Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.06.2015., 16:20   #2881
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Jel bi netko od vas sa G4 bio toliko dobar da usporedi vidljivost na suncu sa iphone 5 ?

Neznam nikog sa G4 da usporedim, ali sam danas usporedio sa galaxy S III i neugodno se iznenadio, SIII je izgeldao skoro kao da je ugasen prema i5, a ja sam mislio da je to losa vidljivost (na ajfonu, jel)

Promjenio bi mob jer zelim veci ekran, ali jos nisam nacisto izmedju G4 i Note-a 4.
To nije ništa čudno, ekran na S3 je preloš pri izloženosti sunčevom svjetlu, dok je s druge strane iPhone izvrstan. Od svih smartphonea koje sam imao, on je bio najgori po tom pitanju, dok mi je iPhone 4 bio najbolji, čak nešto bolji od trenutnog Notea 3.
Svi novi flagship telefoni su ti dobri po tom pitanju, i AMOLED ekrani više nemaju tih problema.
Što se mene tiče, G4 nema šta raditi pored Notea 4. Jedino je bolje što ima ručnu komtrolu postavki za fotoaparat.

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ovaj meni nije los review.

https://www.youtube.com/watch?v=kG-Fg4upxZw

Za svakog tko ima afiniteta prema fotkanju G4 bu bolji mob. Laserski fokus, senzor za boje, svjetlija leca, manulalni mod. Sve radi konkretno, nis nije marketinski feature i daje prednost nad S6.

S6 mozda ima manje gresaka kod dobrog svjetla, bolju ekspoziciju u auto modu i mozda malo brze okida pa ce vjerojatno bit malo bolja kamera za point and shoot mada se meni sve zgadi kad vidim Samsung nebo.

Obje su u najvisoj ligi i jednostavno bez problema zgaze ostatak androida..

G4 je jedini fotic koji moze realno uslikat boje neba, skoro u bilo kojoj situaciji. Od androida kaj sam vidio do sad. Trava, drvece ista stvar. Mislim da su napravili odlican job sa tim senzorom boja. Eventualno je zuta malo slabija.
U Appleu rade bolji softvare za kameru već godinama, i to je ona pinkica koja proizvođačima android telefona fali da budu još bolji. Pogledaj na dosta fotografija nebo na iPhoneu 6, pa onda na S6 i G4. Preblijedo ili preobojano, i po tom pitanju je iPhone najbliži DSLR fotoaparatu. Što se tiče najboljih Android kamera, uz S6 i G4 ne treba zaboraviti Note 4, koji nije ništa lošiji od njih. Je da ima manji otvor blende od S6, ali ima veći senzor, pa dođe na slično.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: explorer 4. 18.06.2015. u 17:04.
explorer 4 je offline  
Staro 18.06.2015., 17:10   #2882
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,757
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Mislim da bi ti svi vlasnici G3 ovdje bili jako zahvalni
mislim da je to ovo:
http://forum.xda-developers.com/lg-g...stock-t2961073
alengrosevic je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2015., 17:19   #2883
mbusic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Note 4 i S6 dijele isti IMX240 senzor... A G4 navodno koristi isti taj samo blago modificirani...
mbusic je offline  
Staro 18.06.2015., 21:32   #2884
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Little drummer boy
Brko je offline  
Staro 18.06.2015., 21:42   #2885
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Citiraj:
Autor explorer 4 Pregled postova
To nije ništa čudno, ekran na S3 je preloš pri izloženosti sunčevom svjetlu, dok je s druge strane iPhone izvrstan. Od svih smartphonea koje sam imao, on je bio najgori po tom pitanju, dok mi je iPhone 4 bio najbolji, čak nešto bolji od trenutnog Notea 3.
Svi novi flagship telefoni su ti dobri po tom pitanju, i AMOLED ekrani više nemaju tih problema.
Što se mene tiče, G4 nema šta raditi pored Notea 4. Jedino je bolje što ima ručnu komtrolu postavki za fotoaparat.



U Appleu rade bolji softvare za kameru već godinama, i to je ona pinkica koja proizvođačima android telefona fali da budu još bolji. Pogledaj na dosta fotografija nebo na iPhoneu 6, pa onda na S6 i G4. Preblijedo ili preobojano, i po tom pitanju je iPhone najbliži DSLR fotoaparatu. Što se tiče najboljih Android kamera, uz S6 i G4 ne treba zaboraviti Note 4, koji nije ništa lošiji od njih. Je da ima manji otvor blende od S6, ali ima veći senzor, pa dođe na slično.
Po meni su ajfon kamere overrated. Uspredive sa S5 ili G3. Note 4 je prvi mob koji je kamere otpeljal na "next level" a S6 i G4 su otisli jos mrvicu, dve dalje. Manual mod ce uskoro bit standard na takvim telefonima, zahvaljujuci LG u..

