Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Gdje ste išli na maturalac
Grčka 5 10.42%
Amsterdam 4 8.33%
Prag 23 47.92%
Španjolska 13 27.08%
Njemačka 3 6.25%
Glasači: 48. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2008., 17:32   #61
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
jel ti ides s alegicem?
ice i oni u opatov.
ja bio za uskrs.takoder tamo.prejebenica sve.obavezno Karlovy Lazne klub.
pazi kud mjenjas pare.lagano te sjebu.
kupuj pice kod kineza dvije ulice dalje od opatova hahaha.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 17:35   #62
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
jel ti ides s alegicem?
ice i oni u opatov.
ja bio za uskrs.takoder tamo.prejebenica sve.obavezno Karlovy Lazne klub.
pazi kud mjenjas pare.lagano te sjebu.
kupuj pice kod kineza dvije ulice dalje od opatova hahaha.
Ja sam stalno viđao neki bus iz Osijeka tamo di izađemo kad se dođe u grad
E da, zaboravih maloprije dodati, obavezno probati češku žesticu "Becherovka", naravno nije jako kao Absinth, ali predobar okus
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2008., 17:37   #63
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,349
da, idemo u opatov (bar mislim), a bez_panike šta nisi mene pitao imaš na forum.hru veliki thread
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 17:39   #64
bez_panike
dijete u vremenu
Moj komp
 
bez_panike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: OS
Postovi: 295
ok hvala na savjetima što i kako ali naravno škrabajte i dalje do ujutro da vidimo ak ima još šta.
@dox-u opatovu smo
@tomy- idem sa alegicem ali nismo isti razred
bez_panike je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 17:57   #65
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Probati:
Pivo - Krušovice, Pilsner Urquell, Staropramen, naravno u nekim lijevim pivnicama, a ne ić u one fensi-šmesni.
Žene - Pogotovo u Slovačkoj, po meni najljepše na svijetu.
Hranu - Pizza i pivo, odlična kombinacija, pizze ogromne, pivo odlično
Striptiz klub, snimanje kad se naliješ, igranje nogometa s Česima, svađanje s Česima, zajebavanje s konobaricama, vozati se metroom...
Piće kupovati u malim trgovinama, obično kinezi i sl. imaju malu trgovinu kraj hotela.

Izbjegavati:

Šipce, cigane i sl. koji te hoće pokrasti u gužvi. Crnce koji noću u gradu nude "free" sex, "free" hash i sl.
Obilaženje kulturnih gluposti koje će ti izać na nos.
Pivo Branik. Je da košta 1KN limenka ali odvratno je.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:01   #66
bez_panike
dijete u vremenu
Moj komp
 
bez_panike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: OS
Postovi: 295
e baš sad gledam viču ljudi da je opatov katastrofa a i da hrana nije bogom dana.šta je s time?
bez_panike je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:09   #67
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
Vjeruj mi nećeš se sječat kako hotel izgleda nakon par dana, jer ćeš samo spavat u njemu, po noći zna biti hladno i to dosta hladnije nego u nas. Jebeš hranu, nećeš se ni tog sjećat, pizza je svagdje 90% ista ko i kod nas, bar je tako bilo prije 3 godine kad sam ja tamo bio.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:10   #68
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
ja bio ali prije par godina.
najvise me se dojmile kobase, puuno piva i absinth.
hash na ulici = kamen, zemlja ili nesto slicno.
i da, gdje god nema kasa da ispise racun mozes se cjenjkat i preporucljivo
je, pogotovo taxi. i brijem da cesi bolje kuze hrvatski nego eng i njem...
uzivaj, ja bi dao pol guzice da idem opet....
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:13   #69
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,065
S kojom agencijom idete?

Karlovy Lazne je 0 bodova. Tamo se čuvaj onih barmenica jer si znaju uzimat povelik tringelt da ni ne skužiš, pa prvo provjeri što drže u "For Me" ruci. Inače popio sam Heineken preračunato za 30 kuna da mi je prisjeo lagano. Dobro je što je tamo pol litre točene negdje 7 kuna. Na mob. si namjesti konverter valuta pa će ti bit lakše. Mi smo prolazili kroz 4 države pa sam se pogubio u svim tim Krunama, Eurima i Forintama. Klub kao klub sa muzikom i nije toliko loš, 4 kata, razna muzika ali i nije najveći u ovom djelu Europe, jer je to sad Byblos u Poreču sa kapacitetom od 3500 do 5000 ljudi . Mi smo išli sve tri večeri koliko smo bili tamo. Kažem ti rađe odi po okolnim pubovima, dobro se najedi i pij jer je tamo jeftinije nego u tom prerazvikanom klubu (mi smo kupili karte - budale - za sve tri večeri unaprijed).

