Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2008., 15:12   #1291
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Frend je davno kupio Peugeotov bike, i jedino što ga je razlikovalo od drugih sličnih njemu je cifra koju je dao za njega, djelovi su bili koma. Ne znam kak je sad.

Nego danas sam kupio kacigu napokon, pa ako je netko za vikenda za sljeme...

Samo što još moram nabu riješit

Inače kaciga je Specialized Aurora ako kog zanima.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 15:39   #1292
minotaur
Premium
 
minotaur's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: sveta nedelja
Postovi: 118
gdje si ju kupio? i kolko para? ljepa je kaciga...
__________________
HP 6720s
minotaur je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2008., 15:55   #1293
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Slovenija, dobio neki popust pa me izašla 60 ojra.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 17:52   #1294
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Jucer sam bio na Sljemenu i "testirao" kacigu,
Kaciga pukla, glava na ramenu, jedino me malo vrat zateže ostalo ništa (pravi salto mortale)
slika 1, slika 2
Ode kaciga u vječna lovišta došla cca 450Kn
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 22:09   #1295
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
bolje da je otišlo x kuna neg tvoja glava
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 22:35   #1296
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Frend je davno kupio Peugeotov bike, i jedino što ga je razlikovalo od drugih sličnih njemu je cifra koju je dao za njega, djelovi su bili koma. Ne znam kak je sad.

Nego danas sam kupio kacigu napokon, pa ako je netko za vikenda za sljeme...

Samo što još moram nabu riješit

Inače kaciga je Specialized Aurora ako kog zanima.
Taman htjedoh napisati, zar si tolka pica da ti treba kacika za vozit ponija, i onda vidjeh ovo ispod.


Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Jucer sam bio na Sljemenu i "testirao" kacigu,
Kaciga pukla, glava na ramenu, jedino me malo vrat zateže ostalo ništa (pravi salto mortale)
slika 1, slika 2
Ode kaciga u vječna lovišta došla cca 450Kn
Nedozvoli da vrat zateže tebe, zateži ti njega.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 23:41   #1297
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Ima dosta bicikla sa potpisom neke auto marke. bmw-bike/porsche/lambocars/Peugeot
Nije to bila poanta. Samo me zacudilo jer nisam Lanciu vezao ikad u tom kontekstu. U novije vrijeme svi su ti bikeovi "image" proizvodi. No pocetkom 90-tih, Opel je imao vjerovatno najbolje pile od svih auto imena.


Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Frend je davno kupio Peugeotov bike, i jedino što ga je razlikovalo od drugih sličnih njemu je cifra koju je dao za njega, djelovi su bili koma. Ne znam kak je sad.
Žope ima veliku tradiciju i stastala je fina generacija na njima. Postojali su image modeli i oni punokrvni.

U Berislavićvoj (nadomak 101) kad navratim ponekad u HDS, postoji neki art prostor do banke... Imaju veliki izlog i moram priznati nisam sasma siguran koja im je djelatnost. No vlasnik svako malo, zna ostaviti unutar salona, dva Peugeota kao da su za izlozbu Jedna prekrasna specka s pocetka 80's i jedan gradski, rekao bih nesto novijeg datuma. Ponekad znaju ostati tako unutra. Nekad samo jedan a nekad oba. Nisam jos shvatio koja je poruka? No izgleda da ih jako voli, kad ih ostavlja da kao eksponati ostavljaju krivi dojam djelatnosti

Ovaj bi Žope zapravo bio idealan za jednog momka nach Zelina u kome tinja kupovina za speckom

Sto me sjeti na jednu stvar :

Tko god ovo ne pogleda u dogledno vreme : Quicksilver (1986)
...nek se ne javlja vise u temu! (1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7)

Prvu kritiku zanemariti dole! Autor je vjerovatno odgledao previse Texas Rangera, pa mu nije vise dobro.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 23:43   #1298
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Jucer sam bio na Sljemenu i "testirao" kacigu,
Kaciga pukla, glava na ramenu, jedino me malo vrat zateže ostalo ništa (pravi salto mortale)
slika 1, slika 2
Ode kaciga u vječna lovišta došla cca 450Kn
Napravila je svoj posao, bolje da je ona otišla nego glava.

Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Taman htjedoh napisati, zar si tolka pica da ti treba kacika za vozit ponija, i onda vidjeh ovo ispod.
Frend mi je pokazao pad prošle godine, i to baš niz sljeme, po lišću kad se ne vidi korjenje.
Rebra natučena, zglob sjeban, noga sjebana, bashguard puknuo (tvrda plastika koja se nalazi na mjestu 3 prednje najveće šajbe a to je inače jako tvrda plastika, a ono najvažnije kaciga, sva zguljena ali nije pukla, udario sa glavom u kamen dok se kotrljao xx metara

Zato sam ja do sad bio pica i nisam išao na sljeme bez kacige

Samo se nadam da mi neće ni trebat (kuc kuc)
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 10:32   #1299
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Jucer sam bio na Sljemenu i "testirao" kacigu,
Kaciga pukla, glava na ramenu, jedino me malo vrat zateže ostalo ništa (pravi salto mortale)
slika 1, slika 2
Ode kaciga u vječna lovišta došla cca 450Kn
Svaka cast kacigi na odradjenom poslu, kak si tocno pao i di?
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 11:49   #1300
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Svaka cast kacigi na odradjenom poslu, kak si tocno pao i di?
Naravno da mi je žao kacige ali bolje ona nego moja glava. Kaciga i treba puknuti tj. apsorbirati udarac (slično kao kad se auti deforiraju pri udarcu).
Pad se dogodio na Lojsteku i to na gornjem dijelu staze negdje na 1/4 od vrha. Ako ideš u brdo na tom dijelu moraš sići sa bicikla jer je kao neki skok od stijene.
Uzrok: vozačka greška + prenapumpana prednja guma + vilica (trebala je to bolje upiti).
Nakon pada prvo sam skinuo kacigu i pogledao jel OK (tada nisam vidio da je propjevala), drugo jel ima publike (bez publike), iza toga brzi pregled bajka i piči dalje kao da nije ništa. Još sam stigo neke trebe na DH biciklima.

Zaključak: a)nikuda bez kacige b)neka se žena ljuti ako kasniš na ručak
MIK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2008., 17:38   #1301
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
po lojsteku se inače ne vozi nizbrdo a i po tom kamenju se ne treba silazit s bicikla...

a od svih uzroka, ja bi ipak rekao da je problem u neiskustvu, prenapumpana guma ti smanjuje prijanjanje, a vilica koliko god se moze nastimavati, nije svemoguća
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 18:04   #1302
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
po lojsteku se inače ne vozi nizbrdo
To stoji nebum više
Citiraj:
a i po tom kamenju se ne treba silazit s bicikla...
Ima par djelova koji su dosta zahtjevni (pri samom kraju gdje je ograda), pričam o vožnju u brdo. Nije da se ne može ali umor radi svoje i treba znati.
Za vožnju niz brdo staza nije zahtjevna.

Citiraj:
a od svih uzroka, ja bi ipak rekao da je problem u neiskustvu, prenapumpana guma ti smanjuje prijanjanje, a vilica koliko god se moze nastimavati, nije svemoguća
Nije mi prvi put da se vozim po Sljemenu (po cesti se ne vozim) ako tome dodam vožnje po Žumberku, Japetiću, Učkoj (sve XC) ne bi baš rekao da sam zelen. Hebi ga svako može pasti a i prvo što sam naveo kao uzrok je vozačka greška, jednostavno nisam bio dovoljno oprezan. Iza dobrog graha popusti koncentracija, a sa vilicom još moram porazgovarati.

Nema predaj vidimo se na Sljemenu ili drugdje
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 19:58   #1303
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
nije stvar da se nemože spustiti po lojsteku, nego se nesmije. a koliko sam ja pohvatao u ovo kratko vrijeme, nije da se baš voli previše bicikliste na sljemenu.

dobra stazica (kraća) za spustit je ispod puntijarke, skreneš odmah lijevo. i lagano onda na pilanu. sasvim je uredu
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 20:30   #1304
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
nije stvar da se nemože spustiti po lojsteku, nego se nesmije. a koliko sam ja pohvatao u ovo kratko vrijeme, nije da se baš voli previše bicikliste na sljemenu.
Nisam znao je zabranjeno spuštanje po Lojsteku!? Znam da je zabranjeno spuštanje od Kraljičinog zdenca - staza je mrak a naročito vožnja preko mostića i stepenica
To je poznato da planinari ne vole bicikliste (uglavnom stariji ljudi). Poludim kad se penjem a ekipa koluta očima kad mora napraviti korak u stranu da bi ih prošao.
Citiraj:
dobra stazica (kraća) za spustit je ispod puntijarke, skreneš odmah lijevo. i lagano onda na pilanu. sasvim je uredu
Znam, dobra staza za vožnju ima dosta korjenja.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 21:34   #1305
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,736
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Nisam znao je zabranjeno spuštanje po Lojsteku!? Znam da je zabranjeno spuštanje od Kraljičinog zdenca - staza je mrak a naročito vožnja preko mostića i stepenica
To je poznato da planinari ne vole bicikliste (uglavnom stariji ljudi). Poludim kad se penjem a ekipa koluta očima kad mora napraviti korak u stranu da bi ih prošao.

