Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2012., 07:35   #2131
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
Nije kriv rom nego melodija koju odaberete. mildly alarming i digital phone npr nemaju metadata entry ANDROID LOOP i samo će jednom zazvoniti.

EDIT: Ajd, dodat ću im taj entry.
EDIT2: Pošto će to biti v2.1, ima li još netko kakve želje ili probleme, jer ne mogu svako malo mijenjati nešto što nije do samog roma, nego u konkretnom slučaju glazbene datoteke.

evo ja imam . ubaci i launcher pro . meni on najbolje radi na tvom romu + kako se zove onaj widget za vrijeme i sat sto je na original romu od huawei sto dolazi uz tele2 ? ubaci i njega

+ neki masivni widget za sve moguce prekidace okidace pa ako nekom nema u notifications da se ne muci previse

Zadnje izmijenjeno od: maxtormaster. 17.03.2012. u 07:43.
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 08:27   #2132
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
ustvari dobro je da svi brojevi budu sa +385, jer ako recimo ides nekamo van, i stavis neku stranu karticu, onda ti nece zvati ako nemas +385...
Hoće hoče..Bio u Pragu prije dva mjeseca. Uredno zove 09xxx
dudum48 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2012., 09:23   #2133
dannyboy
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Slavonija
Postovi: 8
Smile

Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
Nije kriv rom nego melodija koju odaberete. mildly alarming i digital phone npr nemaju metadata entry ANDROID LOOP i samo će jednom zazvoniti.

EDIT: Ajd, dodat ću im taj entry.
EDIT2: Pošto će to biti v2.1, ima li još netko kakve želje ili probleme, jer ne mogu svako malo mijenjati nešto što nije do samog roma, nego u konkretnom slučaju glazbene datoteke.
Ne trebaš ti zbog toga odmah izbacivati novu verziju, na taj način će ih bit milijun, samo sam pitao za savjet, tj. pomoć.

Al ako kad, i ako, već budeš stavljao novu verziju vidi da li postoji mogućnost vraćanja aplikacije za gtalk, što se nalazila u orginalnoj verziji (po naški mislim da se zvala "Razgovori").

Hvala care!
dannyboy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 09:33   #2134
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
ajd pokreni opet. vidi ovo

P.S., hvala na linku, ali ne radi
ja nemam problema s zvonjavom.... sry ja sam to skinuo na komp davno al eto izgleda da su ga uklonili

admini, preko moba mi nemoze edit pa se ne ljutit ....

FUNDOWSKY moze par prijedloga:
1. Izbriši iz ROM-a aplikacije facebook i twiter jer se nemogu uopce nac za izbrisat a stvar je u tome što kad ažuriram aplikaciju facebook, imam dvije ikone od facea, tj. staru i novu, tako i s twiterom, a ih makni iz sljedece verzije jer ih možemo sami instalirat.
2. S romom mi instalira appove tipa antuta i boliwodj koje se mogu izbrisat al opet ih makni ako je moguće.

i da nadodam nevezano za ovo gore, kad izbrišem aplikacije cloud storage kompletan, onu notigo i end on call, mob mi na benchu pokaziva 190 bodova vise u konačnici.

Zadnje izmijenjeno od: nino. 17.03.2012. u 15:10.
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:01   #2135
mrleri
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: rijeka
Postovi: 34
ja imam rom od Fundowsky verziju 1.2..sve radi besprijekorno,zvuk zvona mi je melodija pa tako da nemam problema sa jednim zvonjenjem dok cijela pjesma ne završi...mobitel je fluidan i pokrece sve sto mulac stavi na njega a prije to nije bio obicaj,dosta je pomogao integrirani flash player 11 ne koristim cpu master a kad vec spominjete,po defaultu na benchmark je
104 200 18 147 570 120 60 157.............1376
mrleri je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:22   #2136
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor mrleri Pregled postova
ja imam rom od Fundowsky verziju 1.2..sve radi besprijekorno,zvuk zvona mi je melodija pa tako da nemam problema sa jednim zvonjenjem dok cijela pjesma ne završi...mobitel je fluidan i pokrece sve sto mulac stavi na njega a prije to nije bio obicaj,dosta je pomogao integrirani flash player 11 ne koristim cpu master a kad vec spominjete,po defaultu na benchmark je
104 200 18 147 570 120 60 157.............1376
meni bez sd kartice 1300 na fundowsky 2.0 verziji, a 1.2 mi je pokazivala 1400 i malo mi je bio fluidniji mob na verziji 1.2 sad mi zna malo lagat u go luncheru, imam nekih 20 apps a i svi su sigurni nije da oni uzimaju rama
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:38   #2137
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor maxtormaster Pregled postova
evo ja imam . ubaci i launcher pro . meni on najbolje radi na tvom romu + kako se zove onaj widget za vrijeme i sat sto je na original romu od huawei sto dolazi uz tele2 ? ubaci i njega

+ neki masivni widget za sve moguce prekidace okidace pa ako nekom nema u notifications da se ne muci previse
Launcher Pro sam maknuo, bio je u ranijim verzijama. Taj sat (Totem weather) je zamijenjen Sense Clockom.