Zašto pitam za agenciju. Ovisno o tome kakvu agenciju imate i imate li pretrpan itinerar ti i ovisi kakav će ti put biti. Jer mi smo na nogama bili od 9 ujutro pa sve do 19 h dok se nismo vratili iz razno raznih razgledavanja koje nam nisu htjeli smanjit i olakšat. Stigo si se otuširat, "pojest" "večeru" i brzo na bus u grad, tak da smo u 12, 1 u disku bili polumrtvi.

Hrana u hotelu Bridge u Pragu je bila blagi užas, jeli smo doslovno u biljar klubu, a posluživala se sa biljarskog stola prekrivenog bijelim stolnjakom - mogu reći najlošija hrana koju sam okusio u životu. Dvojica kolega su spavali na komadu spužve, improvizirane dvije trokrevetne sobe, na 6 ljudi jedan tuš. Nemoram ni naglasit da je hotel bio na jebenoj periferiji grada, gdje ako ostaneš - jednostavno nemaš što radit.

Jedino u Pragu što me se dojmilo su Križikove fontane pa probaj to pogledat - traje nekih 45 minuta, a ni vožnja po Vltavi nije bila loša. Ostalo je jedna velika 0.

Slovačka me se još najviše dojmila jer sam imao svakakve predrasude o toj zemlji. Mirno je, ugodni su ljudi a bili smo smješteni pokraj odličnog Dopler diska, u hotelu Astra, hrana je bila odlična kao i osoblje (kao doma) i nismo spavali na spužvama. Kasnije je još i bila Budimpešta, hrana i smještaj vrlo dobri, mogu reć da sam se tamo nakon 3 dana Praga prvi put najeo ko' svinjče - u mađarskoj autohtonoj čardi. Jedino što je u Budimpešti slab noćni provod.

Mada ti se ovo sad čini više-manje nevažno, ali gledaj ako će te forsat da si na nogama 10 sati, neće ti baš biti previše do "plesanja" neg ćeš htjet zaleć negdje što prije. A na prazan želudac nećeš moć ni pit. Inače i mi smo kupovali u Billi, ali primjetit ćeš nije ništa jeftinije nego u Lijepoj Našoj, a ne možeš ni pomislit koliko je bilo razočarenje na licima cijenom krpica djela lijepšeg spola mog razrednog odjeljenja.

Zadnje izmijenjeno od: tutix. 21.08.2008. u 18:32. Razlog: Dopuna
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:21   #70
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
Citiraj:
Autor bez_panike Pregled postova
e baš sad gledam viču ljudi da je opatov katastrofa a i da hrana nije bogom dana.šta je s time?
hotel ti nije nis posebno mislim nemos ocekiwati neki luxuz sad.nis posebno nije prejadno po meni.
hrana je meni bila prejebena (nisam swinjko da trpam što mi se nudi),nego vise manje jedem sve.i ono kuva se normalna papica.čist oke.

edit:
imas na glavnom trgu jednu kao pucku kuinju.imaju prekul hranu za sitnu paru.prežderawali se tamo.neki u mek mi odosmo na domace
TomG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2008., 18:27   #71
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,197
Cura je baš sad na maturalcu.
Agencija: Petros
Bus: Neki na kat al rekla je da je skroz neudoban
Hotel: Rea, rekla je užas od hotela, ogledala u kupaoni razbijena, balkonska vrata zaključana, imaju sobe 4+2, i onda na 6 ljudi ispadne 1 kupaonica.

Ja sam bio prošle godine. Ne sjecam se s kojom agencijom smo išli al bilo je ok.
Bili smo u hotelu Opatov, isto ok. Frižider, telefon, sobe su bile 3+2. 50 metara od hotela je neki market, a 20 metara dalje od marketa je kineski dučan. Pive tam kupovat XD.
Od piva, zapravo, probal sam samo staropramen i branik. Ostal sam na staropramenu

E da, najbolji tečaj smo našli u mjenjačnici pokraj picerije (bosanac, neznam kak se zove, nešto s BA ) u nekom malom prolazu. Kad se izađe s metroa na Museum ide se skroz prema dolje do new yorkera ak se siječam. Pa onda desno kojih 100m. Treba gledat gore table da uočite ime pizzerije. Pizze su bile prefine.