Ima sogi ip6 i prvom prilikom cu usporedit par fotki sam za tebe da nebi ostalo na ovom, rekla, kazala.
MAGARAC je offline  
Staro 18.06.2015., 21:50   #2886
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,944
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Po meni su ajfon kamere overrated. Uspredive sa S5 ili G3. Note 4 je prvi mob koji je kamere otpeljal na "next level" a S6 i G4 su otisli jos mrvicu, dve dalje. Manual mod ce uskoro bit standard na takvim telefonima, zahvaljujuci LG u..

Ima sogi ip6 i prvom prilikom cu usporedit par fotki sam za tebe da nebi ostalo na ovom, rekla, kazala.
ip6 ima stvarno super ekran pa bi trebalo na kompu pogledat da se vidi stvarna kvaliteta fotke
kasko je offline  
Staro 18.06.2015., 21:51   #2887
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,662
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Po meni su ajfon kamere overrated. Uspredive sa S5 ili G3. Note 4 je prvi mob koji je kamere otpeljal na "next level" a S6 i G4 su otisli jos mrvicu, dve dalje. Manual mod ce uskoro bit standard na takvim telefonima, zahvaljujuci LG u..

Ima sogi ip6 i prvom prilikom cu uspoprit par fotki sam za tebe da nebi ostalo na ovom, rekla, kazala.
Daj se uozbilji

http://www.gsmarena.com/nokia_808_pureview-4577.php

iPhone je tragičan što se kamere tiče, vadi ih mali ekran visoke rezolucije i algoritam koji ih sredi da se što ljepše na njemu vide. Čim staviš na komp, sve ti je jasno.

G3 me razočarao. Bolje fotke sam radio sa SE C905. Nakon tog ide 808/1020. Sve je ostalo daleko, daleko ispod.

Manual mod zahvaljujući LG-u? Kopiraju stvari stare više od 2 godine (u slučaju 1020). Note 4 odveo na "next level". Ne vjerujem što čitam, pa 8 godina stari C905 pojede sve smartphone kamere osim Nokijinih

Ovo je C905, fotkano prije 5 godina

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 18.06.2015. u 21:57.
1v@n je offline  
Staro 18.06.2015., 21:52   #2888
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Svašta se ovdje da pročitati..
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 18.06.2015., 22:19   #2889
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
1020 i 808 su EOL vec neko vrijeme i nisu nikakva konkurencija danasnjim flagsipovima, generalno. Mislim da se prica o tome a ne o nekoliko godina starima telefonima. S6 vec priprema updejt sa 5.1 i manulanim modom, navodno.

Da u LG temi moram precizirat da se radio o LG i konkurenciji a ne o pet godina starim reliktima koji sokro da nemaju vise nikakvog znacaja na trzistu.. Imate teme za ostale telefone pa ih velicajete tamo. Ja ne pisem u IP temi kak G4 ima dobru kameru, nemam takvih poriva. Ak hocete usporedivat dajete fotke, full size, exif pa da vidimo. Mlacenje prezne slame nema smisla, rekla, kazala i slicno..

Fotka od proslog vikenda. 9 na vecer.. Fokus na biciklistu.

https://www.flickr.com/photos/125477...7652041471063/

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 18.06.2015. u 22:52.
MAGARAC je offline  
Staro 18.06.2015., 22:50   #2890
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,662
Pa ti si spomenuo Note 4 kao nešto što je odvelo fotografiju na "next level" i da je zahvaljujući LG-u manualni mod uskoro standard. Nijedno nema veze sa stvarnošću.

Ovdje je G4 svemirski fotografski brod i LG je maltene izmislio fotografiju na mobitelima. Come on, budimo realni.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2015., 22:54   #2891
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,410
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Daj se uozbilji

http://www.gsmarena.com/nokia_808_pureview-4577.php

iPhone je tragičan što se kamere tiče, vadi ih mali ekran visoke rezolucije i algoritam koji ih sredi da se što ljepše na njemu vide. Čim staviš na komp, sve ti je jasno.

G3 me razočarao. Bolje fotke sam radio sa SE C905. Nakon tog ide 808/1020. Sve je ostalo daleko, daleko ispod.

