Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > HT
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.07.2010., 14:50   #571
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: -
Postovi: 1,505
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Također. Plaćam 4Mb/s a dobijam 1Mb/s. Zvao ih xx puta, ne hebu ni 5% al glavno da mi svaki put kažu: "Vidim, piše da imate problema sa brzinom.".
Ti barem imaš kakvu-takvu vezu, ja nemam ništa, zero, a sumnjam da će tako brzo ići u nekakvu investiciju.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 15:03   #572
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Ti barem imaš kakvu-takvu vezu, ja nemam ništa, zero, a sumnjam da će tako brzo ići u nekakvu investiciju.
Kako se sad spajaš ?
Tele 2 mobilni ili ?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.07.2010., 15:04   #573
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: -
Postovi: 1,505
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Kako se sad spajaš ?
Tele 2 mobilni ili ?
Mobile CARNet.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 01:28   #574
Sail
Premium
 
Sail's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 77
Dal ce na kraju onda T-Crap podici brzine uploada ili?
Sail je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 08:23   #575
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,382
Mo'š mislit kako će ih povećati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 08:35   #576
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
pa kad nema gdje, mora postojati razlika izmedju paketa, a tehnicki je vrlo tesko isporuciti i ovo sto trenutno ima najbrzi paket
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 17:27   #577
Rimac
Cigan.
 
Rimac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Underground
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Sailent Pregled postova
Dal ce na kraju onda T-Crap podici brzine uploada ili?
preko bakra vise nije tehnicki moguce podici te se isto nece raditi sve dok ne dodje optika.. tako bar ja razmisljam.. t com u trenutno ponudi ima max 20 MBit/s download brzinu, i odgovarajuću upload brzinu.. ako se povecava upload, sukladno tome mora se povecati i download brzina, za cega istodobno nema tehnicke mogucnosti.. tako da je odgovor, nece se povecavati
Rimac je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2010., 11:39   #578
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
sta je ovo nema vise nista pametno u ponudi t-coma za produzenje ugovora a ja tek sad mogu produzit ugovor jel ima tko kakvih najava hoce li sto skoro biti u ponudi?
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2010., 20:45   #579
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
sta je ovo nema vise nista pametno u ponudi t-coma za produzenje ugovora a ja tek sad mogu produzit ugovor jel ima tko kakvih najava hoce li sto skoro biti u ponudi?
Sad sam ih zvao, nemaju više ni WLAN routera???
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 11:37   #580
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
pozdrav.
na moru imam adsl, ali buduci da je kuca u funkciji pola godine dali je moguce ukljucit i iskljucit adsl pretplatu svaki put ili oni stavljaju neku veliku cifru na takve slucajeve(naravno, racunam na ovo bez ugovorne obveze)
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2010., 12:37   #581
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,382
Mislim da nema takve opcije. Ili ćeš imati adsl cijelu godinu ili ga uopće nećeš imati. Kao i obično, u matičnoj domovini gazde našeg t-scuma, takva mogućnost postoji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 14:39   #582
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
T-COM PODACI I PAKET

POŠTOVANI

zanima me sljedece

Primjer
- Ja imam flat ugovor sa t-com max adsl providerom ali se selim u drugi stan
- U tom drugom stanu vec postoji korisnik koji ima internet ali max adsl start paket , no u dogovru sa njime ja zelim prije nego skupa promjenimo start paket u flat paket sljedeceg mjeseca da unesem podatke koje koristim doma ''pass i user'' .

Pitanje

- Hocu li ja onda moc skidati na tudem tj njegovom kompjuteru flat adsl iako sam na drugoj lokaciji ali koristim svoj kucni password i username ili je to nemoguce i dobiti cu neki LUDI racun ako skinem recimo 20gb fileova a na start paketu sam.

Hvala unaprijed
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 15:04   #583
Rimac
Cigan.
 
Rimac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Underground
Postovi: 62
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
POŠTOVANI

zanima me sljedece

Primjer
- Ja imam flat ugovor sa t-com max adsl providerom ali se selim u drugi stan
- U tom drugom stanu vec postoji korisnik koji ima internet ali max adsl start paket , no u dogovru sa njime ja zelim prije nego skupa promjenimo start paket u flat paket sljedeceg mjeseca da unesem podatke koje koristim doma ''pass i user'' .

