Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2006., 20:26   #1
-=_GTI_=-
Premium
Moj komp
 
-=_GTI_=-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Osijek/Ansfelden
Postovi: 225
Question NSIS error ?!?!

e owako
prije neznam kolko dana sam disable neke microsoft services, po uputama sa sa foruma...
e sad nisam nist primjetio da newalja dok prije koji dan nisam isao skinit nowi winamp... skine setup i swe u redu dok ne pokrenem a onda mi pise nest NSIS error i nest kaze da probam ici force neki /NCRC command line switch a u zagradi pise da nije preporucano to mi pise i kad sam skinio clonedvd.... sad sam totalno zbunjen :confused:
moze neko pomoci kako?!?
slicna iskustwa ili bilo sta???
-=_GTI_=- je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2006., 20:53   #2
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Ne znam rješenje za tvoj problem...mogu ti samo savjetovati reinstalaciju windowsa

Ali htio sam se samo osvrnuti na te "korisne" savjete za "ubrzavanje" windowsa...

Mislim da je totalna glupost. Svaka čast, oni koji doista znaju što rade i kako popraviti stvar, u redu...ali savjetovati totalno neupućene ljude da rade te stvari je u najmanju ruku neodgovorno.
Nadalje, svaki je kompjuter priča za sebe...slično, a različito. Dakle, ono što nekome "ubrza" stvar, drugome zagorča život do te mjere da poželi baciti kompjuter kroz prozor

Primjer...moj brat je poslušao te "savjete" i nakon toga mu je Pioneer 110 pržilica počela uništavati DVD-e. Bila je tek nekoliko dana stara, pa smo naravno odmah svalili krivnju na HG-spot i njihovu "škart" robu. Čak pomišljali i na flashanje firmwarea...
Srećom, brat se je sjetio da je prčkao po windowsima pa smo napravili frišku instalaciju windowsa i prža radi ko grom.

Dakle...takve stvari su prilično nezgodne. I meni se osobno čini da rade više štete nego koristi...
Preporučam moderatorima da uz takve "savjete" postave upozorenja (velika tiskana slova, Las Vegas style ) o mogućoj štetnosti istih.

Sorry na OT-u
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2006., 22:31   #3
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
@-=_GTI_=-

Odi u servise i deni (ako nije) Windows Installer na Manual, restartaj komp i javi kakva je situacija. Bilo bi poželjno da s npr. Registry Mechanicom (ili nekim sličnim programom) počistiš/deneš vred Registry.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na