ps. Sry ak je ovo sve ispalo zbrkano

edit:
U hotelu si mogo birat kaj buš jel. Bilo je dosta toga al pošto sam izbirljiv Uglavnom, nađe se za svačija grla.
Ak ste bučni u hotelu i dođe vam čuvar, sve se da s pivom riješit
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold


Zadnje izmijenjeno od: Facelessone. 21.08.2008. u 18:29. Razlog: dodatak
Facelessone je online   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:32   #72
aneznam
Premium
Moj komp
 
aneznam's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 169
Hotel je loš... Ali naravno to nije bitno i čuvaj se čuvara u hotelu jer je kazna 500 kruna, mi smo je naravno platili i nemoj se vozit podzemnom bez karte, za to je kazna 700 kruna . Netko je spomenuo kineze, da, najbolje ti je kupovat piće kod njih, probaj se i malo cjenkat s njima, eh da i nipošto nemoj absynth na eks pit, mene je grlo boljelo dva dana... U pučkoj kuhinji ti je najbolje ić na ručak, nije jako skupo, a i možeš se najest... To je uglavnom to... Uživaj

Edit: nemojte pive stavljat u frižider u zamrzivač jer će popucat
aneznam je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:33   #73
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
ma branik pivo institucija D
__________________
g2top only!
srle je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:33   #74
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ja sam bio prije akoro 10g dole, davno...

Pola stvari koje su tu nabrojane onda nije niti bilo...

Ako imaš love za trošenje na suvernire i gluposti najbolje ti je obić onu staru trgovačku ulicu u centru starog djela grada (vjerojatno ćete tamo prolazit) tamo ima ljepih stvari i zanimljivih za pogledat a i nekolko dobrih pivnica...

Što se hrane tiče ako ćete ić u Karstein ona pivnica/resotran kod njega je dosta solidna (ima domaću kihinju uglavnom koja nije bog zna kaj meni ali bar nisu bile porcije za kineze ko u ostalima u koje su nas vodali) najbolje smo se ubili kobasama i pivom po pivnicama...

Ove organizirane ručkove zaboravi...

Anyway što se provoda tiče mi smo bili šarali po gradu a to je bilo i davno pa ti nemrem reć točno...

Fontane koje ti je spomenuo neko gore je dobro pogledati, ostale kulturne stvari tak tak, Karstein je ok bio ali ono dvorac ko dvorac jbga isto možeš i u varaždinu vidjet ako oćeš...

I da Mi smo isto imali turu kroz 4 države i u Mađarskoj smo se stvarno najeli ko ljudi prvu put nakon tjedan dana...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 18:54   #75
RAMONES
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Mostar
Postovi: 115
jel ko bio u spanjolskoj
RAMONES je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 19:09   #76
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Citiraj:
Autor RAMONES Pregled postova
jel ko bio u spanjolskoj
Ja jesam, u Calleli...
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 19:12   #77
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
bio sam u pragu nekih 7 dana, u opatovu.

jedino što mi je valjalo su pivo i kobase. grad je za k***, poslije 12 ništa nije radilo. ovaj korlov nešta što ljudi spominju je tolika rupčaga da tako šta ni u lijepoj našoj nisam vidio. je da je masivno, ali je obična rupčaga, od glazbe, do same uređenosti i ljudi koji tamo obitavaju. unutra sam proveo oko 15min, više nisam mogao. u hotelu sam se ubijao u odličnom pivu i to je bilo to.



i da, pizza+pivo= veliko ne
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 20:19   #78
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
evo ja sam bio jedno 20 puta u pragu pa ajmo reć da ponešto znam ..
dečki su tu uglavnom točno nabrojali
ja bih dodao .. da čim mogneš na kiosku kupiš kartu praga i zabilježiš gdje si ti .. jer su me znali zaustavljat i pitat kako da dođu do .. autobusnog kolodvora .. ( autobusni kolodvor imaš na skoro svakoj zadnjoj stanici metroa .. znači 10 tak )
dalje užasno užasno se pazi đepara ,, naj bolje ostavi sve dokumente doma i nosi dio love ..
nitko te neće nigdje pitat za osobnu ..
kad si već tamo probaj malo i pogledat oko sebe .. grad je prekrasan i stvarno ima šta za vidjet .. samo da nije puko blejanje već uz nekog vodiča ..inače pushiona ..

