Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.04.2009., 20:12   #1561
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Mislim da ces to najbrze rijesiti tako da odes do microsoft centra.
Jep, al' kad sam se vratio iz Linksa i skuzio da slipstreamani ne radi, vec je proslo 17h tako da mi ostaje cekat do ponedjeljka
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2009., 13:37   #1562
Lord1
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: n/a
Postovi: 12
Pozdrav forumasi

Imam pitanje..imam 9800GT graficku karticu i problem sa coolerom..cooler radi kao "traktor"..proizvodi jako cudan zvuk..mislim da su lezajevi otisli..(mogu smanjit brzinu okretaja ali opet je isto; kartica NEMA prasine u sebi)

Zvuk je poput ovoga:

http://www.youtube.com/watch?v=t0KV2i8F-Ok

E sada..zvao sam Vemil u ZG i javi se neka zenska, opisem joj problem i ona kaze nema problema, odnesite i bit ce zamjenjeno, ali za svaki slucaj spojit cu vas sa servisom. Ja kazem ok..zvoni i javi se neki lik..ponovno opisem problem i lik kaze nema sanse za zamjenju..zvuk ne ide pod garanciju..necemo vam zamjenit..i poklopi slusalicu


Opet meni neda vrag mira i posaljem tehnickoj podrsci mail i opet sve opisem i meni covik odgovara i kaze da odnesem i da ce biti zamjenjeno..

Eh sada..tko je tu lud??? Pola kaze moze, pola ne..WTF?

Sto Vi mislite, jel mogu ostvarit garanciju na ovaj problem..??

Lord1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2009., 13:52   #1563
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Lord1 Pregled postova
Pozdrav forumasi

Imam pitanje..imam 9800GT graficku karticu i problem sa coolerom..cooler radi kao "traktor"..proizvodi jako cudan zvuk..mislim da su lezajevi otisli..(mogu smanjit brzinu okretaja ali opet je isto; kartica NEMA prasine u sebi)

Zvuk je poput ovoga:

http://www.youtube.com/watch?v=t0KV2i8F-Ok

E sada..zvao sam Vemil u ZG i javi se neka zenska, opisem joj problem i ona kaze nema problema, odnesite i bit ce zamjenjeno, ali za svaki slucaj spojit cu vas sa servisom. Ja kazem ok..zvoni i javi se neki lik..ponovno opisem problem i lik kaze nema sanse za zamjenju..zvuk ne ide pod garanciju..necemo vam zamjenit..i poklopi slusalicu


Opet meni neda vrag mira i posaljem tehnickoj podrsci mail i opet sve opisem i meni covik odgovara i kaze da odnesem i da ce biti zamjenjeno..

Eh sada..tko je tu lud??? Pola kaze moze, pola ne..WTF?

Sto Vi mislite, jel mogu ostvarit garanciju na ovaj problem..??

Da odneses i vidis ?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 11:26   #1564
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Meni se vec par puta dogodilo da orginal ne otvarani CD sa XPima je koruptiran.
Microsoft i gotovo za par minuta. Nisam osobno nikad nosio (barem se nemogu sjetiti), ali znam da je to cas posla.
E taj tvoj cas posla bas i nije cas posla, a nije ni posla.
Otiso u MS Hrvatska, tamo mi rekli da je novi CD 20 eura, i da moram cekat da ga naruce i posalju.
20 eura mi se ne daje bas, probat cu nac nekog ko ima XP Pro OEM kupljen u zadnjih 6 mjeseci (iako neznam nikoga, nevjerojatno...).

Uglavnom, 1300 kuna, nov novcat DVD drive ti osteti CD i mos se j..at. Naravno da backup nisam radio, kaj sad, dobra skola za 1300 kn, iduci put kad budem kupovao original softver, a potrudit cu se da to bude sto rjedje, metnut cu ga na policu i instalirat Mininova Release�™ umjesto toga, da mi se opet nes ne desi s CD-om pa da svi peru ruke.

Je_es Microsoft, kucista s vertikalnim CD/DVD slotovima i SP2 je.eni C.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 11:29   #1565
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Lord1 Pregled postova
Pozdrav forumasi

Imam pitanje..imam 9800GT graficku karticu i problem sa coolerom..cooler radi kao "traktor"..proizvodi jako cudan zvuk..mislim da su lezajevi otisli..(mogu smanjit brzinu okretaja ali opet je isto; kartica NEMA prasine u sebi)

Zvuk je poput ovoga:

http://www.youtube.com/watch?v=t0KV2i8F-Ok

E sada..zvao sam Vemil u ZG i javi se neka zenska, opisem joj problem i ona kaze nema problema, odnesite i bit ce zamjenjeno, ali za svaki slucaj spojit cu vas sa servisom. Ja kazem ok..zvoni i javi se neki lik..ponovno opisem problem i lik kaze nema sanse za zamjenju..zvuk ne ide pod garanciju..necemo vam zamjenit..i poklopi slusalicu


Opet meni neda vrag mira i posaljem tehnickoj podrsci mail i opet sve opisem i meni covik odgovara i kaze da odnesem i da ce biti zamjenjeno..

