Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2011., 00:13   #9571
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Nemam vam kaj reći na sve ovo, osim da sam promjenio zadnji disc i sada je iza 185mm Avid neki nemam pojima koji i nezanima me i nekako je izgleda mastan, ali riješil bum ja to na slijedećem spustu, uglavnom sada ne struže nikako po rami i ne zvoni dok se vozim!
E da neznam jesam li vam spomenuo
ovo sam naručio!
1 x Combo Disc Rotor Upgrade Pack - Flame

- Options: 203mm + 180mm Combo
- Bling it up with Ti rotor bolts: No Thankyou
- Additional Adaptor: No Thankyou
- Adaptor: TYPE 4 - PM-IS R180
Ili ti ga ovo ovdje!
LINK
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 00:47   #9572
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Klip ostaje unutra i mogu se slikati.
Trebao bi neki alat ili nesto s cime bi ga moga uhvatiti i izvuci van, sve ocistiti, promijeniti brtvu i vratiti nazad i kladim se da bi radilo.
Budu ovi u servisu .
Po manualu klipove izbacuju van sa kompresorom zračnim. Nagruvaju ga u rupu kad rastaviš čeljust, čvrsto držiši onda izbaciš klip van.
Citiraj:
Autor Salvarez
Nije istina, ima za tebe jedne lijepe magura marta sl carbon. taman u boji rame.
cijena - smo ljudi...
Zna se što dolazi. Kakva Magura, kakvi bakrači...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2011., 02:18   #9573
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Jel ima netko iskustava sa Nakamurama (iskreno, prvo put čujem ali to ništa ne znači )? Sad sam još malo čitao iz drugih izvora i ispada da je Nakamura Cliff Lite u Intersportu prilično dobar bajk sa iznadprosječnom opremom za te pare (2300). Ali šta je sa ramom i vilicom?

Koliko sam skužio jedino Trek 820 nije neka kupnja za te pare od ona tri što sam imao u vidu (Kelly's Viper 2010, Scott Aspect 2010)...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 02:32   #9574
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Po manualu klipove izbacuju van sa kompresorom zračnim. Nagruvaju ga u rupu kad rastaviš čeljust, čvrsto držiši onda izbaciš klip van.
A sto prije ne kazes...izbacio sam ga vanka u roku 3 sec
Prvo mic po mic, laganini da nesto ne shebem, i onda mi se omaknuo prst na pistolju i ode klip 2 metra u dalj, na svu srecu aterirao je na radne hlace, a ja sam ga popratio pogledom...u protivnom bi sutra trazio po garazi gdje je.

Uglavnom, rastavljanje je trivijalno...malo zamastio brtvu, sklopio - ne radi. Probao jos jedanput, isto. Pih!

Ne znam sto je, na prvi pogled nije to neka mudrost... mozda ne brtvi dobro na spoju gdje se spaja dovod ulja izmedju dviju polovica celjusti (novu brtvu nemam)...ode sve to skupa na servis, odustajem od kucne radinosti.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 08:37   #9575
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Jel ima netko iskustava sa Nakamurama (iskreno, prvo put čujem ali to ništa ne znači )? Sad sam još malo čitao iz drugih izvora i ispada da je Nakamura Cliff Lite u Intersportu prilično dobar bajk sa iznadprosječnom opremom za te pare (2300). Ali šta je sa ramom i vilicom?

Koliko sam skužio jedino Trek 820 nije neka kupnja za te pare od ona tri što sam imao u vidu (Kelly's Viper 2010, Scott Aspect 2010)...
Nakamura je vrlo dobra kupnja. Rama je dost cvrsta ali mozda malo teza od slicnih bicikala. Trebalo bi jos provjeriti kakav je pogon i kotaci na tom biciklu. Ako su i oni solidni bicikl ce samo potvrditi best buy titulu.
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 08:42   #9576
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Zna se što dolazi. Kakva Magura, kakvi bakrači...
Ebate Vuco. Ti ko da vozis one brzinske discipline preko 100 na sat ravno niz breg pa se kao nemas s cim kvalitetnim zaustavit. Cak ni avid code ni bil dost dobar za tebe, a ti kak si sam rekel, vise volis tehnice staze a ne ove brutalne spusteve i skokove.

Jesi se mozda pital da tvoji problemi mozda nisu sa kocnicama ?



...
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 09:31   #9577
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
bitno da su mene prozivali kad sam spominjao staviti formulu the one naprijed
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je online   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 10:22   #9578
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
bitno da su mene prozivali kad sam spominjao staviti formulu the one naprijed
to je super kočnica, ja sam ih trebao kupit. crno zlatne.


Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Zna se što dolazi. Kakva Magura, kakvi bakrači...

moramo onda na japetic, mozda budes kaj brzi sad.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 12:47   #9579
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ostavio jutros bajk u servisu i odmah u startu veselica...a zano sam, bas sam imao predosjecaj.

Ulazim u servis, neki stariji tip, brko sarafi po bajku, preuzme Fuela, ja ponovim kao i telefonski sto ne valja i dam mu garanciju.
Unese on podatke u komp te mi pruza natrag garu govoreci: To Vam ne vrijedi.

Ja: Sto ne vrijedi?
On: Pa napravili ste prvi servis.
Ja: Koji prvi? Onaj mjesec dana nakon kupovine bajka? I?
Provjeri on garu ponovno i kaze:Ne pokriva Vam to garancija.
Ja: Ovo je vec drugi puta da sam ovdje zbog kocnica, prednje su vec slozene u garantnom roku, sto se nesto promijenilo?
On: Drvi i dalje da od gare nista...

Poako kipim, streljam pogledom, i uopce mi nije do sale jer sam danas trebao biciklirati a ne biti u servisu.

Ja: Nema sansi da platim servis! Pa jos nije prosla ni godina dana od kupovine. Ako je tako, idem se odmah svaditi, dajte bi broj od gazde.

Tu tip napokon odustaje, uzima bajk daje mi potvrdu i kaze da nazovem sutra mozda bude gotov, i da dolazi jedan decko koji ce to pogledati.

Pfrrr, pa kakve su to gluposti u Rog jominom servisu...riknule kocnice i to po drugi puta u garantnom roku i da platim popravak...ako cu placati servis onda to sigurno nece biti Rog joma.

Nisam procitao garantne uvjete, a papir je sad u servisu, ali po meni ovo bi trebalo ici na njihov teret.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 13:03   #9580
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
bitno da su mene prozivali kad sam spominjao staviti formulu the one naprijed
Ja sam bas lijepo htio Code-a pa je bilo bla bla prepolovit ces si vilciu, bla bla vozis XC bajk bla bla
Neki jednostavno imaju fetish na braking power
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2011., 13:23   #9581
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Jeli meni fali kila ili brzine kad mi je Hayes nine dovoljan?

Nik, bacio si se u šarafanje

Prijatelju u DSG-u garancija nije pokrila servis kočnice, morao je platiti. Focus i Jucy su bili u pitanju

Zadnje izmijenjeno od: murina. 15.04.2011. u 13:29.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 13:29   #9582
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Ebate Vuco. Ti ko da vozis one brzinske discipline preko 100 na sat ravno niz breg pa se kao nemas s cim kvalitetnim zaustavit. Cak ni avid code ni bil dost dobar za tebe, a ti kak si sam rekel, vise volis tehnice staze a ne ove brutalne spusteve i skokove.

Jesi se mozda pital da tvoji problemi mozda nisu sa kocnicama ?
...
Dobar je Code bez brige. Čak i taj Code 5, za kojeg kažu da je slabiji od Code-a i Code R-a. Ali nije trouble free . Imao sam ih ravno 600km i 2,5mjeseca i morao sam ih odzračivati.
Usto, nadoplata za Sainte je predobra da bi to propustio. Doslovno lova koju ekipa spizdi za jedan vikend vani.

Saint je lakši, jači, mineralno ulje i ako je suditi prema SLX-u kojega sam imao - trouble free doslovno.

Na kraju sezone će ići novi pogonski dio (opet neki Deore rang) i zadnja kočnica, razmišljam o SLX-u za iza.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 14:52   #9583
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Nik, bacio si se u šarafanje

Prijatelju u DSG-u garancija nije pokrila servis kočnice, morao je platiti. Focus i Jucy su bili u pitanju
Da, bacio sam se kad mi se ne ostavlja bajk danima u servisu. I jos rade od 9-16 tak da zaposlen covjek ne moze normalno do servisa , mislim, kakvo i m je to radno vrijeme.
Stvarno mi je ne pojmljivo da se bajk popravlja u jedinici vremena tjedan+, dok je auto i motor gotov u danu. Na kraju se sve svodi da je najbolji majstor sam svoj majstor - nema druge.
Fali mi alata doma, ali kako stoje stvari mic po mic cu iskompletirati alat i sam rjesavati probleme.

Meni je Zac prednju slozio pod garom.
Ne znam bas, ja cu se posvaditi tam kad dodjem...cemu gara onda...osim ako u garantnim uvjetima ne pise drukcije.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 14:59   #9584
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,974
Momci, kaj velite na ovog marina?

Cini mi se kao best buy za te novce uzimajuci u obzir da ima hidraulicne kocnice, rs recon vilicu, duple felge, te slx shiftere, mjenjace, kazetu.

