Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.12.2010., 23:05   #1411
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,829
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Jel komplicirano napravit update sa 1.6 na 2.1. za SE X8? Strah me da ga ne sje*em..
Ne, samo da imaš 50% baterije, spoji ga preko PC Companiona i update je gotov u 10ak minuta i 4 koraka. Što bi rekli, as easy as pie
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 07.12.2010., 23:06   #1412
laytime
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Nije Legend dobio Froyo, cak ce i kasnije od Wildfirea ako je suditi po onome na developer.htc. Source za Wildfire je objavljen prije mjesec dana, a za Legenda neki dan.
Dakle lagali su me na drugim forumima.... Hvala za info.
Ostaje nada da froyo dolazi uskoro
laytime je offline  
Staro 08.12.2010., 00:12   #1413
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Sonicstage?
absolutno govno od softvera
bugovitije smece u zivotu nisam vidio

zgadilo mi je mp3 player.
Ordem je offline  
Staro 08.12.2010., 00:49   #1414
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,829
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Mene jedino zanima ako netko zna kakva je brzina interne naspram neke prosječne sd kartice.
Baš sam se malo igrao:

Oxygen 1.0 i data2SD
Sandisk mobile ultra class 6 kartica (r/w: 18/16 MB/s)

Quadrant benchmark
stock clock (998 MHz): http://twitpic.com/3dwbo6
OC (1152 MHz): http://twitpic.com/3dwbo1
hint - I/O score
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 08.12.2010., 11:59   #1415
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Evo ponudio mi danas update na wildfire. Ja se ponadao, eli nije froyo, hehehehe. Uglavnom imam sljedeći problem. Idem napravit update , i skinem ga normalno, kliknem instal now... mob se ugasi. Upali se i bude ona slikica moba, i iznad njega onako zeleni neki znak... nakon toga mi samo umjesto tog znaka dođe crveni upitnik i mobitel se samo upali normalno bez instaliranja update-a ? Zna li netko u čemu je problem?
Goranbm je offline  
Staro 08.12.2010., 13:43   #1416
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,244
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Evo ponudio mi danas update na wildfire. Ja se ponadao, eli nije froyo, hehehehe. Uglavnom imam sljedeći problem. Idem napravit update , i skinem ga normalno, kliknem instal now... mob se ugasi. Upali se i bude ona slikica moba, i iznad njega onako zeleni neki znak... nakon toga mi samo umjesto tog znaka dođe crveni upitnik i mobitel se samo upali normalno bez instaliranja update-a ? Zna li netko u čemu je problem?
Hmm, nema mjesta da se instalira update? Makar sumnjam, jer bi to trebao na pocetku rec..
Jesi sto mrdao po mobitelu, tipa root ili tako nes?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 08.12.2010., 13:45   #1417
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Nisam ništa rootao, i ništa nije mrdano, sve je kako je bilo kad je došlo... Mjesta na mobitelu ima 95MB, kartica je od 8GB, i to je jedino kaj sam na mobitelu promijenio...
Goranbm je offline  
Staro 09.12.2010., 10:44   #1418
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,348
Pojavio se Google Nexus S mobitel kojeg izrađuje Samsung. U principu, radi se o još jednoj varijaciji Galaxy S (aka i9020). Datumi početka prodaje su 16.16. u US, a 20.12. u EU.
Dobre vijesti:
- OS Gingerbread
- multitouch
- podrška za Flash
- 5MP kamera sa LED flashom
- 16Gb interne memorije
- 4" SuperAMOLED 480x800

Loše vijesti:
- Rusija i Europa će imati verziju sa S-LCD ekranom, a Azija i US će imati SuperAMOLED
- nema radija
- nema slota za mem. kartice
- nema HD video snimanja
- cijena - 529$ u US, 549GBP u UK

Pune specifikacije.

