Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.10.2012., 21:55   #331
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Da igram 3d pucačine još od vremena q2/3,ET...BF3
Prije i nije bilo neke alternative pa sam i lakše prihvaćao činjenicu da mi je ping >100
Ali sad kad imam duplo bržu vezu nego kod Tcoma, imam duplo/troduplo veći ping što mi nije svejedno, a itekako se osjeti razlika u igri!

http://www.tweaktown.com/articles/44...ore/index.html

Nešto sam prčkao po ruteru ali isto imam loš ping, možda nešto nisam dobro napravio jer nisam našao pf baš za moj ruter.
vahha je offline  
Staro 09.11.2012., 21:09   #332
igor33
Registered User
 
igor33's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 2
problem

jeli možda tko zapazio smetnje :: zelene crte na ekranu
igor33 je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 09.11.2012., 21:58   #333
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ha?? kakve zelene crte?? da tebi grafička ne rikava
T0mB1ll je offline  
Staro 15.11.2012., 14:07   #334
Sadgasm
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Ima li novih korisnika? Jeste zadovoljni s uslugom?

Recimo da mi sve dobro funkcionira s t-com-om, da li mogu isto očekivati i s H1? Uzeo bih H1 Trio Bit, al sam procitao par negativnih iskustava pa se predomisljam.
Sadgasm je offline  
Staro 15.11.2012., 14:13   #335
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ja se ne mogu pozalit sto se tice rada, a racun mi je vise nego upola manji neg na t-comu

e da, dok se prebacujete s t-coma na h1, ovi kreteni u t-comu se prave blesavi, pa vam ne deaktiviraju dsl username i password, i samo iz tog razloga vam mogu nastavit stizat racuni doma, paralelno s racunima od h1.

dakle h1 ce rjesiti s t-comom raskidanje ugovora s vasom punomoci, al ovaj username i password dodatno provjerite dali je ugasen.

meni su dolazili od t-coma racuni tak dugo dok nisam otisao tamo da to zgase i storniraju te racune.
santos je offline  
Staro 15.11.2012., 14:51   #336
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Provjeravao danas da li je H1 Trio paket dostupan kod mene... U zgradi do mene je dostupan, u zgradi preko je dostupan, kod mene nije.

Pitam da pošalju tehničara da pogleda da li se mogu priključiti, oni meni kažu da ne mogu.

Ma mislim ono, ako im smrdi moja lova...
Garro je offline  
Staro 15.11.2012., 21:26   #337
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Citiraj:
Autor Sadgasm Pregled postova
Ima li novih korisnika? Jeste zadovoljni s uslugom?

Recimo da mi sve dobro funkcionira s t-com-om, da li mogu isto očekivati i s H1? Uzeo bih H1 Trio Bit, al sam procitao par negativnih iskustava pa se predomisljam.
Imam Trio bit već evo malo duže od mjesec dana, nema njihove infre u Krapini, i za sad sve radi ok. Download isti ko tcom, a upload kudikamo veći
TV radi ok, zna imat nekad lag od sekundu, ali niš strašno. Jedino sam jednom moral restartat ruter jer se wifi sblesiral, al kad pogledaš taj ZTE ruter kak izgleda sve ti je jasno. U globalu, zadovoljan. (i micanje s tcoma je plus )

Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ja se ne mogu pozalit sto se tice rada, a racun mi je vise nego upola manji neg na t-comu

e da, dok se prebacujete s t-coma na h1, ovi kreteni u t-comu se prave blesavi, pa vam ne deaktiviraju dsl username i password, i samo iz tog razloga vam mogu nastavit stizat racuni doma, paralelno s racunima od h1.

dakle h1 ce rjesiti s t-comom raskidanje ugovora s vasom punomoci, al ovaj username i password dodatno provjerite dali je ugasen.

meni su dolazili od t-coma racuni tak dugo dok nisam otisao tamo da to zgase i storniraju te racune.
Da, to zna bit problem. Najlakše otić na user stranice T-coma i prebacit paket na start. Na taj način ne platiš pretplatu na neki paket dok ti realno adsl acc ostane.
dedaWraith je offline  
Staro 04.12.2012., 19:37   #338
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Je'l primjetil ko da su poceli odredjene stranice blokirati?