Manual mod zahvaljujući LG-u? Kopiraju stvari stare više od 2 godine (u slučaju 1020). Note 4 odveo na "next level". Ne vjerujem što čitam, pa 8 godina stari C905 pojede sve smartphone kamere osim Nokijinih

Ovo je C905, fotkano prije 5 godina

izgleda super za C905, btw s testa od prije 7 godina, gsmarena, downsized to 1024x768 pixels:

listerstorm je offline  
Staro 18.06.2015., 22:57   #2892
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,647
Imal 808 i 1020, definitivno kraljevi fotografija, a tek onda dolaze malo "lošiji" G4, S6 itd..
Al kaj je da je G4 radi odlične fotke pogotovo s unaprijeđenom stabilizacijom, G4 je ove godine zasad u vrhu, osim ak ne računam smartfon android Panasonic CM1 koji pogazi Nokiju i ostale smartfone, al dobro to je viša liga al sa nekim kompromisima..

Pa kaj je moguće da je video mode zasran na G4? Foto je u vrhu, a video solidan, pa kaj je to sad..

@Magarac
G4 vs G3, baterija, performanse, multitasking itd?
zvonac je offline  
Staro 18.06.2015., 23:01   #2893
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Evo multitasking. Super glatko i super brzo. Napredak u odnosu na g3 iako je i g3 radil ok. Sve je manje ili vise bolje. Tesko da je bilo kaj osim flasha i dimanzije bolje na G3.




Imas ko mene na youtubu video pa pogledaj, narocito taj dio sa hodanjem koje je lelujav. Imaj na umu da youtube jako unisti kavlitetu 4k videa a ja nisam ni skuzio da je u 4k kad sam snimal. Video sa dve ruke je bolji..

Jesi imal G4? Opet, fotke, exif pa da vidimo.. Bez lightrooma pa mogucnosti mada moze i tak.. Brzinu tak na zalost ne mozemo usporedit a to je isto jako bitna stvaka iako tu nema usporedbe.. Nisu meni Nokije uopce upitne kaj se fotkanja tice al IP nema kaj trazit u istoj recnici ni sa njima ni sa novim flagshipovima. Video i slow motion su jace strane al fotke su niza liga... Ima usporebi na youtubu kolko hoces.


Ivan, 1020, 808 su nebitni u ovoj prici. To ste vi tu dofurali iz nekih svojih razloga. AK netko kupuje novi flaship mobiel sigurno nebu gledal 1020. Dvojba je N4, S6, G4, M9 itd. i svi su itekak aktualni.. Da i ajfoni naravno.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 18.06.2015. u 23:31.
MAGARAC je offline  
Staro 18.06.2015., 23:04   #2894
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
@MAGARAC - Može, ajd kad ti bude zgodno nabaci koju fotku. Hvala unaprijed
Možda si me malo krivo razumio, nisam pohvalio kameru iPhonea, već softver iste, koji je zbilja izvrsno napravljen. Naravno da manualni mod pomaže i izvlači više, o tom nema govora. Na fotiću mi nikad nije palo na pamet koristiti automatiku, jer znam da je smeće.

1V@n - Šta komentirati, a da ne počnem povraćati večeru? "iPhone je tragičan što se kamere tiče, vadi ih mali ekran visoke rezolucije.." Moj komentar je...?

Marko - Imenjače, razumimo se
__________________

explorer 4 je offline  
Staro 18.06.2015., 23:40   #2895
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Ptice na grani znaju da je ajfon dobar primjer da je software jako velki dio price o kameri i da specke na papiru ne znace nista. Meni je to savrseno jasno, nisi mi to trebal ni pisat al ok. Ali svejedno mislim da je ip6 malo overrated kaj se kamere tice cak i u usporedbi sa proslom gen androida barem kad se radi o slikama i pogotovo o low lightu..

Ne znam kaj te zanima od slika. Napisi pa bum stavil kad uslikam ak vec nemam nes..


G4 je jako dobar na suncu. Nije ko amoled al za jedan LCD je odlican. Puno bolji od G3 kod kojeg je to po meni najveci nedostatak. Nebi tu trebalo bit problema osim za nekog tko je naviknut na Samusnge.. Ja jos nisam bio u situaciji da bi me to smetalo kod G4..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 18.06.2015. u 23:57.
MAGARAC je offline  
Staro 19.06.2015., 05:53   #2896
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,460
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ptice na grani znaju da je ajfon dobar primjer da je software jako velki dio price o kameri i da specke na papiru ne znace nista. Meni je to savrseno jasno, nisi mi to trebal ni pisat al ok. Ali svejedno mislim da je ip6 malo overrated kaj se kamere tice cak i u usporedbi sa proslom gen androida barem kad se radi o slikama i pogotovo o low lightu..