EDIT: retoričko pitanje - zar nitko nije sposoban napraviti pošteni Android mobitel? HTC je shebao izvrsni hardver i kvalitetu izrade u Desire HD sa katastrofalnim S-LCD ekranom, a ovi sa p**darijama kao što su radio, HD snimanje i muljaža sa ekranima. Tragedija.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 09.12.2010. u 10:51.
coconut je offline  
Staro 09.12.2010., 11:00   #1419
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,734
Nema slota za memorijske kartice? Gejphone-like? :/
rendula je offline  
Staro 09.12.2010., 11:28   #1420
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Nema slota za memorijske kartice? Gejphone-like? :/
Pa kaj bu ti kartica, ima 512 interne+16 gigi..
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 09.12.2010., 11:29   #1421
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
zar nitko nije sposoban napraviti pošteni Android mobitel? HTC je shebao izvrsni hardver i kvalitetu izrade u Desire HD sa katastrofalnim S-LCD ekranom, a ovi sa p**darijama kao što su radio, HD snimanje i muljaža sa ekranima. Tragedija.
Ja ne kužim zato jer je to googleov telefon. Kaj je različito sa hardverskog aspekta za razvoj aplikacija naspram nexus one-a ???

Kaj se tiče ekrana, to nije do njih. Jednostavno nema dovoljeno SAMOLED ekrana raspoloživih otkad je Samsung krenuo sa svojim mobačima. Zato je običan Desire izgubio i AMOLED.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa kaj bu ti kartica, ima 512 interne+16 gigi..
Pa sa kvalitetnom 16 gigi kartuljom (ili 32 gigi kojih ima vani za kupit) ti telefon može služiti i kao USB stick normalan.
 
Staro 09.12.2010., 11:34   #1422
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Ma ja sam razocaran sto su krenuli sa samsungom, ti mobovi mi tako djeluju jeftino da je to strasno (pogotovo taj nexus S mi djeluje ako ga jace stisnes da bu se slomio), jak chipset ostalo sve polubanana pogotovo sa forsanjem svoga onog jadnoga UI-a, touchWizz....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 09.12.2010., 11:39   #1423
StBobi
Premium
Moj komp
 
StBobi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 151
Citiraj:
Autor Liquid Snake Pregled postova
Izbacili su Android 2.1 za Xperiu X8 (Bonbon), dobio jučer obavijest na mob a danas ga metnuo gore
i jel ti se sviđa novi android za xperiu???
StBobi je offline  
Staro 09.12.2010., 12:17   #1424
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa sa kvalitetnom 16 gigi kartuljom (ili 32 gigi kojih ima vani za kupit) ti telefon može služiti i kao USB stick normalan.
Pa ima i kod nas, Kingston 32 class 4 700 kunića
Ali nema potrebe kad su poduplali internu memoriju na 512 i imaš 16 gigi sa strane.

A ovak moraš kemijat da bi neke stvari stavljal na karticu jer u sistemskoj nema mjesta...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 09.12.2010., 12:20   #1425
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Mislio sam na mini SDHC. bar ih ja nisam našao :weird:
 
Staro 09.12.2010., 12:44   #1426
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pojavio se Google Nexus S mobitel kojeg izrađuje Samsung. U principu, radi se o još jednoj varijaciji Galaxy S (aka i9020). Datumi početka prodaje su 16.16. u US, a 20.12. u

EDIT: retoričko pitanje - zar nitko nije sposoban napraviti pošteni Android mobitel? HTC je shebao izvrsni hardver i kvalitetu izrade u Desire HD sa katastrofalnim S-LCD ekranom, a ovi sa p**darijama kao što su radio, HD snimanje i muljaža sa ekranima. Tragedija.
Imam Desire HD i mogu reći da S-LCD nije katastrofalan. Dakako da nije kao SUPER AMOLED ali nije baš loš, niti blizu. Rekao bih da je ekran sasvim pristojan.
Usput, nikad nitko od nas neće doživjeti "ultimativni telefon" da ima sve naj.. u datom dobu, jer jednostavno kompanije moraju stalno crpiti novac od klijenata a ne da naprave mob pa da im traje po 2-3 godine a da je top. To vrijedi ni za ostalu elektoroniku. Evo primjera: Samsung Galaxy S. Odličan mob, brz, perverzija ekran, ok kamera i fotić. Ali, izrada kao na mobu od 200 kn, (frend mi ima vezicu koju stalno drži oko ruke da mu slučajno ne padne mob), nema bljeskalicu, nema podršku za flash... I evo, par mjeseci, ko za vraga, dolazi novi Galaxy S koji ima bljeskalicu, malo kvaliteteniju izradu, ali, tko bi rekao.. samo za SAD i Aziju SUPER AMOLED ekran.
Moje osobno mišljenje je da svatko uzme skup karakteristika, osobni ugođaj (ako proba mob), dizajn i dr. te sve izvaže i kupi. Osobno kod mene je to bio hardver i kvaliteta izrade u Desire HD-u te HTC sense... ali da će se izdati neki novi smarthphone koji je savršen i ima "sve" mislim da to nećemo doživjeti. Da sam barem u krivu...

