Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2012., 23:56   #1381
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,410
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Zakon o osobnoj iskaznici kaže:
Članak 26.
Novčanom kaznom od 100,00 kuna kaznit će se za prekršaj osoba koja uz sebe nema osobnu iskaznicu (članak 15. stavak 1.) te osoba starija od 16 godina koja nema osobnu iskaznicu (članak 3. stavak 1.)
Kako se misle naplatiti od maloljetnih, nezaposlenih osoba?
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 23:58   #1382
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,109
Sa 14 godina odgovaraš prekršajno.
Roditelj, skrbnik, staratelj itd
lowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2012., 00:00   #1383
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,109
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Ma ta fora sa prslukom mi ne ide u glavu. Za svjetla i dokumente se slažem, to se mora poštivati.
Da ne bih ja sad do pekarne ili do igrališta na sebe stavljao reflektirajući prsluk...
E upravo u tome i je problem.

Ili prsluk ili reflektirajuću odjeću
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 00:17   #1384
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,410
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Sa 14 godina odgovaraš prekršajno.
Roditelj, skrbnik, staratelj itd
Istina.

U najgorem slučaju, država se naplaćuje iz vlastitog proračuna, a novčana se kazna, prema članku 2., stavku 5. Zakona o socijalnoj skrbi, ispostavlja zbog toga što "dijete" nema identifikacijske dokumente.

Znači, premise su tako postavljene da bi, kad bih cjepidlačio, mogao zaključiti da je dijete zapravo sredstvo da se država naplati sama od sebe ili da se, u teoriji, operu proračunski novci.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 01:46   #1385
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Treba imati prsluke. Nekima se možda ne sviđa, ali jedino vas taj prsluk i/ili svjetla spašavaju. Nebrojeno puta sam skoro zgazio biciklista jer nije bio osvjetljen, a naravno da se vozio o cesti umjesto po biciklističkoj stazi. Ja znam da je on u prekršaju jer je na cesti, ali ja bih bio kriv za smrtni slučaj.
Eto baš friški primjer. Magli se vani i vidio sam samo prsluk. Nisam mu ni svjetla vidio od magle. Lijepo ga obišao i to je to. Da nije imao prsluk, bilo bi gusto. Treba ljudima dići svijest o opasnostima na cesti.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 03:12   #1386
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
A koliko se maksimalno krugova smiješ odvoziti u kružnom toku?
Ja sam radio petnaestak krugova tamo kod Arene na malom kruznom di rijetko ko prolazi iz zajebancije dok se nije prikljucila policija. Nakon par krugova sam ih vidio kako su riknuli od smijeha i onda smo izasli svatko na svoj izlaz.

Inace, tamo na onim vecim sa dva ulaza i izlaza mi cesto dignu ljudi zivac jer se iz u utrasnje lijeve trake iskljucuju drito ispred mene u desnu traku izlaza na koju ja izlazim jer sam desno.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 11:38   #1387
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,109
Biciklist se mora voziti uz desni rub ceste ak nema biciklističke trake ili staze.
Al osobno to po Zagrebu nebih prakticirao, radije nek me murjak kazni za vožnju po nogostupu.