Pitanje

- Hocu li ja onda moc skidati na tudem tj njegovom kompjuteru flat adsl iako sam na drugoj lokaciji ali koristim svoj kucni password i username ili je to nemoguce i dobiti cu neki LUDI racun ako skinem recimo 20gb fileova a na start paketu sam.

Hvala unaprijed
Naplata prometa ide po useru s kojim se spajas, a mjesecna naknada ide na racun od telefonskog broja na kojem se nalazi maxadsl usluga.
__________________
Kriminalom protiv gladi.
Rimac je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 17:52   #584
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Rimac Pregled postova
Naplata prometa ide po useru s kojim se spajas, a mjesecna naknada ide na racun od telefonskog broja na kojem se nalazi maxadsl usluga.
S tim da se start paket (znači 1gb) ne naplaćuje ako se u mjesecu nijednom ne konektiras, dok se paketi 15gb i flat naplaćuju bez obzira dali je bilo spajanja.


Citiraj:
Autor rokoko Pregled postova
pozdrav.
na moru imam adsl, ali buduci da je kuca u funkciji pola godine dali je moguce ukljucit i iskljucit adsl pretplatu svaki put ili oni stavljaju neku veliku cifru na takve slucajeve(naravno, racunam na ovo bez ugovorne obveze)
Unatrag cca. 5-6 mjeseci se može napraviti privremeno isključenje adsl-a i/ili telefona na 3/6 mjeseci, što se onda naplati 60/120 kuna + pdv.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 22:48   #585
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor Rimac Pregled postova
Naplata prometa ide po useru s kojim se spajas, a mjesecna naknada ide na racun od telefonskog broja na kojem se nalazi maxadsl usluga.
Znaci na kompu sa kojeg se spajam posto cu ici sa svoje kucne lozink i adrese, se nece vidjeti broj skinutih gb ? nego na mom kucnom adslu na kojem cu i dobiti racun, dok ne ugradim flat u novi stan
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 23:07   #586
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Znaci na kompu sa kojeg se spajam posto cu ici sa svoje kucne lozink i adrese, se nece vidjeti broj skinutih gb ? nego na mom kucnom adslu na kojem cu i dobiti racun, dok ne ugradim flat u novi stan
Evo da ti bude jasnije ..
Sav promet koji ti napravis (kad si logiran na svojem akauntu bilo gdje u hrv )ide na tvoj racun na tvoju kucnu adresu i to je to .
Kompjuter tj prikljucak preko kojeg se spajas mora imat adsl vezu da bi bio u mogucnosti spojit se na net (stoga on placa tu mjesecnu naknadu,tj onih 60 kn za posjedovanje adsl prikljucka).
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 23:08   #587
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
sta je ovo nema vise nista pametno u ponudi t-coma za produzenje ugovora a ja tek sad mogu produzit ugovor jel ima tko kakvih najava hoce li sto skoro biti u ponudi?
Od 1.8. nove stvari u ponudi.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 23:12   #588
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
...(stoga on placa tu mjesecnu naknadu,tj onih 60 kn za posjedovanje adsl prikljucka).
80kn sa pdv-om.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2010., 19:21   #589
nixass
Premium
Moj komp
 
nixass's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Od 1.8. nove stvari u ponudi.
i novi diskovi nadam se..
nixass je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 15:54   #590
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
E kakva je ovo nova fora sa promjenom paketa? Htio sam si promjenit paket za slijedeći mjesec sa 15 GB-a na Flat Rate. I sad piše da će mi paket biti aktiviran već od sutra, a dolje niže da se promet naplaćuje proporcialno prema danima koliko su pojedini paketi bili aktivni u mjesecu. Može netko to malo objasnit?

Hvala
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 17:50   #591
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
evo kako sam ja to shvatio:

za 28 dana će ti računati paket od 15 gb, a preostala tri dana će ti računati flat, tako da ćeš za ovaj mjesec platiti skoro punu cijenu 15gb paketa (-3dana), te par kn za tri dana flata. neka me netko ispravi ako griješim
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 18:39   #592
Rimac
Cigan.
 
