Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2016., 10:46   #6901
zee
Premium
 
zee's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 61
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ima netko njihovu satelitsku televiziju? jucer telefonski dobio sve potrebne informacije oko cijene u paketu sa internetom i/ili telefonom, ali me prvenstveno zanima solo satelitski max tv.

ima li prekida signala kod lošeg vremena (kiše, vjetra, snijega)? trenutno je to najveći problem na vip satelitskoj televiziji, po 2 sata nakon malo jačeg pljuska ne lovi pola programa, a ugovor je istekao pa razmišljam o alternativi.
Ne znam kakvu opremu oni daju (antena i lnb),ali ja sa svojom opremom imam signal preko 90% na maxtv-u i na vipu iako ovaj drugi ne gledam.
Trenutno kiša lije, sk1 mi je 91% na maxtv,prekidanju ni traga.
zee je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2016., 11:28   #6902
KC-KB
Registered User
Moj komp
 
KC-KB's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 10
Citiraj:
Autor skroby_17 Pregled postova
Obavezno zovi! Ja sam krajem 10 mjeseca ugovorio preko službe za zadržavanje max3 start paket u koji su bili uključeni neograničeni razgovori, prikaz broja pozivatelja, internet 10 mbps flat i maxtv osnovni i sportski plus paket za 305 kuna. Receno mi je da ce biti aktivirano kroz par dana. Provjeravam telekom portal, bili su aktivirali max3 start bez sportskog plus paketa i smanjili mi brzinu. Zvao službu za zadržavanje nekoliko puta dok nisu sve riješili jer ako zoveš SZK slušat će te kao da si pao s marsa.
I kada ces zvati nemoj da kazu bit ce, treba vremena i slično. Ja sam zvao dok sve nisu sredili kao što su rekli. I sada sam vidio na računu sve je obračunato proporcionalno korištenju kako i treba. Istina još nisam dobio ugovore za koje su rekli da će poslati ali mi sve piše na telekom portalu kao što su rekli da bude.
Koji su to lopovi, trenutno sam samo sluzbu za korisnike dobio jer ovi za zadrzavanje danas ne rade. Vele mi da nije im evidentirano da sam ugovorio novi paket i da će me zvati. U ispisu poziva frajeri su mi izbrisali da sam zvao 0800611362.
KC-KB je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2016., 11:47   #6903
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Ma odo ja na Iskon onda. Tko zna kakva ću sranja imati kada ne dobijem nikakav ugovor ( kao poslat će mi nakon aktivacije usluge ) i tko zna što će oni meni aktivirati pa se tamo natezati s njima. Ovako dobijem kod Iskona ugovor i mir. Barem imam napismeno što sam ugovorio.
tommyman1507 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2016., 12:43   #6904
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 465
Jel netko zna koji uređaj tcom djeli poslovnim korisnicima u smartoffice paketima https://www.hrvatskitelekom.hr/poslovni/smart-office

Spominju da uređaj ima 4g backup pa pretpostavljam da nije speedport, zte i slično
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2016., 14:08   #6905
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Speedport sa USB 4G stickom HT-a.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2016., 19:33   #6906
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Speedport sa USB 4G stickom HT-a.
Nebi rekao, izgleda da poslovnim korisnicima daju ovaj http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=279577
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 08:52   #6907
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Edit: nvm
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 10:09   #6908
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
Citiraj:
Autor Andrija M Pregled postova
Jel netko zna koji uređaj tcom djeli poslovnim korisnicima u smartoffice paketima https://www.hrvatskitelekom.hr/poslovni/smart-office

Spominju da uređaj ima 4g backup pa pretpostavljam da nije speedport, zte i slično
nama su dali speedport sa 4g stickom zabodenim. ali to je notorna glupost, jer da bi stick radio treba izvuć telefonski kabel, tj linija mora krepat skroz.

nama bi se dešavalo da rikne nešto, ne radi net, ne radi telefon, ali router je i dalje spojen na dslam, i nebi radilo apsolutno ništa. da ne govorimo o tome da bi i u tekomu nešto zaštekalo pa bi nam se brzina i paket mijenjao sam od sebe. umjesto 40 / 5 paketa, svako toliko bi router pao na 10 / 1. i onda bi me još na szk uvjeravali da imamo neki smart 10 paket. restartaš router, brzina opet bude 40 / 5, i sad je taj neki drugi paket aktivan.

jedino je wifi brz, sa 15 kompova spojenih bežično , prebacivanje podataka među njima ide i po 8MB/s. domet je banana, ali unutar ureda sve radi.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 10:24   #6909
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Andrija M Pregled postova
Nebi rekao, izgleda da poslovnim korisnicima daju ovaj http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=279577
Rekao jedan tehničar iz prve ruke da poslovnim korisnicima se sad nosi neki HP uređaj.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 11:26   #6910
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 465
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
nama su dali speedport sa 4g stickom zabodenim. ali to je notorna glupost, jer da bi stick radio treba izvuć telefonski kabel, tj linija mora krepat skroz..
Jel znaš koji stik, ja sada imam uboden neki stari 3g huawei e3131 koji mi je bio viška u ladici i to radi dobro al je spor.

I također jel taj promet kad dođe do kvara pa se uključi 4g backup zaračunavaju zasebno ili ide u cijenu tarife ?
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 13:20   #6911
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
Citiraj:
Autor Andrija M Pregled postova
Jel znaš koji stik, ja sada imam uboden neki stari 3g huawei e3131 koji mi je bio viška u ladici i to radi dobro al je spor.

I također jel taj promet kad dođe do kvara pa se uključi 4g backup zaračunavaju zasebno ili ide u cijenu tarife ?
stick je pretpostavljam isto speedport, na njemu ne piše ništa i samo blinka crvena ledica.
http://i66.tinypic.com/23mvlvl.jpg

neznam detalje ugovorene tarife, osim da je smart office. kad nam je u par navrata riknuo net, iskopčali smo kabel i prebacilo se na 4g.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 14:00   #6912
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
L850V Alcatel je stick
spitfire83 je offline   Reply With Quote