Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2023., 10:22   #65821
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Znaci otkazujem onu masazu za parove i nakon toga romenticnu kupku u pivi?




I ono SM prskanje vrelim voskom da si otkazao, jes' čuo? Nemoj da sam cuo da si sa nekim drugim tamo otisao!

Salu na stranu, cak sam i ja, zadrti 'ercegovac gastarbajter odlucio otkazati sveti ugovor sa BMW-om. Auto pomaknem sa parkinga eventualno jednom mjesecno i nema mi smisla raditi toliki overkill. Sa druge strane, ne zelim se diskomfortirati kad vozimo 1300km u komadu ka svetoj zemlji Hercegovini pa stoga ipak zelim veliki SUV. Sa Kugom smo bili jako zadovoljni pa mi sada taj Edge izgleda jako zanimljivo.
Trenutno sam samo u nekom laganom razmisljanju, a to znaci da ce BMW biti kod mene jos minimalno pola godine prije nego nesto napravim po tom pitanju

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 10:30   #65822
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Ebeš hercegovca bez Mercedesa. BMW je za ove jugoistočno od Hercegbosne.

Na Xceed interval je 15k (benzinac, neznam kak je za traktore).
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 10:39   #65823
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
WraGG kojeg BNW powur trenutno voziš?

__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 11:13   #65824
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
WraGG kojeg BNW powur trenutno voziš?



Nisam ti dopustio da mi naslikavas vozilo.

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 14:59   #65825
Venomgamer
Premium
Moj komp
 
Venomgamer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Peljesac
Postovi: 293
Kupujem Vitaru hibrid,koji kasko bi mi preporučili,laqo mi je najpovoljniji,ali kakva su iskustva s njima
Venomgamer je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 15:28   #65826
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Koliko znam to je Croatia samo online
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 15:59   #65827
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Svi su oni povoljni, ali to su one osnovne police. Kad razmisliš i počneš osiguravati i neke druge stvari, cijene rastu eksponencijalno.
U svakom slučaju, Agram grupu treba izbjegavati (Adriatic & Euroherc).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 16:26   #65828
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Mogu samo reci da procitas sitni tekst za kasko...

Sve je osigurano osim:
- poplave
- potresa
- snijega s krova
- ...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 17:35   #65829
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
kad već pišeš sve to, daj cijenu prvog malog servisa nakon godinu dana.
Trazil sam tocno racun od prvog servisa al nemog ga nac. Mislim da je bilo preko 2500kn nisam siguran.


Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da skratimo priču žena je kupila auto, a ne ti. ...

Ne znam kako je moguće da ne možeš normalno razgovarati kada evo ne znam nikog da se žalio na to kaj tu pričaš...
Da, zena je kupila auto to priznam, šteta kaj ga nije i platila
Neznam jednostavno mi izolacija nije bila nesto sto bi ocekivao od auta od auta za 200k. Mozda nije imala ona dupla izolacojska kaljena stakla koja su doplata, mozda je i zadnja verzija oktavije malo skrtija s limom i izolacijom od predhodne koja mi se cinila ok, a mozda je bilo samo do testnog primjerka...
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor

Zadnje izmijenjeno od: elvis again. 07.02.2023. u 17:53.
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 17:38   #65830
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Svjestan sam da bi BMW lobi mogao tražiti privremeni ili trajni ban, ipak ide link na članak o BMW psihijatriji u Rvata.

https://n1info.hr/kolumne/freud-za-volanom/
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 17:55   #65831
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Svjestan sam da bi BMW lobi mogao tražiti privremeni ili trajni ban, ipak ide link na članak o BMW psihijatriji u Rvata.

https://n1info.hr/kolumne/freud-za-volanom/
Kaj da vam velim osim da čitajući ova zadnja događanja i sad i ovu kolumnu, neg da se - slažem.
Freude am Fahren i Ultimate Driving Machine je BMW već barem 10 godina promašio kao pojam.

