Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2009., 14:06   #1
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
nije web ali je vizitka - molim mišljenja

evo radim si vizitku
pa me zanima vaš prvi dojam kad je vidite ..

prijedlozi sugestije i iskrenost dobro došla ..

__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 16:24   #2
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
ako pises na engl onda napisi sve na engl (hint: konzalting)
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2009., 17:04   #3
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
bez uvrede ali meni je maaaaaalo kicasta

manje detalja i detaljica i to je to, ako se mene pita

pozdrav
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 17:21   #4
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
nema uvrede .. zato i pitam .. ja ju gledam već 10 sati pa više ne prosuđujem na prvi dojam ..
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 17:42   #5
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
šalji to u recycle bin i kreni iz početka + otvori pokoju knjigu prije nego izađeš na tržište s ovakvim radovima

nemoj se uvrijedi ne mislim ništa osobno,ali ovo je jako loše...i svi bi se "naljutili" na ovakav rad jer ne poštuješ osnovna pravila struke...

sve mjenjaj,

fontovi su loši a ovi 3d da ne spominjem...takodjer loš raspored teksta,pogotovo ovo "web design,graphic design..." to ti ne smije biti iznad najbitnijeg "Mario Klarića" ili u najgorem slučaju da je barem u ravnini...takodjer bi spomenuo preboldani "mail,call" i loš odabir boje,kao i preveliki font

biljka kao objekt predstavlja što? pozadina takodjer zbunjuje...kao i tekst,nepregledno je...

vizitka mora biti pregledna,uredna...tek onda ide dizajn

shvati ovo konstruktivno i iskreno

ovo ovak na brzinu

idemo dalje

P.S. Imam neki osjećaj da ćeš se uvrijedit,please nemoj ali to ti je tako,ne stigne se analizirat toliko dugo u toj struci nego se direktno sve ispljune da se što prije popravi jer te klijent pritišće...moraš sve napravit jučer ako si tek krenuo navikni se na to
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 05.05.2009. u 18:06.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 17:52   #6
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor mcclarion Pregled postova
nema uvrede .. zato i pitam .. ja ju gledam već 10 sati pa više ne prosuđujem na prvi dojam ..
ne gledaj je jedno cca 24 h pa ce ti bit lakse prosudit sta je ok a sta nije

sretno

ps- nadam se da si svjestan da nikad neces bit zadovoljan izgledom svoje vizitke ako je dugo gledas
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 18:00   #7
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
šalji to u recycle bin i kreni iz početka + otvori pokoju knjigu prije nego izađeš na tržište s ovakvim radovima

nemoj se uvrijedi ne mislim ništa osobno,ali ovo je jako loše...i svi bi se "naljutili" na ovakav rad jer ne poštuješ osnovna pravila struke...

sve mjenjaj,

fontovi su loši a ovi 3d da ne spominjem...takodjer loš raspored teksta,pogotovo ovo "web design,graphic design..." to ti ne smije biti iznad najbitnijeg "Mario Klarića" ili u najgorem slučaju da je barem u ravnini...takodjer bi spomenuo preboldani "mail,call" i loš odabir boje,kao i preveliki font

biljka kao objekt predstavlja što? pozadina takodjer zbunjuje...kao i tekst,nepregledno je...

vizitka mora biti pregledna,uredna...tek onda ide dizajn

shvati ovo konstruktivno i iskreno

ovo ovak na brzinu

idemo dalje
uuuu al si ga opra
ja pokusavam onako suptilno, ali mozda je bolje ovako ŠOK-metoda

slazem se sa svime sta si reko lega Thoroughbred B
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 18:04   #8
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
uuuu al si ga opra
ja pokusavam onako suptilno, ali mozda je bolje ovako ŠOK-metoda

slazem se sa svime sta si reko lega Thoroughbred B
ako radiš u toj struci druge metode nema,iako sam ja samo naveo sve što nije dobro...nije uopće neugodno,da bar vidiš kako to rade u firmama nema tu sentimenta,to to i to ne valja i na posao,mjenjaj u roku odmah! ne smije se tu ništa osobno shvatit.nitko se nije rodio stručan,precizan i bezgrešan
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 18:04   #9
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
inace jedna dobra fora za vizitku, probaj tako nesto (jedino umjesto google napises ime svoje firme, ali tim slovima)

__________________
imaticx je online   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 18:10   #10
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
inace jedna dobra fora za vizitku, probaj tako nesto (jedino umjesto google napises ime svoje firme, ali tim slovima)

a jeli,i onda na sud s google-om?

btw mcclarion,za koga radiš vizitku?sebe osobno ili?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2009., 18:48   #11
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
huh ..

rekoh da tražim iskrene komentar a ne pohvale .. prema tome nemam se šta ljutit ..