Znam, dobra staza za vožnju ima dosta korjenja.
zabranjeno je bilogdje ici biciklima, a spusta se samo po stazama s malo planinara (lojstek nikada), također subotom je bolje izbjegavati lojstek prema gore jer ima puno planinara.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 21:58   #1306
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
zabranjeno je bilogdje ici biciklima
Skijaši pizde na bordere a planinari na bajkere takav je poredak u svemiru
Kako to misliš da je zabranjeno bilo gdje ići- daj mi reci di da se onda vozim??? Nisam vidio nikakav znak na Lojsteku (možda ga nisam vidio jer je loše postavljen a za to nisam ja kriv)!?, za Kraljičin zdenac postoji znak i zabrana fino postavljena.
Koliko je miliuna kuna ukucano u Sljeme mogli su se potruditi oko staza i brošura sa biciklističkim stazama. Npr. Žumberak ima dosta označenih staza. Na netu lako nađeš karte sa rutama. Kad smo došao na Vojak (vrh Učke) dobili smo besplatno kartu sa stazama.

p.s. OK Lojstek nije za spuštanje ali za uphill zašto ne!!!
p.p.s. to se sve dade raspraviti uz jednu pivicu na vrhu
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 22:18   #1307
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
sve je ok dok nema planinara ali lojstek stvarno nije za nizbrdo. jedan majmun mi doletio iza zavoja, skoro me očistio... tako da...

ima netko drugi tjedan za kakvu poslijepodnevnu vožnjicu
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 22:28   #1308
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Mik dvije staze na sljemenu spadaju pod zabranjene, koliko ja znam, al se sad ne mogu sjetit naziva druge uz Lojstek. Naravno nigdje nema znaka zabrane ali oni koji se spuštaju to znaju, to je kao neko nepisano pravilo.

Ren ja sam rado za sljeme samo što meni samo pašu vikendi jer sam prek tjedna na poslu.

A jel netko za neku vožnju po maksimiru, dotrščini? Više kao okupljanje, druženje.
Hoćemo dogovorit neki datum?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 23:26   #1309
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
sve je ok dok nema planinara ali lojstek stvarno nije za nizbrdo. jedan majmun mi doletio iza zavoja, skoro me očistio... tako da...
Pravi planinari su na vrhu i piju caj plafon do 06:45, a najkasnije od 07:00 su na putu doma. Tako da slobodno mozes skupljati ove ostale koji se iza tog vremena pentraju

Kvarnerski frajeru, hoces se moci diguti tako rano ako hoces tandemirati?

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
A jel netko za neku vožnju po maksimiru, dotrščini? Više kao okupljanje, druženje.
Hoćemo dogovorit neki datum? Buljo
Moram ti priznati da mi ugodno zvuci ovaj penzionerski poziv. Zbog trenutno moderativne kilaze jos od ljeta... pasu mi trenutno ovakve smirenije voznje. CK, odnedavno Milku jede sa dvije ruke, pa ni njemu nije na odmet.

Meni je san doci biciklom pred pocetak Puntijare. Izvuc stapove i odsprintati do Runolist hiže. Nakon toga se fino vratiti biciklom doma. No to jasno ostaje SF. Ako je hodanje, jedino auto dolazi u obzir

Bio je jedan stari cicha - vise ga nema - kod njega sam mogao ostaviti biciklino i fino doci po njega kad sam nazad. Bio bi red da Talibandich kad ionako radi ekocid Sljemenu... da slozi neko ostaviste za bicikle. Ako moze za skije, zasto ne i za bicikle? Naravski sa nekim tko tamo radno dezura.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 07:49   #1310
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Ja sa za, samo da bude vikend (nedjelja prijepodne). Tjedan nikako jer radim do cca 16-17h.

@Visage
Ovaj Talibandić je kao papa on sve mora blagosloviti da bi se nekaj napravilo. A ovi ostali podtalibandići nemaju nikakvu samoinicijativu da naprave nekaj pametno. Moram se opet pozvati na neke primjere kako se to radi. Vani rade žičare koje voze bajkere na vrh i tako mogu trenirati a kod nas 10 talibana u jedan kombi.
Također se organiziraju masovna višednevna okupljanja- domovi puni, piva tece u potocima svi sretni i zadovoljni.

