Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.06.2008., 02:17   #211
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Yes... Rat je izbio...
Mogli bi i neku FPS igricu na ovu temu napraviti
__________________

d^_^b je offline  
Staro 18.06.2008., 02:32   #212
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ne kužim pušače, nit ću ih ikada kužiti
Od malena nas uče da je pušenje štetno, pa i oni koji i sami puše (roditelji npr, al opet tebe pokušavaju obvući od toga), pa opet se moraju svi pravit face i zapalit prvu, drugu... čemu?

Društvo je postalo hrpa koja je očito toliko mentalno slaba da popušta svakom pritisku

Ja u životu nisam zapalio, niti ću, nikakve droge, nikakve cigare, prvo mi je bilo to iz razloga "bojim se da će mi se svidjeti" kasnije je izraslo u čistu volju da se oduprem onim istima sa početka posta
Alkohol neću odbit, ali u umjerenim količinama, davno su prošli teen dani konstantnog opijanja

Također, jedva čakam novi zakon o pušenju, ako će ikada biti

Dođe Mujo doktoru "Doktore htio bi živjeti 150 godina". Doktor će Muji " Da li pušite?". "Ne doktore". "Da li pijete alkohol?", "Ma nikako doktore". "Hvatate li ženske". "Ma kakvi doktore". Doktor kaže na sve to: "ŠUPKU JEDAN ZAŠTO BI TI ŽIVIO 150 GODINA"
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...

Zadnje izmijenjeno od: Func. 18.06.2008. u 02:45.
Func je offline  
Staro 18.06.2008., 09:38   #213
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Batalite otrov ako mozete, ja sam pusio 22 godine i jednostavno rekao necu vise i evo 4 godine nepusim, sve se moze kada se hoce.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline  
Staro 18.06.2008., 10:01   #214
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Ubleha Pregled postova
Batalite otrov ako mozete, ja sam pusio 22 godine i jednostavno rekao necu vise i evo 4 godine nepusim, sve se moze kada se hoce.
Nakon više od 6 god. konstantnog pušenja (oko kutije "običnim danom" na izlascima preko 2, na party-ima preko 3 ) sam prestao bez nekog velikog problema. Fakat je puno lakše nego što ljudi misle. A svi od toga prave strku, neki i zarađuju na "labilnim karakterima" (aka Nicorette i sl. nja-sra) Kombinirajući cigare sa duhanom lako ih e može reducirat. Kad ih reducirate postepeno pomalo prestajete. Kada ste prestali izlazite što manje iz stana prvih tjedan dana i pušite što više THC-a Nakon što je nestala fizička ovisnost (čitaj:a gdje sa rukama?) odete na kavu, pa se napijete jednom ko smuk. Ako nakon toga ne zapalite, vjerojatno ste "na konju". Eto to je bio moj primjer, uz još neke faktore. Nakraju, sve se svodi na to dali to želite ili...
Fatal je offline  
Staro 18.06.2008., 10:57   #215
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Da se vratim na trenutak na temu, pušim plavi Philip Morris ...

a potpisujem i 95% izjava Fleksa - Thoroughbred B-a.