odjeća je jednako skupa kao i kod nas a jelo je malo jeftinije ili isto ..
izbjegavaj birtije i restorane oko samog centra .. odnosno prije nego sjedneš pogledaj malo cjenike .. uzmi kavu kao orjentir .. ja sam jednom platio kapučino 45 kn kraj karlovog mosta ..
česi kao takvi su dragi i voljni pomoć ali ima punK crnaca cigana turaka i inih probisvjeta koj kradu i muljaju ..
u mjenjačnici pitaj koliko ćeš DOBIT za 100 E jer koji je tečaj čestoput ne znači da ćeš toliko i dobit ...
nemoj trošit pare na suvenire jer su bezobrazno skupi ,,iste stvari ćeš nać u shoping centru van grada 5 puta jeftinije ..
inače .. vozite se metrom uz kartu se lako snać a s jednog kraja na drugi si za 30 min ..
shoping centre imaš skoro na svakom ćošku ..
uzmite si dobre i udobne tenisice ..jer noge ubijaju nakon 10 sati ..

ne moj te se kačit s ekipom jer skoro svaku veče nekog izbodu ..

pitaj ako još nešto treba ..
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 20:46   #79
aneznam
Premium
Moj komp
 
aneznam's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 169
U Chodovu je ja mislim najveći shoping centar (jedna stanica od Opatova) i odjeća je dosta jeftina tamo, jer uvijek ima puno stvari na rasprodaji...
aneznam je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 22:24   #80
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 681
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
...Bilo prejebeno. Probat Absinth...Sretno.
Da, sretno. Ja sam preskočio degustaciju, dok prijatelj od 95 Kg i 1.95m visine umalo nije izgubio svijest. IMHO ne bi bilo na odmet izbjegavati Absinth

Sa ostalim se slažem, pazite šta radite po hotelu (500€ radi protupožarnog aparata i "pjena partya" na 6. spratu). IMO nemoj nositi sve novce sa sobom, sakriti negdje dobro u sobi uz dokumente, jer na ulici dok se okreneš nema ih, a u hotelu jedino ako sobarice nisu načisto, ali uz malo mašte i tu si koliko toliko siguran. Ekipa je kod nas platila extra € pošto su htjeli ispasti pametni i voziti se bez karte u tramvaju. Uvijek ima nekolicina budala koji se hoće napraviti pametni i onda ostali najebu radi toga.

Uglavnom piva je extra jeftina, žena sa svih strana i pokušaj držati koliko toliko sobu čistu da sobarica počisti, jer ako totalno zapustite neće je nitko dirati, ali o tome se i slabo razmišlja... dok si pod utjecajem

Ako je nekome zanimljivo može otići popiti pivo sa damama najstarijeg zanata i još ponešto... ali kako sam rekao trebaš biti očajan da platiš sex u Pragu

Preporuka što se tiče alkohola: http://en.wikipedia.org/wiki/Fernet_Stock + Cola =

@
Facelessone
OMG Rea. Vrlo vjerovatno iz vremena socijalizma, ono sliči na neki studentski dom... isto su i nas strpali, kad smo došli u Prag tek onda dobili obavijest o broju osoba u sobama. U marketu sam se hranio, a kod Kineza žešću uzimali... btw čuvar nam izvadio osigurač

@srle
Branik do smrti, loše al' je pravi branik (sitni ožiljak na glavi je služio kao dokaz tih dana - epizoda ja vs. limenka).
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 22:32   #81
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Meni je bilo predobro, sprdnja, od 19 katova Opatova, od toga 10 katova Hrvati (i Hrvatice, naravno)
Nisam isao sa svojom generacijom, stara je raska jednom razredu s kojim sam super pa sam s njim isao
Svaki dan pijančevanje

Neznam, ja sam bio s agencijom Petros, i predobro bilo, voditeljica predobra, bus oke, ionako smo stalno spavali u njemu, ma sve super
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 23:12   #82
dalegic
Premium
Moj komp
 
dalegic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 115
@bez_panike
ti si eT1 ili?
dalegic je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 00:24   #83
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,065
E tOta je naveo još par dobrih stvari. Npr. isto ako imate nešto potrgano u hotelu odma prijavite po ulasku u sobu. Mi nismo odšarafljenu zahodsku dasku prijavili jer smo mislili da se to ne gleda kao kvar i nisu nam skoro vratili pare koje smo dali za predujam ali smo se izvukli.

Većinu para sam sakrivao u unutarnji džep pederuše sa higijenskim potrepštinama i zakopao duboko u torbu među robu i zakopčao džep. Sa sobom sam nosio izračunatu si "dnevnicu" za dan, tako da ne bi bio problem ak izgubim pare...

