Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.02.2007., 17:22   #211
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Citiraj:
Autor blablu Pregled postova
kažeš ne diže se sustav, jel se zavrte ventilatori?

Jer ako se zavrte ventilatori a neće boota onda postoji i jedna mogućnost, iako je glupa, da nisi dobro postavio jumpere na disk

edit: @Zmaj: ti skini HDTUNE i vidi jel ti disk ima bad sectora
Pa da, tak nekak...Ventilatori se zavrte, al fakat ne kratko, par stotinki možda i to je to!
Sumnjam da je to s jumperima.Pa nemrem fulat...Ili možda mogu?Kaj sam mogo krivo postavit?Neće bootat ni na master ni na slave modu!
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2007., 20:02   #212
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
ako je samo par sekundi, onda sumanjam da je do jumpera, jel ti dobro sve spojeno na ploči(onaj 20+4pin)?

Iako kad kažeš da spojiš bilo koji drugi onda dobro radi. Možda napajanje, bilo bi dobro da spojiš disk na neki drugi komp jer ovo su čudni simptomi, koliko sam ja dosad vidio nijedan crknuti HDD nije imao takve simptome
Buger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2007., 20:01   #213
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
***em ti...Spojio sam ga na sestrin komp i crklo joj je napajanje...Sreća da je samo napajanje, usro sam se!Zgleda da za taj hard ipak nea nade!
Bojim ga se više bilo di spojit...
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 10:01   #214
tonoga
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: st
Postovi: 11
(riješeno) Data recovery

evo ovako...slucajno sam izbrisa particiju od 100giga...nisam je formatira...dakle samo sam je izbrisa u disk managmentu...mozete li mi preporuciti neki program,za koji znate da radi ...molim vas pomagajte...jer na tu sam particiju stavlja sve sta nisan tija da mi strada...a sad...hvala...
tonoga je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 10:10   #215
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Easy Recovery Pro
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 10:13   #216
tonoga
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: st
Postovi: 11
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Easy Recovery Pro
jesi li ga probao...i moram li imati sastrane particiju na koju ce mi snimati podatke il ce mi jednostavno vratiti tu particiju...
tonoga je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 10:47   #217
centar137
KreativnoDijete
Moj komp
 
centar137's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: /home/
Postovi: 113
Skini Hiren's boot CD i tamo imas puno alata za data recovery.
Ne treba ti posebna particija za vracanje.
Samo backupiraj podatke za svaki slucaj (one koji su ostali)
centar137 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 11:09   #218
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Moraš imat neku drugu particiju na koju će ti iskopirat izgubljene podatke.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 11:24   #219
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Da, i što god da radiš kada jednom pokreneš neki od programa pusti ga da odradi do kraja. A to će biti jako dugo, ako je ta particija bila puna.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 13:15   #220
centar137
KreativnoDijete
Moj komp
 
centar137's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: /home/
Postovi: 113
Ne mora imati dodatnu particiju. Ja sam sebi i prijatelju vratio posve obrisani HDD bez dodatnog HDDa. Particija nije potrebna u slucaju ako je samo particija obrisana (podaci su i dalje tu, samo ih OS ne vidi).
centar137 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2007., 15:51   #221
tonoga
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: st
Postovi: 11
Citiraj:
Autor centar137 Pregled postova
Ne mora imati dodatnu particiju. Ja sam sebi i prijatelju vratio posve obrisani HDD bez dodatnog HDDa. Particija nije potrebna u slucaju ako je samo particija obrisana (podaci su i dalje tu, samo ih OS ne vidi).
pa daj reci mi s kojim programom....jer nabavija san ja i drugi disk...ako mi bude triba...pa da na njega spremim podatke...
tonoga je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 18:22   #222
centar137
KreativnoDijete
Moj komp
 
centar137's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: /home/
Postovi: 113
Hiren's boot CD prvi na popisu Recovery alata. Neznam tocno ime
centar137 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 02:52   #223
tonoga
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: st
Postovi: 11
Citiraj:
Autor centar137 Pregled postova
Hiren's boot CD prvi na popisu Recovery alata. Neznam tocno ime
thx kralju...vratilo particiju...ko da nista nije ni bilo....pozz......
tonoga je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 20:55   #224
duffy
Brum brum...
 
duffy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 582
Citiraj:
Autor JVC MX-GT88 Pregled postova
***em ti...Spojio sam ga na sestrin komp i crklo joj je napajanje...Sreća da je samo napajanje, usro sam se!Zgleda da za taj hard ipak nea nade!
Bojim ga se više bilo di spojit...
izgleda mu je ipak elektronika otisla ...pravi ti negdje kratki spoj....
sad ti ostaje jedino da nadjes ispravnu elektroniku istog tipa hdd-a ( a koja je marka?) ... i zamjenis (sto ti bas i nije isplativo)

...a sto se tice sestrinog napajanja unutra imas jedan osigurac mali (stakleni) od 5A vidi ako je samo on izgorio zamjenis ga i isprobas, mozda jos radi (mislim da se spaja zelena i siva kad isprobavas dali radi napajanje)
e i nemoj ga rastavljati ako ima garanciju ...mozda ti ju i uvaze (samo reci da je crklo samo od sebe )
duffy je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 21:03   #225
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Kolko ja znam zelena i crna žica se isprobavaju za valjanost PSU na ATX konektoru
__________________
Nemam ništa pametno za reć!