Jbg, ne mogu bez bajka tako da planiram ic u kupnju ako ikako uspijem.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 15:03   #9585
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Dobar je Marin. Čak su i djelovi začuđujuće dobri .

EDIT:
Nik, brtve i ostalo možeš nabaviti kod gumara. Imaš jednog kod HNK (www.bolf.hr). Jebiga, točne mjere nemaš za tu brtvu kvadratnog profila, ali probaj otprilike staru izmjeriti (iako je to kod DOT tekućine teško jer ona napuhne jako brtve) pa pogledati neke standardne mjere tih brtvi. Možda se nešto poklopi.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 15:12   #9586
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@Vuco

Gotovo je sad, nek servis slaze...samo da bude gotovo do srijede najkasnije da se mogu normalno voziti...idealno bi bilo da sutra zgotove, ali ne vjerujem.

@cuks
Ako imas pare, kupuj.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 15:14   #9587
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,974
A morat cu, moram pocet lagano izmisljat pare
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 15:29   #9588
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
Momci, kaj velite na ovog marina?
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Dobar je Marin. Čak su i djelovi začuđujuće dobri .
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
@Vuco



@cuks
Ako imas pare, kupuj.
Velimo, UZIMAJ i to odmah sada odmah!
Odlične komponente za te pare i još novo sve
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 16:37   #9589
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Bio sam u obilasku jutros
Hervis - Scot Aspect poskupio na 2200 ( mada imaju sad akciju kupi 2 dobij 3)
Intersport - nakamure rasprodane ali je bilo za isprobati, paše mi rama 20" i 22" al mi nijedna ne leži baš, lulica je neka jeftinjača, vida se od gore pa je odmah uz ramu.
U trećem dućanu sam isprobao Trek i jako mi paše(položaj) 3500 i 3700 model ( oko 2400 i 2800kn) imate kakve preporuke?
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 16:39   #9590
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
A morat cu, moram pocet lagano izmisljat pare
Taj marin prije cca dva i pol mjeseca nije bio raspoloživ jer sam ga i ja htio kupiti.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 16:49   #9591
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Citiraj:
Autor 6Finger Pregled postova
Bio sam u obilasku jutros
Hervis - Scot Aspect poskupio na 2200 ( mada imaju sad akciju kupi 2 dobij 3)
Intersport - nakamure rasprodane ali je bilo za isprobati, paše mi rama 20" i 22" al mi nijedna ne leži baš, lulica je neka jeftinjača, vida se od gore pa je odmah uz ramu.
U trećem dućanu sam isprobao Trek i jako mi paše(položaj) 3500 i 3700 model ( oko 2400 i 2800kn) imate kakve preporuke?

Jeli ti to prodavač rekao?
Ako si visok 180cm, 20" ti je preveliko. Lulica ti je najmanji problem, jer je zamijeniš za 100kn, a ovo sa vidanjem od gore mi nije jasno. Sve ti imaju vidu od gori

@Nik, zezam te malo, i ja sam bio lud kad mi je bajk bio tjedan dana na servisu radi vilice, pa znam kako je Sad imam i za nju alat, pa se više neće ponoviti.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 17:30   #9592
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
U pauzi pogledajte brutalne Njemce što rade . Riskiraju i previše u vožnji, ali užitak ih je gledati. Kad lik izbjegava drvo, to mi je poznato
http://www.pinkbike.com/video/174353/
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 17:56   #9593
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Jeli ti to prodavač rekao?
Ako si visok 180cm, 20" ti je preveliko. Lulica ti je najmanji problem, jer je zamijeniš za 100kn, a ovo sa vidanjem od gore mi nije jasno. Sve ti imaju vidu od gori
Onda izgleda da nakamura ima manje rame jer mi ni 22"mi nije preveliko 20" bi mi bilo taman al mi jednostavno ne odgovara položaj na bajku, Trek mi se učinio najudobniji al je 2800kn i za klasu manja oprema od Nakamure za 2320 ako sam dobro shvatio..
Kontam da ova razlika u opremi nije prevelika a da je rama od treka ipak brand a nakamura kinez
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 18:01   #9594
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Sve ti rame izgledaju jednako, dok ih ne odvezeš na malo duže rute. Ako ti se čini ista, kupi manju - to je moje pravilo.

Ako si 180cm, gledaj 18,5"-19". Činit će ti se malo, no prvi bilo kakav spust i bit će bolje.

Ako ti je na Treku bolji položaj - kupi njega. Jest da je skuplji, ali ako ti se ne sviđa bajk - nećeš ga niti voziti. A djelovi se daju zamijeniti uvijek, ako ti se svidi sport.