Zadnje izmijenjeno od: MIK. 29.10.2008. u 08:02.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 08:35   #1311
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
@visage - ako mi je faks popodne, nema problema da se dignem u 6 i pedaliram isto tako mogu ja i u 6 navečer baš ja i bude planiramo uskoro jednu noćnu vožnju

ovaj tjedan mi je komatozan jer radim (i vikend) poradi svi svetih, ali drugi tjedan san otvoren za sve prijedloge
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 13:06   #1312
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Koliko ima smisla ovaj vikend ne znam jer su Svi sveti i ljudi nema doma, a kaj se sljedećeg tiče mogli bi samo ja pak nisam ziher dal sam prek vikenda u Zgu.

Kak bi vi ostali i kad?
Dakle neka lagana vožnjica, par km po maxiću, nakon toga možemo maznut pive na benzinskoj pa se zicnut kod nekog jezera (to mi je draže nego gledat hrpu ljudi na vidikovcu...)
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 13:26   #1313
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
ma kakva lagana voznjica ajd na sljeme, da se taj tvoj bike malo razradi, čudi me da vozi još
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 14:45   #1314
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Rekao sam da idem kad kupim kacigu, kacigu sam kupio pa sad samo čekam jedan vikend da zapalim gore

A ovo za maxić, i prije smo se dogovarali pa nije bilo niš od toga, pa bi sad dok je još lijepo vrijeme, usput da vidimo pile.

Ja još nisam slikao bike, nit ga oprao za slikanje
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2008., 18:32   #1315
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Naravno da mi je žao kacige ali bolje ona nego moja glava. Kaciga i treba puknuti tj. apsorbirati udarac (slično kao kad se auti deforiraju pri udarcu).
Znam zato i velim svaka cast.
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Pad se dogodio na Lojsteku i to na gornjem dijelu staze negdje na 1/4 od vrha. Ako ideš u brdo na tom dijelu moraš sići sa bicikla jer je kao neki skok od stijene.
Znam to je kod one ograde, nejdi dole po leusteku jer ce nam zabranit leustek i za uphil.
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Uzrok: vozačka greška
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2008., 11:59   #1316
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Evo imam jedno pitanje, prije zime sam doveo bicikl malo u red, rastavio sam ga na sastavne dijelove, podmazao sve lezajeve i kuglice. Original boja je bilo vec dosta pohabana (bic je star kojih 20-ak godina) i pohrđana pa sam i to sredio...

http://www.max-save.org/images/827238DSC00420.JPG

E sad, htio sam kupit kvalitetne kvalitetne gume , ali se u dimenziji 27 x 11/4 vise ne proizvode. Po svim shopovima postoje samo Vee Ruberrove low class gume koje popucaju za kojih 2 mjeseca, a uostalom takve vec imam. Zna li tko gdje bi se mogle u Zagrebu naci neke dobre gume za asfalt tih dimenzija?


Edit: slika je popravljena, stavio sam direktan link
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2008., 12:01   #1317
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,943
Mogel si bar link od slike stavit jer thumb-ovi ovdje (u svastari) ne rade.
Probaj pitat u keindlu ili fumicu.

Ja se upravo spremam u voznju, buljek (i ostali) ako si zainteresiran/ni za đir po maksicu ili druzenje javite se brzo
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 17:22   #1318
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: -
Postovi: 1,505
Evo i ja nakon cestovnog bike-a prelazim na MTB pa su mi za oko zapeli Corratec X-Vert Motion i X-Vert S lite. S lite je trenutno u Kiendlu na sniženju, ali je problem što trebam u ZG po njega i onaj jedan besplatni servis mi opet niš ne znači tako da ne znam koliko mi se isplati njega uzimati s obzirom da ima samo druge kočnice i ima drugi stražnji mjenjač, nije Deore, već SLX.

EDIT: naručio S-Lite, razlika je i u vilici.

Zadnje izmijenjeno od: Dr. Beast. 28.11.2008. u 17:24.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2008., 11:13   #1319
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Za ljubitelje brdskog biciklizma-foto galerija sa par novih modela

http://www.net.hr/sport/naked/page/2...5/0181006.html
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2008., 11:35   #1320
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Za ljubitelje brdskog biciklizma-foto galerija sa par novih modela

http://www.net.hr/sport/naked/page/2...5/0181006.html
koje pile....

stari moj....



Željac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na