Zadnje izmijenjeno od: burmuz. 09.12.2010. u 12:51.
burmuz je offline  
Staro 09.12.2010., 13:21   #1427
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,348
Dolazi Froyo update za Legend
http://www.gsmarena.com/htc_legend_f...-news-2132.php

EDIT: @burmuz
Pogledaj ovaj review, a pogotovo obrati pažnju na zadnju stranicu i onda mi reci da SLCD nije loš
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 09.12.2010., 14:07   #1428
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Nema tog reviewa koji će se mjeriti sa uživo kad vidiš takve stvari.

Osobno, uspoređivao sam

Svoj Desire (AMOLED)
frendov Desire (SLCD)
Samsung galaxy-s (SAMOLED)
iPhone 4 (RETINA)

Usporedba je unutra, ne na suncu (jerbo ga nema hehehe)

SAMOLED -> RETINA~AMOLED -> SLCD

SLCD iako lošiji od ovih uopće nije neka katastrofa.
 
Staro 09.12.2010., 14:26   #1429
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,829
@burmuz: Desire HD ipak ima samo LCD vulgaris, ne?


Inače, sitnica koju su još izbacili iz Nexusa S je i (taadaaa) LEDica za notifikacije...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 09.12.2010., 14:30   #1430
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,348
Čini li se to meni da ima nekakvu 'grbu' s doljnje strane, dole pri dnu? Koji je biser to isprojektirao?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 09.12.2010., 16:10   #1431
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Dolazi Froyo update za Legend

Pogledaj ovaj review, a pogotovo obrati pažnju na zadnju stranicu i onda mi reci da SLCD nije loš
Slažem se ja da su AMOLED i SAMOLED ekrani bolji od LCD-ova. Tu nema dileme. No, meni osobno nije jako loš. Imao sam i Galaxy S, koristio sam isti, i mogu reći da boje na SUPER AMOLED ekranu su prekrasne, no neprirodne. Prejak mi je kontrast i sarutacija. Osobno sam jedan od onih koji ne kupuju mobitel za 4.5k kn samo zbog ekrana + još nešto. Za te novce gledam sveukupno (overall). I ja bi SAMOLED na svome, daleko od toga. Ali život je takav, ne možeš imati sve što želiš
burmuz je offline  
Staro 09.12.2010., 18:04   #1432
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Imam Desire HD i mogu reći da S-LCD nije katastrofalan. Dakako da nije kao SUPER AMOLED ali nije baš loš, niti blizu. Rekao bih da je ekran sasvim pristojan.
Usput, nikad nitko od nas neće doživjeti "ultimativni telefon" da ima sve naj.. u datom dobu, jer jednostavno kompanije moraju stalno crpiti novac od klijenata a ne da naprave mob pa da im traje po 2-3 godine a da je top. To vrijedi ni za ostalu elektoroniku. Evo primjera: Samsung Galaxy S. Odličan mob, brz, perverzija ekran, ok kamera i fotić. Ali, izrada kao na mobu od 200 kn, (frend mi ima vezicu koju stalno drži oko ruke da mu slučajno ne padne mob), nema bljeskalicu, nema podršku za flash... I evo, par mjeseci, ko za vraga, dolazi novi Galaxy S koji ima bljeskalicu, malo kvaliteteniju izradu, ali, tko bi rekao.. samo za SAD i Aziju SUPER AMOLED ekran.
Moje osobno mišljenje je da svatko uzme skup karakteristika, osobni ugođaj (ako proba mob), dizajn i dr. te sve izvaže i kupi. Osobno kod mene je to bio hardver i kvaliteta izrade u Desire HD-u te HTC sense... ali da će se izdati neki novi smarthphone koji je savršen i ima "sve" mislim da to nećemo doživjeti. Da sam barem u krivu...
Nekidan sam imao u ruci DHD, i usporedjivao sa svojim Desireom AMOLED, i razlika u ekranu je nebo-zemlja u korist "obicnog" Desire sa AMOLED-om. Ne zato sto je moj, mislio sam ga cak i uzet (DHD), ali ekran je los, da ne kazem katastrofalan

