Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.03.2010., 19:02   #1
Hazzard
Premium
Moj komp
 
Hazzard's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Novi M. , Zg
Postovi: 123
Win 7 Lan Problem

U mrezi su 3 kompa, 2 xp i jedan win 7 i sve je radilo do neki dan kad vise nemogu uci u jedan od ona 2 kompa s xp-om u mrezi jer mi je poceo skakat konstantno Windows Security - Enter Network Pasword box i nemogu se rijesiti te kucice, ako zna tko kako da ju uklonim ?? (password sharing je iskljucen)
Hazzard je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 16:12   #2
Hazzard
Premium
Moj komp
 
Hazzard's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Novi M. , Zg
Postovi: 123
Zar je moguce da nitko na cijelom forumu neza di se to gasi ???
Hazzard je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2010., 22:39   #3
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,578
Šta si instalirao / mjenjao nedavno ?
Da vratiš tih x dana sa restore point - om kad znaš da je sve štimalo ?
Neka od rješenja:
http://forums.techarena.in/networkin...ty/1162334.htm
http://www.sevenforums.com/network-s...tml#post362084
Inaće minut Guglanja, sad vidi koje rješenje funkcionira kod tebe.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 00:55   #4
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
odmah se ispricavam na ovome, ali jebala te tvoja mreza ako neznas pasvord. inace, napravi istu grupu na svim racunalima, na win7 stisni share with everybody za folder/disk koji mislis sherat i mora radit, imas jos i opciju read/write.
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 02:14   #5
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Na xp masini/ama..
"Control Panel" -> "Performance and Maintenance" ->"Administrative Tools" -> "Local Security Policy" -> "Local Policies" -> "Security options" -> "Accounts: Limit local account use of blank passwords to console login only" disabled?
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 14:28   #6
Hazzard
Premium
Moj komp
 
Hazzard's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Novi M. , Zg
Postovi: 123
Citiraj:
Autor mujica¸ Pregled postova
odmah se ispricavam na ovome, ali jebala te tvoja mreza ako neznas pasvord. inace, napravi istu grupu na svim racunalima, na win7 stisni share with everybody za folder/disk koji mislis sherat i mora radit, imas jos i opciju read/write.
Caka je u tome da ja za mrezu nikad ni nisam stavio nikakva pasword, a restore pointove sam obrisao, jedino ako je kakav update imao veze s tim...
I sve sta pise u predhodnim postovima sam vec probao prije ali bez efekta....Problem je iskocio doslovno preko noci, u jedn racunalo s xp-om mogu normalno u drugo ne bez "passworda" a cimer sigurno nije nista dirao jer njemu samo dota na pameti...a i prvi komp s xp-om moze normalno u ovaj koji me j*** za pasword....tako da mi nista nije jasno...
Hazzard je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 19:17   #7
ajrin91
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 1
..imam ja jedan slican problem...pa cu postavit pitanje ovdje da ne idem u novi topic...
...racunalo i laptop su mi spojeni na isti router D-Link preko mreznog kabla...(imam inace t comov max adsl)...na racunalu imam windows XP SP3, a na laptopu windows 7...
..router je inace stalno spojen...na racunalu imam uvijek internet, ali na laptopu nest zeza...par dana radi net, pa onda par dana ne..i kad idem na Troubleshoot problems na laptopu ne nalazi nikakve probleme...IP postavke na oba kompa su postavljena na Obtain, pa mislim da nije problem u IP adresama...prije mi je znalo javljati i probleme s DNS-om, ali to sam nekako rijesila...a sad samo ovo zeza, a neznam sta je...
naime, zvala sam sluzbi za korisnike i cim sam im spomenula da imam win 7 odmah su izjavili da je u tome i problem i da oni nemaju nikakve odredene postavke za win 7 i rijesenja za probleme sa win 7...i da samo pokusam deinstalirat mreznu karticu i ponovo inst pa mozda se rijesi sta...

..molila bi pomoc...
ajrin91 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 13:53   #8
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Citiraj:
Autor ajrin91 Pregled postova
i da samo pokusam deinstalirat mreznu karticu i ponovo inst pa mozda se rijesi sta...

..molila bi pomoc...
Inace taj D-Link od t-coma je koma teska sa njihovim fw-om.
Ali ajde ti postavi na jedan i drugi komp manualno adrese (i DNS-ove), pa onda vidi kako se ponasa..
Baci oko tu na ADSL bibliju i na DNS by ISP
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na