Citiraj:
Autor dannyboy Pregled postova
Ne trebaš ti zbog toga odmah izbacivati novu verziju, na taj način će ih bit milijun, samo sam pitao za savjet, tj. pomoć.

Al ako kad, i ako, već budeš stavljao novu verziju vidi da li postoji mogućnost vraćanja aplikacije za gtalk, što se nalazila u orginalnoj verziji (po naški mislim da se zvala "Razgovori").

Hvala care!
Talk je isto bio.

Citiraj:
Autor goranszd Pregled postova
admini, preko moba mi nemoze edit pa se ne ljutit ....

FUNDOWSKY moze par prijedloga:
1. Izbriši iz ROM-a aplikacije facebook i twiter jer se nemogu uopce nac za izbrisat a stvar je u tome što kad ažuriram aplikaciju facebook, imam dvije ikone od facea, tj. staru i novu, tako i s twiterom, a ih makni iz sljedece verzije jer ih možemo sami instalirat.
2. S romom mi instalira appove tipa antuta i boliwodj koje se mogu izbrisat al opet ih makni ako je moguće.

i da nadodam nevezano za ovo gore, kad izbrišem aplikacije cloud storage kompletan, onu notigo i end on call, mob mi na benchu pokaziva 190 bodova vise u konačnici.
E ovo za face i twitter je tako kako je, jer ako stavljam da rade streamovi onda će biti i te apk. Koje boliwodj? Antutu je tu za CPU Master. Druga opcija je no-frills.
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:44   #2138
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
Launcher Pro sam maknuo, bio je u ranijim verzijama. Taj sat (Totem weather) je zamijenjen Sense Clockom.


Talk je isto bio.


E ovo za face i twitter je tako kako je, jer ako stavljam da rade streamovi onda će biti i te apk. Koje boliwodj? Antutu je tu za CPU Master. Druga opcija je no-frills.
meni s romom instalira automatski appove antuta(ne antutu) taj app je za neke streamove, a i boliwodjj je neka za indijske filmove. izgleda od kad sam se zajebo i stavio vendor na onaj originalni rom 2.3.5 da ih sad vuče za svakim romom a uvijek pravilno izbrisem sve wipe format boot dalvik itd i kad prije tvog roma stavim onaj originalni 2.3.3 pa ga izbrisem naravno napravim recovery i idem stavit tvoj ili klurosov onda kad ga instalira baseband gerzija mi je zadnje brojke 9 a ne 15 znaci ide nesjecam se tocno basrband 600509 ,moram prvo stavit originalni 2.3.5 pa tvoj rom da mi promjeni baseband a onda mi taj rom automatski povuce vendor file iako ga nisam stavljo na sd karticu... neznam kako objasnit jer taj vendor iz originalne verzije 2.3.5 mi je poremetio nesto, integrirao se u sustav andriloida

Zadnje izmijenjeno od: goranszd. 17.03.2012. u 13:49.
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:44   #2139
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
već sam isprobal hrpu romova i već mi pomalo ide na onu stvar.. sad sam samo u dilemi..
uvijek neki rom nije ono što mi paše...

recimo, stavim ovaj zadnji originalni rom.. nema defaultnih tipki za wifi, gps.. kad slajdaš prema dolje.. sonic clean isto nema to mada mi je jedan od boljih..

fundowsky rom mi je ok, ali kao što je već navedeno, facebook i twiter se neda izbrisat, ima par aplikacija koje ne koristim.. prednost je što je odmah rootan i ima OC kernel i tipke u notificationu.. čak mi nekako ni ne pašu ti launcheri svakakvi, najviše koristim obični huawei izgled..

e sad, da si sam znam složit ROM napravio bi si, al eto.. moram koristit tuđe..

moj idealni ROM bi bio:

- rootan
- OC kernel
- tipke u notificationu
- izbačene neke aplikacije (maps, navigation, cloud + i ostale te nove šeme, slično ko sonic clean)
- dodani programi (cpu master (čak ne ocam skoro nego radi profila), quickboot, Link2SD, titanium backup) u biti to nije toliko bitno jer se sve može naknadno instalirat
- riješeni bugovi (neki imaju tihu slušalicu, neki ne prikazuju +385, neki ne zvone u loop.. itd..)

znači čisti ROM sa fixanim svim mogućim bugovima koji se nađu, sa (a i ne mora) dodanim nekim "MUST" have programima..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:48   #2140
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor goranszd Pregled postova
meni s romom instalira automatski appove antuta(ne antutu) taj app je za neke streamove, a i boliwodjj je neka za indijske filmove. izgleda od kad sam se zajebo i stavio vendor na onaj originalni rom 2.3.5 da ih sad vuče za svakim romom a uvijek pravilno izbrisem sve wipe format boot dalvik itd
To ti je od vendora, ne mojeg...
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2012., 13:56   #2141
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
To ti je od vendora, ne mojeg...
da kužim jer kad i stavim druge romove i s njima mi povuce te dvije aplikacije, jedino ne povuce s originalnim 2.3.3 pokuaavi sam sve cak sam i recovery mjenjao al nista...12 romova sam mjenjo al ih uvjek vuce sa sobom koda se taj vendor integriro u surce code androida
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 14:32   #2142
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
gorane... jesi li probao formatirat sd na kompu ( ali doslovno sve izbrisat... jedino nekaj vaznijeg-tipa slike, podatki to ostavit negdje na kompu a na formatiranu karticu staviti samo ono za root i neki rom koji zelis...) meni se tako fixalo... isti problem sam imao.. onda sam formatirao sd na kompu i ponovno iso korake od pocetka.. dakle update firmware, zatim root i na kraju kastom rom! i sad sve savrseno radi, vise ne steka nista... tak da bi ti to preporucio!

EDIT: javi kako je proslo ako se odlucis na tu varijantu!
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 15:00   #2143
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova
gorane... jesi li probao formatirat sd na kompu ( ali doslovno sve izbrisat... jedino nekaj vaznijeg-tipa slike, podatki to ostavit negdje na kompu a na formatiranu karticu staviti samo ono za root i neki rom koji zelis...) meni se tako fixalo... isti problem sam imao.. onda sam formatirao sd na kompu i ponovno iso korake od pocetka.. dakle update firmware, zatim root i na kraju kastom rom! i sad sve savrseno radi, vise ne steka nista... tak da bi ti to preporucio!

EDIT: javi kako je proslo ako se odlucis na tu varijantu!
jesam čak sam otišo i kupio novu sd karticu i na nju stavio u dload od roma 2.3.5 znači bez onog vendora, i opet sve isto, imam kuci 4 kartice i sa svakom je isto, neznam zasto uvijek povuce te aplikacije astuta planet i boliwodj..

FUNDOWSKY, sad sam na tvom romu napravio factory reset i kamera mi se vratila na 3mp ?? meni je mob stvarno negdje duboko zasran od tog vendora...
Napominjem, jedino nista od vendora nepovuce ako stavim rom ooriginalni 2.3.3 ili onog kineza originalnog

TINCHA95, znači da na karticu stavim dload od 2.3.3, pa onda originalni 2.3.5, pa onda npr fundowskyev rom, ako na to misliš pokušao sam 10 puta, isao cak uzet novu karticu, al opet isto
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 15:19   #2144
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,437
Citiraj:
Autor dudum48 Pregled postova
Hoće hoče..Bio u Pragu prije dva mjeseca. Uredno zove 09xxx
zove ako imas hrvatsku karticu u roamingu. ali ako stavis cesku karticu, onda nece
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 16:10   #2145
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ne znam za vas, ali ja se ne mičem od a.war-ovih ROM-ova . Vidio na BUG-u da ima par novih, pa probao onaj Update 3. Radi super, ali netko je već prije napisao da tipa neće u par browsera raditi net (Boat i standard browser, dok Opera radi) i nije imao Google Maps u startu instaliran, pa se to mora ručno.

