Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2013., 11:45   #2821
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Što se neta tiče primjetio sam recimo u zadnjih mjesec dana navečer od 18,19 sati do nekih ne znam otprilike 22h net divlja ko lud(imam 20Mbps paket) od 3, 9, 11Mbps zna ić i onda se kasnije popravi max. izmjereno mi je 19.50/1.24, al obično kad mjerim u više slučajeva bude 19.46/1.23.
e pa vidis frende. opet imamo onaj isti problem od prije otprilike godinu dana.
ja se vec dva tjedna natezem s njima.
padala mi je brzina i ocekujem da ne bude full speed u tom vremenskom periodu..al kaj je prvise je previse..
ovo je terorizam.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2013., 13:11   #2822
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
ko šta rekoh meni je do prije mjesec dana sve super bilo i to je trajalo negdje oko malo manje od godinu dana. Ništa uzimaj screenshotove i bilježi od kad do kad i onda pošalji na mejl ili nazovi, ja sam jedino tako uspio sa dužim periodom natezanja ih nekako dovuć da rasterete mrežu, super mi je to šta dosta ljudi odlazi iz moje zgrade s b.neta jer im je telka jadna tj. ovim nogometnim tipovima najviše fali arena sport, a i ovo sa netom im isto smeta jako, al opet im dođe novih 10 pa oni to stave na isti NOD, a NOD je već preopterećen sigurno i kako to reć tamo nekom kad ti oni kažu ne nije mi vidimo tu da je sve uredu.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2013., 08:48   #2823
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Pozdrav svima!

Imam jedan problem sa prikazom tv signala na bnetu. Zapravo, pokusavam dokuciti da li je to do signala bnet-a ili je do tv-a ili nesto trece.

Prije cca tjedan dana uzeo sam novi full hd tv, lg 32LS2500. Ono sto sam primjetio je da pri scenama sa malo manje svjetla (ne nuzno kompletan mrak, na programima kao sto su Nova, Doma, RTL i RTL 2 ali i drugi neki) dolazi do pojave da slika ima neki fuzzy ili slow motion. Najvise se vidi na laganim pomacima klumaca, npr samo dok pricaju na njihovim ustima. Snimio sam i kratki video (22 MB) koji se nalazi na sljedecem linku. Jucer jer serija Pacific, scene u dzungli po noci bilo totalno ne gledljivo.

https://www.dropbox.com/s/draeqrxgd85fptl/IMG_1615.MOV

Paket je osnovni analogni. Koliko sam primjetio na filmovima sa kompa mi se ne dogadja problem. Digitalne kanale nisam probao trenutno jer ih nemam umemorirane, a ako to budem radio gubim postavke za sve ove analogne kanale pa moram sve ponovo...

Ako mi netko moze pomoci sa nekim informacijama da pokusam dokuciti gdje je problem?
Puno hvala!
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 09:16   #2824
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Signal možeš provjerit u meniju od risivera piše ti kolka ti je jačina signala i kvaliteta signala, slično i ja imam recimo, ali je moj stariji malo lcd samsung 82cm ne znam koji model točno, nekad, al ne uvijek vidim te stvari recimo na dnevniku kad priča frajer il ženska kad otvara usta ko da joj se zalijepe i onako u tom neke crtice sitne vidim ne znam kako bi to opisao drukčije, al evo danas dobivam novi risiver asg 8100 koji spajam preko hdmi-a pa ću vidit hoće li i onda bit tog. Mislim da bi moglo, al nisam 100% siguran biti do lošeg prijenosa tj. priključka(scart-a), ja sam imo jako dobar scart kupio sam novi naravno jer onaj njihov je teže smeće od 2 kn makar ljudi kažu nema razlike između onog od 2 kn i onog od 100, ja sam ju bome vidio i to dosta jasno tako da sam se uvjerio da ima razlike, no i s tim novim scartom je opet bilo toga, a na ovim risivierima šta dobiš u proširenom paketu nema druge mogućnosti nego samo scartom ih spojit, a i dosta su loši što se kvalitete tiče.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 09:22   #2825
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Samo da kazem da koristim analogni signal, nemam nikakav risiver. Kabel ide drito u TV i zapravo ovu jacinu ne mogu provjeriti... mislim da se to moze samo sa digitalnim kanalima, na analognima nema tih podataka koliko znam, barem ja to nisam vidio. Ovo se meni dogadja konstantno, jucer provjerio na par programa i neke serije nisu uopce gledljive. Sad me samo muci na koji nacin da utvrdim da je to signala, kablova ili mozda cak tv (vjerojatno nije tv..)
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 10:21   #2826
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Aha pardon onda ja sam shvatio da imaš prošireni paket. A jedino onda šta možeš je provjerit je kabel ne znam kolka ti je dužina kabla, ali ako nije duga i ako imaš rezervni probaj s njim, možda jednostavno se konektor na anteni razmrdo to se zna desit tokom godina i ako se često isključuje i uključuje i miče s njim, ako nije do toga onda nazovi b.net i objasni im, al nemoj ih zvat bezveze jer će ti još kakvi jesu naplatit dolazak ako se otkrije da nije do njih, tako da dobro proispitaj sve znači probaj si telku kod nekog recimo ko ima maxtv il nešto pa vidi dal i tamo to radi tako da budeš siguran.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 11:47   #2827
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
ja sam kupio 104 cm full hd toshibu prije nekih par mjeseci....i iznenadio sam se koliko lose izlgeda los/analogan signal na tako velikoj telki.....tako da gledam iskljucivo digitalnu telku i 720 i 1080 sadrzaj preko kompa.....


