Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2009., 21:34   #1
stipab
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vukovar
Postovi: 141
Exclamation Stranica za upload slike

E posto imam web stranicu tj portal, pa me zanima koja je najbolja stranica za upload slike, da nestavljam sve na host server jer je samo 250mb-a. imageshack mi ne preporucujte jer je uzasan, osto sam bez 20ak slika, koje su obrisane s servera njihovog neznam kojim razlogom, tako da mi treba neka stranica gdje ce slike ostat duze malo. Hvala poz
stipab je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 21:43   #2
dario_cile
Troll
Moj komp
 
dario_cile's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Doboj
Postovi: 282
http://www.imagesforme.com/

ja tu koristim pa vidi....
__________________
Bolje džaba ležati nego džaba raditi
dario_cile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2009., 21:52   #3
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor stipab Pregled postova
E posto imam web stranicu tj portal, pa me zanima koja je najbolja stranica za upload slike, da nestavljam sve na host server jer je samo 250mb-a. imageshack mi ne preporucujte jer je uzasan, osto sam bez 20ak slika, koje su obrisane s servera njihovog neznam kojim razlogom, tako da mi treba neka stranica gdje ce slike ostat duze malo. Hvala poz
Shrani bez premca. Ili u nedostatku dovitljivosti s tvoje strane (SLO IP dogovor sa adminom ili "nesto drugo") nacionalni : Pohrani

Spajam se svugdje na njega, pregledavam sve sto mi treba i kao da imam otvoren notepad doma Pouzdan i stalno nesto novo osmisljavaju. Upoznaj se sa opcijama jer ih ima puno vise nego sto se na prvi pogled cini.

>>> Codex Alimentarius <<<
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 22:47   #4
stipab
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vukovar
Postovi: 141
Sad sam pogledo taj pohrani i izgleda dobro, registriro sam se odmah, jel imam kakvog ogranicenja kolko fileova mogu max uplodat?
stipab je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 23:04   #5
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Ma kakvi, zidaj fajli koliko hoces.

Ovo je autorov site na kojem cesto najavljuje sto kuha novo.

>>> Codex Alimentarius <<<
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 23:11   #6
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Preporucujem photobucket, a Pohrani je nepouzdan servis sa nepostojecom podrskom.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 23:33   #7
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Raven_1 Pregled postova
Preporucujem photobucket, a Pohrani je nepouzdan servis sa nepostojecom podrskom.
U kojem smislu nepouzdan? Ne znam gdje oni drze servere (pohrani) i tko to uopce vodi. Ali ako su pola kao Shrani, problema ne bi trebao imati. Photobucket je u redu; cuva slike i ne gnjavi ali ucitava brdo stvari koje su nepotrebni usporivaci. Previse saroliko prema Shraniju. Shrani ima cistocu kao da stavljas na desktop ili u folder. Stvar ukusa.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 23:37   #8
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
U kojem smislu nepouzdan? Ne znam gdje oni drze servere (pohrani) i tko to uopce vodi. Ali ako su pola kao Shrani, problema ne bi trebao imati. Photobucket je u redu; cuva slike i ne gnjavi ali ucitava brdo stvari koje su nepotrebni usporivaci. Previse saroliko prema Shraniju. Shrani ima cistocu kao da stavljas na desktop ili u folder. Stvar ukusa.
Otvorio sam dva puta account tamo. Prvi put su nestale neke slike nakon samo mjesec dana, a onda nisam mogao pristupat accountu. Na drugom accountu je sve sljakalo ok i onda odjednom javi krivi password. Da stvar bude gora 2 sekunde prije uploadam slike i nakon toga ne mogu uci na sajt. Slao sam mail adminu i 0 bodova, password recovery ne sljaka. Inace slike su bili slike sa izleta i par komponenti tako da ne kuzim u cemu je stos. Ovo za Photobucket stoji, ali je bar pouzdan.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 23:41   #9
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Čudno. Koristio sam Shrani i Pohrani u zadnjih par godina i nikad greške s njima, a imam veliku količinu slika na svojim accountovima tamo. Preporuka.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 23:47   #