Zadnje izmijenjeno od: Fera_os. 15.03.2007. u 18:03.
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 21:21   #226
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,499
Citiraj:
Autor ZMAJ Pregled postova
Da ne otvaram novu temu (nadam se da se JVC neće ljutiti).

Ja imam Hitachi 160gb 8mb cache IDE i poceo mi je prije par mjeseci (star je vise od godinu dana) jako krčit, a i evo jucer sam cuo nekakve cudne zvukove sto je proizvodio nekih 2min...

Ugl. zanima me ima li hard-u spasa (broj od covjeka od kojeg sam kupio sam izgubio ) ili bu riknuo u neko skorije vrijeme?
Tako se ponašaju diskovi spašeni sa hdd regeneratorom. Bad sectore više nevidiš ni sa jednim programom, a disk se kada dođe do mjesta gdje su bad sectori uspori, malo krcne i zaobiđe ih.
Doom je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 21:31   #227
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Citiraj:
Autor duffy Pregled postova
izgleda mu je ipak elektronika otisla ...pravi ti negdje kratki spoj....
sad ti ostaje jedino da nadjes ispravnu elektroniku istog tipa hdd-a ( a koja je marka?) ... i zamjenis (sto ti bas i nije isplativo)

...a sto se tice sestrinog napajanja unutra imas jedan osigurac mali (stakleni) od 5A vidi ako je samo on izgorio zamjenis ga i isprobas, mozda jos radi (mislim da se spaja zelena i siva kad isprobavas dali radi napajanje)
e i nemoj ga rastavljati ako ima garanciju ...mozda ti ju i uvaze (samo reci da je crklo samo od sebe )
Ma to je onaj Maxtor, sjećaš se?Mislim da si ga ti htio...Da , skužio sam da je negdje kratki spoj, pol kuće mi je zgorilo skoro zbog tog hdd-a...Sad mu više ni ne prilazim
A napajanje sam već nabavio novo, tak da je sad sve OK...
A neda mi se s tom elektronikom za***avat, ne isplati se to kad se danas hdd-ovi od 80gb prodaju po 150-200kn...
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2007., 12:16   #228
duffy
Brum brum...
 
duffy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 582
Citiraj:
Autor Fera_os Pregled postova
Kolko ja znam zelena i crvena žica se isprobavaju za valjanost PSU na ATX konektoru
...napisao sam mislim da se spaja zelena i siva.... : lol2 :
duffy je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 00:47   #229
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
(riješeno) Acronis True Image zeznuo partition table - stogod ti bila

dakle velika nesreca me azdesila . sve se desilo pa reklo bi se u trenu , u 21 00 sam jso mirno surfo internetom , da bi sat poslje jedva mogo upalit komp.
kaj je bilo..

imao sam nekih manjih softverskih problema sa kompom a perfekcionist kad su windowsi u pitanju kakav jesam , hti osam to rijesiti posto poto tak da sam isao restorat c particiju pomocu acronis true image. svi su nahvalili taj program ko ludi ireko bi covjek radit ce bez greske. da ne jadikujem previse , krenuo ja to restorat, kaze mi proram da resetiram komo , i napravim ja to , pocne o nrestorat , negdje na pol puta mi izbaci gresku da je file korumpiran (?!?!) i restarta se komp.
odonda naravno vise nisam mogao uc u windowse .. nis , formatiro ja tu aprticiju , ocu instalirat windowse , kopira on fajlvoe, ide se srestartat komp i izbaci poruku - partition table invalid , tak nes , uglavnom spominje se partition table . dalje sam iso instalirat windowse na drugu particiju , onu na kojoj imam sve vaznije podatke .. opet restrartam komp , opet invalid part.table . ludim . naso neku krtiju od 2 GB iz prahistorije , instaliro windoese NA TO . stavio ovaj hard uz taj od 2 GB , u windwosima normalno ocitava obje particije na tom moj glavnom hardu , i sve podatke lijepo ocitava!ja sam mislio da ce sve bit korumpirano ,kad ono sve radi normalno!samo je stvar u tom da nemogu instalirat windowse nataj svoj glavni hard! kazem , uvijek ibaci tu glupu poruku...
nije da ih ne zezeli instalirat , oce , al onda kad se restarta kompo i kad treba pocet prava instalacija - kao da ne prepozna hard.