najviše me živciraju osobe koje se igrom slučaja nađu do mene i onda otpuhuju mašu mi pred nosom cjenicima ili nekim drugim stvarima kojih se dohvate da otpušu taj dim ili komentiraju na glas kak to smrdi kak to mogu pušit kurac palac. Ak ti smeta makni se od mene a ne da ti mene živciraš. Matematika je vrlo jednostavna kome smeta neka se makne. Pod time ne mislim ak mi to staroj smrdi da ću joj svaki dan nadimit dnevni ali neke "prolazne" osobe kad mi počnu nešto srat ili osjetim da ih živciram svojim pušenjem vrlo lako dobiju odjeb. Svaki od nas ima pravo na svoj izbor i prema svome tjelu se ponašati kako mu volja, ako sjedim u pušačkom djelu birca podrazumjeva se da ću pušit odnosno da se neću buniti protiv dima i živcirati druge a za takve picajzle i posojie nepušačke birtije/dijelovi birtija. Ove fora da im se usmrdi roba mi isto nije jasna... Jel nemate za prašak? Iz nekih osnovnih higijenskih navika jednu majicu nosim samo jednom pa tako ne vidim neki razlog da se živciram ak mi se usmrdi, jakna je druga stvar ali valjda svi imamo balkone na kojoj joj je dovoljno valjda sat vremena da se izlufa a između ostalog ako vam smeta MAKNITE SE!!!
Foxman je offline  
Staro 18.06.2008., 11:11   #216
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
meni su svi pušači u obitelji haha.
stari,stara,sestra,baba .i bas mislim da je to razlog mog ne pusenja.nikad ali nikad nisam dosao u napas povuci iako su me nagovarali bezbroj puta.pola frendova mi puse i ne vidim u tome nista lose.njihov zivot,nek rade što hoce.ne zamjeram ni malo.jer ako im je to neka vrsta zadovoljstva zasto ne.reci cu im sto puta pa nemoj,to su ti novci nije zdravo.al kaj sad.

pusenje je stetno,ali ljudi moji.baba mi ima 83 godine,duvala je od 2 razreda osnovne i to ne cigarete nego smotani duhan,kaki filteri.duva cijeli zivot.sad ako ne pusi pola kutije cigara,nek umrem.a uvijek je spremna za potrcat.i nikad nikih problema.ebiga kako kog snadje sreca.
TomG je offline  
Staro 18.06.2008., 11:18   #217
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova
Da se vratim na trenutak na temu, pušim plavi Philip Morris ...

a potpisujem i 95% izjava Fleksa - Thoroughbred B-a.

najviše me živciraju osobe koje se igrom slučaja nađu do mene i onda otpuhuju mašu mi pred nosom cjenicima ili nekim drugim stvarima kojih se dohvate da otpušu taj dim ili komentiraju na glas kak to smrdi kak to mogu pušit kurac palac. Ak ti smeta makni se od mene a ne da ti mene živciraš. Matematika je vrlo jednostavna kome smeta neka se makne. Pod time ne mislim ak mi to staroj smrdi da ću joj svaki dan nadimit dnevni ali neke "prolazne" osobe kad mi počnu nešto srat ili osjetim da ih živciram svojim pušenjem vrlo lako dobiju odjeb. Svaki od nas ima pravo na svoj izbor i prema svome tjelu se ponašati kako mu volja, ako sjedim u pušačkom djelu birca podrazumjeva se da ću pušit odnosno da se neću buniti protiv dima i živcirati druge a za takve picajzle i posojie nepušačke birtije/dijelovi birtija. Ove fora da im se usmrdi roba mi isto nije jasna... Jel nemate za prašak? Iz nekih osnovnih higijenskih navika jednu majicu nosim samo jednom pa tako ne vidim neki razlog da se živciram ak mi se usmrdi, jakna je druga stvar ali valjda svi imamo balkone na kojoj joj je dovoljno valjda sat vremena da se izlufa a između ostalog ako vam smeta MAKNITE SE!!!
U državi u kojoj 2/3 populacije NE puši, pušenje se smatra "hobijem" manjine. I zašto bi se većina prilagođavala manjini? Na javnim mjestima puši, i to je tvoje apsolutno i neosporivo pravo, ali ako mene (in)direktno truješ (zatvoreni prostori), onda me se to itekako tiče
Fatal je offline  
Staro 18.06.2008., 11:21   #218
AuX
Premium
 
AuX's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 367
propusio se ja u 7. ili 8. razredu i dodem ja u 8. razredu na fizički pregled i kaze doktorica imas malo slabije lijevo plucno krilo od desnog. tada sam prestao .

