Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.09.2020., 12:36   #10921
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zvalo me sinoć, kaže jesam li zainteresiran za produljenje ugovorne obveze i dobijem:

200/15 Mbps
70 programa osnovni paket + obiteljski ili sporcki paket gratis (koji se mogu mjenjati na mjesečnoj bazi)
199,00 kn / mj
Cekaj zar ti nije ponudjena brzina 200/20 Mbit/s
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 13:38   #10922
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Tel nemaš?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2020., 16:17   #10923
Manac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Požega
Postovi: 31
Port forward TC7200.20

Pozdrav
I ja imam problem s port forwardingom na TC7200, nikako ne mogu dobiti otvoren (provjeravam na https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ što mi je uvijek dosad OK radilo)
Zvao sam A1, nisam iza CGNAT-a, imam public IP, ovo i dalje ne radi ni nakon reboota...
Ima tko rješenje?
Hvala!
SS konfe: https://ibb.co/sjqw7F0
Manac je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2020., 19:26   #10924
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Ok, sad je prošlo dovoljno vremena i pitanje za korisnike novih cam modula, prvo raspada li vam se slika i drugo zaključa li vam programe koji bi trebali biti otključani?

Meni se sad recimo RTL raspada do bola i sad imam ono štekanje slike o kojem su neki pričali prije par tjedana, prije toga nisam imao. Onda sam za probu vratio stari cam modul s bnet karticom i sa njime nema ni raspadanja ni štekanja ni ikakvih problema, pa pitam ima li još netko probleme prije nego reklamiram cam module.

Jučer poslijepodne je recimo novi cam modul u Philipsu otključao samo četiri programa (HTV1 i 2, RTL i Novu) sve drugo je bilo blokirano, dok je drugi (novi) modul na LG TV-u u isto vrijeme otključao sve programe (ali su opet bile prisutne anomalije u kvaliteti slike), navečer sam onda vratio stari modul u LG-a i anomalije nestale.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2020., 19:45   #10925
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Meni Philips tv svakih 10ak minuta pokaže na 1sek CAM modul umetnut.
Ili prebacim na kanal tipa Fox.
Piše nepristupačan kanal, ugasim, upalim opet taj philips tv, i radi fox.
I da, svakih par minuta mi na HD kanalima slika ima smetnju sekundu, češće kada je kiša i vlaga vani.
Tehničar je bio kada sam tek dobio modul, ovako je popravio


