Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2014., 14:39   #511
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
eto, dogodilo se i to, ključevi za win 8.1 pro sa g2a su blokirani Napravio sam ticket i refundirali su mi novac drugi dan. Sad mi je drago što sam platio onih 2 dolara ili koliko njihov shield
To se događa sa svakim komadom softvera. Suck promo keys koji nisu na prodaju. Puno ljudi koje znam je tako popušilo na bitdefenderu među njima i ja. Kupio key za 5usd i durao 4 mjeseca. I paf. Blacklisted.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2014., 15:00   #512
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
To se događa sa svakim komadom softvera. Suck promo keys koji nisu na prodaju. Puno ljudi koje znam je tako popušilo na bitdefenderu među njima i ja. Kupio key za 5usd i durao 4 mjeseca. I paf. Blacklisted.
Prije da ti ga je netko ukrao, tj da je hackan.
Btw, moj bitdefender kupljen lani na ebayu radi, evo danas 363. dan, u ponedjeljak moram kupit novi
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.09.2014., 15:08   #513
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije hackan jer sam kontaktirao support. Promo key koji je bio za australsko tržište. Pa su mi dali 75% popusta za Internet Security 2015 jer im je žao što sam zaveslan. Cca 110 kn. Ali odemo u OT.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2014., 14:25   #514
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Imam problem sa Storeom na 8.1.

Naime, štogod da upišem u search polje, dobivam ista 3-4 rezultata (Block Puzzle Free, Klondike Solitaire i Slide Puzzle Free)

Preko collections i na druge načine bez problema nalazim ono što mi treba, ali search ne radi kako spada.

Probao sam wsreset.exe, ali nema pomaka. Ima li netko ideju kako to riješiti?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2014., 06:59   #515
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Da li ima netko ovakav problem sa 8.1, počelo se događati nedavno.

Odlogiran sam sa večine stranica u Operi, čak i u lastpass se moram ulogirati ponovo.
Moram se ponovo ulogirati na network drive. Ne događa se nakon svakog gašenja računala, svakih par dana obavezno, nekad i svaki.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2014., 16:03   #516
Kerefek76
Premium
Moj komp
 
Kerefek76's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Nedavno sam instalirao windoze 8.1 na svoj stolni komp i ostao ugodno iznenađen. Stvar je brza, prepoznala je sav moj hardwer star par godina i stabilna je. Osim čudnog metro sučelja na početku (koje sam odmah riješio sa classic shellom koji radi ko vurica) nemam nikakvih zamjerki.
Sav software koji koristim radi i na win 8.1 a to su itekako veliki i složeni 3D CAD paketi sastavljeni od zilijun manjih dijelova.
Windowsi se dižu brže od sedmice i gase brže, još niti jednom se nisu srušili i niti jednom nisam morao posegnuti za reset gumbom. Uglavnom rade stabilno i dobro i nije mi jasno zašto toliko strke i vike oko ničega a rade zaista bez zamjerke. K tome troše i manje resursa a imaju i integriranih par stvarčica koje mi se jako sviđaju, izmeđuostalog nativna podrška za iso image fajlove. Pošto imam i windows phone (Lumiju) bilo mi je bitno i međusobna integriranost. Stvar radi zaista besprijekorno. Moj onedrive i mail account radi bez ikakvih problema. Konačno nakon XY godina imam lijepo sređene kontakte sa svim podacima o prijateljima i partnerima na više mjesta istodobno. Odmah nakon instalacije i povezivanja sa svojim postojećim računom imao sam sve kontakte sa slikama na kompu i stvar se sinhronizira kroz sve uređaje bez ikakvih petljancija.