vecinom bijeli marlboro (onda)
AuX je offline  
Staro 18.06.2008., 11:23   #219
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova

najviše me živciraju osobe koje se igrom slučaja nađu do mene i onda otpuhuju mašu mi pred nosom cjenicima ili nekim drugim stvarima kojih se dohvate da otpušu taj dim ili komentiraju na glas kak to smrdi kak to mogu pušit kurac palac. Ak ti smeta makni se od mene a ne da ti mene živciraš. Matematika je vrlo jednostavna kome smeta neka se makne.
aj zamisli ovu situaciju: nas 5 sjedi negdje u birtiji, ne puši nitko, ja imam alergiju na 101 vrstu trave i kojekakve pizdarije, cijelo ljeto mi suze oči, nos curi za popizdit... i dodje netko ko mazne pol kutije cigara ko od šale, al dobar mi je prijatelj, i sad bi se ja trebao maknut jer meni smeta njegov dim, pa valjda cu mu reci da makne to od mene, ak mi je prijatelj valjda cijeni moje mišljenje i razumije da to meni smeta. stvarno svaki put kad sam nekom rekao da to ugasi, uvijek i ugase, al vidim da nekima ovdje to smeta kad im se kaze. Ja, npr: kad pijem ne prosipam po drugima niti drugima smetam, ako mi prijatelj kaže da sam prepijan i radim gluposti prestanem pit i to je to. Ne kužim zašto je tak teško to ugasit ak nekom smeta. Vjeruj mi nitko ti ne kaže da ugasiš zato da te zajebava, nego zato što to njemu/njoj smeta.
timmy je offline  
Staro 18.06.2008., 11:32   #220
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor AuX Pregled postova
propusio se ja u 7. ili 8. razredu i dodem ja u 8. razredu na fizički pregled i kaze doktorica imas malo slabije lijevo plucno krilo od desnog. tada sam prestao .

vecinom bijeli marlboro (onda)
heh

isao ja na ljecnicki prije koji mjesec, pita doktor jel pusim, rekoh da, veli on prestani

Uglavnom kao pluca me jebu. Pusim 4 godine kutiju na dan nekad vise (ako se ima para).

Al ono, od neceg se mora i crknit jbg. necemo svi 100 godina zivit
Crash009 je offline  
Staro 18.06.2008., 11:43   #221
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor timmy75 Pregled postova
aj zamisli ovu situaciju: nas 5 sjedi negdje u birtiji, ne puši nitko, ja imam alergiju na 101 vrstu trave i kojekakve pizdarije, cijelo ljeto mi suze oči, nos curi za popizdit... i dodje netko ko mazne pol kutije cigara ko od šale, al dobar mi je prijatelj, i sad bi se ja trebao maknut jer meni smeta njegov dim, pa valjda cu mu reci da makne to od mene, ak mi je prijatelj valjda cijeni moje mišljenje i razumije da to meni smeta. stvarno svaki put kad sam nekom rekao da to ugasi, uvijek i ugase, al vidim da nekima ovdje to smeta kad im se kaze. Ja, npr: kad pijem ne prosipam po drugima niti drugima smetam, ako mi prijatelj kaže da sam prepijan i radim gluposti prestanem pit i to je to. Ne kužim zašto je tak teško to ugasit ak nekom smeta. Vjeruj mi nitko ti ne kaže da ugasiš zato da te zajebava, nego zato što to njemu/njoj smeta.
Pa sta imas onda izlazit iz kuce? Zamotaj se u PVC balon i bok. Il jos bolje eutaniziraj. Pa kak zivis?? najbolje da pocnes gadjat sa balkona aute sto proalze po cesti, jel te, eto smeta.
Fleks je offline  
Staro 18.06.2008., 11:56   #222
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
imam i ja alergiju zbog koje sam btw krenuo kasnije u osnovnu školu,prilično hebenu alergiju ali cigareta nije alergen
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 18.06.2008., 12:09   #223
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
nemam alergiju doslovno na 101 vrstu trava i biljaka nego na možda desetak, ispričavam se ako niste shvatili, ne mog vjerovat da ste doslovno shvatili;
pročitajte i ostali dio posta, nemojte se samo držat alergija
@ Fleks: da se ubijem zato što imam alergiju od jednog člana sa 5k postova nisam očekivao. ja sam kriv što sam se rodio sa alergijom? hvala. kakve aute spominjes, ko je reko da mi to smeta?
@thoroughbred B: nisam rekao da sam alergičan na cigarete, nego mi smetaju kad imam alergiju
timmy je offline  
Staro 18.06.2008., 12:33   #224
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
ok timmmy to su tvoji frendovi i naravno da ću i ja svojima udovoljiti na neki način ali će i oni sjest dalje od mene, uz vjetar ili slično a ne sjest do mene i samo mislit na sebe...