U svijetu gdje se sami proizvođači nadjebavaju tko ima jači auto u klasi x, y i z, kako onda ne bi maloumni čovjek se povodio tim primjerom.

Vidim to svugdje na cesti, oš Hrvatska ili Njemačka, pa možda i najgore od svega u Švicarskoj.

Problem nije koja etnička skupina je za volanom. Ljudi su kreteni koji god soj, rasu ili religiju odabrao.

Vozaču treba nekih desetak godina da izraste od balavca koji je s 18 jedva položio do osobe koja ima bar nekakvu obazrivost prema okolini.

O normalnim vozačima BMW-a ne čitaš u novinama ili na portalima.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 18:27   #65832
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Kaj da vam velim osim da čitajući ova zadnja događanja i sad i ovu kolumnu, neg da se - slažem.
Freude am Fahren i Ultimate Driving Machine je BMW već barem 10 godina promašio kao pojam.

U svijetu gdje se sami proizvođači nadjebavaju tko ima jači auto u klasi x, y i z, kako onda ne bi maloumni čovjek se povodio tim primjerom.

Vidim to svugdje na cesti, oš Hrvatska ili Njemačka, pa možda i najgore od svega u Švicarskoj.

Problem nije koja etnička skupina je za volanom. Ljudi su kreteni koji god soj, rasu ili religiju odabrao.

Vozaču treba nekih desetak godina da izraste od balavca koji je s 18 jedva položio do osobe koja ima bar nekakvu obazrivost prema okolini.

O normalnim vozačima BMW-a ne čitaš u novinama ili na portalima.
Samo jako i samo gas. To je zlatnoj mladeži najčešća poštapalica. Cilj je kupiti za što manje novaca što jači auto sa zadnjim pogonom. U toj jednadžbi jedino rješenje je bmw. I posljedice toga se vide svaki dan. Nažalost, na*ebu nedužni, a prirodna selekcija zakaže.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 18:28   #65833
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Znaci definitivno ne kupujem vise BMW da ekipa na PCE forumu ne bi mislila da sam maloumni kockoglav.
Not.
X5 ulazi u uzi izbor.

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 18:33   #65834
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Da, zena je kupila auto to priznam, šteta kaj ga nije i platila
Neznam jednostavno mi izolacija nije bila nesto sto bi ocekivao od auta od auta za 200k. Mozda nije imala ona dupla izolacojska kaljena stakla koja su doplata, mozda je i zadnja verzija oktavije malo skrtija s limom i izolacijom od predhodne koja mi se cinila ok, a mozda je bilo samo do testnog primjerka...
Eto.

Ali da moguće je da su išli štediti kao i svi na izolaciji što je sramota. Tu su neki kupili nove tojote bez izolacije za motor i svi pretinci u autu su im goli tj. plastika koja kada staviš nekaj u nju zvecka. ALI NEĆEMO O TOME!


I bolje da nisi kupio O4 s obzirom koliko ljudi imaju problema s njom...užas. Čitam po FB grupi škoda rvacka. Ma horor.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2023., 21:51   #65835
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ali da moguće je da su išli štediti kao i svi na izolaciji što je sramota. Tu su neki kupili nove tojote bez izolacije za motor i svi pretinci u autu su im goli tj. plastika koja kada staviš nekaj u nju zvecka. ALI NEĆEMO O TOME!

Sada ću napisati da se nasmiješ.


Prijatelj je uzeo mislim Octaviu RS karavan benzinac mislim 2018. ili 2019. nova ispod čekića.
I kako je picajzla oko zvuka i izolacije, poskidao je plastiku da stavi ispod izolaciju za zvuk. I kako je skidao, na nekoj plastici mu je pukla kopča. Naravno, cifra ovdje je ogromna, tako da je naručio iz njemačke ako se ne varam. A kada mu ono dođe dio koji već ima izolirano. Rekao je da je znao, kupio bi sve dijelove plastike izvana, ne bi se mučio
X-Plosiv je offline   Reply With Quote