Ali u ostalome - mob leti. Nisam testirao na benchmarku, ali a.war me u fluidnosti nikada nije razočarao
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 16:40   #2146
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
Ak ti to jakoo smeta.. stavi ga na official rom pa u tele 2 ak imas garancije..
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 17:10   #2147
goranszd
Registered User
Moj komp
 
goranszd's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 185
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova
Ak ti to jakoo smeta.. stavi ga na official rom pa u tele 2 ak imas garancije..
ma nesmeta, vise iz dosade i viška vremena, ma ionako ih izbrišem kad stavim rom, a ko ce znat što je ehe

Fundowsky i ekipa, našao sam riješenje da mi više nevuče usranog vendora po 345 romova, znači izbriše sve, instaliram onaj kineski originalni 2.3.5 rom bez gappsa itd, onda njega flasham s fundoeskyjevim romom i nema mi onih aplikacija antuta i boliwodji, je da mi je početna slika ona bijela kad se pali mob s kineskim znakovima al nema veze

Zadnje izmijenjeno od: goranszd. 17.03.2012. u 18:26.
goranszd je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 20:58   #2148
petar1994
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Dobra večer, imam samo jedno pitanje, naime, puno bi mi pomoglo ako bi mi netko napisao točan postupak sa svim koracima kako staviti OC kernel na Fundowsky 2.0 rom iz posta #2125, znači zanima me kako staviti OC kernel iz tog posta na ROM iz tog posta, te da li moram nešto posebno napraviti kada bih umjesto tog OC kernela htio staviti original kernel, također iz tog posta. I predpostavljam da se onaj fix da baterija ide po 1% stavlja na istu foru ko i OC kernel? Hvala unaprijed.
petar1994 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 22:18   #2149
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor petar1994 Pregled postova
Dobra večer, imam samo jedno pitanje, naime, puno bi mi pomoglo ako bi mi netko napisao točan postupak sa svim koracima kako staviti OC kernel na Fundowsky 2.0 rom iz posta #2125, znači zanima me kako staviti OC kernel iz tog posta na ROM iz tog posta, te da li moram nešto posebno napraviti kada bih umjesto tog OC kernela htio staviti original kernel, također iz tog posta. I predpostavljam da se onaj fix da baterija ide po 1% stavlja na istu foru ko i OC kernel? Hvala unaprijed.
Idi u recovery i install zip from sd card
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 22:59   #2150
petar1994
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Fakat je tak jednostavno? Znači na taj isti princip su se stavljali i oni svi prijašnji fixovi, tipa Youtube fix i slične stvari?
petar1994 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 23:31   #2151
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor petar1994 Pregled postova
Fakat je tak jednostavno? Znači na taj isti princip su se stavljali i oni svi prijašnji fixovi, tipa Youtube fix i slične stvari?
da
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 12:28   #2152
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Evo i verzije 2.1, saslušao sam vaše želje i mislim da će ovo sad biti zadovoljavajuće. Veliku većinu aplikacija sada možete i sami deinstalirati, nisu više stavljene kao sistemske. Isto tako možete koristiti updateove za prikaz baterije i kernel iz ranijih postova.


U8650 v2.1 by Fundowsky



Sadrži sve što i v2.0, a dodao sam:
-Titanium backup
-DSP Manager
-Launcher Pro
-Totem Weather (sat i prognoza iz originalnog Tele2)
-Market ažuriran na Google Play


-nema boot animacije
-fluidniji i brži nego prijašnje verzije
-deaktiviran Carrier IQ
-u sve melodije zvona dodan metadata entry ANDROID_LOOP, tako da neće samo jednom zazvoniti
-defaultne facebook, twitter i ostale aplikacije možete obrisati, ali bez toga neće raditi streamovi
-prikaz broja pozivatelja normalno prikazuje (+385 i 09x)
-podržava IP call


Pozdrav!

Zadnje izmijenjeno od: Fundowsky. 19.03.2012. u 03:40.
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 14:41   #2153
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
jel bi se dalo nekom napravit video na youtubu..kako stavit rom neki..od flashanja..intalacije drivera...plus minus tipke..sve to?
ima puno ljudi kaj ne kuzi i ustedili bi si vrijeme jer svako malo neko negdje zapne aj pliz
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 14:52   #2154
tincha95
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Žabnik
Postovi: 120
budem ja napravio kad budem imo vremena pa cu ti stavit link u inbox i ovdje!!!..
najkasnije drugi tjedan!!
tincha95 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 17:31   #2155
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor Huawei Pregled postova
jel bi se dalo nekom napravit video na youtubu..kako stavit rom neki..od flashanja..intalacije drivera...plus minus tipke..sve to?
ima puno ljudi kaj ne kuzi i ustedili bi si vrijeme jer svako malo neko negdje zapne aj pliz
vidi, ja nikad nisam flashirao mobitel i stavljao custom rom . sve sam radio po uputama i iz prve je proslo bez problema ama bas nista mi nije zastekalo osim kod dizanja nakon instalacije je stvarno trebalo malo duze vremena , jedno cca 3-4min . to je mislim sve sto treba da te malo uplasi ali naravno na kraju sve radi.

