Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2009., 19:29   #751
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Tendo Dojo
Postovi: 542
pa VOLJAdsl su oni paketi kao i kod T-Coma samo umanjeni za 10 kn, nisu li? baš idem vidjeti o čemu se radi

edit:

evo ovo: http://www.voljatel.hr/index.php?category=23
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"

Ranma 1/2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 16:25   #752
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Znači digli su samo flat a sve ostalo je ostalo kak je bilo. Mudrijaši, nema što...

Praktički me tjeraju sa smarta na flat. Sad je pitanje čiji flat ću uzeti...
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 17:12   #753
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Tendo Dojo
Postovi: 542
pa ne nužno. ovo im je svakako bio prioritet da dignu brzine korisnicima koji su na punim paketima inače bi doživjeli žešću migraciju jer bi svi prešli na T-Com. siguran sam da će do kraja mjeseca srediti i Smart pakete. na tomu si i izgradili bazu korisnika rekao bih.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"

Ranma 1/2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 20:13   #754
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Autor Ranma 1/2 Pregled postova
pa ne nužno. ovo im je svakako bio prioritet da dignu brzine korisnicima koji su na punim paketima inače bi doživjeli žešću migraciju jer bi svi prešli na T-Com. siguran sam da će do kraja mjeseca srediti i Smart pakete. na tomu si i izgradili bazu korisnika rekao bih.
Već sam jednom objasnio da ne dižu oni brzinu nego t-com. Jedino na što oni utječu su smart paketi (trenutno su brzine 1 i 512kbit/s).
Costa je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2009., 00:28   #755
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Costa Pregled postova
Već sam jednom objasnio da ne dižu oni brzinu nego t-com. Jedino na što oni utječu su smart paketi (trenutno su brzine 1 i 512kbit/s).

Točno, i na smart paketima su mogli već otpočetka dignuti brzine na 2Mb/s,odnosno 1 Mb/s. Tcom podržava isto odavno 2 Mb/s.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2009., 08:35   #756
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Tendo Dojo
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Costa Pregled postova
Već sam jednom objasnio da ne dižu oni brzinu nego t-com. Jedino na što oni utječu su smart paketi (trenutno su brzine 1 i 512kbit/s).
da, to stoji. međutim je li mogao T-Com dignuti brzinu na liniji a da ovi na svojoj strani i dalje ostave isti pristup? ja bih rekao da mogu, na kraju krajeva tak i funkcioniraju Smart paketi. ono što hoću reći jest da si je Voljatel vjerojatno uzeo za prioritet srediti mrežu i pristupne brzine za one s punim paketima. a ostalo kad dođe na rad. ja se nadam brzo

meni je inače tek jučer dignuta brzina na liniji, do sada mi je pisalo 2048/256 u line-rate rubrici routera.

kao što sam i pisao, na Voljatelu ostajem i dalje kao i do sad. ako ništa drugo sviđa mi se mogućnost da uvijek mogu prebaciti na niži paket ako želim, i da se ne moram gombati sa prebacivanjem paketa kad me nema doma po mjesec dana i ne koristim.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"

Ranma 1/2 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2009., 11:57   #757
reboot
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zgb
Postovi: 1,103
odlicno da su se pomaknuli, al da...kakav VOLJAdsl?
VOLJAsmart
VOLJAtime
VOLJAbyte
VOLJAflat
jel to znaci povecanje svima ili?
reboot je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 16:09   #758
hooch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: oroslavje
Postovi: 185
đubrad

Citiraj:
Poštovani,

Za sada nije u planu mijenjanje postojećih VoljaSmart paketa. Povećanje brzina se trenutno odnosi samo na standardne Volja pakete tj. brzine. Također, trenutno nemamo informacija o mogućem povećanju brzina za postojeće VoljaSmart pakete.

S poštovanjem,
Voljatel korisničaka podrška
hooch je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 16:27   #759
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Autor Ranma 1/2 Pregled postova
da, to stoji. međutim je li mogao T-Com dignuti brzinu na liniji a da ovi na svojoj strani i dalje ostave isti pristup? ja bih rekao da mogu, na kraju krajeva tak i funkcioniraju Smart paketi. ono što hoću reći jest da si je Voljatel vjerojatno uzeo za prioritet srediti mrežu i pristupne brzine za one s punim paketima. a ostalo kad dođe na rad. ja se nadam brzo
To ti govorim cijelo vrijeme ali ne znam kako da ti jasnije objasnim

Voljatel dira brzine samo Smart paketima, ostalima NE DIRA!. Svi koji imaju time, byte i flat pakete imaju punu t-com brzinu. Evo još jednom ti navodim da Voljatel dira brzinu samo Smart paketima u kojima nude nešto jeftiniji flatrate po dosta sporijoj brzini. Ostalim paketima brzina ovisi o T-Comu!
Costa je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 08:24   #760
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Tendo Dojo
Postovi: 542
jasno je meni, jasno. samo ti baš nisi najbolje skužio kaj sam htio reći ili zaboravljaš da Voljatelovi korisnici izlaz prema van nemaju preko T-Coma već preko Voljatelovog servera. dakle mora i s njihove strane netko pustiti taj povećani bandwidth, a nije dovoljno samo da T-Com digne brzinu linije. ili ti moram crtati?
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"

Ranma 1/2 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 09:24   #761
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Autor Ranma 1/2 Pregled postova
jasno je meni, jasno. samo ti baš nisi najbolje skužio kaj sam htio reći ili zaboravljaš da Voljatelovi korisnici izlaz prema van nemaju preko T-Coma već preko Voljatelovog servera. dakle mora i s njihove strane netko pustiti taj povećani bandwidth, a nije dovoljno samo da T-Com digne brzinu linije. ili ti moram crtati?
Od samog početka t-comovog dizanja brzine oni je ne limitiraju, to je odgovor na tvoje pitanje. Tehničke karatkteristike nam može objasniti samo neki njihov zaposlenik.
Costa je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 09:55   #762
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Tendo Dojo
Postovi: 542
hvala kaj si 5 puta napisao ono kaj već znam
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"

Ranma 1/2 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 10:13   #763
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Onda ne bi ispitivao gluposti

Citiraj:
Autor Ranma 1/2 Pregled postova
međutim je li mogao T-Com dignuti brzinu na liniji a da ovi na svojoj strani i dalje ostave isti pristup?