Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2011., 13:00   #61
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
homefront key 145 kn na base host , dobro da sam se jučer "pokrio" sa 1x na bragi pa danas možemo haklat malo
  Reply With Quote
Staro 16.04.2011., 00:00   #62
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma super zabavni mix BFC2 i COD uf..Crysys 2 , COD dlc mape, BFC2,Homefront.. MP ludlio
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.04.2011., 18:26   #63
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
par riječi u vezi SPa, jednolično linearno smeće, svi protivnici isti, također AI im je katastrofalan, stoje i pucaju, leveli su dosadni i apsolutno niš novog ne nudi igra, kupili su si engine, napravili igru uz nikakav trud i to je to.
ne kužim vas sve , meni je igra usper zabavna i SP a MP pogotovo!
  Reply With Quote
Staro 16.04.2011., 18:34   #64
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,525
očito imaš jako niske kriterije
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2011., 18:57   #65
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
ja obicno dam sansu i losim pucacinama jer je ionako ponuda zadnjih godina siromasna pa se prisilim odigrati do kraja da dobijem cjelokupni dojam(a i nije da su duge, zadnji cod i moh nekakvih 4-5 sati mucenickog gameplaya), ali ovaj homefront nisam izdrzao preko prve misije.
nesto tako jadno, povrsno, prozirno, dosadno, neinteligentno da sam pomislio "pa nema sanse da trosim vrijeme na to, a jos je i grafika bezveze"
exit game->uninstall.
  Reply With Quote
Staro 16.04.2011., 20:49   #66
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
očito imaš jako niske kriterije
kakve crne niske kriterije. Solidan FPS , rip-off filma RED DAWN iz 1984 , samo su tu sjeverno koreanci a ne rusi , linearna pucačina , a koji FPS je "open world"...ovo je FPS i kao takav i mora biti donekle linearan , MP je super zabavan , je COD i BF rip-off ali je super zabavan i vrijedan 140 kn koliko košta. Ako ne zadovoljava nečije kriterije , nije moj problem , ne igramo se svi isključivo i samo ako je igra temeljena na "hiper inovantnim" i "revolucionarnim" idejama. Ne možeš reći da krema Nutela ne valja jer je "blijeda kopija KINDER LADA-e". Naprotiv , Nutela je mrak. Ista stva ovdje. Ne želim reći "imam niske kriterije jer jedem Nutelu"
  Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 09:25   #67
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,939
pozdrav. dali je moguce u SP-u promijeniti FOV jer nigdje ne spominju to gdje god da sam nasao da pricaju o tweakanju. ako je zakljucano, igra ide u unistall momentalno jer nije vrijedno glavobolje kakve mi je zadao MoH .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na