Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Zabraniti pušenje u zatvorenim prostorima?
Da 98 74.24%
Ne 34 25.76%
Glasači: 132. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.09.2007., 12:10   #121
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova

Duhanska industrija je cvijetala.....
U međuvremenu su skužili da bu sranja pa su pare uložili u druge industrije - prehrambenu, financije, turizam, itd...
Kakvih sranja ???
greenfly je offline  
Staro 28.09.2007., 12:12   #122
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor greenfly Pregled postova
Kakvih sranja ???
Istraživanja o štetnosti, zabrane, tužbe i sl.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2007., 12:21   #123
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Istraživanja o štetnosti, zabrane, tužbe i sl.
Nisu/smo se zato opredjelili na turizam,već zato jer bumo uskoro u Europu ,koja sa sobom donosi i gigante kao Philip Morris,British A . Tobb...,Japan Tobacco.....itd Koji će TDR popapat za marendu, kao što su popapali sve oko sebe i stvorili Svijetski monopol.
greenfly je offline  
Staro 28.09.2007., 12:27   #124
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor greenfly Pregled postova
Nisu/smo se zato opredjelili na turizam,već zato jer bumo uskoro u Europu ,koja sa sobom donosi i gigante kao Philip Morris,British A . Tobb...,Japan Tobacco.....itd Koji će TDR popapat za marendu, kao što su popapali sve oko sebe i stvorili Svijetski monopol.
Ja sam i mislio na svjetske kompanije a ne na tada male TDR, TDZ i druge...
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 28.09.2007., 12:39   #125
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Ja sam i mislio na svjetske kompanije a ne na tada male TDR, TDZ i druge...

Prevelika je tu lova u điru,,neće njih nikakva istraživanja ,štetnosti,...itd shebat,uvijek će ljudi pušit,piti ,drogirat se......itd
greenfly je offline  
Staro 28.09.2007., 12:40   #126
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
A ja sam do sada zdimio gegncirka 75.600,00 EURA
( 27 GODINA x 2 KUTIJE DNEVNO X 14,00 KUNA - dobro cijena se mijenjala ali to je tu negdje s obzirom na standard a znao sam ja i 3/4 kutije spljugat )




Kak bi mi sad dobro došla ta lova
Isto tako si mogao ici svaki dan u birc i popiti 2 kole. to ti je 20 kn dnevno. ili jos i pivkana i sl. tako da cifra samo raste.
cinjenica je da uzitak/luksuz kosta.

Inace za sve ove sto navode statistike, koja osoba se smatra pusacem? nije isto ako si samo 2 godine pusio 5 cigareta dnevno i ako si pusio kutiju dnevno 20 godina.
misljenja sam da ako lik od 60 godina kaze da je pusio na faksu godinu dvije nekoliko cigareta dnevno, ovi statisticari napisu da je umro zato sto je pusio.
raf je offline  
Staro 28.09.2007., 12:43   #127
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 28.09.2007., 12:46   #128
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
Mislim da ce slijedeca anketa biti: "Zabrana prdenja u zatvorenom prostoru". Posebna prostorija za prdenje, obavezno klimatizirana s ionizatorom,...itd...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 28.09.2007., 13:54   #129
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Tako je Hamm...

Inače moj princip je - samo jednom se živi i kaj god mi je gušt i da si ga mogu priuštit, zakaj nebi...

to je uredu dok god taj tvoj gust ne truje druge... jer eto meni je gust bacati napalm pa me nevdis da bacam napalm po zagrebu


uglavnom treba zabraniti pusenje u SVIM zatvorenim prostorima ALI treba otvoriti posebne birceve, restorane i sto god oce za pusace.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 28.09.2007., 14:00   #130
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ne moš uspoređivat zabranu vožnje pod alkoholom i takve posljedice.

neki postovi su pokazatelj neinformiranosti i nekulture i nerazmišljanja o posljedicama.

no srećom, i to će se s vremenom promijeniti.

edit:

nikako mi nisu jasni ljudi koji svjesno truju sebe kao prvo, a drugo bacaju novac u dim, pošto ekipa koji puši dvije kutije dnevno troši prosječno 1000kn mjesečno na cigare.

a znaš što je još najbolje od svega, što je to na kraju najniži stalež ljudi i kukajukakonemaju novaca, ili kako voze stari auto, ili slične gluposti.