Rimac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Underground
Postovi: 62
Citiraj:
Autor bacyc Pregled postova
evo kako sam ja to shvatio:

za 28 dana će ti računati paket od 15 gb, a preostala tri dana će ti računati flat, tako da ćeš za ovaj mjesec platiti skoro punu cijenu 15gb paketa (-3dana), te par kn za tri dana flata. neka me netko ispravi ako griješim
ne grijesis, samo jos mala napomena za potroseni promet.. promet koji je potrosen pod starim paketom prometa ide na naplatu po tome paketu prometa, a promet na novom paketu ide na naplatu po novom paketu prometa

primjer: prijelaz sa start paketa (1gb) na 15gb, imas pod start paketom potroseno 3 gb i prebacis se na paket prometa od 15gb.. tih 3gb ce ti se svaki naplatiti po 20kn a ostatak prometa ti ide po paketu prometa 15gb..
__________________
Kriminalom protiv gladi.
Rimac je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 22:01   #593
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor bacyc Pregled postova
evo kako sam ja to shvatio:

za 28 dana će ti računati paket od 15 gb, a preostala tri dana će ti računati flat, tako da ćeš za ovaj mjesec platiti skoro punu cijenu 15gb paketa (-3dana), te par kn za tri dana flata. neka me netko ispravi ako griješim
Citiraj:
Autor Rimac Pregled postova
ne grijesis, samo jos mala napomena za potroseni promet.. promet koji je potrosen pod starim paketom prometa ide na naplatu po tome paketu prometa, a promet na novom paketu ide na naplatu po novom paketu prometa

primjer: prijelaz sa start paketa (1gb) na 15gb, imas pod start paketom potroseno 3 gb i prebacis se na paket prometa od 15gb.. tih 3gb ce ti se svaki naplatiti po 20kn a ostatak prometa ti ide po paketu prometa 15gb..
točno. isto tako za sve vas nove korisnike: imate besplatan flat baš 2 mjeseca. znači ako se npr. spojite prvi put na net 5.8. imate flat do kraja dana 5.10.

Zadnje izmijenjeno od: The AC. 28.07.2010. u 22:01. Razlog: ups..
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 22:53   #594
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
točno. isto tako za sve vas nove korisnike: imate besplatan flat baš 2 mjeseca. znači ako se npr. spojite prvi put na net 5.8. imate flat do kraja dana 5.10.
lijepe novosti

sjecam se ja dok sa ja uzo adsl negdje oko 24-25.12 da sam iso na frendove sifre jer nisam htio da mi tih 7 dana zaracunaju kao 1mjesec od 2 mjeseca besplatnog fleta kolko sam dobio, pa sam se tek spojio na svoje sifre 1.1.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 23:00   #595
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
a da, bilo je bas bezveze. znam da je bilo puno ekipe koje je jedva čekalo taj 1. u mjesecu.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2010., 20:10   #596
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
zna li ko koje stvari ce nudit postojećim korisnicima za produljenje ugovora, ?naime, meni je istekao jos kad se djelio GPS i htio sam ga produzit i taman ga bilo nestalo i otad cekam neku akciju
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2010., 22:06   #597
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
zna li ko koje stvari ce nudit postojećim korisnicima za produljenje ugovora, ?naime, meni je istekao jos kad se djelio GPS i htio sam ga produzit i taman ga bilo nestalo i otad cekam neku akciju
zovi 08009000 i pitaj, ionak ti je badava poziv
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2010., 22:26   #598
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,472
ja cekam za max tv, ova "ljetna akcija" predugo traje. A dobis samo 3 filma iz njihove videoteke
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2010., 22:53   #599
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
zovi 08009000 i pitaj, ionak ti je badava poziv
a jesi mudar, onda bi bilo najbolje zatvorit ovaj topic i napisat: za sve probleme i pitanja zovnite 08009000, ionako vam je badava
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2010., 23:25   #600
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
a jesi mudar, onda bi bilo najbolje zatvorit ovaj topic i napisat: za sve probleme i pitanja zovnite 08009000, ionako vam je badava
gle, ne govorim to tek tako da nešto napišem. jedini kanal kroz koji ces moc narucit nesto za produzenje je bas 08009000, te ce oni raspolagat sa informacijom sto u datom trenutku bude na raspolaganju za korisnike. zato chill out and have a beer.
p.s. ne kuzim kako vam moze biti lakse pitati nesto ovdje i onda cekati neodređeno vrijeme da vam neko odgovori kad tamo za minutu razgovora saznas sve?
The AC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na