Ne znam kaj te zanima od slika. Napisi pa bum stavil kad uslikam ak vec nemam nes..


G4 je jako dobar na suncu. Nije ko amoled al za jedan LCD je odlican. Puno bolji od G3 kod kojeg je to po meni najveci nedostatak. Nebi tu trebalo bit problema osim za nekog tko je naviknut na Samusnge.. Ja jos nisam bio u situaciji da bi me to smetalo kod G4..
E hvala

U igri mi je i N4, a njega ima frend, pa cu usporedit i sa njim, citao sam da N4 ima mogucnost otic na 750 nits na suncu ako je namjesten na autobrajtnes
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline  
Staro 19.06.2015., 07:22   #2897
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Nije N4 samo zbog nitsa dobar u tome. Kontrast i saturizacija tu igraju poprilicno puno a to su jace strane tog ekrana.

1020/930 vs G4 usporedba, dosta detaljna. Ima G4 kaj za pokazat cak i u usporedbi sa 1020, narocito u low lightu. Ne kazem da je bolja al za jedan flagship koji nije tolko "camera phone" ko 1020, poprilicno impresivno. Jos impresivnija bi bila 1020 sa blagodatima novije tehnologije.
Note 4 je po meni pomaknul standarde kod flagshipova kaj se kamere tice a G4 je jos to malo zacinil sa manualnim modom i dodacima. Pravi "camera phone" tek treba doc. Lumix kosta 1000$ i nebu ga svuda a za Microsoft ne znam kaj bi mislil kaj se toga tice, nije to vise Nokia.

http://allaboutwindowsphone.com/feat...Lumia_9301.php
MAGARAC je offline  
Staro 19.06.2015., 08:35   #2898
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,757
G4 je odlican sto se kamere tice, ozbiljno razmisljam da zamijenim g3 sa g4. Kakav je telefon sto se tice bloatware-a?
alengrosevic je offline  
Staro 19.06.2015., 08:36   #2899
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
G4 je odlican sto se kamere tice, ozbiljno razmisljam da zamijenim g3 sa g4. Kakav je telefon sto se tice bloatware-a?
Ima hrpu bloata, ja sam pogasio sve u postavkama što mi ne treba.

Što se tiče kamere, imao sam S6 prije G4 i dajem krunu G4 za slike, S6 za video, eto to ti je moj dojam.. Da bar ubace neki mod za G4 da dignu bitrate videa
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 19.06.2015., 08:41   #2900
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,757
To me na G3 razocaralo. Hrpa bloata od kojih vecinu mozes pogasiti, dok neke ne mozes. I sad to ponove na G4. ps mtr, pa kaj ne znaju napraviti mob sa cistim softom kao sto su npr radili na O4X? Ili napraviti google edition soft pa stave čisti android kao u Nexuse? Iskreno, bio bih voljan platiti i 50 eur vise da ima za kupiti takav mob. Mislim da im je zarada od predinstaliranja tog bloata po mobu manja od tih 50 eur koje sam naveo. A razivciraju dosta korisnika sa forsiranjem tih nepotrebnih sranja na mob..
alengrosevic je offline  
Staro 19.06.2015., 08:55   #2901
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,662
Kužim, imaš G4 i sad je to najbolji mobitel na svijetu

Ako uspoređuješ kamere, što uspoređuješ, kakve veze ima što je konkurencija EOL? Ako mi je već kamera #1 kod odabira smartphonea, onda mi je očito svejedno je li EOL ili ne, ako se još može nabaviti. 1020 još uvijek dobiješ novu s 2 godine garancije za 2000 kn.

Očekivano bi bilo da i LG (kao i ostali konkurenti) na flagshipu ponude kameru koja je u skladu s godinom u kojoj se nalazimo. 3 godine nakon prvih Lumia, imaš tek OIS i manualne kontrole.

Ono zbog čega je prevagnula Lumia je tipka za kameru. Flagship smartphone koji je orijentiran na fotografiju mi jednostavno ne može doći bez shutter tipke u dva stupnja.

Opet kažem, imam G3 i izabran je ispred nekoliko drugih modela zbog hvalospjeva ovdje i po drugim forumima. Nezadovoljan sam i razočaran fotkama, kao i softverom. Pusti sad xcam i sl. Gledam isključivo stock aplikaciju.