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 10.12.2010. u 20:49.
jucca je offline  
Staro 10.12.2010., 12:24   #1433
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,348
Nije za zaboraviti da su i zadnje verzije Desirea počele dolaziti sa SLCD ekranom zbog nestašice AMOLED-a.
http://www.howardforums.com/showthre...s-Super-AMOLED
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 10.12.2010., 12:36   #1434
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,244
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nije za zaboraviti da su i zadnje verzije Desirea počele dolaziti sa SLCD ekranom zbog nestašice AMOLED-a.
http://www.howardforums.com/showthre...s-Super-AMOLED
Gdje se moze provjeriti (ako se uopce moze) koji ekran ima Desire?
Ja imam amoled jer je kupljen ovo ljeto u prvoj turi Desire-a ali eto gdje to vidjet?
Mislim da to nije 'zapisano' nigdje u mobu,boo
Thx
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 10.12.2010., 13:19   #1435
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,829
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Gdje se moze provjeriti (ako se uopce moze) koji ekran ima Desire?
Ja imam amoled jer je kupljen ovo ljeto u prvoj turi Desire-a ali eto gdje to vidjet?
Mislim da to nije 'zapisano' nigdje u mobu,boo
Thx
Koliko znam to se ne može negdje iščitati, a metode utvrđivanja su pretežno subjektivne. Metoda utvrđivanja ima fakat dosta pa baci oko:
http://cafe.mobil.hr/threads/68822-D...l=1#post944030
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 10.12.2010., 13:28   #1436
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,336
Ultimativno jednostavna metoda je smanjiti osvjetljenje ekrana na minimum i ako postane pinky onda je amoled
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online  
Staro 10.12.2010., 14:02   #1437
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,244
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Koliko znam to se ne može negdje iščitati, a metode utvrđivanja su pretežno subjektivne. Metoda utvrđivanja ima fakat dosta pa baci oko:
http://cafe.mobil.hr/threads/68822-D...l=1#post944030
Pa u biti i na kutiji pise AMOLED, da, dobro kazes, a i ona boja je laaaagano pinky..
Btw, svidja mi se i onaj tvoj osvrt, kad stignem cu i njega citat..
Thx
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 10.12.2010., 17:06   #1438
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,989
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Gdje se moze provjeriti (ako se uopce moze) koji ekran ima Desire?
Na kutiji pišu specifikacije, ako imaš amoled ekran piše "3,7 inch touch-sensitive AMOLED screen", na SLCD-u piše "3,7 inch touch-sensitive screen".

Btw, ne kužim zbrku oko SLCD-a, imam Desire s tim ekranom i nemam zamjerki nikakvih, boje su fkt dobre i koliko sam načuo SLCD cucla manje baterije. Di je problem

Radije bih da su više pažnje posvetili stražnjem poklopcu, herc mi titra kad god vadim sim karticu.
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 10.12.2010., 18:26   #1439
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,348
Na tvoju žalost, testovi su pokazali da S-LCD ekran troši više od AMOLEDA tako da je pao u vodu jedan od većih izgovora proizvođača zašto stavljaju S-LCD umjesto AMOLEDA.
http://www.engadget.com/2010/09/13/s...versus-amoled/

EDIT: ima li netko informaciju hoće li Desire dobiti upgrade na Gingerbread? Hardverski zadoljava uvjete. Naime, LG je rekao da GB neće na njihov Optimus One P500 jer ima proc od 'samo' 600MHz dok je zahtjev 1GHz. Onda su se poklopili ušima i rekli da će ipak ići GB na njega jer da zahtjev za 1GHz procom uopće ne postoji tj. da je greška (u prijevodu?).
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_o...-news-2137.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 10.12.2010. u 19:10.
coconut je offline  
Staro 10.12.2010., 19:12   #1440
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
Nema zahtjeva za procom od 1ghz, to je demantirano od strane Google-a, kao što si sam naveo. HTC je potvrdio da će neki već izdani telefoni dobiti upgrade na 2.3, ali nije potvrđeno koji. Pretpostavljam Desire HD i Desire Z će sigurno dobiti upgrade dok za Desire nisam siguran. Bilo bi mi logično da dobije i Desire jer spada u Desire obitelj proizvoda. Ali to je samo moja logika za sada.
__________________
Pozdrav!
Vedran
vedo je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na