Uglavnom telka samo prikazuje signal......i 100 posto je usran signal a ne telka
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 11:58   #2828
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
To se dogada zbog loseg analogno-digitalnog konvertera u TV-u. Uglavnom na starijim ili jeftinijim telkama na analognom signalu se dosta primjeti. Jedini nacin je da se ide na digitalnu konekciju (HDMI) ili Component gdje je progressive signal.

Ja imam isti problem na 2 starija, jeftina TV-a, dok na novijem malo boljem nema.

Nije problem u Bnetu, probaj spojiti stariju konzolu, compositnim (zutim RCA) kablom i igraj neku mracniju igru, vidit ces ghosting i tamo.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 12:35   #2829
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Kakav hdmi ili composite?
Čovjek prima analogni signal preko koaksijalca.....Nema tog telkaca koji ce prikazati analogni signal bez ikakavih smetnji.....pa makar uzeo telku za 15 somova kuna.....

U zadnjih par godina nagledao sam se anaglnog signala na LCD telkama i na svakoj je bila neka vrsta anomalija....ili u mračnim scenama blur ili pri brzoj promijeni slika kao crta se stvori..i slicno.....s tim se covjek mora pomiriti...ili kazem gledati digitalnu i 720/1080 sadrzaj.....

Ne kazem da je Bnet kriv ali u tom kombinaciji je to tako.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 12:58   #2830
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Znaci rjesenje bi bilo da uzmem digitalni paket?

Frend mi ima LCD tv star cca 4 godine, Vivax, i nema ovih problema. Ne kazem da je svaki Vivax sranje, ali ipak u svjetu TV-a slovi kao slabiji brand od LG-a, a pogotovo sto je model star par godina...
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2013., 13:03   #2831
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Kakav hdmi ili composite?
Čovjek prima analogni signal preko koaksijalca.....Nema tog telkaca koji ce prikazati analogni signal bez ikakavih smetnji.....pa makar uzeo telku za 15 somova kuna.....
Kazem da je tako na uglavnom svim analognim SD signalima, te da se moze izbjeci digitalnim signalom koji u ovom slucaju nije moguc posto je ta Bnetova usluga analogna preko koaksijalog kabla, kao sto si i sam rekao.

Sve u svemu, nije greska na Bnetovoj strani ni u signalu, ako spojis na nekakav CRT, izgledat ce puno bolje.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 13:12   #2832
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Znaci imam dvije opcije:

1. I dalje gledati sranje od slow motiona
2. Kupit drugi tv ?

Nisam siguran da li bi pomoglo ovo drugo jer kako kazem, poznam 3 ljudi koji imaju starije LCD TV-e sa analognim bnetovim paketom i nemaju ovakvih problema. Sto ce reci da su novi tv-i losiji, ili sam ja dobio usran primjerak. Da napomenem, njihovi TV-i nisu vrh, takodjer su bili niza klasa u svoje vrijeme. Zato mi ovo sve skupa nema smisla, da ovaj novi tv ne moze hendlat signal kako spada.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 13:40   #2833
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor wireless_os Pregled postova
Znaci imam dvije opcije:

1. I dalje gledati sranje od slow motiona
2. Kupit drugi tv ?

Nisam siguran da li bi pomoglo ovo drugo jer kako kazem, poznam 3 ljudi koji imaju starije LCD TV-e sa analognim bnetovim paketom i nemaju ovakvih problema. Sto ce reci da su novi tv-i losiji, ili sam ja dobio usran primjerak. Da napomenem, njihovi TV-i nisu vrh, takodjer su bili niza klasa u svoje vrijeme. Zato mi ovo sve skupa nema smisla, da ovaj novi tv ne moze hendlat signal kako spada.
Ako bus imao prilike zagledaj se u sliku kod ovih troje i sigurno ces i tamo naci neku anomaliju....Isto tako moji starci su jos prije 4-5 godina kupili lcd LG 82 cm i gledaju digitalnu telku unatoc tome kaj tamo nemaju teletext....sporije se prebacuju programi kad se šalta među digitalnim....popis digitalnih programa im krece od 800 (ja nisam nasao di to mogu promijeniti)...i takve sitnice....tako da mislim da ovi stariji lcd-i definitivno nisu bolji nego danasnji....

Ako si kupio tu telku da bi samo gledao analogni program..sori ali mislim da si malo fuljal...to je barem moje misljenje......
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 14:00   #2834
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Naravno da nisam kupio telku da gledam samo analogni SD signal. Gleda se i sadrzaj sa PC-a, ali gleda se i TV kad ga vec placam. Plus, slika je inace odlicna i nemam nikakve zamjerke, osim ovog problema koji izaziva laganu glavobolju kad gledas...barem kod mene.

Sto je najgore, ovaj problem se javlja samo pri odredjenim scenama, zato sam isprva poceo sumnjati na sam TV, a manje na TV signal. Jer da je signal koma do te mjere, pretpostavljam da bi imao problem neovisno o tome da li je scena usred bijela dana ili navecer u kuhinji..

Najvjerojatnije cu se zaletit sa tom telkom kod frenda pa vidjet kako je kod njega...nema mi druge.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2013., 19:57   #2835
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Evo da javim dobio danas albis risiver 8100 spojio preko hdmi-a i slika je dosta bolja, nema više onih smetnji kad frajer na dnevniku priča da se vidi kod otvaranja usta i recimo tekst na kraju nekog filma kad ide ili od neke špice na kraju pa onako ko ghosting da ostaje tog više nema i HD programi su super oštri i slika je super. No ovaj asg 8100 risiver šteka pri mjenjaju kanala, smrzo mi se već dvaput, a nemam ga nego par sati, nadam se da bi uskoro trebao neki softver update jer ovo je baš jadno.

EDIT:
I nakon nadogradnje softvera ista stvar nikakvih poboljšanja nema, danas mi je opet počeo štekat pa sam ga morao ugasit i upalit preloše stvarno on užas. Uređaj mi sam po sebi ne izgleda ko neka jeftinjara ne znam možda se varam, al ne izgleda mi ko oni TTmicro jeftino, mislim da je u ovom slučaju samo problem do njihovog softvera, a oni ga očito ne znaju riješit ili ne žele. Za novu nadogradnju mi je tehničar reko da neće bit tako skoro obično izlaze jednom do dvaput godišnje, što znači nema nade da se to štekanje i ponekad i skroz smrzavanje riješi na albis 8100 risiveru tako brzo, pa eto novi korisnici i postojeći koji će produžit ugovor i uzet HD paket da znaju šta ih čeka.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 02.02.2013. u 17:42.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 16:12   #2836
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Imam B-net osnovni analogni paket i Panasonic full HD plazmu i prezadovoljan sam sa kvalitetom slike.
Još da je i kvaliteta interneta takva
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:04   #2837
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Malo se net raspada sad u Zagrebu. Pingovi preko 1000ms, brzina - nepostojeća.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:24   #2838
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Malo se net raspada sad u Zagrebu. Pingovi preko 1000ms, brzina - nepostojeća.
Trenutno stanje "udarno vrijeme" (Zagreb) paket Turbo 20
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 11:14   #2839
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
meni je nočas u 4 sata ujutro zvonio telefon......dignem a ono bnetova automatska poruka da nisam platio račun........maloprije zovem i kazu da im se potkrala greška .
Ja sa brzinom nemam problema ima skoro godina dana i nadam se da se nece ponovit stvar od zadnji put kad sam ih zivka svako drugi dan i sla 2-3 mejla tjedno sa slikama speedtest-a ali čini se da sve ide u tom smjeru , sve više korisnika se ponovno žali na brzinu u "udarnom" terminu .