E da, absint se ne eksira (55-70% udio alkohola), nego se samo proba - sumnjam da ćeš imat želju popit još . U biti to se tradicionalno pije ovako, a ne sve dok se ne otruješ istim. Kao što je tOta rekao obara i najkrupnije.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 00:37   #84
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
btw čuvar nam izvadio osigurač
Nama su liftove u 2h isli gasit, al u 3h su ih ponovno upalili

Citiraj:
Autor aneznam Pregled postova
nemojte pive stavljat u frižider u zamrzivač jer će popucat
Same thing

E da, dosli mi prvi dan, i neki brkati tip radi tamo na stavljanju krumpira (pire, pomfri) i koju je facu slozio... e čim ga pogledaš, okrene se smijat
btw, česi su se meni činili kao jako neljubavni, jedan tip je lupio šakom u stol u mjenjačnici kad sam zatražio račun, na to su jako osjetljivi...
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 00:53   #85
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
E tOta je naveo još par dobrih stvari. Npr. isto ako imate nešto potrgano u hotelu odma prijavite po ulasku u sobu. Mi nismo odšarafljenu zahodsku dasku prijavili jer smo mislili da se to ne gleda kao kvar i nisu nam skoro vratili pare koje smo dali za predujam ali smo se izvukli.
Još treba pogledati i ručnike dali fali koji i čak baterije u daljinskom, jer gamad sve naplati. U Mađarskoj su ženske dobile sjeban prozor i ujutro kad smo krenuli u Slovačku morale platiti 55 E Tako da i to provjeri
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 01:23   #86
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,025
Opatov je zakon. Udaljen je od centra, al zato su trgovine uber jeftine u blizini. Stanica metro je 2 min pjeske tak da doc do centra nije problem. 200m od hotela je nes tipa Konzum i tam su cijele fakat smjesne. Preporuka je da si u ducanu uzmete nes salama i sl. gluposti jer se u tom hotelu necete nes dobro najest, tj. svaki dan ista hrana i ne bas nekaj preukusna.

Cugu kad bute nosili u hotel uzmite torbu jer inace seru kad vide alkohol i nemojte se prevec nacejavat s alkoholom i derat u obliznjem parku jer policija nije prevec susretljiva
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 01:52   #87
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Tu kurave u izlozi sedu,
cutu, pusu, prolaznike gledu,
sedu gole ili u neglize
musterije da im pridju blize.

U kafanu pusu marihuanu,
ili neku drogu piju s nogu,
te sam noci spavalo pod sankom
da se ne bi osecalo strancom.


2005.g.

mrak (na oci)
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 11:43   #88
ddzombic
Registered User
Moj komp
 
ddzombic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 4
Prag bilo je uzsano od loseg vremena pa do toga da nemas kaj za radit tam,jao zasto nismo isli na neko egzoticno putovanje tipa Grcka ili Spanjolska
ddzombic je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2008., 02:32   #89
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,349
evo upravo smo došli prije nekih 1.5h

uglavnom, mi smo bili u hotelu twin opatov (dakle onaj pored pravog opatova) koji za razliku od "pravog opatova" nema TV, hladnjak i lošiji je

hrana je dosta bezveze, al ajd preživjeli smo

bez_panike i ja nismo alkoholičari tako da nismo nešto previše isprobavali, uglavnom, slažemo se da je jako dobro pivo u pivnici "U Vejvodu" koja se nalazi u centru grada, tako da je svakako preporuka otići tamo i probati (pivo Pilsner Urkel 0.5l, valjda se tako piše košta 30kč, tj. ~10kn i puno je bolje od onog kupovnog Urkela po par kn)

mi smo još bili u Budimpešti i Beču i moram reći da je Prater zakon

neda mi se sada više pisat, idem još malo prošvrljat po netu i onda spavat (u zadnjih 72h sam nakupio punih 11 sati sna xD)
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2008., 03:19   #90
bez_panike
dijete u vremenu
Moj komp
 
bez_panike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: OS
Postovi: 295
vratismo se kako buger kaže.samo nekoliko riječi da se nadovežem. opatov je bolji od manjeg brata blizanca jer ima tri zvjezdice za razliku od bracine 2.pivo svakako popit u vejvodu i to crno (svijetlo mi baš nije neko al crno je najbolje koje sam pio u životu).ostalo od piva (trgovine) šta reć - socijala.kaže buger da nismo alkosi što je točno ali ja dosta češće od njega popijem koju cugu (pijem iz gušta,ne da se napijem). još ocjena Karlovih laznea - tak se nekak zove 8/10. može se uglavnom fino provesti. prater - uuuuuuuuuuu šta reć. metro je predobro i jednostavno izveden a i živila Billa kojoj smo napravili podosta prometa i bit će im žao što smo otišli. toliko za danas
bez_panike je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na