help? ima to veze s master boot recordom ? da probam sad opet restorat c particiju s drugim backup fileom?imam ih vise jel..


fala svima , dajte pomagajte , ovaj WD je fakin uzasno spor
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 01:20   #230
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Probaj fixmbr iz naredbenog retka...btw acronis sam koristio i na obicnim kompovima, workstationima i serverima i nikad nikakvih problema.
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 01:30   #231
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
pa da svi hvale to , a ja eto imam ovakvo iskustvo .. sta mu dodje ja stvarno neznam...

da cuo sma za taj fixmbr ... a kad da to napravi m ,da idem u onaj Automated recovery console kaj mi nude kad bootam sa cda il kaj ?


btw imam jos jedan problem - nemrem vjerovat - imam na toj prezivjeloj particiji veliki folder "my documents" di su mi dokumenti svi jel , dakle dok sam bio administraor na tim "mrtvim" windowsima .. sad mi nece uc u njih ? kaze acces deniad? lkak da to zaobidem? cak mi je isto ime usera - opet sma Hrvoje - al nece otvorit??
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 08:18   #232
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Što se tiče partition tablea, ne vjerujem da će ti pomoći fixmbr jer, koliko znam, ta naredba popravlja samo greške vezane za boot sektor particije na kojoj su Windowsi. Mislim da ćeš morat negdje prekopirat sve podatke i napravit zero fill format, ali nemoj me držat za riječ jer ne znam kako to točno izgleda kod tebe. Pogledat ću malo na Googleu... Ja sam imao slična sranja, ali ne zbog imagea nego mi je jedan disk konstantno gubio napajanje pa je često pucao RAID, a s njim i MBR te mi je pomogao jedino zero fill format.

Što se tiče dokumenata, samo preuzmeš vlasništvo (owner) nad tim folderom...

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=53187
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 12:22   #233
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
hvala .. uspio sam to s my documents , neznam kak ti je to palo na pamet sa simple file sharingom , napiso sam ti zahvalnicu u tom drugom topicu


a kak se radi taj zero format ?

sad sam opet probo formatirat tu problematicnu particiju , i dalje komp govori da je invalid part. table..

da formatiram sa partition magicom il kaj?
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 12:33   #234
s56k
Guest
 
s56k's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vk
Postovi: 69
tako vam i treba kad idete takve stvari radit iz windowsa, barem ja to tako vidim po tvom postu. restore c particije se radi s acronisovim boot CDom
a sto se tice partition tablea trebao bi postojati backup istoga na disku, vjerovatno ce ti neki od alata na hirens bootcd-u moci isti vratiti ili mozes pokusati s acronis disk managerom koji mozes naci na istom.
drugo sto mozes pokusati je partition magic koji obicno odmah detektira takve probleme i ponudi da ih popravi. no makar mi je to godinama spasavalo glavu u zadnje vrijeme sam imao s time problema, cini mi se da bas ne voli sata diskove ili makar ovaj moj
s56k je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 12:38   #235
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Imam pata disk naravno .. kaj mi onda preporucate , kaj ej to hirens boot cd ? mogu napravit ona od acronisa boot cd pa s tim restorat neki backup ..

mogo bi probat s tim partition magicom da..
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 13:37   #236
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Hiren's Boot CD je live cd s hrpom programa koji se ne instaliraju nego rade direktno s cd-a. Više o tome na www.hiren.info
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 13:39   #237
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
dobro neda mi se sad zezat s tim ... trebam nesto sto ce ucinkovito rijesit da me ne zeza sa invalid partition table-om . napominjem da imam dvoje particije na tom "bolesnom" disku , ta od 9 GB koju sam restoreao s acronisom je formatirana , ova druga je puna i svi pdoaci su citljivi s nje .
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 13:46   #238
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Također odličan disk tog tipa je i Ultimate Boot CD - www.ultimatebootcd.com (IMHO i Hiren's i UBCD treba držati u ladici najbližoj računalu - gore ima hrpu korisnih programa koji vas mogu spasiti od raznih glavobolja).
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 14:40   #239
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Probaj obrisati tu sistemsku particiju pa je ponovo napraviti i na nju instalirati Win ili vratiti image.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2007., 17:14   #240
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
kak mislis obrisat ? sa partitionom magicom?imam neki stariji ... zanimljivo je da mi za ovu drugu vecu particiju PM kaze da je NTFS , za cijeli ovaj mali hard isto da je ntfs , samo ej ova 9 GB particija bijela i ne pise da je ntfs , kolko god ju ja formatiro ... čudak .
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na