Tako da je to meni isto valjda od lošeg modula
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2020., 19:52   #10926
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Kod mene ne može biti problem u instalaciji jer sam odmah kod vrata gdje ulazi njihova instalacija presjekao dolazni koaksijalac i dalje podžbukno razvukao po stanu svoju instalaciju koja je radila super do dolaska novih cam modula, odnosno radi i dalje super ako uštekam stari cam modul sa bnet karticom.
Nisam još stigao staviti stari modul u Philipsa, no nekako očekujem da će i tamo raditi ok i da je problem u ne kvaliteti novih cam modula ili su nešto softverski shebali.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2020., 20:12   #10927
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Ja sam se namučio sa novim CAM-om i starijim LG-om. Isti problem. Slika se povremeno kocka, ne cijeli ekran, nego jedna traka. Problem je i kad ga upalim nikad ne znam hoče li učitati CAM ili će dati poruku kodiran program. Onda ga terba ugasiti i ponovo upaliti. Problem je i što ponekad zna smrznuti cijelu sliku i onda se televizor sam ugasi i upali. Tu je i problem sa onim titlovima na BBC First, što nikome nije jasno. Pisao sam LG-u i proizvođaču CAM-a. Svi spojevi su novi kao i kabel. Moja sumnja sada ide na softwersku verziju CI slota. Ima tu dosta toga, ali u osnovi ovaj novi CAM, u koji se ne ubacuje kartica, preporučuje barem verziji CI+1.3. Meni je u TV CI+1. Nikakva softwerska nadogradnja ( frimware,service mode, usb) nije moguča. Meni jedino kad proradi, onda otvara sve kanale. I ja sam imao stari CAM sa karticom 3 g. i nikad problema sa LG TV-om koji nije ni bio smart TV. Interesanno je da kod matere na Vivaxu sve radi OK. Imam i novi LG koji ima CI+1.4 ( zadnja verzija) i kod njega sve radi, ali nisam ga toliko koristo. Zapeo sam riješiti ovo.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2020., 20:48   #10928
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Kod mene na prilično starom Samsung - u je znao izbacit por. kodiran signal na kanalu kojeg imam u paketu.
Ugasim tv - saćekam 5 sec. - pali i radi ok.
Izvjesno vrijeme se opisano ne dešava više, sve štima.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 15:28   #10929
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
-->
Prebacio sam ovaj vikend CAM na novi LG TV koji ima CI slot v 1.4 i jačinu signala 96%. Vikendom najviše gledam TV( pretežno sport), pa da ga istestiram. Na žalost, dešavaju se iste stvari. Slika se kocka, dugo učitava CAM ( nekad i ne uspije), a zna i zamrznit cijelu sliku i blokirati cijeli TV( daljinski ne reagira, tv se sam ugasi i upali). Tako da definitivno nije problem u verziji CI slota, ni u signalu ( bez veze sam naručivao pojačalo za stariji LG), nego je do CAM-a . Jedino što sam primjetio je da se to sve dešava kod HD kanala. Imam Sport klubove u HD i SD verziji i kad sam se prebacio na SD verziju, to se nije dešavalo ( barem kockanje slike), iako se na HD verziji dešavalo. Gledao sam skoro sat vremena SD verziju i nije se niti jednom desilo. Pogledao sam danas i VH1 Classic više sati i sve radi OK.Volio bi kad bi još netko tako provjerio. Ako nemate SK, može i sa našim domaćim kanalima koji idu još uvijek u HD i SD verziji. To bi objasnilo zašto materi na Vivaxu sve radi ok, jer ona gleda samo SD kanale ( Foxeve, Diva, Epic drama...). Iako mi nije jasno ovo blokiranje TV-a, jer da se to njoj desi, odmah bi me zvala. Na žalost, mislim da tu nećemo ništa moći. A1 neće reagirati, jer su to povremene greške i uvijek će to prebacivati na instalaciju. Iako, ja sam kontaktirao proizvođača kartice ( SmarDTV) koji mi je rekao da su oni veleprodaja i da suport daju samo firmama, ne i osobama pojedinačno. To znaći da kad bi im se javio A1 da bi nešto poduzeli, možda. Ne znam je li se i što može ovako preko kabela , neki frimware kao što pretplatu produžuju svaki mjesec, jer sam siguran da A1 neće mijenjati CAM-ove svima. Sve skupa, od velike euforije na početku, sada sam dosta razočaran. Kad se samo sjetim koliko sam se namučuio da ga dobijem, a sada ga ne mogu ni otkazati zbog onih 250 kn. penala u prvih 6 mj.
Najviše me boli da sam imao prije 10 g stari CONAX u koji je išla kartica od B-net, na LG TV-u koji nije ni bio smart i to je radilo bez greške 3 godine. Imao sam i onda SK HD kanale.

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 28.09.2020. u 19:40.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 17:02   #10930
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 182
Pa možeš CAM otkazat, ona naknada je samo za ove nove osnovne usluge(internet, telefon i tv) koliko se sjećam.
-->
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Kad se samo sjetim koliko sam se namučuio da ga dobijem, a sada ga ne mogu ni otkazati zbog onih 250 kn. penala u prvih 6 mj.
Pa možeš CAM otkazat, ona naknada je samo za ove nove osnovne usluge(internet, telefon i tv) koliko se sjećam.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 17:33   #10931
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Ne. Vrijedi i za njega. Piše u cijeniku.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 17:49   #10932
givooo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: ST
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ja imam 2D,150 net i prošireni za 192 kn, ali to je bilo po starome.
Ja imam isto ovo, možda po malo većoj cijeni, nije sad bitno i uskoro mi ističe ugovor. Jel se to može produžit po nekoj drugoj cijeni ili se nastavit koristit bez ugovorne obveze ?
Ne treba mi ni novi STB ni novi router.