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 28.09.2007. u 14:31.
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2007., 14:15   #131
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
*eable vas cigarete, pogotovo u resoranu, dodje mi da kriglom gadjam lika kad na stolu do zapali duvan a ja jos nisan pojio


naravno da treba zabranit, pusenje ne, al pusenje cigareta DA
ma daaj,nakon pušenja je najbolja cigareta....
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 28.09.2007., 14:35   #132
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor G.ost Pregled postova
naravno da nebi promjenio svoje mišljenje,imao takvu i napucao ju baš zbog toga jer i nije nešto super ljubiti pepeljaru svaki dan...zapravo odvratno je..
ti očito onda možeš birati u životu i bog te podario, mjenjaj nik u kazanova.
vidim kako se moji frendovi nepušači ponašaju u takvim trenucima, imam dojam da bi se i propikali da treba.lako je sad tu lako napisati vidio bi te na djelu a možda pogađaš kakvu popovsku školu pa te baš i briga za ženski spol. al prije bi bilo ovo

meni je kao prvo bitno kakav je netko kao osoba,naravno bitan mi je i izgled ali je na drugom mjestu.ako nađem takvu osobu na jedan način me briga šta radi,pa tko sam ja da određujem nekome šta da radi u svojem životu i svom tjelu .ja osobno pušim puno, 2 kutije crvenog marlbora dnevno i to me smeta, volio bih to smanjiti , jer smatram da je previše i k tome najače cigarete.em su i skupe a kupujem 3 kutije jer na poslu podjelim kutiju znači 60 k čim ustanem, doma mi nitko ne puši osim starog uz kavu i nikome ne smeta. mogu shvatiti da postoji netko kome zbilja dim jako smeta al večina su oni "trla baba lan da joj prođe dan" a kad odu u kafič ni ne primjete dim. u mom restoranu samo jedna obitelj od svih gostiju zamoli da joj se omoguči nepušački prostor i oni su zasada jedini ali i totalno sportska obitelj pa shvačam. teško če biti svima odjeliti pušače od nepušača jer kafiči su premali, gledaj udruge ugostitelja vani kolko govore da im je posao opao radi takvih stvari.

još jednom da nije bilo cigareta kad sam se rodio sad nebi pušio,onaj koji mi je to dozvolio nedam mu za pravo da mi sad brani ili postavlja uvjete. a nepušači obratite se svojim djedovima i pitajte njih zašto a ne sad bi vi da se mi svog gušta odreknemo e pa neče iči samo tako ali mislim da čete nas pobjediti jer je država uz vas a kadija tuži i kadija sudi.

inače bih volio prestati pušiti ali sam ,bez da me netko prisiljava i određuje pravila



EDIT

nepušači glasanje je dozvoljeno samo jednom a ne čim ustanete ,za ručak,čik pauzu i prije spavanja
__________________



dugixy1 je offline  
Staro 28.09.2007., 15:52   #133
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 958
Što se tiče alkohola, koliki postotak ljudi koji piju alkohol su ujedno i ovisni o njemu? Ja znam ljude koji 50 godina svaki dan popiju pivo ili vino, a povremeno se i napiju - niti su ovisni, niti su nasilni, niti imaju uništenu jetru. S druge strane, većina pušača koje znam ujedno su i ovisni o cigareti.

Treba sebi priznati - JA SAM OVISNIK. Trujem se. Usto trujem i ostale, manje ili više. Ne mogu se toga riješiti. A ne izmišljati priče ne valja mi hrana, zrak, voda, sunce, mjesec, blabla... Kada to kažem staroj, uvijek se naljuti. Nemoćna je i to je ljuti.