Zaista mi nije jasno koji k... toliko halabuke oko ničega?!?
Kerefek76 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 21:03   #517
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Jer su ljudi robovi navika i mrze promjene, čak i ako su na bolje.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 22:19   #518
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,749
Citiraj:
Autor Kerefek76 Pregled postova
Zaista mi nije jasno koji k... toliko halabuke oko ničega?!?
Pa najveći je problem taj Metro sustav. Problem je i smjer u kojem su mislili ići, pa su se ljudi pobunili. Zato je u 10-tki sad i stavljen start meni, vijdeli su koliko je halabuke oko toga bilo pa su vratili nazad start meni.
Inače je sustav odličan i ako će 10-tka biti takva, kupujem je odmah
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2014., 22:47   #519
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Prije da ti ga je netko ukrao, tj da je hackan.
Btw, moj bitdefender kupljen lani na ebayu radi, evo danas 363. dan, u ponedjeljak moram kupit novi
Takoder moram u soping i moj istice za 10ak dana
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2014., 12:02   #520
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Da li ima neko rijesenje prilikom bootanja, da mi ne izbacuje onaj welcome screen sa mojim accountom ? Dok nisam napravio taj live account brze se malo bootao, a ionako ga koristim radi storea u koji idem jednom u 2 mjeseca..

hvala
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2014., 12:04   #521
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,749
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Da li ima neko rijesenje prilikom bootanja, da mi ne izbacuje onaj welcome screen sa mojim accountom ? Dok nisam napravio taj live account brze se malo bootao, a ionako ga koristim radi storea u koji idem jednom u 2 mjeseca..

hvala
odeš u postavke accounta i klikni na disconnect. U "offline" mod-u ti direkt ide na desktop.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2014., 12:04   #522
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
win tipka + R, upisi "control userpasswords2" bez navodnika, ENTER, odaberi usera i makni sa njegovog imena da trazi password prilikom logina, utipkaj password kad te zatrazi, OK, i to je to
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2014., 20:05   #523
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
ajd da i ja pitam
kako da se iz sleepa (laptop je u pitanju) dize direkt u desktop?
mislim, nije mi tlaka kliknit na kvadrat u sredini ekrana al ne nadjoh kako bez toga
ako se uopce moze

znaci ovo gore sto je cuks napisao je napravljeno
kad ga ugasim i upalim boota u desktop, medjutim kad se dize iz sleepa uvijek bude onaj screen sa kvadratom u sredini gdje bi kao trebala biti moja slika, i tek kad kliknem na njega ide u desktop
baban je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2014., 20:11   #524
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Mozda da potrazis u power managementu opciju "ask for password after sleep", tako nesto, pa je iskljucis?
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2014., 20:26   #525
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
rijeseno
cuks fala
baban je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2014., 20:30   #526
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
super, nema frke
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2014., 00:40   #527
Hombre
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Ploče
Postovi: 263
Dakle. Danas sam malo plakao. Neki dan je stigao laptop s predinstaliranim 8.1 i malo mi je ekran kod boota bio čudan ali se nisam puno obazirao. Danas odem kod najboljeg prijatelja koji je za posao uzeo Lenovo i to se dižu Windowsi dok rekneš keks jer izgleda ima SSD. Ima on i Toshibu pa velim hajde uključi i desktop se pojavi za svojih 20 sekundi. Pet godina star stroj koji diže 8.1 za dvadeset sekundi i kod mene ne baš najeftinija Toshiba kojoj od pritskanja dugmeta za uključivanje pa do pojavljivanja desktopa (kod mene je Shell) prođe 50 sekundi. Naravno da treba još jahati dok se pokrenu programi pa sve skupa dođe oko 1,5 minute. Bez obzirra na cijenu stroja unutra je trashy 5400 disk pa me interesira bi li to mogao biti razlog. Na samom početku se pojavi logo Toshiba leading... koj traje svojih 12 sec i onda se ekran jednostavno zatamni. Ne da pocrni nego kao neka tamno siva boja i to traje opet svojih 12 sec da bi se pojavio plavi ekran pa Welcome koji opet traje tu negdje. Uglavnom svojih 47 sec od trenutka uključivanja pojavi se slika koju sam stavio na desktop, a onda iskoče servisi, antivirus, bežični internet... Pošto sam novi na 8.1, a kod Win 7 sam navikao da kod boota uvijek nešto vrti po ekranu ima li kakvih iskustava i savjeta u vezi zatamnjivanja tijekom boota. Inače stroj se gasi za cca 10 sec što ne smatram lošim.
Hombre je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2014., 00:53   #528
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Moj komp ti je stari više od 7 godina pa mu treba 30-40 sekundi da upali.