Zasad sam skuzil da su shebali moj omiljeni warez-bb, nista sto proxy nemre zaobici, ali da bu gamad smrdljiva ovak potiho pocela hebat, to se nisam nadal.
Overclock je offline  
Staro 13.12.2012., 00:57   #339
Raging Demon
Premium
Moj komp
 
Raging Demon's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 224
koja im je ovo šema da za brzine u paketu pise od 2 do 4mbps?
do sad sam na optimi, flat, tv, tel. 280 me izlazi racun bez potrosnje telefona, a na h1 pise evo 200 pa pitam dal se isplati prebacivat? sta je sad s tim blokiranjem stranica?
Raging Demon je offline  
Staro 13.12.2012., 01:16   #340
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Mislim da je receno da se mora makar 50% brzine isporucivat, ako nemos dobit 50% brzine onda mozes raskinut ugovor kad hoces bez penala.
__________________

pinkskin je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2012., 10:08   #341
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
to piše kod svih.. brzina DO...

neg, mene zanima zaš je povećanje brzine na TRIO paketu 20kn a na TRIO BIT 80kn???
T0mB1ll je offline  
Staro 13.12.2012., 10:32   #342
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
TRIO - 8Mbit, TRIO BIT - 10Mbit. Ali veci razlog lezi u tome sto su troskovi veci za TRIO BIT, jer to ide preko T-Coma.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 24.01.2013., 14:39   #343
hreich
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 3
I ja imam TRIO BIT...gledam susjedu u tv, kuća do mene . Vidim da ima H1 isto. Pričam s njim on ima TRIO uslugu bez problema, a kod mene mogu samo isporučiti trio bit. Uglavnom 50 kn skuplje (jer moram nadoplatiti za flat)..Slao u H1 mail s upitom da zašto i ja ne mogu imati trio. Slao mail i u HAKOM, al nema koristi..tako je kako je, i dalje sam bez trio usluge ali i bez nekakvog tehničkog objašnjenja...
hreich je offline  
Staro 24.01.2013., 16:11   #344
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
jučer i danas primjetil da mi je upload skočio na do čak 70kbps u torrentu..

otišao na speedtest, tamo pokazuje upload 0.52Mbit

imam obični H1 TRIO BIT...
T0mB1ll je offline  
Staro 24.01.2013., 20:59   #345
Din-El
Registered User
Moj komp
 
Din-El's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 12
Citiraj:
Autor hreich Pregled postova
I ja imam TRIO BIT...gledam susjedu u tv, kuća do mene . Vidim da ima H1 isto. Pričam s njim on ima TRIO uslugu bez problema, a kod mene mogu samo isporučiti trio bit. Uglavnom 50 kn skuplje (jer moram nadoplatiti za flat)..Slao u H1 mail s upitom da zašto i ja ne mogu imati trio. Slao mail i u HAKOM, al nema koristi..tako je kako je, i dalje sam bez trio usluge ali i bez nekakvog tehničkog objašnjenja...
radi se o tome da ti nisi na istoj kolokaciji kao i tvoj susjed... dosta ulica u zagrebu je slicno iscjepkano i bilo je dosta upita u vezi toga... tvoju kolokaciju jos nisu "otkupili pod svoje" (ovisi o interesu i isplativosti), a to moze potrajat od par mjeseci do ...
uglavnom, ako ides na trio bit, budi spreman na sve poteskoce kao i sa tcomom i kao sto su neki vec spominjali,treba provjeriti sve sa tcomom jer su podmukli i ne iskljucuju uslugu kompletno i time si jos zarade...
Din-El je offline  
Staro 24.01.2013., 23:50   #346
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Najbolje da provučeš kabel od susjeda do sebe i tražiš novu liniju preko nje
.Delboy je offline  
Staro 25.01.2013., 11:52   #347
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 25.01.2013., 12:45   #348
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ak sam dobro razumio, mi koji smo na "BIT" uslugama bi ostali bez dotičnih.. bez ikakve najave ili opravdanja..

pa prvo, H1 bi bio u govnima radi korisničkih ugovora, a drugo, ja bi svakih 10 min zvao tcom i jebo bi im mater svima koji bi se javili ko što oni mene zovu svaki tjedan da imaju popust da se vratim na njih..
T0mB1ll je offline  
Staro 26.01.2013., 10:47   #349
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Pošto se BTNET-u neda razvlačiti optika tih 200 metara niz ulicu do nas (BTNET nudi 10/10 flat optiku za 99kn/mj.) u zgradu, a 7 stanova je bilo zainteresirano, moram tražiti dalje. Jel netko uzimao ovu 99kn flat opciju BEZ modema?

Koji ANNEX je H1, B?