edit; čini se da mi samo pcexpert i jos par stranica rade a ostalo nula bodova......šta se dešava ??

Zadnje izmijenjeno od: alen.s. 02.02.2013. u 11:22.
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 13:10   #2840
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Ja upravo odlucio vratiti digitalni paket, jer eto nisam zadovoljan sa slikom. Ovaj receiver sto daju uz taj paket je takvo smece da je to strasno. Model je TT-C261. Probao sam posuditi conex karticu i ustekati direktno u tv i slika je puno bolja, ali mi nije radio hd. Zvao sam ih, kazu da oni ne suportiraju conex prelaze i da nemogu nista. Reko hvala ljepa doviđenja. Vracam se na analogni.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2013., 13:15   #2841
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
analogna je jos gora......ja na pola kanala imam crte...
da spomenem kako je slika bila stvarno odlična prije 3 godine kad sam se tek uselio u zgradu....očito su dobili još korisnika a oprema ne prati stanje....

evo par primjera ;

hrt 2 analogno


rtl analogno


sk analogno


ista kartica digitalno :




EDIT ; trebam bit zabrinut zbog ovog ;


Status
SNMP Event Log : This page displays the contents of the SNMP event log.


Time Priority Description
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Init RANGING Critical Ranging Request Retries exhausted
Time Not Established Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out
Time Not Established Critical (3) Resetting the cable modem due to docsDevResetNow
Time Not Established Critical (3) SYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/Q...

Zadnje izmijenjeno od: alen.s. 03.02.2013. u 12:01.
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 20:42   #2842
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Ako uzmem digitalnu tv od bneta, da li se bas mora koristiti taj njihov shit od prijemnika? Ili mogu spojit na tv samo?
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 20:49   #2843
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor wireless_os Pregled postova
Ako uzmem digitalnu tv od bneta, da li se bas mora koristiti taj njihov shit od prijemnika? Ili mogu spojit na tv samo?
ako uzmeš digitalnu moraš ga spojit preko njega pošto je on pretvarač tog digitalnog prijema, a ako spojiš direkt antenu u tv to ti je analogno onda.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 20:51   #2844
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Tv ima u sebi digitalni prijemnik...terestrial i cable.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 21:30   #2845
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Onda moraš kupiti conax modul i u njega ukopčati karticu od bneta.

http://www.satshop.hr/antene-i-oprem...-ci-modul.html
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2013., 22:01   #2846
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Ok jasno mi je sada. Imam jos jedno pitanje. Na bnet cjeniku sam vidio da se digitalni paket sastoji od osnovnog + prosireni. No postoji i napomena da se osnovni paket emitira u analognoj tehnologiji. Znaci li to da ce programi iz osnovnog paketa (koje i sada imam) biti u istoj kvaliteti kao sto su mi i sada kada imam osnovni analogni paket?
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 22:00   #2847
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603


22:00h ....20Mbps paket...sto reci, kakvu poruku poslati...
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 22:22   #2848
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Neznam zasto placate takve pakete, osim ak nemate 50kn viska al mislim da to stvarno nema smisla sto ce se film skinit malo brze
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 22:31   #2849
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
to se i ja pitam. jos ovaj mjesec sma na tom onda se vracam na najsporiji. aposlutno nema razlike.
banana drzava i badava svi hakomi i qrci.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 22:58   #2850
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600


2D paket, 12/1,25 Mbps. Novi Zagreb. Ovisi kako tko ima (ne)sreće. Imao sam velikih poteškoća s brzinom i pucanjem veze, no krivac tomu bio je dotrajali i možda neadekvatni WebStar 2000 modem. Otkad imam Thomsonov router, stvari rade kako bi trebale.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na