Zabrana pušenja u *javnim*, *zatvorenim* prostorima - zar je to toliko strašno?
frANZi je offline  
Staro 28.09.2007., 16:02   #134
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Da je strašno je. Počni pušiti pa češ vidjeti da je strašno

Kada počneš nekog tretirati kao životinu da to je strašno? Neke naci sheme sa stavljanjem u posebne prostorije me podsječaju na razodbolje od 1941-1945


Zašto se recimo ne bi donio zakon da se vlasnicima kaviža da nalog da u sustav ventilacije utuku 10k €i bok. Biti će svježe unatoč pušaćima

I nemožete mi reči da vlasniti birceva nemaju 10k € dobro znamo koliko se zarađuje samo na jednoj kavi
Hamm je offline  
Staro 28.09.2007., 16:10   #135
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
Za mene ovo izgleda malo normalnije, u Italiji gdje sam radio je na snazi taj zakon vec duze i nije nitko umro zbog toga niti mi fali nesto. I u Sloveniji je isto i pazi, cak je Albanija donijela isti zakon. Pusac sam al jbga, niti smatram da me netko odvaja, jednostavno shvacam ozbiljno da moj dim nekome smeta i amen. Btw, kad sam kupio Fabiu 2000-te godine, jos nitko, pa niti ja nije zapalio cigaretu unutra, makar vozio nekoliko sati, stanem popljugam i voz dalje. uffff
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 28.09.2007., 16:11   #136
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da je strašno je. Počni pušiti pa češ vidjeti da je strašno

Kada počneš nekog tretirati kao životinu da to je strašno? Neke naci sheme sa stavljanjem u posebne prostorije me podsječaju na razodbolje od 1941-1945
Lud76 je offline  
Staro 28.09.2007., 16:27   #137
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
DA! Glasam za zabranu, nepusac sam i smeta mi dim. Smokers..
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline  
Staro 28.09.2007., 16:33   #138
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 958
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da je strašno je. Počni pušiti pa češ vidjeti da je strašno

Kada počneš nekog tretirati kao životinu da to je strašno? Neke naci sheme sa stavljanjem u posebne prostorije me podsječaju na razodbolje od 1941-1945
A mislim... Kao prvo, taj zakon još nije na snazi, tako da ne vidim što bih iskusio kad bih počeo pušiti? Kao drugo, nisam još nikad nikoga čuo da je prigovorio pušaču da mu smeta cigareta ili dim - nikad! Ni u bircu, ni bilo gdje. Znam jednog prijatelja koji ne ide u pola birceva jer mu smeta dim - to je u redu? Znači, mi nepušači bi trebali udovoljiti pušačima i micati im se s puta? I onda kažeš da te netko tretira kao životinju??? Eeej... Oprostit ćeš, ali to nije nimalo fer.


Evo, Nino koji je pušač kaže da mu je to uredu. Također, 5 milijuna ljudi diljem svijeta na to se naviknulo i smatra to normalni. U čemu je problem?

Uostalom, anketa sve govori.
frANZi je offline  
Staro 28.09.2007., 16:52   #139
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
@fanzi ovo je anketa od 118 glasova te nije mjerodavna. Ali zabrane u SVEMU nisu zdrave. Dali netko razmišlja da bi recimo pušač mogao biti veoma živčan ako ne zapali a fakat mu treba i to mu šteti.

Da to je definitivno njegov problem. To što vama smeta dim. To je vaš problem.

I ja želim zabranu po restoranima itd...ne volim jesti u zadimljenom prostoru. Štoviše ne volim previše boraviti u zadimljenim prostorima. Ne volim spavati u zadimljenim prostorima. ALi opet nisam za maksimalne zabrane.

p.s- nikada ali nikada ne pušim u prostorijama u kojima boravi nepušači. Nikada ne pušim u autima ljudi koji sami ne puše unutra. Nikada mi nije ni palo na pamet žicati nekog da zapalim u prostoru di se inače ne puši.

Tako da mi ide na živce sva ta hajka na neodgovorne i bahate pušače koji namjerno nepušačima pušu dim u facu i tjeruju ih da gutaju dim
Hamm je offline  
Staro 28.09.2007., 17:14   #140
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 958
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
p.s- nikada ali nikada ne pušim u prostorijama u kojima boravi nepušači. Nikada ne pušim u autima ljudi koji sami ne puše unutra. Nikada mi nije ni palo na pamet žicati nekog da zapalim u prostoru di se inače ne puši.
Što je zapravo zabrana pušenja u javnim zatvorenim prostorima.