Ovi novi paketi su mi živi užas za ono što trenutačno imam u izboru u kombinaciji osnovni + prošireni, npr sad imam SK2, Cinestar premiere i Viasat nature a u novoj podjeli paketa su razvrstani tako da moram kupiti 3 paketa da bi ih mogao gledati...
Nova podjela mi se čini jako loša po korisnike i čudi me da ovdje ne vidim više kritika, osim ako nisam nešto previdio. Naravno prije im niko od korisnika nije uzimao neke pakete tipa sportski za planet sport (koji realno nema ništa osim LP) i onda ajmo mi to lijepo spojit u neki osnovno sportski paket i izbacit pola ostalih dobrih kanala koji su bili u proširenom.
givooo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 18:36   #10933
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Manac Pregled postova
Pozdrav
I ja imam problem s port forwardingom na TC7200, nikako ne mogu dobiti otvoren (provjeravam na https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ što mi je uvijek dosad OK radilo)
Zvao sam A1, nisam iza CGNAT-a, imam public IP, ovo i dalje ne radi ni nakon reboota...
Ima tko rješenje?
Hvala!
SS konfe: https://ibb.co/sjqw7F0

probaj rađe neku aplikaciju tipa Simple Port Tester. Jesi proba DMZ opciju u ruteru ?
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 19:02   #10934
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
@Manac & @alen.s

Prvo treba poviriti u DHCP Server i neka pool počinje npr. od 192.168.0.20,

potom na kompu (ili u ovom primjeru Tik sa OpenVPN) postaviti fiksnu ip adresu:
IP=192.168.0.10 (mora biti slobodna i jedinstvena)
Subnet=255.255.255.0
Gateway=192.168.0.1
DNS1=192.168.0.1
DNS2=8.8.8.8

info na slici izgleda dobro popunjeno, a ako treba ima u dokumentaciji OpenVPN kako koristiti drugi port.

Sad već skoro u pravilu velika većina korisnika u A1 mreži je iza CG NAT - a,
imaš u slikovnici TC7200 koji je IP dobio na WAN strani,
ako IP nije javni, ništa od posla jer si iza CG NAT - a.
Moraš tražiti da te skinu sa njega.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 19:33   #10935
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Evo još jedan info a nekom može trebati,

već se spomenulo u temi, u zadnje vrijeme se "gura" novi STB KAON 4020, aka HD, aka 4K,
da sad ne kopiram evo slika i tema kod kolega > https://satelitskiforum.com/index.ph...&postID=290815

Mada je danas pomalo "ludo" tražiti stari analogni AV signal za stare telke,
na ovom uređaju je izveden kao 3.5 jack sa bočne strane.
Treba ovakav kabel > https://www.chipoteka.hr/artikl/1471...bag-9150040254

Jedino trenutno nemam potvrdu pinout - a na 4 pin 3.5 jacka,
jedna varijanta po kojoj je vjerojatno spojen navedeni kabel iz Chipoteke > https://pinoutguide.com/Audio-Video-...k_pinout.shtml
druga moguća varijanta > https://www.tokosigma.com/files/kabe...-m-pin-out.jpg
U osnovi isti kabel samo "boje" na chinch - evima neće odgovarat.
Prvo "pogodiš" video signal a preostala 2 su audio, može se probati, neće ništa nastradati.

That's it
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 21:07   #10936
cici
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 19
Uskoro mi istiće ugovor za A1 duo uslugu,internet (50-70Mbit) i telefon koji sam do sada plačao 159 kn pa me zanima za koliko bi se ovo moglo skresat i na koji način je najlakše dobit popust,posjeta poslovnici ili poziv na neki broj ili e-mail
cici je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 21:34   #10937
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Najviše me boli da sam imao prije 10 g stari CONAX u koji je išla kartica od B-net, na LG TV-u koji nije ni bio smart i to je radilo bez greške 3 godine. Imao sam i onda SK HD kanale.

Taj stari modul još uvijek radi bez greške, danas sam ga probao i u Phliipsu,.. problem je što imam samo programe iz osnovnog i proširenog paketa koji su upisani na karticu i ne može otključati ove koje mi otključava novi cam modul.