Kameru pokrećem stražnjom tipkom i okidam njom u portretnom modu jednom rukom, ali okidanje u landscape modu je misija nemoguće (jednom, a i s obje ruke).

Paralelno nosim 1020 i G3 i kad trebam nešto brzo i jednostavno ufotkati, posežem prvo za 1020. Ne znam kakve blagodati novije tehnologije tebi fale na njemu, ali ajde.

Jel se spominje možda kakav user interface upgrade za G3 s tim manualnim kontrolama ili barem da WB dodaju unutra?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.06.2015., 09:04   #2902
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Mene ne smeta bitrate pogotovo jer ima dobar fps cak i po noci u 4k... Od tcoma se sve da maknut. Google ko na svim telefonima a od lg ima backup i smartworld i LG helth. Ima gorih kaj se smeca tice. Xperie su tu no1 po meni.. Ne moraju ni bit od operatera da budu krcate.

Ivan ne usporedujam ja nis nego drugi a ti si prvi poceo sa 1020 ko i svaki put kad netko napise nes dobro o nekoj kameri. Neda mi se vise o 1020 tu.. Uzivaj u telefonu i pusti i druge.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 19.06.2015. u 10:36.
MAGARAC je offline  
Staro 19.06.2015., 09:16   #2903
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,662
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ivan ne usporedujam ja nis nego drugi a ti si prvi poceo sa 1020 ko i svaki put kad netko napise nes dobro o nekoj kameri. Neda mi se vise o 1020 tu.. Uzivaj u telefonu i pusti i druge.
Moram očito još jednom staviti da vidiš što pišeš?

Citiraj:
Note 4 je prvi mob koji je kamere otpeljal na "next level" a S6 i G4 su otisli jos mrvicu, dve dalje. Manual mod ce uskoro bit standard na takvim telefonima, zahvaljujuci LG u..
Lažeš napaćen narod
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.06.2015., 09:36   #2904
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Jbte vi se tu prepirete oko kamere na mobu
__________________

srale7 je offline  
Staro 19.06.2015., 10:26   #2905
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Manual mode standard zahvaljujući LG-u, a otkad to Nokia ima, pa čak i HTC (na M8 sam to imao)
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 19.06.2015., 11:46   #2906
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,647
Prešao sa M9 na G4, po pitanju igrica G4 je slabiji osjeti se, al niš drastično...
Zagrijavanje je znatno (oko 5-6c)manje, čak mi se čini da G4 radi fluidnije neg M9..

Nisam se mogao pomirit s lošijom kamerom na M9, G4 je puno bolji..

Premuim feel je daleko bolji na M9 a zvučnici rasturaju...

Sve u svemu G4 je odličan uređaj, zadnji put me iznenadila kamera na 1020, a sad G4, pozitivno naravno..
zvonac je offline  
Staro 19.06.2015., 14:08   #2907
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Citiraj:
Autor MarkoZD115 Pregled postova
Manual mode standard zahvaljujući LG-u, a otkad to Nokia ima, pa čak i HTC (na M8 sam to imao)
Imal sam i ja na SG mini...


Koja boja Zvonac? Osim plasticnih sam vidio samo crni i smedi. Crni mi ima bolji grip al mi smedi ima bolji feeling u ruci. Navodno da je crveni najmeksi i da ima najbolji feeling u ruci.

70$ LG trazi za jedan kozni poklopac, trenutno daje dva za tu lovu kaj nije los deal.
MAGARAC je offline  
Staro 19.06.2015., 14:51   #2908
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,647
Kozni crni
zvonac je offline  
Staro 20.06.2015., 22:35   #2909
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,647
Jedna testna slika, (21.30h) noćna, 1/8 ISO 300..


1/4 ide iz ruke bez problema, za 1/2 bi se trebal malo izvježbat..
Uglavnom, ja zadovoljan
zvonac je offline  
Staro 20.06.2015., 22:49   #2910
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Moze i 2 sekunde ak ga prislonis na stol recimo i drzis rukom. Danas sam htio kupit tronozac za 60kn u Chipoteki i sve su ih rasprodali. Mozda se slozit neki jeftiniji tronozac za kameru i iskoristi dio sa selfi stapa, koji hvata mob al je to skuplja opcije..

2 sekunde, prislonjen na krevet. G4 skoro da ni ne treba flash. Samo monitor daje nes svjetla..

https://www.flickr.com/photos/125477...posted-friend/

dva svitanja iznad IGH..
https://www.flickr.com/photos/125477...posted-friend/
https://www.flickr.com/photos/125477...posted-friend/
MAGARAC je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na