da vizitke radim za sebe ali u tome i je problem jer onda nisam objektivan ..
lakše ću reć nekome drugom šta mu je dobro ili šta ne valja nego vidjet sam ..
ideja je bila napravit nešto što nitko nema a ne napravit po nekome ..

dalje je ideja bila napravit to kao sobu a na zidovima visi titula i opis posla .. s toga je i palma tu da naglasi kut sobe

mislim da je osnovni problem to što meni slika na rezoluciji 3000 *2250 izgleda dobro ali vama na 800* 600 web optimizde ..puno lošije
+ zanima me koju boju vi vidite - slova trebaju bit svijetlo plava .


ugl da rezimiram ..

logo prednja strana .. ok -

back
- maknut palmu
poriktat odnose između slova
napisat sve na eng
dodat 00385

još nešto ?
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 19:47   #12
McT.
Premium
Moj komp
 
McT.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: tam negde :)
Postovi: 290
Slažem se sa kolegama ante2 i Thoroughbred B, prvo, smanjit količinu sadržaja, previše ga ima na poleđini, a i raspored je pod velikim upitnikom. Od nečeg se mora početi, isprobati puno "verzija" i na kraju će doći željeni rezultat. Ako mene pitaš, ja bi išao standardnom "formom" (protiv tvoje ideje - nešto što nitko nema, no zašto ne iskoristiti ono što je dobro?) kao što je ovo npr:

http://www.logodesign-uk.com/wp-cont...-cards-uk1.jpg

ili

http://i36.tinypic.com/op5p37.jpg

Dizajn prilagoditi (ja tu često rezuckam dijelove wallpapera ). Dvije, maksimalno tri boje. U tvom slučaju bi možda išao sa nekom blažom nijansom plave, jer mi je ova "prejaka", uz crnu i bijelu. Za tekst, ako misliš djelit tu po HRV onda ćeš valjda sve stavit na "domaćem" jeziku. Eto, tako bi ja napravio.

PS. background možeš napraviti sa svim elementima koje si gore opisao - transparentno par vektora za CAD...mozda WWW (za web dizajn)...uglavnom...razmisli malo..google..uzmi nekoliko ideja i prilagodi svojim potrebama.
__________________

McT. je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 00:36   #13
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
svaka čast onima koji koriste dore i isprobane tehnike .. ja sam jedan od onih koji to rade drugačije ( kreativnije )
linkovi su na klasične vizitke i to je ok .. samo što moja nije klasična ..

što se tiče kombinacije eng-hrv .. to je u stvari normalan način u svakodnevnom razgovoru s designerom koji za tebe hendla neke stvari za site radi ti dtp ,šopira fotke i šalje na offset tisak a usput renderira na compu 24/7

hoću reć .. svi mi imamo hard na compu a ne velepamtilo .. gledamo tv a ne dalekovidnicu ..

ali to je sve ok jer sam ja tražio vaše mišljenje .. dakle ljudi koji se kuže i koji se ne kuže u design ..
vidim da većina ne kuži šta sam htio napravit jer su očito navikli na klasiku ..a ovo nije klasična vizitka ..

i ne ne ljutim se na nikog niti sam se uvrijedio
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 03:12   #14
marsal
Premium
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Hm, na prvi pogled mi je bila "teški šit" vizitka, ali kad sam malo bolje pogledao, nije tako loša Rekao bih da je ideja dobra, samo nešto ne štima u realizaciji. Možda se malo poigrati bojama? Više kontrasta? Samo čiste linije koristiti, bez sjena i ostalih efekata?

Za početak probaj napraviti sve u crno-bijeloj kombinaciji da vidimo osnovnu kompoziciju. Bilo bi dobro da makneš ovu plavu podlogu (iza vizitki). Mislim da negativno utječe na opći dojam.

Thoroughbred B ti je dobre savjete dao. Palmu bi trebalo zamijeniti nečim (ili nekako drugačije istaknuti kut), ovaj reflektivni pod mi se isto ne čini kao baš najsretnije rješenje.

Jesi razmišljao o nestandardnoj (u smislu fizičkih dimenzija) vizitki? Npr. da se rastvori u "ured". Preskupo? Nepraktično?
marsal je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 03:58   #15
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
v2

__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 07:38   #16
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Kad bolje pogledam, cak i nije toliko losa. Fora je ovaj "3d efekt", no previse eksperimentiras sa bojama, dosta je slab font, nepotrebno velik i boldan font i slicno.

Cinjenica je da bolje prolaze (ili sam to samo ja) klasicne i ipak malo minimalisticke izvedbe kao sto je x64 pokazao.
Ovo tvoje je dosta zanimljivo no jos uvijek prekicasto. To je samo moje misljenje naravno.