IcyTexx, koje si imao vrijeme po krugu?
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 11:38   #1388
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Ako cemo o propisima za bicikle, smijesni su, treba imati i katadioptere na pedalama za "ispravno vozilo".
Sto se tice svjetla, prsluka i to, ja sam za sve osim kineskih ksenona.
Imam svjetlo naprijed (P7 pa puta dva), nazad, reflektirajuce gume sa strana,
a od nedavno i famozni prsluk.
Jako cesto idem u grad i iz grada po noci, zivim 20ak km van grada, i mogu vam reci da je prsluk spica, imam osjecaj da ljudi rade veci razmak od mene od kad ga nosim. Znaci kad me pretjecu, kao da vise bjeze, preticu me ko auto (kako bi i trebali). Pretpostavljam jer sam uociv puno ranije, pa se duze "priprema" na to. Jedino je nespretan ako imate ruksak, jerbo ono najvaznije sakrije. Zato si pikiram nabavit iz holdinga one jakne sta nose komunalni redari (oni sto parking naplacuju po zg), ima duge svjetlece rukave.
Svima preporucam, prvo sto vidis kad ga kupis je da svi bulje u tebe, di god udjes, u birtiju, kod nekog doma, u dvoriste, ma bas privlaci pogled, a tocno to ti treba. Ipak na biciklu nemas apsolutno nikakvu zastitu ako te auto pobere.
A ja jakooooo volim svoje dupe.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 13:52   #1389
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Ako cemo o propisima za bicikle, smijesni su, treba imati i katadioptere na pedalama za "ispravno vozilo".
Sto se tice svjetla, prsluka i to, ja sam za sve osim kineskih ksenona.
Imam svjetlo naprijed (P7 pa puta dva), nazad, reflektirajuce gume sa strana,
a od nedavno i famozni prsluk.
Jako cesto idem u grad i iz grada po noci, zivim 20ak km van grada, i mogu vam reci da je prsluk spica, imam osjecaj da ljudi rade veci razmak od mene od kad ga nosim. Znaci kad me pretjecu, kao da vise bjeze, preticu me ko auto (kako bi i trebali). Pretpostavljam jer sam uociv puno ranije, pa se duze "priprema" na to. Jedino je nespretan ako imate ruksak, jerbo ono najvaznije sakrije. Zato si pikiram nabavit iz holdinga one jakne sta nose komunalni redari (oni sto parking naplacuju po zg), ima duge svjetlece rukave.
Svima preporucam, prvo sto vidis kad ga kupis je da svi bulje u tebe, di god udjes, u birtiju, kod nekog doma, u dvoriste, ma bas privlaci pogled, a tocno to ti treba. Ipak na biciklu nemas apsolutno nikakvu zastitu ako te auto pobere.
A ja jakooooo volim svoje dupe.
ja bih rekao da si jedan od rijetkih koji razmisljaju. danas su ljudi postali toliko glupi da to nije normalno. padne mrak, a ne pale svjetla na autima, a kamoli da bi jos netko razmisljao da obuce prsluk ili zamisli, upalio svjetlo na biciklu! da bar ima vise takvih koji vole svoje dupe
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 10:05   #1390
Busy
Just4Fun
Moj komp
 
Busy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Jel me može netko uputiti gdje piše to za prsluk. Googlam ali nigdje ne nalazim da mora biti i taj prsluk...
__________________
...waiting...
Busy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2012., 10:29   #1391
Ammy
Registered User
 
Ammy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bistra
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Busy Pregled postova
Jel me može netko uputiti gdje piše to za prsluk. Googlam ali nigdje ne nalazim da mora biti i taj prsluk...
članak 113. Zakona o sigurnosti prometa na cestama
__________________
Ako pčela ima pruge na leđima, to još uvijek ne znači da je tigar
Ammy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 10:44   #1392
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Ako cemo o propisima za bicikle, smijesni su, treba imati i katadioptere na pedalama za "ispravno vozilo".

.
Dečki ovo boldano mi ne vuče na dobro. Još će nam natovariti i tehnički za bicikle. Inače, slažem se sa svim navedenim. Trebaš imati ispravno vozilo i trebaš biti vidljiv u prometu.
Nedavno sam malo brže vozio po Bologni ( autom ). Haltali me i dali mi one uplatnice i preporučili mi da se žalim. Napisao sam žalbu tj. zamolbu i poslao preporučeno u PP u roku osam dana. Kakve su sad procedure? Oni to šalju dalje na sud i...?? Kad mogu očekivati nekakvu "presudu" ili obavijest?
tigo95 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 10:48   #1393
Busy
Just4Fun
Moj komp
 
Busy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Ok, vidim da je obavezno u slučaju smanjene vidljivosti, što znači da nije stalno obavezno.
__________________
...waiting...
Busy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 11:23   #1394
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Busy Pregled postova
Ok, vidim da je obavezno u slučaju smanjene vidljivosti, što znači da nije stalno obavezno.
U slučaju smanjene vidljivosti po danu. A po noći/mraku je također obavezno.


edit:
Nikakvo poentiranje. Samo sam nadopunio tvoj post da po zakonu treba i noću nosit prsluk (makar vidljivost bila i dobra)

Zadnje izmijenjeno od: Quick22. 21.11.2012. u 21:42.
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 11:36   #1395
Busy
Just4Fun
Moj komp
 
Busy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Ne kužim šta si točno htio poentirati, al evo u cjelosti...