Što ti je čudno na Nakamuri ? Previsoki položaj napred, preniski ? Jesi si sic podesio kak spada (nagib je dosta važan na sicu). Si probao Genesise u Intersportu ? Slično kao nakamura. Jeftnije rame i bicikli, a izdržljivi kao i svi drugi.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 18:02   #9595
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,027
Citiraj:
Autor 6Finger Pregled postova
Onda izgleda da nakamura ima manje rame jer mi ni 22"mi nije preveliko 20" bi mi bilo taman al mi jednostavno ne odgovara položaj na bajku, Trek mi se učinio najudobniji al je 2800kn i za klasu manja oprema od Nakamure za 2320 ako sam dobro shvatio..
Kontam da ova razlika u opremi nije prevelika a da je rama od treka ipak brand a nakamura kinez
A trek se nepravi u kini? A i tako su ti svi potrošni dijelovi(mjenjači, kočnice, vilica...) nečiji drugi, a ne kineski kako kažeš.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 18:20   #9596
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Sve ti rame izgledaju jednako, dok ih ne odvezeš na malo duže rute. Ako ti se čini ista, kupi manju - to je moje pravilo.

Ako si 180cm, gledaj 18,5"-19". Činit će ti se malo, no prvi bilo kakav spust i bit će bolje.

Što ti je čudno na Nakamuri ? Previsoki položaj napred, preniski ? Jesi si sic podesio kak spada (nagib je dosta važan na sicu). Si probao Genesise u Intersportu ? Slično kao nakamura. Jeftnije rame i bicikli, a izdržljivi kao i svi drugi.
A nemogu biti 100% siguran ali prodavač je asistirao i nekoliko sam puta probao 20 i 22, 20 mi je nekako bila optimalna.
Položaj mi je prenizak sprijeda i veliko opterećenje na rukama a zakrivljena dosta kičma u donjem dijelu (koju sam operirao) pa ni ne želim riskirati sa tim položajem...

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
A trek se nepravi u kini? A i tako su ti svi potrošni dijelovi(mjenjači, kočnice, vilica...) nečiji drugi, a ne kineski kako kažeš.
Ovo malo što sam uspio vidjeti stekao sam dojam da je rama od Trek/Gary Fisher amerikanac... Novi sam u ovim vodama pa je lako da sam se zajebo
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 19:06   #9597
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Planira li tko na sljeme sutra ili prekosutra? Ja bih sutra najradije, ali možda odem i u nedjelju

EDIT: nabrzaka dogovoreno za sutra: leustek gore, 10 start sa vrapča, 10:30 trg.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 15.04.2011. u 19:38.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 22:38   #9598
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,974
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Velimo, UZIMAJ i to odmah sada odmah!
Odlične komponente za te pare i još novo sve
Lazni oglas. Za poludit. Predobro je izgledalo da bi bilo istinito.

Otisao sam poslje posla pogledat kad ono mehanicki diskovi, marzozchi bomber vilica, truvativ pogon. Nekako prelose jednostavno.

Inace, model koji zaista odgovara onom opisu je oko 7,050 kn.

Tako da sad i dalje trazim nesto za te novce. Zanimljive su mi kone iz ciklo centra
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2011., 22:40   #9599
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Planira li tko na sljeme sutra ili prekosutra? Ja bih sutra najradije, ali možda odem i u nedjelju

EDIT: nabrzaka dogovoreno za sutra: leustek gore, 10 start sa vrapča, 10:30 trg.
Tko, što, kada, koliko ?
Ja bi se mogao pridružiti!!!

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
U pauzi pogledajte brutalne Njemce što rade . Riskiraju i previše u vožnji, ali užitak ih je gledati. Kad lik izbjegava drvo, to mi je poznato
http://www.pinkbike.com/video/174353/
Najsssssssssssssssssssssss, a kaj si ti isto to izveo da izbjegneš, mislim frajer ga je izvukao opako, prvo volan u jednoj ruci, druga off, onda jedna noga off pedala pa rame i ala Matrix eskivaža drva, i vjerujem da je pao, ali sigurno mu je drago bilo kaj je samo pao a ne ostao priljepljen za drvo
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 15.04.2011. u 23:21.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2011., 00:00   #9600
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Evo ja danas prvi put otišao na sljeme i to spontano!
Vozili se ja i frend na bike-ovima onak gore prema sljemenu i sve dalje i dalje išli i na kraju se popeli gore do lugarnice!
Išli smo po cesti jer frend ima cestovni bike, al nema veze svejedno je bilo dobro. Današnja ruta je ispala ukupno 50 km tak da sam zadovoljan time i napredovanjem svoje kondicije. Još da si uslkadim smjene na poslu kupim potrebne sitnice i mogu s vama krenut vozit.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na