Probaj sloziti i neku varijantu tipa onih gore - mozda se i tebi svidi. U pocetku nije lose preuzeti koju ideju od drugoga, cisto dok ne razvijes vlastiti stil. Probaj.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 11:41   #17
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
ovo nije 3d efekt ...
nema boldanih slova
koristim 2 boje ..
plavu i crnu - podloga je siva .
isprintao sam si vizitku .. jedva se vidi pročitat
__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 20:50   #18
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
inace jedna dobra fora za vizitku, probaj tako nesto (jedino umjesto google napises ime svoje firme, ali tim slovima)
nije loša ideja

Google vizitka

btw. samo ja ne vidim ovu sliku vizitke korisnika mcclarion-a ili...? probao preko source fajla ali imageshack baca grešku...
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 21:05   #19
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor svebee Pregled postova
nije loša ideja

Google vizitka

btw. samo ja ne vidim ovu sliku vizitke korisnika mcclarion-a ili...? probao preko source fajla ali imageshack baca grešku...
Kod mene isto. Ne zeli otvoriti.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2009., 23:26   #20
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
problem sa imageshackom. prestanite više to koristiti, malo radi malo ne...

sada je ok.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 00:25   #21
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
sada je ok.
Code:
The image “http://img22.imageshack.us/img22/4219/28837634.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
malo offtopic, al može li autor uploadati na npr. imagesforme.com ili tako nešto?
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 00:54   #22
markaV
Premium
Moj komp
 
markaV's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Pozega
Postovi: 93
Ha cuj, kad pitas za misljenje moras biti siguran da ce 50% ljudi reci da im se ne svidja iako im se mozda svidja. Meni je ok vizitka s obzirom da si tek pocetnik (to mislim kad pitas nas za savijet). Ja bi ti preporucio da si instaliras neki programcic za vizitke pa da vidis kako bi otprilike to konstruirao. Imas recimo Microsoft Publisher 2007 koji ti je u paketu sa Office pa mozes viditi recimo kako su oni to rijesili. Vizitka inace sto jednostavniija to ce biti bolja i manji je trosak. Pogledaj sve vece firme imaju jednostavne vizitke. Isto se radi i sa logo-ima firmi... Male firmice nesto kemijaju a nisu svjesni da se nesto komplicirano tesko pamti i nista te ne asocira na to. Velike tvrtke imaju jednostavne LOGO-e i cesto nas neka stvar asocira da se sjetimo te firme. NIKE, ADIDAS,BMW,FERRARI,MERCEDES.. Evo i izbori su na vratima pa bas prati plakate na zidovima... Oni slabiji pokusavaju nekim KIĆEM navuci ljude da gledaju u njih, a oni drugi imaju skroz jednostavno i ako si vidio koji plakat do dasa, sjetiti ces se.... ZNA SE ili LJUDI SU SNAGA, a od onih malih stranaka nemam pojma kako ide slogan..

Dakle da ne kenjam tu previse...pogledaj kako imaju velike firme rijesene vizitke (a cro ime kaze PODSJETNICA-tj. papir koji nas podsjeca na ...) pa i ti probaj tako. Uvjeriti ces se ako budes ljudima pravio podsjetnice da zele JEDNOSTAVNO i samo JEDNOSTAVNO. malo para a dobar ucinak..

Sorry na greska jer sam u zurbi, pa nema vremena kontrolirati.
Pozdrav
markaV je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 02:43   #23
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
Citiraj:
Autor markaV Pregled postova
Ha cuj, kad pitas za misljenje moras biti siguran da ce 50% ljudi reci da im se ne svidja iako im se mozda svidja. Meni je ok vizitka s obzirom da si tek pocetnik (to mislim kad pitas nas za savijet). Ja bi ti preporucio da si instaliras neki programcic za vizitke pa da vidis kako bi otprilike to konstruirao. Imas recimo Microsoft Publisher 2007 koji ti je u paketu sa Office pa mozes viditi recimo kako su oni to rijesili. Vizitka inace sto jednostavniija to ce biti bolja i manji je trosak. Pogledaj sve vece firme imaju jednostavne vizitke. Isto se radi i sa logo-ima firmi... Male firmice nesto kemijaju a nisu svjesni da se nesto komplicirano tesko pamti i nista te ne asocira na to. Velike tvrtke imaju jednostavne LOGO-e i cesto nas neka stvar asocira da se sjetimo te firme. NIKE, ADIDAS,BMW,FERRARI,MERCEDES.. Evo i izbori su na vratima pa bas prati plakate na zidovima... Oni slabiji pokusavaju nekim KIĆEM navuci ljude da gledaju u njih, a oni drugi imaju skroz jednostavno i ako si vidio koji plakat do dasa, sjetiti ces se.... ZNA SE ili LJUDI SU SNAGA, a od onih malih stranaka nemam pojma kako ide slogan..

