Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2014., 12:52   #1
Crucifix
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Opuzen
Postovi: 3
Problem sa check diskom

Pozdrav svima!

Nedavno sam trebao koristit system restore (win 7 64 bit), međutim nisam mogao jer mi je javljalo da postoje sistemske greške i da pokrenem check diska, što sam i namjestio pa restartao komp. Chkdsk dođe do samog kraja i onda se javlja problem, a to je da stane na "chkdsk is compacting the security descriptor stream". Ostavio sam ga par sati, ali samo stoji i moram ga restartati preko tipke, tako da sam u zatvorenopm krugu i ne znam kako riješiti problem, a da izbjegnem formatiranje. Kopao sam po googleu, ali ništa nije pomoglo (sfc /scannow, repair registria i ostalo). Imam novi SSD disk koji je provjereno ispravan. Ima li tko ideju što napraviti ili barem kako da blokriam da mi se svaki put prilikom podizanja sustava ne javlja checkdisk?

Hvala
Crucifix je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 13:06   #2
Crucifix
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Opuzen
Postovi: 3
Dobro, isključio sam chkdsk da se ne pojavljuje prilikom svakog podizanja Windowsa, ali glavni problem i dalje ostaje. Još da dodam da sam probao pokrenuti provjeru diska i preko dvd-a od Windowsa (repair konzola), ali i tada blokira na "chkdsk is compacting the security descriptor stream".
Crucifix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2014., 14:10   #3
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 912
https://www.google.hr/#q=minitool+partition+wizard

odličan alat koji je meni odradio chk do kraja i nakon toga svi su podatci bili vidljivi i bilo ih je moguće iskopirati. Kad ga pokreneš "izgledat" će ti kao da stane, da ne radi ali samo pusti dok ne kaže da je gotovo
MMI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na