sa frendovima i ja nađem neki kompromis ali ne ugasim jer im smeta nego se ili udaljim ili se oni udalje, pokušavam ispuhnuti dim da tom nekom ne smeta. Ali evo primjera od neki dan sjedim u bircu (pušački dio) oko sat vremena i za stol do nas sjedne lik i ženska i onda maše komentira na glas da ju čujem kurac palac pa došlo mi da ju utamanim no eto namjerno sam popušio duplo više pljugi samo zbog nje jer mi je išla na žice.
Foxman je offline  
Staro 18.06.2008., 12:37   #225
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
ja cu samo spamat.

cigarete mrzim, kao i njihov smrad. sta se tiče robe, 5minuta u zadimljenom prostoru i ode sve u klinac. da bi tako usmrdio majicu normalnim putem trebalo bi mi 5 dana...

neka dođe i kod nas zakon o nepušenju u zatvorenim prostorima, i sve pet
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline  
Staro 18.06.2008., 12:57   #226
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
I šta onda kad dođe?
Imat ćeš poluprazan birc samo za sebe sa svojih pola prijatelja jer ostala polovica neće ići na cugu u birc jer uz kavu/pivu ne mogu zapaliti pljugu...
Foxman je offline  
Staro 18.06.2008., 13:02   #227
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
neka dođe i kod nas zakon o nepušenju u zatvorenim prostorima, i sve pet

Naravno da je dobro.Vidjeli bi kako bi ti bilo dobro da si vlasnik nekog birca.
__________________

3NCORE je offline  
Staro 18.06.2008., 13:20   #228
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Koja hrpa curica...

Timmy si ti to na svom avataru? Kaj odma cim prodje oblacic dima na 30cm od tebe slinis prst i gledas smjer vjetra i demonstrativno se selis na drugi kraj stola uz mahanje rukama?

A ti renesis predpostavljam da radis invazije na tenkere koji ulaze u rijeku?

Jedva cekam taj zakon, da vidim ko ce me natjerat da ga postujem. Nemoze meni niko napisat tolko kazni kolko moj odvjetnik moze zalbi i moj psihijatar potvrda.

A renesis kad sljedeci put dodjes na zderonje sjedit cu kraj tebe i palit jednu za drugom. Bas me zanima ko ce se prvi maknut.

Samo molim te nemoj doci u majci koju nosis 5 dana kad su nepusaci oko tebe, jer cu onda se sigurno ja prvi maknut...
Fleks je offline  
Staro 18.06.2008., 13:29   #229
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Kak je zanimljivo citat ove prepirke, i smijat se

Trenutno pusim plavi Walter, i nemate pojma kak je dobro nakon rucka zapalit, da, nemate pojma, i necete nikad ni imat jer ne pusite neki, a ha, o da, smjeh, i da smijte se i Vi meni, jer, meni ne smeta ak vama smeta sto meni ne smeta da vama smeta sto ja pusim, o da!

E da i isto kad je dobro zapalit si jenu, kad ti profesor, koji je BTW teski idiot, vrati seminar treci put zato sto ispod dva grafa nepise oznaka grafa, o kako sjedne pljuga.