Idi u bios, isključit taj mainboard logo na početku pa vidi što radi kod bootanja... Nije to nešto predugo, ali opet bi moglo biti do harda.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2014., 07:37   #529
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
hard+miljon toshiba programa koji se dižu u pozadini kao razni servisi i slično.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2014., 08:14   #530
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Ima šogorica Toshibu. Možeš komotno pobrisati jedno 20 programa koji dođu instalirani.
Kupi si SSD i ugradi u njega.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2014., 14:29   #531
Hombre
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Ploče
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Ima šogorica Toshibu. Možeš komotno pobrisati jedno 20 programa koji dođu instalirani.
Kupi si SSD i ugradi u njega.
Budemo vidjeli slijedećih dana.
Nisam više u godinama da mi brzina boootanja nešto znači nego kad sam pročitao za koliko se ljudima dižu (Windowsi) pa velim da priupitam.
Hombre je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2014., 01:35   #532
Hombre
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Ploče
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Idi u bios, isključit taj mainboard logo na početku pa vidi što radi kod bootanja... Nije to nešto predugo, ali opet bi moglo biti do harda.
Kod bootanja radi zvizdarije. Vrijeme od uključivanja pa do trenutka kada se pojavi desktop je 38 do 40 sekundi. Stavio sam boot na fast i piše da u tom režimu ne pokazuje logo ali ga ipak pokazuje. Kod normal boota bi se pojavio logo i trajao par sekundi, onda bi nestao i pojavio se, a ispod njega bi se počeli vrtit krugovi. Sada na fast boot logo se pojavljuje odmah i nema prekidanja već poču vrtit krugovi koji pokazuju da radi.

Edit: Ako sam lud nisam glup. Pronjuškao sam malo Google i vidio trikove za super fast dizanje Windowsa. Stavio da na Power off ide u hibernaciju (default je bio sleep) i kompjuter se fino isključi, sačekam, uključim i Voila. Windowsi se dignu za punih 10 sec. Vratio sam postake na prethodne s tim što sam umjesto na sleep stavio Shut Down jer i tako nema razlike u brzini bootanja, a kompjuter i tako uključujem ujutro i gasim pred spavanje tako da mi taj super duper boot ne znači ništa. Više bi mi značilo da su stavili indikaciju kad HDD radi. Toga nema i ponekad se osjećam ko guska u magli.

Zadnje izmijenjeno od: Hombre. 10.10.2014. u 13:01.
Hombre je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 16:29   #533
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Pozdrav,

Dal ima negdje neka opcija u W8.1 da se useru onemoguci pristup C: disku, da ga svaki put trazi admin pass kada ga pokusa otvoriti? Moze i neki app ako nema nesto od Windowsa.
A da nije preko domain controlera?