i btw da se pohvalim danas mi je mobitel izletio iz dzepa na beton u komade se rasturio baterija na jednu poklopac na drugu mobitel na trecu stranu izgrebao sam ga uzas i sve je stradalo i izgrebano je osim ekrana . cak se i ova baterija debela s ebaya rastavila od udarca . uglavnom mobitel radi bez problema i ikakvog stekanja mozda mi cak i bolje radi neg sto je radio he he he
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 18:09   #2156
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
zove ako imas hrvatsku karticu u roamingu. ali ako stavis cesku karticu, onda nece
Vidis to nisam znao. Iznenađen sam bio i sa ovim da netreba 385
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 20:14   #2157
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
Evo i verzije 2.1, saslušao sam vaše želje i mislim da će ovo sad biti zadovoljavajuće. Veliku većinu aplikacija sada možete i sami deinstalirati, nisu više stavljene kao sistemske. Isto tako možete koristiti updateove za prikaz baterije i kernel iz ranijih postova.


U8650 v2.1 by Fundowsky


Sadrži sve što i v2.0, a dodao sam:
-Titanium backup
-DSP Manager
-Launcher Pro
-Totem Weather (sat i prognoza iz originalnog Tele2)
-Market ažuriran na Google Play


-nema boot animacije
-fluidniji i brži nego prijašnje verzije
-deaktiviran Carrier IQ
-u sve melodije zvona dodan metadata entry ANDROID_LOOP, tako da neće samo jednom zazvoniti
-defaultne facebook, twitter i ostale aplikacije možete obrisati, ali bez toga neće raditi streamovi
-prikaz broja pozivatelja normalno prikazuje (+385 i 09x)
-podržava IP call


Pozdrav!

ne znam sta si sad s ovim romom napravio ali stvarno je dosta brzi od prijasnjih i nema mi sa mojim aplikacijama koje koristim nimalo laga a na prijasnjoj verziji je bilo
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 20:19   #2158
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor maxtormaster Pregled postova
ne znam sta si sad s ovim romom napravio ali stvarno je dosta brzi od prijasnjih i nema mi sa mojim aplikacijama koje koristim nimalo laga a na prijasnjoj verziji je bilo
hehe, dao sam si malo truda kao što sam rekao, fluidniji i brži nego prijašnje verzije...
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 21:55   #2159
dannyboy
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Slavonija
Postovi: 8
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
Evo i verzije 2.1, saslušao sam vaše želje i mislim da će ovo sad biti zadovoljavajuće. Veliku većinu aplikacija sada možete i sami deinstalirati, nisu više stavljene kao sistemske. Isto tako možete koristiti updateove za prikaz baterije i kernel iz ranijih postova.


U8650 v2.1 by Fundowsky


Sadrži sve što i v2.0, a dodao sam:
-Titanium backup
-DSP Manager
-Launcher Pro
-Totem Weather (sat i prognoza iz originalnog Tele2)
-Market ažuriran na Google Play


-nema boot animacije
-fluidniji i brži nego prijašnje verzije
-deaktiviran Carrier IQ
-u sve melodije zvona dodan metadata entry ANDROID_LOOP, tako da neće samo jednom zazvoniti
-defaultne facebook, twitter i ostale aplikacije možete obrisati, ali bez toga neće raditi streamovi
-prikaz broja pozivatelja normalno prikazuje (+385 i 09x)
-podržava IP call


Pozdrav!
Bravo care! Svaka čast!
Ajd mi samo objasni kako obrisati facebook i twitter od aplikacije streamovi, tj. kompletnu aplikaciju streamovi? Kroz postavke - aplikacije - upravljanje aplikacijama se facebook i twiter ne vide, a streamove nije moguće deinstalirati, čak ni prisilno zaustaviti...

Thanks!
dannyboy je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2012., 22:00   #2160
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor dannyboy Pregled postova
Bravo care! Svaka čast!
Ajd mi samo objasni kako obrisati facebook i twitter od aplikacije streamovi, tj. kompletnu aplikaciju streamovi? Kroz postavke - aplikacije - upravljanje aplikacijama se facebook i twiter ne vide, a streamove nije moguće deinstalirati, čak ni prisilno zaustaviti...

Thanks!
Streamove ne možeš deinstalirati. Ove druge ti je najlakše kliknuti i držati na ikonu i onda ti se pokaže mali iksić, klikni na njega i deinstaliraj. Face i twitter su aplikacija SNS.
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na