Dakle da ne kenjam tu previse...pogledaj kako imaju velike firme rijesene vizitke (a cro ime kaze PODSJETNICA-tj. papir koji nas podsjeca na ...) pa i ti probaj tako. Uvjeriti ces se ako budes ljudima pravio podsjetnice da zele JEDNOSTAVNO i samo JEDNOSTAVNO. malo para a dobar ucinak..

Sorry na greska jer sam u zurbi, pa nema vremena kontrolirati.
Pozdrav


nema šta lijepo i iskreno si to rekao .. evo pive
a sad redom ..
upravo tako pitao sam za mišljenje ljudi koji nisu designeri i koji se tim bave ..
pazi ovo kad sam mami pokazao vizitku ..pitala me jel mi to dole ( odsjaj od slova na reflektirajućoj pozadini ) nekivišak ili ostatak .. da bi to trebao izrezat hahaah lol .. ali to i je bit .. nije poanta da ja napravim ne znam kakvu rasvjetu i kombiniram multi layer materijale i kombiniram prozirnost s samoiluminacijom .. ako to ljudi ne kuže .. ->a ne kuže !

ovo da si instaliram programčić za vizitke .. imaš ti pravo jebe*sh ti ove 3DS max pez*darije ..

glede ovih poznatih loga .. BMW,fiat,ferrari itd ..osim što su jednostavni .. usput su se mjenjali tijekom godina po nekoliko puta ..
sam ultimate driving mashine je mjenjao 6 puta .. ostali i po više puta
http://www.bmwcoop.com/2009/01/11/bmw-logo-history/

gle da ja ištampam svoju vizitku koliko ga ištampa HDZ tvojim i mojim novcima vjeruj mi svi bi znali moj br moba napamet ..

nije poanta što slabiji imaju kić .. već ti ne možeš paštetu otvorit bez zna se .. a tada prestaje bit važan slogan jer da su se zvali DAJ MI PAPIR opet bi već svima izlazio na sve otvore ..
to ti je MICROSOFTOVA teorija .. ako nešto ne ide .. uloži još novca ..

nego vratimo se mi na to što velike firme i one druge imaju jednostavan design .. ideja je bila napravit nešto što nema na tržištu i nije kopija ničeg i nije slično ničem - kujiš kreativnost .. možda mi zato nije pao MS publisher na pamet ..

za one koji ne vide imageshack

v1



i v2

__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.

Zadnje izmijenjeno od: mcclarion. 07.05.2009. u 03:28.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2009., 09:53   #24
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893


Evo jos jedan primjer jednostavne a efektne vizitke. Ako mene pitas, ono sto mi se ne svidja na tvojoj je sto ne prati dobri stari KISS - Keep it Stupidly Simple. Prednja strana s logom je odlicna, to definitivno ne treba mijenjat, al' zadnja nikako ne pase. Slova nisu savrseno citljiva (barem ne na slici), ovaj 3D-ish efekt samo smeta. Spotlight takodjer. Nisam bas dizajner, al' po nekoj mojoj logici dio s informacijama na vizitki mora bit jednostavan, lako citljiv i minimalistican. Znaci ovako nabrzaka, umanjeni M design logo na jednom dijelu, a ostatak napunis potrebnim informacijama, bez previse kompliciranja s efektima na tekstu.
npr. ovako:


Uglavnom, vidim da si dobio dosta dobrih savjeta, pa je na tebi da iz njih izvuces najbolje i sredis vizitku kako ti odgovara a opet, da ne radis neke velike greske... sretno!
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2009., 14:29   #25
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
v3


__________________
P:TEHNIČKA ROBA POVOLJNIJE NEGO IGDJE - ZATVORENO.
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2009., 17:45   #26
marsal
Premium
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Puno bolje. Čudi me da nisi išao s "3D tekstom". Mislim da bi dobro izgledalo, jer si već postigao "3D efekt" (dubinu?) laticama/kružićima(?). Ovako je sasvim dobro, ali ako želiš imati elemente prijašnjeg dizajna, mislim da bi moglo proći.

Mala zamjerka: ljubičasto-crna kombinacija djeluje malo "ženskasto"
marsal je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2009., 18:53   #27
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Nemoj ništa 3d, ovo je dobro
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2009., 19:03   #28
markaV
Premium
Moj komp
 
markaV's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Pozega
Postovi: 93
Meni izgleda bas mocno. Crna i ljubicsta su super, kao i plava i narančasta...

Meni bas izgleda profi
markaV je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2009., 20:04   #29
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Amen. To je to. Minimalisticno, citljivo, efektno.

Samo pripazi da ti ova ljubicasta boja bude vidljiva kod tiska...
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na