EDIT:





Nakon pet dana rondanja po stubištu, ovo: je nekidan osvanulo kad sam se vratio s posla pa ako ne poprave ovu kakicu od cam modula sve mi se čini da ću potražiti novi oblik života
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 22:24   #10938
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Ja imam optiku do stana već 7-8 godina, ali nikad nisam razmišljao o njoj, jer sam bio stvarno zadovoljan sa B-netom( VIP, A1...).

Dobio sam info od dvojice kolega da se problemi sa CAM-om NE dešavaju na Sony i Samsung televizorima. I ovdje je kolega Nikky pisao da sa Samsungom nema problema. Pogledao sam sada snimku utakmice na SK2 HD na Vivaxu i isto sve OK. Na kraju ispada da je problem u LG-u. Mislim da i kolega bertone ima LG, a i kolega presto38 ima još veći problem, da mu ne otvara ništa od kanala. Pokušat ću pisati LG-u, ali ne polažem velike nade u to.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 29.09.2020. u 12:12.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2020., 11:28   #10939
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Pitanje vezano za prelazak na bnet/a1. Naime doma u staraca je iskon carnet net+tel a tv je bnet. Ugasili bi taj iskon i presli na bnet/a1 3d paket tv+net+tel.

Prvo pitanje je odraduju li oni raskid sa iskonom ili moram sam?
Drugo pitanje je da vidin da je 3d paket 279kn u kojem odabires jedan od 3 tv paketa (obiteljski, sport ili filmski)i svaki od tih preostala dva ako zelis je onda +30 kn mjesecno. Da li se iskamcit neka bolja ponuda, tipa da ubace sva ta tri paketa tv-a ako se uzme ugovorna obveza? Ako da kako je to najbolje rijesit, trazit poziv agenta, mailom ili nesto trece?

Mozda su glupa pitanja jer nisam dugo ovo proucava, nemojte zamirit.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2020., 12:48   #10940
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Drugo pitanje je da vidin da je 3d paket 279kn u kojem odabires jedan od 3 tv paketa (obiteljski, sport ili filmski)

To ti je ponuda bez ugovorne obveze. Uz ugovor na 2 g, to može ići na 199 kn, a možda i niže pošto dolaziš sa konkurencije.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2020., 09:28   #10941
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ja imam optiku do stana već 7-8 godina, ali nikad nisam razmišljao o njoj, jer sam bio stvarno zadovoljan sa B-netom( VIP, A1...).

Dobio sam info od dvojice kolega da se problemi sa CAM-om NE dešavaju na Sony i Samsung televizorima. I ovdje je kolega Nikky pisao da sa Samsungom nema problema. Pogledao sam sada snimku utakmice na SK2 HD na Vivaxu i isto sve OK. Na kraju ispada da je problem u LG-u. Mislim da i kolega bertone ima LG, a i kolega presto38 ima još veći problem, da mu ne otvara ništa od kanala. Pokušat ću pisati LG-u, ali ne polažem velike nade u to.
Nikakvi koaksijalci ne mogu parirati optici.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2020., 12:02   #10942
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Ne znam što tebi treba, ali meni je net 150 Mbit/s, uvijek full brzina i stabilan, sasvim dovoljan.


https://www.speedtest.net/my-result/...c-a4e3d549854f
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2020., 12:27   #10943
Nome
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 36
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Nikakvi koaksijalci ne mogu parirati optici.
Mislim da su obe transmisije ok, to kaj operateri ne nude sto bi mogli je druga prica.

Na optici mozes dobit visoke brzine ali bome i na coax-u se mogu dobit visoke brzine.

Evo npr A1 je na DOCSIS 3.0, broj kanala koji su lockani na modemu je 18 za downstream, i 4 za upstream, znaci po standardu u ovim uvjetima da A1 zeli meni bi mogao dati 720/120Mbps naravno broj lockanih kanala moze bit i vec.