Kontam da je u slučaju raskida ugovora radi ne-adekvatne usluge jeftinije platiti samo onih ~450kn za "instalaciju" negoli dodatnih 600+kn za govno od modem/routera.

Tehnički nebi smjelo biti problema da uzmem svoj modem/router i zakačim se na njihovu infrastrukturu, ili?
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline  
Staro 27.01.2013., 20:50   #350
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ne mozes ne uzeti modem. Ili platis punu cijenu prikljucka ili platis 1kn za ugovor na 2 god. U svakom slucaju od njih dobijes modem.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 07.02.2013., 14:22   #351
Ivša
Registered User
Moj komp
 
Ivša's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 28
Ljudi, početkom 12. mjeseca sam podnio zahtjev za ADSL, prije jedno tjedan i nešto sitno su mi javili da su obradili moj zahtjev i da će mi uskoro priključiti net, e sad, pošto u zadnje vrijeme čitam svakakve vijesti o njima, zanima me, jel postoji ikakva šansa da skoro dobijem net, jel ima netko slično iskustvo?!
Ivša je offline  
Staro 07.02.2013., 14:34   #352
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ne znam sta se to dogadja... ja sam dobio u zadanom roku koji su oni naveli.

danas pricam s frendom, ciji su starci uzeli vip. potpisali u 12. mjesecu, tek jucer ih prikopcali.... tak da imam osjecaj da nije samo H1 usporio (mozda su zatrpani zahtjevima, ko zna.)


Edit:

zaboravio sam napomenut da su me cak bili i zvali da pitaju kako sam zadovoljan uslugom i to, dal sam mozda zainteresiran za trio paket i tak to... uglavnom fora da brinu
santos je offline  
Staro 07.02.2013., 18:09   #353
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ja čekam od 12.12.2012. Uzeo sam NET+Tel....i još ništa, svaki put kad zovem uvjek ista prića...
danc00 je offline  
Staro 07.02.2013., 21:25   #354
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ne znam decki sta da vam kazem, osim da ih zovete svakodnevno, dosadjujete, pa cak i povisite ton malo.... mozda im dopizdi pa kazu, ajmo ovom slozit net, dosadjuje nam svaki dan
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 08.02.2013., 23:13   #355
Ivša
Registered User
Moj komp
 
Ivša's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 28
Znači te fore s dosađivanjem još pale, ja sam mislio da je prošlo to vrijeme, a ništa, bacam se na zadatak!?
Ivša je offline  
Staro 09.02.2013., 00:02   #356
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Mislim da ne pale više, jer sam ih ja zval bar 4x i uvjek su mi isto govorili ali ništa, evo da vam i to kažem.

Danas mi dođe lik iz H1 na vrata, i ja sav vesel da mu vidim facu kad mu velim kak su brzi i od rijeći... Pustim ga da priča 5min kak su najbolji i najjeftiniji a onda mu velim, stari ali ja sam poslal zahtjev za vašom uslugom još u 12mj, i do dan danas ništa od vas...o ćemu mi prićamo?

Naravno, samo je zinul i pital me je za broj telefona...obavil je neki kratki razgovor i rekel je da nek očekujem tokom ovog mj. uključenje...makar ni to ne vjerujem.

E da, možda i u tome ima nekaj istine, rekel je da im je TŠROT stopiral 10 000korisnika, i da sam vjerojatno ja među njima, jer kao H1 nije plačal t-comu pristrojbe pa ovi nedaju prijelaz korisnika....a sad jel laže ili ne meni je svejedno kad još nemam H1...

Al glavno da idu po kućama i nude uslugu koje ne mogu ispručiti.
danc00 je offline  
Staro 09.02.2013., 00:43   #357
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline  
Staro 09.02.2013., 01:07   #358
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
E točno to, sad su rekli da su sredili...pa bili živi pa vidjeli
danc00 je offline  
Staro 10.02.2013., 23:25   #359
hrvatska1991
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 130
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Ja čekam od 12.12.2012. Uzeo sam NET+Tel....i još ništa, svaki put kad zovem uvjek ista prića...
Samo? Kud ti se zuri, frend ceka od 9. mjeseca
hrvatska1991 je offline  
Staro 12.02.2013., 17:35   #360
Ivša
Registered User
Moj komp
 
Ivša's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 28
Sad vidim da i Optima ide u stečaj, a olučio sam da ak do kraja mjeseca ovi ne dođu s netom, idem u Optimu, kad ono, katastrofa, izgleda ćemo opet spast na T-mobile i VIP, ajd valda će B net ostat da im pravi neku konkurenciju!?
Ivša je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na