O da!!
__________________
rams je offline  
Staro 18.06.2008., 13:44   #230
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Ma e, ovo je full zanimljivo...ekipa ima štih za flemanje

Iskreno meni smeta dim, imao sam nekada davno i bronhitis...ali eto, kad si s ekipom u bircu, cuga se puši uopće nema beda...i mislim da je ovo sa pusenjem u bircu glupo, jer izgubit ce se onaj srž kad sjedneš u birc i zaj. se sa ekipom, ovako ce to biti ...dosadno, jel pola ekipe ce pusiti ispred...ma e!
Halos je offline  
Staro 18.06.2008., 13:51   #231
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
ma da svima smeta a kad odu na narodnjake u neku zadimljeni šupu onda im ništa ne smeta, poznate su mi takve mustre/glumatori!!!
Foxman je offline  
Staro 18.06.2008., 13:57   #232
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova
ma da svima smeta a kad odu na narodnjake u neku zadimljeni šupu onda im ništa ne smeta, poznate su mi takve mustre/glumatori!!!
Neznam dali si mislio na mene, ali u mom potpisu i avataru se vidi da neam veze sa narodnjacima...više Goa-Psy, Kitić mi nema ritma
Halos je offline  
Staro 18.06.2008., 14:21   #233
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
evo jedna slika za vas koji mislite da su curice oni koji ne vole dim cigare

http://www.adrants.com/images/penis_cig.jpg
NHF
timmy je offline  
Staro 18.06.2008., 14:22   #234
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
ma qitu, meni se dize tek kad zapalim koju
Crash009 je offline  
Staro 18.06.2008., 14:32   #235
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
a šta ti konzumiraš,molim te

fleks puši ali barem napiše poduži tekst bez greške...ti ne možeš složit smislenu rečenicu

bilo je kasno....
zkljaja je offline  
Staro 18.06.2008., 14:39   #236
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
E da i isto kad je dobro zapalit si jenu, kad ti profesor, koji je BTW teski idiot, vrati seminar treci put zato sto ispod dva grafa nepise oznaka grafa, o kako sjedne pljuga.
OMG, to mi se BAS danas desilo. Potvrdjujem navedeno.
SRV je offline  
Staro 18.06.2008., 14:41   #237
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
Citiraj:
Autor kkljajic Pregled postova
Neznam dali si mislio na mene, ali u mom potpisu i avataru se vidi da neam veze sa narodnjacima...više Goa-Psy, Kitić mi nema ritma
nije se na tebe odnosilo kao niti na jednog forumaša ijedan moj post, ja iznosim svoja zapažanja iz svojih primjera...
Foxman je offline  
Staro 18.06.2008., 14:46   #238
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova
nije se na tebe odnosilo kao niti na jednog forumaša ijedan moj post, ja iznosim svoja zapažanja iz svojih primjera...
Ma nema frke, ovo je ionako sve više manje prepirka iz dosade...

Iako se da nesto i naucit iz ovog svega, vecinom je tu glavnica osobnih mišljenja

@timmy
Halos je offline  
Staro 18.06.2008., 15:16   #239
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ispricavam se.

al evo mozes mi skeljit samar kad zapalim pred tobom. fakat te molim da mi skeljis samar.

Kaj odma pocnes demonstrativno se gusit, primat za vrat kad ti neko u 66ici zapali pljugu 2 metra od tebe? Ak ti smeta - napravi si balon od PVCa i kotrljaj se u njemu po svijetu. Vise ce ti nastetit C.I.O.S. nedjeljom ujutro kad spaljuje akumulatore bez filtera, nego svi pusaci ovog zagreba zajedno u 5 godina.

Koj je danas vrag ljudim sa tom silom glumatanja i vristanja kako je sve stetno, kancerogeno i uzrokuje rast treceg testisa?? Digli ste mi tlak vec na zdravoj hranio danas, a sad i tu.

Pa daj opustite se malo. Sta neko kad zapali odma siri rak svijetom. popijes pivu i odma si alkoholicar?? Takav je i hitler bio. Djevac do 40e, nije pusio, nije pio. A pogle churchilla. 2 case konjaka za dorucak, tri kurve i 2 kutije pljuge i 5 kubanki na dan. A pogle koja legenda je bio. A kolko znam i nadzivio je prvog .
??
glista je offline  
Staro 18.06.2008., 15:30   #240
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ma tako izgledaju Fleksove recenice kad je frustriran necim.
SRV je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na