I, dim nije problem nepušača.
frANZi je offline  
Staro 28.09.2007., 17:21   #141
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
...što je to na kraju najniži stalež ljudi...
Kaj je ovo Anno Domini 1573???

Najniži stalež?!

Svašta....

Pušaći i nepušači se neće nikada složit i to je činjenica.
Kaj se tiće pušenja na javnim mjestima to je več manje više riješeno. A kome smetaju birtije gdje se puši neka ide u one druge gdje se ne puši. Možemo mi pametovati koliko hočemo ali zabrane bez prvo stvorenih preduvjeta nikada nisu služile svrsi - u ničemu.

Jedna frendica anesteziolog mi je jednom rekla da od svih rakova pluča koje operiraju 90% su pušaći u pitanju...
Isto tako poznati borac protiv alkohola dr. Hudolin je jednom rekao da ako netko svaki dan popije bar jedno alkoholno piče jest alkoholičar - čovjek je znao to jako dobro kao bivši alkoholičar...
I kaj sad - hočemo to generalizirat i reči da svi koji puše će crknut od raka pluča ili da svi koji popiju nešto su alkiči?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Volim kad se kod nas nabacuje sa "etiketama" i kad se "progone vještice".

Treba reči da je kod nas potrebno malo više međusobnog uvažavanja i poštovanja drukčijeg mišljenja bez poziva na linč. I jednih i drugih.
Evo ja ne volim alkiče ali to ne znači da ću stajat pred birtijama i lupat sa bejzbol palicama.
Pušim ali neću zapalit ako večina oko mene ne puši. Uvijek odem van. I doma pušim na balkonu. A ako dođem u zadimljeni bircuz i ja ću zapalit....

Nego ni meni nije jasno koliko to vremena netko provodi po birtijama a da ne puši niti pije.....
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 28.09.2007., 17:32   #142
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
Što je zapravo zabrana pušenja u javnim zatvorenim prostorima.

I, dim nije problem nepušača.

da ali to je moja pristojnost i odluka da neću narušavati mjesto di drugi obitavaju

birc je druga stvar i tu mi je blesavo zabraniti pušenje

pa gle..tehnički dim je problem nepušača..

Pušačima ne smeta
Ne pušačima smeta

Pušačima nije problem
Ne pušačima je problem...vrlo jednostavno

aaa ovo nema smisla..
Hamm je offline  
Staro 28.09.2007., 17:40   #143
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 958
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Pušim ali neću zapalit ako večina oko mene ne puši. Uvijek odem van. I doma pušim na balkonu.
Pa to je sasvim korektno.

1. Hamm, nije moj problem što se*em po cesti. Pa nek se maknu ljudi odatle!
2. To što ja ne se*em po cesti je samo odraz moje dobre volje. Ako mi to netko zabrani, to je udar na moja građanska prava!

Možete i sami naslutiti da te teze nemaju smisla. A vi upravo nešto slično govorite.

P.S.: ovo je samo primjer, ne mislim ni na koji način dovoditi u vezu pušenje i sr*nje.
frANZi je offline  
Staro 28.09.2007., 17:42   #144
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Par citata, zlobno izvadjenih iz konteksta

Citiraj:
Autor Hamm
Dali netko razmišlja da bi recimo pušač mogao biti veoma živčan ako ne zapali a fakat mu treba i to mu šteti.
A da li netko razmislja kako sam ja jako zivcan kad netko zapali pljugu stol do mene dok jedem?


Citiraj:
Autor Hamm
Kada počneš nekog tretirati kao životinu da to je strašno? Neke naci sheme sa stavljanjem u posebne prostorije me podsječaju na razodbolje od 1941-1945
Postoje vec takve prostorije. A stvorili ste ih vi pusaci za nas nepusace

Cinjenica je da kod nas nekakva kultura pusaca ne postoji (ajde barem tu na forumu ima iznimaka ), jer da postoji onda ne bi bilo niti ovakve hajke.