Imam jedan komp na kojem ne zelim da user kopa po c: disku. imam ukljucen family safety di su mu blokirani odredjeni programi ali nigdje nisam vidio da se moze blokirati pristup citavom disku.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 18:32   #534
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Ne ide jednostavno desni klik, properties, security, i tamo definiras sto smije user?
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2014., 21:31   #535
Hombre
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Ploče
Postovi: 263
Nakon toliko pitanja evo i jedna pričica za laku noć.
Već određeno vrijeme imam na DVD ISO Ubuntu pa sam spržio Image i malo turistički razgledao onako live.
Onda je meni palo na pamet da instaliram Ubuntu s Windowsima pa sam pogledao po netu i sve se svodilo na Next osim izabrati EWT4 i point koji je default. I sve je glatko teklo dok nije pitao na koji način hoću instalirati, a na vrhu se crveno označeno nadvilo upozorenje da će formatirati diska pa sam ga isključio i nastavio. Kad je javio da će nešto particionirati to mi se već nije svidjelo jer mi je dosta takvih problema, vratio se korak nazad, izabrao drugi način i kliknuo Next. Vidio sam da je ona zlokobna poruka o formatiranju diska opet pocrvenila ali bilo je kasno jer je prst već dodirnuo tipku. Džaba pritiskati Stop i ostale fore pa sam izgasio računalo, a kad sam ga ponovo uključio dočekao me crn ekran i natpis "Insert Boot disk...
Obično ljudi dobiju mali slom živaca na takve stvari, a kod mene su Win 8.1 OEM ali sam potpuno cool ubacio drugi DVD, priključio jedan od USB diskova i kad su se digli Win PE kliknuo na Recovery partition. Za niti 20 min sve je bilo ponovo na svome mjestu samo što su Windowsi malo zamuckivali pa sam izgasio računalo, pričekao par minuta i uključio. Nikakve razlike u brzini dizanja, sve uredno radi samo nema D: particije tj. D: diska. Ne da nema ništa na njemu snimljeno nego je particija potpuno sivpa sam pokreno progrm za particioniranje, odredio target i kliknu format pa se D: disk pojavio ali prazan da prazniji ne može biti. Obzirom da nitko nije mogao pisati po njemu pokrenuo sam program za Recowery koji je vrtio koji sat pa izabrao ono što treba i snimio na USB disk, s njega prebacio na disk D: onako kako je bilo prije.
DVD s Ubuntuom je u najdubljem dijelu ladice gdje teško mogu zavući ruku
Hombre je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2014., 21:48   #536
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
nije ubunto kriv.. več korisnik koji slabo čita i ima sindrom klika
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2014., 12:36   #537
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Sljedeći put radije probaj instalirati OS na virtualnu mašinu ako ti se već neda čitati how to tutorijale
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2014., 13:15   #538
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Restartanje u toj fazi je više štetno nego korisno, naučio par puta već
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2014., 13:38   #539
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Pozdrav,

Dal ima negdje neka opcija u W8.1 da se useru onemoguci pristup C: disku, da ga svaki put trazi admin pass kada ga pokusa otvoriti? Moze i neki app ako nema nesto od Windowsa.
A da nije preko domain controlera?

Imam jedan komp na kojem ne zelim da user kopa po c: disku. imam ukljucen family safety di su mu blokirani odredjeni programi ali nigdje nisam vidio da se moze blokirati pristup citavom disku.
eventualno da na ntfs permissione staviš deny za tog usera, nakon kaj ga napraviš i lokalno kod sebe

si razmisljal o instalaciji onog AD LDS, to barem mozes na win8.1 instalirati, a mozda i nudi auth za share

kako to rješiti bez DC-a, iskreno, nemam blage...doma sam si iz zafrkancije (i da malog brata gnjavim s GPO ) digel domenu i radi sve kak spada
domis je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 19:15   #540
Hombre
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Ploče
Postovi: 263
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
nije ubunto kriv.. več korisnik koji slabo čita i ima sindrom klika
Naravno. Nisam ni rekao da je Ubuntu kriv. Baš je bio neki tutorijal u kome je pisalo da je sve jednostavno i da treba samo paziti na ewt4 i na point. Bio sam isključio oznaku This will format disk ali kako sam se vratio pojavilo se ponovo crveno upozorenje kojeg sam prekasno vidio. Ma nije mi zdravlje u zadnje vrijeme baš nešto pa se događa da kliknem i ono što ne trebam ali zato sve backupe imam na nekoliko mjesta zlu ne trebalo. Možeš zamisliti što bi u ovoj situaciji bilo da nisam imao backup jer su Windowsi OEM i onda bi drugi dan nastala strka i traženje tko ih ima. Svojevremneo sam se opekao a particiji gdje držim podatke pa sam izgubio zadnji mjesec što nije bitno ali me naučilo svako par dana makar na USB stick.
Hombre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na