Pogledaj si po standardu brzine nije to za baciti :

https://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS

LP.
Nome je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2020., 15:00   #10944
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ne znam što tebi treba, ali meni je net 150 Mbit/s, uvijek full brzina i stabilan, sasvim dovoljan.


https://www.speedtest.net/my-result/...c-a4e3d549854f
A gle to je sada tako kako je.S vremenom i godinama zahtjevi rastu, prije 10 godina je 20 mbita bilo vauuu.Sada ne može š sa tom brzinom niti Netflix 4k gledati koji je na niskih 15 mbita.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2020., 15:02   #10945
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
To ti je ponuda bez ugovorne obveze. Uz ugovor na 2 g, to može ići na 199 kn, a možda i niže pošto dolaziš sa konkurencije.
Ostavia jucer kontakt da me nazovu i danas me nazva neki momak i kao nude 3d paket 200mbit flat + telefon flat + tv jedan paket od ona 3 (obiteljski, sportski ili filmski) i kaze da ne ide nize od 279kn trenutno ni uz ugovornu obvezu. Mladom gospodinu sam se zahvalio i reka da nisam nimalo impresioniran tom ponudom kao takvom i da cu razmotrit druge opcije.
Sad je moje pitanje oce li se oni udostojit nazvat mene nazad sa boljom ponudom?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2020., 15:33   #10946
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Zašto bi uzimao ugovor na 2 g, kad je ovo cijena bez ugovora ?! Nazovi opet i ako ti ne ponudi ništa traži da to ide na provjeru i da te oni nazovu. Tek kad te oni nazovu , tek ti onda mogu ponuditi popuste. I zovi više puta, jer kod njih ti je sa svakim operaterom drukčije.

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 30.09.2020. u 17:23.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 09:41   #10947
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Zašto bi uzimao ugovor na 2 g, kad je ovo cijena bez ugovora ?! Nazovi opet i ako ti ne ponudi ništa traži da to ide na provjeru i da te oni nazovu. Tek kad te oni nazovu , tek ti onda mogu ponuditi popuste. I zovi više puta, jer kod njih ti je sa svakim operaterom drukčije.
Vidin da si editira post ali vidia san i prvu verziju sa linkom na uvjete koristenja. Hvala ti na pomoci.

Pa ne bi uzea ugovor na 2 godine ako je 279 cijena bez ugovora. Ako ne daju nizu cijenu ic ce bez ugovorne obveze...

Uglavnom jucer sam se pripremao zvat i stisnit ih sa dokumentom koji si mi linkao, uvjeti koristenja posebne ponude za postojece a1/bnet korisnike jer sam vidia da se tamo spominju nekakvi popusti koji se mogu dobiti i prije nego zovem zvala me neka cura (nakon onog prvog koji se pravio blesav). Ja sam spomenia te popuste i koliko se moze dobit za uzimanje ugovora na 2 godine pa je rekla da moze nesto ali da mora poslat na provjeru pa da ce me nazvat danas.

Javim update kad se javi.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 09:58   #10948
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
To je dobro. Ta provjera, znaći da te će te zvati netko tko ti može ponuditi popuste.

Editirao sam post, jer je ono samo za stare korisnike.

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 01.10.2020. u 10:25.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2020., 20:40   #10949
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Evo novog veselja sa novim CAM modulom,

sistem je složen da svakog 1. u mjesecu dobije "produženje pretplate" za taj mjesec (ovo pretplata čitaj koji su ti kanali otvoreni prema paketu tj. ugovoru),

i tako danas cijeli dan CAM modul odbija sam obnoviti "pretplatu",
a uredno je to odradio u 8. mj. kada je stigao i prvi put aktiviran,
kao i u 9. mj.

Sutra bi trebao doći serviser ... stay tuned ...

Eto kolega Stipest, nisi ni jedini ni najgori, i drugi imaju veselje
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2020., 00:04   #10950
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
LOL, idem ubaciti novi cam u LG-a pa da vidim kaj će biti

EDIT:

Stara BNet kartica+modul


Novi modul


... nema problema kod mene sa obnovom pretplate, ali ima sa kockanjem slike (na novom)

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 02.10.2020. u 00:14.
bertone je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na