(2) Vozač bicikla koji se kreće kolnikom na javnoj cesti izvan naselja dužan je noću i danju u slučaju smanjene vidljivosti biti označen reflektirajućim prslukom ili reflektirajućom biciklističkom odjećom.
__________________
...waiting...
Busy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 11:37   #1396
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,109
Citiraj:
Autor tigo95 Pregled postova
Dečki ovo boldano mi ne vuče na dobro. Još će nam natovariti i tehnički za bicikle. Inače, slažem se sa svim navedenim. Trebaš imati ispravno vozilo i trebaš biti vidljiv u prometu.
Nedavno sam malo brže vozio po Bologni ( autom ). Haltali me i dali mi one uplatnice i preporučili mi da se žalim. Napisao sam žalbu tj. zamolbu i poslao preporučeno u PP u roku osam dana. Kakve su sad procedure? Oni to šalju dalje na sud i...?? Kad mogu očekivati nekakvu "presudu" ili obavijest?
Moguće da i uvrdu plaćanje cestarine za korištenje bicikla, jer gumama trošiš cestu

Inače već po nekim gradovima imaš opciju policijske evidencije bicikla u vlasništva-al radi krađa.

Što se tiče kazne-čekaš rješenje suda, možda dobiš i poziv da se javiš na sud ili ćeš samo dobiti rješenje o većoj/manjoj kazni itd.

Na to rješenje koje ćeš dobiti više nemaš pravo žalbe
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 12:42   #1397
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor tigo95 Pregled postova
Dečki ovo boldano mi ne vuče na dobro. Još će nam natovariti i tehnički za bicikle. Inače, slažem se sa svim navedenim. Trebaš imati ispravno vozilo i trebaš biti vidljiv u prometu.
Najgore je što brdo bicikla ne bi ni prošlo tehnički jer postoje pisane norme koje mnogi ne zadovoljavaju.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 14:55   #1398
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Meni npr. fale katadiopteri na pedalama i zvonce.
Osim toga, bicikljeto mora imat po jednu kocnicu za svaki kotac,
reflektirajuce nesto (trake i/ili macje oci) sa bocne strane kotaca,
zvono, prednje bijelo svjetlo, i zadnje crveno.

A za nevjerne Tome, link.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 05:35   #1399
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
eo dosadno mi pre spavanja pa naidjem na ovaj topic
i mogu samo reci da mi idu na zivce s tim govnarijama

sta sad mi moramo kupovati neke famozne prsluke kakve ?
koje imaju "mačje trake" na sebi ili one prsluke sto rudari i kopaci tunela imaju?
sto gloomaju u mraku ?

sta je ovo wtf ?!

sva sreca zivim u malom gradu gdje me nema tko vijat dok sam na biciklu
ali ove koji imaju u gradovima te pandure na bajkovima, vama sućut moja

mrzim pajdune, nikad nenosim osobnu sa sobom i sad jos nedavno cujem
kak u mom malom gradu panduri preruseni u civila vrbuju kupce kad izadju vanka
da im predoce osobnu i racun od kupovine

pa jebo ja sta je ovo diktatorska drzava postala

ce bit uskoro kazne za polu praznu gumu mozda ?
ili gospodine pertla vam visi sa pedale - odma 50kn

mrs dzubrad
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 09:22   #1400
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
sta sad mi moramo kupovati neke famozne prsluke kakve ?
Prvo, to je već godinama tako, napokon su počeli (istina prerijetko) to provoditi.

Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
mrzim pajdune, nikad nenosim osobnu sa sobom i sad jos nedavno cujem
kak u mom malom gradu panduri preruseni u civila vrbuju kupce kad izadju vanka
da im predoce osobnu i racun od kupovine
To ne radi policija.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 09:28   #1401
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
kolko godina imaš?
voziš uopće auto?
ukoliko voziš auto, se ti je koji put desilo da u zadnji tren ne vidiš biciklista koji mora po noći voziti bez svijetla, mačjih očiju i prsluka, obučen sav u crno i to na zavoju gdi nema javne rasvjete?
ne brini, već sam skoro 5 ljudi tak pokupil pa mi nije baš svejedno za te prsluke
zašto mrziš policiju? pa oni samo rade svoj posao, je ima debila u tom poslu, ali realno gledajući debila ima svugdje
domis je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 10:12   #1402
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
ma stvar je u tome sto svugdje ima kretena, tako i u policiji. ja bi iskreno bio najsretniji kada bi za svaki klinac kaznjavali, ali svakoga. nema "on je lokalni sincic, polumafijozo, drzi pod caltanjem pol grada", pa zazmiriti i proci pokraj njega, a mene haltati jer sam ostavio auto 4 minute negdje gdje je max tri minute.