Citiraj:
Nego ni meni nije jasno koliko to vremena netko provodi po birtijama a da ne puši niti pije.....
Otvori anketu pa da vidimo o cemu se tu radi
morph je offline  
Staro 28.09.2007., 17:59   #145
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ljudi vi ko da mislite ako se zabrani pušenje da će te svi biti 1000X zdraviji? dajte malo pogledajte di žvite? dajte pogledajte kaj jedete, pijete, udišete? dajte pogledajte s kakavim vas sve sranjima doslovno bombardiraju. jeste li možda nervozni po cjele dane?

i mislite i dalje da će zabrana pušenja riješiti sve vaše zdravstvene probleme?
Od nekud se mora krenuti.
Costa je offline  
Staro 28.09.2007., 18:04   #146
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
u kulturnom i obrazovanom svijetu se rapidno smanjuje broj pušača.. a i uglavnom su ekipa iz najnižeg staleža i najveći pušači...


i ne, nije problem samo u kafićima, već; shopping centri, autobusni/želj. kolodvori, čekaone, i sl. a da ne govorim o vlakovima. ili pušenju na radnom mjestu.
Gabre je offline  
Staro 28.09.2007., 18:40   #147
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
@morph... dobar znam da si zivcan kada pusi neko pored tebe kada jedes..to je ok..i ja sam..zamolim da ugasi jer mi smeta

@Costa...slažem se..ali ajmo od nečeg drugog početi

@Gabre..da samanjuje se ne zato kaj su pametniji nego su pljuge preskupe

u shoping centru nema tko kaj pušiti to je debeliana..autobusni kolodvori i čekaone isto tako ako su zatvoreni..to mi ne pada na pamet zapaliti

aaa pušenje na radnom mjestu to je već dogovor ekipa u odjelu

nas je troje u prostoriji i svi smo pusaci ali ne pusimo unutra jer ne zelimo biti cijeli dan u dimo...kužite..to je poanta...1h dnevno ti nebu nikaj bilo..a to kaj je netko cijeli dan po birdijama i govori kak smrdi po pljugama to je već druga stvar

i mislim da ono protjerivanja pušaća da idu van ispred zgrade pušiti graniči sa hebenim terorom..kaj nekog boli tuki ak ja zapalim negdje sastrane..osjetit ce se miris cigarete ali nece biti zagusljivo..idu mi na zivce takve picajzle..

tj. ja bi ih terorizirao..kada bi narucio hranu rekao bi mu se da se izgubi s kata jer mi smrdi njegova npr. riba...
Hamm je offline  
Staro 28.09.2007., 20:22   #148
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
veliš u šoping centru nema što pušiti?

aj otiđi u avenue mall, ili u city centar, kafići su na sred centra i svugdje se puši,a dim se osjeti u cijelom centru.

i nemojte uspoređivati smrad hrane i cigareta.
jer smrad od cigareta je štetan, a bogme od hrane nije.
Gabre je offline  
Staro 28.09.2007., 21:00   #149
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
pa gle..tehnički dim je problem nepušača..

Pušačima ne smeta
Ne pušačima smeta

Pušačima nije problem
Problem pušačima je što ne mogu izdržat pol sata ili sat u zatvorenom prostoru da ne počnu dimit. Nepušačima nije.

Mislim, možete pušit doma to vam nitko ne brani, možete pušit vani...al u zatvorenim javnim prostorima di borave ljudi treba zabranit.
__________________

Ph03n1x je offline  
Staro 28.09.2007., 21:14   #150
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Da, potpisujem šta je feniks rekao, pogotovo jer sam nepušač i kad got odem sa starim u birtiju ekipa zadimi ko u saheraju,... ajde.. mogu još to podnjet. Nego je birc tako hebeno odjeljen da piše: protor za pušače, i onda na 4m dalje na zidu prostor za nepušače.

I najgore, kad stari počinje švrljat među vrstama cigareta, svakih par mj. pa kad se već naviknem na taj smrad jednih, dođe smrad drugih.

Najbolje da vam naprave neke cigarete od 50% nikotina, pa da onda "uživate" u cigaretama.

Naravno Hamm, NHF; ti si vidim jedan od kulturnijih pušača, dok imaš kretena koji namjerno puše među nepušačima samo da zahebu ljude.. e takvim treba zabranit. Al to je naravno nemoguće.

Ovo za birceve... ako ima većina pušača neka bude, al ako je već manjina , neka bar onda odu van popušit, jer dovoljan jedan pušač na 10ljudi u bircu da pofrlji po nepušačima.
Juggernaut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na