Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.05.2007., 00:39   #1
Caky_OS
Premium
Moj komp
 
Caky_OS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia, Osijek
Postovi: 50
Vista 32bit par problemćića :)

Zadovoljan sam Vistom sam imam nekoliko problema, neznam je su rješivi i kakva su vaša iskustav radi se najme o kompatibilnosti programa s vistom.

Ma sto god pokušao ne mogu narediti tv karticu Pinnacle pctv rave (analogna kartica) da radi u visti ako netko zna kako molio bih za savjet. (drivere instalira ali program preko kojeg bih gledao niti jedan nije kompatibilan, naravno ni media centar u visti) na stranici me njihovoj upucuju na Pinnacle TV studio koji košta brdo $ ne hvala....

slijedeci je antivirusna zastita.... avast sam isprobao pokupio desetak trojanaca i nekih ostalih stetnih sastojaka pa sam ga zamjenio s kasperskim koji je navodno visa kompatibilan verzija 6.0 Internet security s njim sam uklonio ovo virusice dok nije podivljao... pod "podivljao" mislim na slijedece: instalacija i ostalo proslo bez problema, instalira se jednostavno i lagano, trazio je restart naravno nakon toga ulaskom u vistu radi normalno dok ne naiđe na neki virus, koknretno kod mene je bio neki halckren se ubacio na vazu i napiso mi njegovu IP adresu i blokirao ga al onda krene s testiranjima i proguta komplentnu RAM memoriju kod mene 2Gb i zauzme 100% procesora... onemoguci bilo šta.... tak da ga sad drzim iskljucenim! ak netko zna neki pametni antivirus za vistu?

graficka je nvidia 7600GT driveri beta za vistu skinuti s guru3D... javlja mi se poruka "graphic draver has stop working and recover" ... dolje desno ne.. jel zna neko nest o tome

Bsplayer v 2.20 pro... vista je kompatibilna radi ok, ali mi nakon klika na bilo koji video file napise nekon user account control-a crveni znak s bijelim krizem i napise: windows cannot find....( mjesto gdje se nalazi taj file npr: C:movies/horor/XYZ.avi i napise make shure you typed name correctly and try again.. ali pokrene film... i sve radi.. al me zivcira ta poruka !

kako da maknem user accont control?

i to bi bilo sve...
Caky_OS je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2007., 11:21   #2
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Možeš maknit user accont control pod security u control panel-u.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2007., 16:45   #3
Caky_OS
Premium
Moj komp
 
Caky_OS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia, Osijek
Postovi: 50
tnx... imam problema s attachiranjem filova na e-mailu s vistom? jel zna netko kak to rijesiti?
Caky_OS je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2007., 10:02   #4
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor Caky_OS Pregled postova
Zadovoljan sam Vistom sam imam nekoliko problema, neznam je su rješivi i kakva su vaša iskustav radi se najme o kompatibilnosti programa s vistom.

Ma sto god pokušao ne mogu narediti tv karticu Pinnacle pctv rave (analogna kartica) da radi u visti ako netko zna kako molio bih za savjet. (drivere instalira ali program preko kojeg bih gledao niti jedan nije kompatibilan, naravno ni media centar u visti) na stranici me njihovoj upucuju na Pinnacle TV studio koji košta brdo $ ne hvala....

slijedeci je antivirusna zastita.... avast sam isprobao pokupio desetak trojanaca i nekih ostalih stetnih sastojaka pa sam ga zamjenio s kasperskim koji je navodno visa kompatibilan verzija 6.0 Internet security s njim sam uklonio ovo virusice dok nije podivljao... pod "podivljao" mislim na slijedece: instalacija i ostalo proslo bez problema, instalira se jednostavno i lagano, trazio je restart naravno nakon toga ulaskom u vistu radi normalno dok ne naiđe na neki virus, koknretno kod mene je bio neki halckren se ubacio na vazu i napiso mi njegovu IP adresu i blokirao ga al onda krene s testiranjima i proguta komplentnu RAM memoriju kod mene 2Gb i zauzme 100% procesora... onemoguci bilo šta.... tak da ga sad drzim iskljucenim! ak netko zna neki pametni antivirus za vistu?

graficka je nvidia 7600GT driveri beta za vistu skinuti s guru3D... javlja mi se poruka "graphic draver has stop working and recover" ... dolje desno ne.. jel zna neko nest o tome
Za antivirus probaj NOD 32. Meni radi odlično. Za tv karticu probaj WinDVR, meni (opet) radi. Za grafulju probaj maknit i instalirat neku drugu verziju drivera. Moguće da ova nije "sjela".
Javi rezultate.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2007., 01:24   #5
Caky_OS
Premium
Moj komp
 
Caky_OS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia, Osijek
Postovi: 50
NOD 32 radi sam pitanje koliko štiti komp, al radi bez problema... vidjet ce mo oce se zakacit kaki virus trojan il slicno...Intervideo WinDVR v.3.0 radi takodjer pronadje vecinu programa, za graficku cu ceket da izbace neke bolje drivere onda cu ih staviti, zasad radi dobro bez obzir na tu poruku a od kad sam "maknuo" iskljucio user account control BS player radi savrseno.

tnx pipe na savjetima pomoglo je
Caky_OS je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2007., 14:39   #6
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Ma nema na ćemu, uvijek voljan pomoći

EDIT: Tek sam sad vidio da si grafulju skidao s gurua. Probaj skinit s nvidijine stranice. Ili od stranice proizvođača (baš za tu grafulju). Možda oni imaju noviju verziju.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2007., 08:35   #7
Traxxtor_Ri
Premium
 
Traxxtor_Ri's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 52
a bitdefender je dobar za vistu?

ja imam instaliran v10 i štiti komp odlično ali ima neki problem, svako toliko javlja da se mora ugasit
Traxxtor_Ri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na