Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.06.2015., 23:23   #1
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Otkup IT opreme

Pozz

Nisam nigdje nasao temu ovakvog tipa, pa se nadam da nije zabranjena. Naime imam dosta opreme za računala za prodati, miš, postolja za hlađenje, 2 printera, 2 laptopa itd. I ugl namjeravao sam to riješiti u lokalnom it shopu i riješio sam sve osim jednog laptopa. Dell 5537 15R. Ima još god i po garancije, čovjek mi nudi 2500 kuna za njega.. mislim si onak mogu i vise dobiti. Barem 3k.. nego zanima me da li ima neki dućan u zg da se navi time. Dođeš do njih, oni ti procjene laptop i ako si zadovoljan ide isplata. Ako ne smijete odg da ne bi bilo da reklamirate dućane može slobodno na pm poruka. E da i kod nas zalagaonica odkupljuje, ali naravno procjena je još gora jer on kao mora zaraditi. Opis laptopa cu staviti u sig pa ako i kog zanima :-) hvala unaprijed

Edit: prodavao sam ga na njudsalu mjesec i po, nitko mi nije ponudio lovu, ali dobivao sam svasta od golf 1 do xbox one i samsung s5


Edit 2: i ako može od ljudi koji se razumiju malo u laptope, koja je realna cijena toga laptopa

Zadnje izmijenjeno od: Joza_Seraf. 18.06.2015. u 23:44.
Joza_Seraf je offline  
Staro 19.06.2015., 02:27   #2
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Joza_Seraf Pregled postova
Pozz

Nisam nigdje nasao temu ovakvog tipa, pa se nadam da nije zabranjena. Naime imam dosta opreme za računala za prodati, miš, postolja za hlađenje, 2 printera, 2 laptopa itd. I ugl namjeravao sam to riješiti u lokalnom it shopu i riješio sam sve osim jednog laptopa. Dell 5537 15R. Ima još god i po garancije, čovjek mi nudi 2500 kuna za njega.. mislim si onak mogu i vise dobiti. Barem 3k.. nego zanima me da li ima neki dućan u zg da se navi time. Dođeš do njih, oni ti procjene laptop i ako si zadovoljan ide isplata. Ako ne smijete odg da ne bi bilo da reklamirate dućane može slobodno na pm poruka. E da i kod nas zalagaonica odkupljuje, ali naravno procjena je još gora jer on kao mora zaraditi. Opis laptopa cu staviti u sig pa ako i kog zanima :-) hvala unaprijed

Edit: prodavao sam ga na njudsalu mjesec i po, nitko mi nije ponudio lovu, ali dobivao sam svasta od golf 1 do xbox one i samsung s5


Edit 2: i ako može od ljudi koji se razumiju malo u laptope, koja je realna cijena toga laptopa

Ovaj tvoj post je nista drugo nego perfidan i pokvaren pokusaj zaobilazenja pravila foruma, pokusaj prodaje zaobilaznim putem van trznice i koliko god si mozda pomislio da su ovdje moderatori budale mislim da ces se uskoro vrlo brzo iznenaditi...

I sad.., kad na osnovu ovako ljigavog slozenog tvojeg posta nikada ne dobijes pristup trznici ili budes morao imati poduplane uvjete da dobijes pristup istoj..., ces se pitati pa zasto ja ?!?



edit: nemojte ga bannat pliz cisto da vidimo kako ce natuc postove
silver_tip je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2015., 02:30   #3
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Nisam stvarno mislio nista loseg, ali ako je tako onda lock.

Edit: kakva tržnica?
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na