Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2007., 10:52   #1
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Kopije filmova nemaju zvuka....

Pozdrav.

Imam jedan malo veći problem koji mi se događa prilikom kopiranja DVD-ova s DVD Shrinkom. Koju god kopiju napravim - nema zvuka! znači dobijem folder VIDEO_TS i u njemu one VOB fileove rascjepkane na 4 do 5 dijelova - kada njih zasebno pokrećem imaju zvuka, a kada pokrenem film preko onog .IFO fajla nema zvuka. U linijskom playeru također nema zvuka, niti u bilo kojem drugom programu na kompu (inače koristim GOM Player).
Nisu pomogle niti reinstalacije DVD Shrinka, korištenje AnyDVD-a, instalacija codec packa, itd.
Probao sam kopirati i na Linux-u s programom K9copy i finalni proizvod također nije imao zvuka.... Vrlo zanimljivo.
Ovo mi stvarno više nije jasno i poprilično me iritira problem!
Ima ko kakvih ideja o čem bi se tu moglo raditi?

Hvala.
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2007., 21:15   #2
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Spam sam maknuo. Izrada backupa je okej dok se ne spominje probijanje zaštite i sl.

Događa li ti se to sa svim DVD-ima ili samo tim jednim? Možda si micao audio zapise, a kako nekad znaju biti krivo označeni ostao si bez onog kojeg trebaš?
Costa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2007., 22:51   #3
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor Costa Pregled postova
Događa li ti se to sa svim DVD-ima ili samo tim jednim? Možda si micao audio zapise, a kako nekad znaju biti krivo označeni ostao si bez onog kojeg trebaš?
Probao sam 5 totalno različitih DVD-ova i sa svima je isto - šta je interesantno, to prije mi se to nije nikada dešavalo, nego tek u zadnjih par dana - u međuvremenu ništa na kompu nije mijenjano, kako hardverski, tako ni softverski. Ovo je prečudno.
Koje god opcije da mijenjam u Shrinku, nema pomaka. Posebno je čudno što je rezultat i na Linuxu isti - znači totalno drugi OS i program.... stvarno ne znam. Da nije do pržilice, iako ne vidim kako bi uopće teoretski do nje moglo biti....?
Malo sam guglao i našo par istih slučajeva, al nigdje ni traga nekom suvislom rješenju.
Niš, probat ću smanjiti filmove na neki drugi način, kad već ovak ne ide.
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2007., 08:41   #4
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Za početak, napravi samo kopiju bez ikakvog šrinkanja, ostavi sve strimove uključene i punu veličinu dvda. Ako radi, onda ćeš barem znati da nije stvar u Shrinku. On se već dugo ne razvija pa je vjerojatno do toga.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2007., 11:07   #5
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Za početak, napravi samo kopiju bez ikakvog šrinkanja, ostavi sve strimove uključene i punu veličinu dvda. Ako radi, onda ćeš barem znati da nije stvar u Shrinku. On se već dugo ne razvija pa je vjerojatno do toga.
budem probao, pa javim. a uskoro se ionako spremam reinstalirati i windowse i linux pa ću probat onda to napravit na oba sustava....
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na