Eh sada..tko je tu lud??? Pola kaze moze, pola ne..WTF?

Sto Vi mislite, jel mogu ostvarit garanciju na ovaj problem..??


Sprintaj mail i odnesi im ga zajedno s grafom. Sprintani mail daj kao opis kvara.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 09:51   #1566
Jura_os
AMD mobile
Moj komp
 
Jura_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 336
jel ima tko kaka iskustva sa firmom MagazinRS? Kupio sam ovdje na forumu Speedlink Medusa 5.1 slušalice i imam garanciju još mjesec i po.
Na desnoj slušalici krči bas - nadam se da garancija to pokriva?

i još nešto, ja sam iz Osijeka - jel sigurno to poslati poštom? Jel postoji mogućnost da mi oni daju neki drugi komad hardvera umjesto slušalica?
Jura_os je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 15:16   #1567
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
A da nazoveš neki od brojeva koji na njihovoj stranici lijevo dolje pišu (ili pošalješ mejl ako nevoliš telefonirat kao ja) i pitaš njih?
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 22:59   #1568
Jura_os
AMD mobile
Moj komp
 
Jura_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 336
Uvjek više vjerujem nekom tko je imao bliski susret s njima. Telefonom mi svašta mogu reći i obećati.
Jura_os je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 12:09   #1569
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
Citiraj:
Autor Jura_os Pregled postova
jel ima tko kaka iskustva sa firmom MagazinRS? Kupio sam ovdje na forumu Speedlink Medusa 5.1 slušalice i imam garanciju još mjesec i po.
Na desnoj slušalici krči bas - nadam se da garancija to pokriva?

i još nešto, ja sam iz Osijeka - jel sigurno to poslati poštom? Jel postoji mogućnost da mi oni daju neki drugi komad hardvera umjesto slušalica?
Ja sam prije kojih godinu+ imao trgovinu s njima. Kupio RaptoxX 550W napajanje, ali je toliko hvaljeno napajanje od jednog naseg casopisa jedno jutro samo kasljucnulo i gotovo, srecom nije povukao nista. Ja ih kontaktirao, poslao napajanje i dobio u roku par dana drugo 600W RaptoxX. Premda se je ispostavilo da su ta napajanja za nis, jer kao nazivno 600W imalo snagu cca 300W. Ali sama trgovina i dogovor s njima sve 5, valjda su i dalje ostali takvi. Uff, al sam se raspisal u zadnje vrijeme.
__________________


Pošteni trgovci :1, 2
alien_2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 18:14   #1570
Jura_os
AMD mobile
Moj komp
 
Jura_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 336
hvala.
Čut ću se s njima pa ćemo vidjet.
Jura_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2009., 00:26   #1571
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
samo da javim: sa plocom sve proslo ok, uredno su mi odlucili vratiti novce na njihov racun i mogu naruciti iz diskonta 24 sto hocu kad novci sjednu, sto bi trebalo biti danas...jedino moram platiti neki trosak dostave od oko 40kn i to je to....mislim da sam se covjeku u diskontu na zivce popeo zivkajuci sto je s tim, ali sad je sve ok... hvala na pomoci....
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 00:29   #1572
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
samo da javim: sa plocom sve proslo ok, uredno su mi odlucili vratiti novce na njihov racun i mogu naruciti iz diskonta 24 sto hocu kad novci sjednu, sto bi trebalo biti danas...jedino moram platiti neki trosak dostave od oko 40kn i to je to....mislim da sam se covjeku u diskontu na zivce popeo zivkajuci sto je s tim, ali sad je sve ok... hvala na pomoci....
Kakav trosak dostave? Stare ploce do njih ili uobicajen trosak koji placas kod nove narudzbe ili opet rade neko ruglo od zakona?
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 12:37   #1573
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Kakav trosak dostave? Stare ploce do njih ili uobicajen trosak koji placas kod nove narudzbe ili opet rade neko ruglo od zakona?

Nije mi rekao, ali meni dpd nije ništa naplatio. Pretpostavljam da je to trošak dostave do dobavljača ili tako nešto. Nije me ni briga. Na kraju krajeva, ja sam taj koji je pogriješio, tako da ono:-) samo se nadam da će danas sjest novci i da ću prije vikenda imati ploču i proc, tako da uskrs proveden oc-ajući:-)
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 13:06   #1574
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Ja sam prvi puta ugodno se iznenadio vemilom u VK, odnio krepani disk i dobio novi sutradan sto mi je jakoo cudno za njih, ali svakako pohvala
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 14:01   #1575
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor BeroVK Pregled postova
Ja sam prvi puta ugodno se iznenadio vemilom u VK, odnio krepani disk i dobio novi sutradan sto mi je jakoo cudno za njih, ali svakako pohvala
Ma tako sam i ja za 1 dan dobio novu plocu. Problem je to sto ne dobijes novu garanciju, nego se nastavlja stara sto je protuzakonito.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 14:22   #1576
žile