
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
apa to je normalno samo po sebi i ne kužim zašto tebe to iznenađuje - razumio bi da je u pitanju poljoporivrednik koji je sa tehnikom na "vi"...
nit se njima žuri, nit imaju dovoljno ljudi za detekciju kvara, em imaju palete i palete reklamirane robe (povrh TVa)...a možda su i oni tražili dozvolu od LG EU zastupnika da vide jel mogu taj "piss game" progurat pod jamstvo pa se oteglo...

meni sasvim normalna pojava...
znači 3 tjedna je prošlo da nitko telku nije ni pogledao... to ko da kažeš da je normalno da ti otpadne guma u vožnji, samo je pitanje kad će.

sorry radio sam u servisu i to nije normalno.

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Zato jer isti uzrok nastanka oštećenja može biti uzrok kasnijeg problema na nečem drugom, a zamijenjeni dio ne mora imati isto jamstvo kao i ostatak uređaja, kao što i drugi servis ne mora znati što se sve događalo.
ama vrtimo se u krug... ovo što ti pričaš je meni jasno.

dakle ajmo ovako - set tastature i miša, na tastaturu se posere pas i ona više ne radi zašto onda miš nema dalje garanciju?

napominjem radi se o setu koji ima jedinstvenu garanciju.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:53   #500
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ama vrtimo se u krug... ovo što ti pričaš je meni jasno.

dakle ajmo ovako - set tastature i miša, na tastaturu se posere pas i ona više ne radi zašto onda miš nema dalje garanciju?

napominjem radi se o setu koji ima jedinstvenu garanciju.
Zato jer je jamstvo na komplet, zamjenski dio onda ima drugačije jamstvo od ostatka kompleta, problem za praćenje u cjelini.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:56   #501
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ma ne moraš ti meni objašnjavat zašto je to tako, jasno je to meni, ali govorim da to nema smisla sa strane logike.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:01   #502
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma ne moraš ti meni objašnjavat zašto je to tako, jasno je to meni, ali govorim da to nema smisla sa strane logike.
Ovisi sa koje strane gledaš.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:02   #503
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
znači 3 tjedna je prošlo da nitko telku nije ni pogledao... to ko da kažeš da je normalno da ti otpadne guma u vožnji, samo je pitanje kad će.

sorry radio sam u servisu i to nije normalno.
kad si ti radio u servisu nije bilo toliko povrata...
a znaš kakvi su ljudi - napišu poruku servisu "ne radi" i sad nek servis traži kvar...
to se promijenit neće...kad šalješ nešto na servis odma budi spreman na 2 tjedna sve manje je super a sve više je "očekivano"
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:09   #504
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
sorry radio sam u servisu i to nije normalno.
Možda i nije normalno, ali recimo ni meni nije normalno da ljudi donose na popravak tv-ove popišane od strane svoje mačke.
Ako ništa drugo takve stvari treba reći odma kad se donosi na popravak, ne znam zašto bi netko morao dirati komponente koje na sebi imaju mokraću, stvar je higijene i moguće zaraze.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:09   #505
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Ja sam još uvijek pod dojmom da su mačke zapišale dva TV-a!
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:20   #506
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Možda i nije normalno, ali recimo ni meni nije normalno da ljudi donose na popravak tv-ove popišane od strane svoje mačke.
Ako ništa drugo takve stvari treba reći odma kad se donosi na popravak, ne znam zašto bi netko morao dirati komponente koje na sebi imaju mokraću, stvar je higijene i moguće zaraze.
Da si čitao sa razumijevanjem (kao ja sad na wcu) onda bi vidio da ovaj slon sisa nije znao da je mačka zapišala tv jer nije njegov.

@smirnoff

Pa i da ništa ne piše očito je negdje veliki problem ako se nije jedan uređaj mogao ako ništa pogledat u tjedan dana.

Inače kaj se MR servisa i općenito MSANa tiče, meni je muka ići tamo po robu.
Dakle, dobiješ na mail da je roba spremna za podizanje, dođeš tamo, ima 2-3 ljudi ispred tebe koji isto kao i ti ne znaju kaj će sa sobom dok čekaju.
Najbrže kaj sam dobio robu (radi se prosječno o 5 artikala) je bilo 15 min kad sam bio prvi na redu. Kolega je jednom čekao sat i 15 min za 2 printera!!!!!!
U koji god normalni dučan dođem, roba je na policama skupa sa računima i čeka spremna za preuzimanje.

Recimo ezy, od servisa do preuzimanja robe, ako nemaju raspakiravanje stvari iz kutija čekanja praktički nema, nikad nisam ni jednu stvar sa servisa čekao duže od tjedan dana da se izmjeni/popravi.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:22   #507
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
to je sad već slučaj za internu kontrolu kad bi je takve firme imale---dok got oni ne žele išta promijeniti, bome nebu promijenilo ni kukanje klijenata.

EDIT - "čitanje na WCu" ...."slon sisa" ..."mačka zapišala TV"
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:25   #508
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Da si čitao sa razumijevanjem (kao ja sad na wcu) onda bi vidio da ovaj slon sisa nije znao da je mačka zapišala tv jer nije njegov.
Čitao sam, ne brini, znam da nije njegov, ali vlasnici tv-a su morali znati, ali naravno da se takve stvari prešute i kaže se samo - ne radi, ide se na klasičan app.
Kad to korisnik radi onda je ok (onaj gore je naveo da je tako dobio novi tv), ali kad servis mulja ondanije ok, klasika.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 11:31   #509
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
EDIT - "čitanje na WCu" ...."slon sisa" ..."mačka zapišala TV"
Velik je ko slon jbg


Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Čitao sam, ne brini, znam da nije njegov, ali vlasnici tv-a su morali znati, ali naravno da se takve stvari prešute i kaže se samo - ne radi, ide se na klasičan app.
Kad to korisnik radi onda je ok (onaj gore je naveo da je tako dobio novi tv), ali kad servis mulja ondanije ok, klasika.
Znam o kome se radi i znam situaciju i vjeruj mi da nisu znali
Ak hoće sisa reć nek veli, ja ne bum
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 12:06   #510
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ovisi sa koje strane gledaš.
kad sam u servisu sa servisne, kad sam stranka sa svoje

Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
kad si ti radio u servisu nije bilo toliko povrata...
a znaš kakvi su ljudi - napišu poruku servisu "ne radi" i sad nek servis traži kvar...
to se promijenit neće...kad šalješ nešto na servis odma budi spreman na 2 tjedna sve manje je super a sve više je "očekivano"
kak ti znaš koliko je povrata bilo, mislim možeš znat jedino da si radio sa mnom... osim standarnih reklamacija je tada links uvozio TONU stvari i dilao apsolutno svima, svako jutro dolazi lik iz hg-a i nosi KANTU artikala koju treba pregledati, a to je samo jedan od tada stvarno mnogobrojnih maloprodaja pošto termin webshop maltene nije postojao.

Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Možda i nije normalno, ali recimo ni meni nije normalno da ljudi donose na popravak tv-ove popišane od strane svoje mačke.
Ako ništa drugo takve stvari treba reći odma kad se donosi na popravak, ne znam zašto bi netko morao dirati komponente koje na sebi imaju mokraću, stvar je higijene i moguće zaraze.
kao što ti je buljo reko nismo znali.

Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Ja sam još uvijek pod dojmom da su mačke zapišale dva TV-a!
mene čudi da je još netko imao identičnu situaciju
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na