Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2010., 23:05   #3151
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Evo, jucer sam nakalemio nekakve jeftine poluslikove za 65 kn komad. Malo su debeli, i teški, vidi se da nije to to, ali sada klizi za razliku od z-max ripnjača. Dvije zmax-ice su po težini kao jedna ta "s-slick". Al dobro...
također frajeru velim da mi da zračnicu maxxis za 30 kn komad, i ja dok sam se vozio u autu pogledam u vrećicu, kad ono opet nekakav fuš od zračnice, nešto CBT ili sl., frajer me okrenuo ko beba zvečku...
http://www.pohrani.com/f/16/po/kaa1djr/img3172.jpg
Još konus u prednjoj nabi sredit, pakne nabavit, i rokavela
Omašio si žešće sa tim gumama . Široke, teške.

IMHO, da si išao na neki semi-slick brijem da bi imao jednako brze gume, upola lakše. A da si uzeo pravi slick, 1.4 išao bi ko metak.

Al dobro, mogao si kupiti i gore, tipa Kenda Flame. 2.1 slick od 1200g
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 23:09   #3152
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
pa i uzeo je semi-slick...obrati pažnju na 6.-u riječ i "s-slick"
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2010., 17:27   #3153
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 18:20   #3154
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Omašio si žešće sa tim gumama . Široke, teške.

IMHO, da si išao na neki semi-slick brijem da bi imao jednako brze gume, upola lakše. A da si uzeo pravi slick, 1.4 išao bi ko metak.

Al dobro, mogao si kupiti i gore, tipa Kenda Flame. 2.1 slick od 1200g
Nemoj solit još i ti , i ovako mi je bilo žao tih 130 kn, ali ajde...morat ću ih dobrano napumpat (a bome zračnica je također "masna")

Semi slick i jesu, samo eto, morat ću smanjiti dodirnu površinu da dobijem manje trenje.Ta Kenda uf., imao sam K-Rad(2.35), ajde zamisli molim te kako je to do trgovine i natrag
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 18:32   #3155
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Nemoj solit još i ti , i ovako mi je bilo žao tih 130 kn, ali ajde...morat ću ih dobrano napumpat (a bome zračnica je također "masna")

Semi slick i jesu, samo eto, morat ću smanjiti dodirnu površinu da dobijem manje trenje.Ta Kenda uf., imao sam K-Rad(2.35), ajde zamisli molim te kako je to do trgovine i natrag
Ko da imaš tenkovsku gusjenicu. Ili dva komada. Nisam siguran.



Moj je upravo pretrpio podmazivanje pedala i lanca+lančanika, prije toga temeljito čišćenje od stare zalijepljene prašine i masti.

Kupio ono DRY finish line teflonski lubrikant

Ready to ride, yeah baby!
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 19:27   #3156
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
a kao ovo ulje i "čisti" usput...sad su sva ta ulja postala "revolucionarna"...evo nakon mjesec i nešto dana slaganja konačno i moj gotov...doduše još vilicu zeru pogledati i dec abaut it


uf trebao bi i ja na semi slikove priječi...na bratovom mi bulldozi (samo čepići po cijeloj gumi), na mojoj naprijed bulldog iza bontrager connection trail s kojom nisam baš zadovoljan, na specki (wanna-be-cyclocross) mi wtb allterrainosaurus gume i kod kuće mi 2.35 zmax classic...sve u svemu trebao bi nabaviti neke glađe gume ali da se nebuše baš previše ko ritcheyjeve tom slick...prebolesno...za po ravnom

recimo schwalbe smart sam ? po mogućnosti 2.10...relativno jeftino koliko vidim i relativno hvaljeno...doduše u toj kategoriji su i ritchey speedmay beta
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 20:43   #3157
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
E ljudi, jesu vam biciklići apoteke Ja na biciklu svaki dan, svaki dan prema sljemenu i
prema tim prometalima sam nemilosrdan (ovaj jadni gradski jeep od soli sav skrguce i doma ceka da ga raskopam) Evo ovo sa zadnjeg snijega prosli mjesec

sad sam na koni dok nema kise, da joj se malo smilujem. No i ona je imala narancasti lanac od vrazje soli ove zime :/

Uglavnom, s bicerima imam vise kilometraze nego sa autom u garazi.
Dosad su mi 3 komada ukradena, i koliko mi iskustvo govori, u Zagrebu ih je bolje drzati na prometnom/vidjlivom mjestu vezanog jeftinijim lancem, nego ulagati u skupe lance.
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 22:09   #3158
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
Subota 10.04.2010. Sljeme

Daklem 10:00 trg, 10:35 tunel. Gore lojstekom za izdržljive, cestom za manje izdržljive. Naime zovem jos neku ekipu sa faksa, pa bi nas cak moglo biti malo vise. Kad se dođe gore, okupljanje u staroj lugarnici, grah i kobasice i tako to. malo se posunčat. i onda dolje krenut, meni je u planu onaj put prema zapadnoj strani (9, 25, i koje vec staze jesu tamo), jer je malo blazi, tako da mogu svi pratiti bez problema.

Ovo sve je pod uvjetom da nema padalina (petak popodne i subota je mjestimična kiša na prognozi, jos cu updateat). U slučaju naoblake se ide gore. pa preporučam svakako da se uzme suhe robe za presvuć. u slučaju kiše (dakle u 10:00 pada kiša i/ili je padalo cijelo jutro) se ne ide.
Prognoza je li-la, ali dogovor stoji.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 22:28   #3159
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
@overhaul - mislim da ti nikakav lokot/lanac nece pomoc ako se lopov bas na njega namjeri. ja izbjegavam drzat bic izvan ociju. jedanput sam ga samo ostavio pred bankom nevezanog i bio sam tolko zivcan da sam zastitaru izgledao kao da zelim opljackat banku jer sam svako malo izlazio/ulazio na vrata
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2010., 15:12   #3160
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
odvozili mi danas. skoro bez kise, a gore pri vrhu je čak i solac padal. nema previse blata niti po lojsteku niti po 19ici.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i