vjerujem kako bi se itekako ljudi opametili za tim volanom i poceli koristiti taj organ zvan mozak, jer ja dozivim ~5 laganim mozdanih udara kada se vozam po centru siska i najblizoj okolici.

ovo sto se prsluka tice, HumWeed garant nije vozac automobila/motornog vozila. da jest, nema sanse da bi pricao ovako kako prica. domis je sve rekao, svatko tko je iole vise na cesti i ne boji se mraka/kise/magle/snijega itd (dakle, ne vozi samo ako je suho i suncano, skoro idealni uvjeti na cesti jer inace je u klincu jer ne zna) je imao barem par situacija kakvih je domis napisao. neka tog prsluka, jest malo cudan i napadan, ali doslovce ti moze spasiti glavu na ta dva kotaca.......
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 14:57   #1403
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Najbolje je kad po gadnoj kiši u mrklom mraku sretneš osobu koja je odlučila obuć crnu kabanicu i hodat pol metra od ruba ceste. Ili biciklista koji je jednako toliko pametan...
Sve bi to trebalo kažnjavat. To šta biciklisti sad pobiraju kazne je preventivno, ko će ih po noći zaustavljat? Treba tehnički za bicikle i gotovo.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 15:04   #1404
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,748
Tak i ja mislim da sam u prednosti nad biciklistima kad vozim auto, i stalno zanovijetam..
Isto tak, mislim da sam u prednosti nad autima kad vozim bicikl, i stalno zanovijetam..
A kad pjesacim, onda zanovijetam i biciklistima i vozacima auta

Sve treba kaznjavat, vozace auta, bicikala i tenisica.. Samo je steta sto previse ljudi ima veze i sto popustaju te smanjuju kazne svakom tko se zali.. Ogroman dio ljudi su debili i samo ih udarac po djepu moze nauciti pameti
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 16:05   #1405
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
samo ih udarac po djepu moze nauciti pameti
je, samo sto mene zapece i previse zaboli par tisuca kuna (karikiram), dok nekog mafijozica sa primanjima od 10-15 i vise tisuca kuna mjesecno....... pa, bas i ne . uvesti kazne po primanjima, najnize jedinstvene za one bez primanja, e to bi bio posao i pol. najpravednije za sve jednako .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 16:10   #1406
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
je, samo sto mene zapece i previse zaboli par tisuca kuna (karikiram), dok nekog mafijozica sa primanjima od 10-15 i vise tisuca kuna mjesecno....... pa, bas i ne . uvesti kazne po primanjima, najnize jedinstvene za one bez primanja, e to bi bio posao i pol. najpravednije za sve jednako .
Problem je u tome što su takvi obično prijavljeni na neke mizerne cifre.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 16:41   #1407
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
mah, ima racune u banci, moraju se vidjeti mjeseci prihodi, barem neki. u svakom slucaju ok, neka i imaju poneki muljanja sa mjesecnim prihodima, ali nemaju svi pobogu........ jednako malo boli i vlasnika neke ok firme koji ima mjesecne prihode od recimo 20000 kuna. ista paralela, jebe se njemu ako mu dode kazna od 1000 kuna....... e, a da meni dode 500 kuna (karikiram), a njemu 2500 kuna, e bilo bi vec malo postenije.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 21:28   #1408
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,748
Zasto bi bilo postenije? Istu stvar ste napravili..

Trebalo bi opcenito povecat kazne, npr prekoracenje brzine, eksponencijalno, isto tak za alkohol.. Mislim ono, par tisuca kuna za prekoracenje brzine za 70kmh i par tisuca kuna za 3+ promila.. Premalo, trebalo bi to bit puno puno vise.. + ekipa se cesto skrpa da neplati ni pola.. Cak i na ovoj temi ima svakakvih ideja.. Koliko samo ljudi znam kojima su oprostene kazne od cca 7-10k kn za voznju neregistriranog motocikla bez vozacke dozvole, bez kacige i tak.. I nikom nist
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 21:47   #1409
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Ogroman dio ljudi su debili i samo ih udarac po djepu moze nauciti pameti
ili udarac auta u kičmu!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 21:49   #1410
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,748
Da se bar debili sami poubijaju i ozlijede ne bi mi bilo nimalo zao, ali precesto nastradaju neduzni
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na