Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2007., 22:53   #31
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2007., 23:03   #32
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ryntjz

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 06.01.2009. u 00:49.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2007., 23:09   #33
Izzy777
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
A ***iga ima budala. To su bili sigurno cigani. Janjevci se ne bave malim poslovima, to znam. Sam ih znam dosta i nijedan nije nesto slicno radio, ali cigani to rade svaki dan, zato ih i zovemo cigani :P. Ja nikad nisam nikom dao svoj mobu u ruke il nesto slicno da vidi kaj imam, znam da iam takvlih budala i nemislim se za***avat s njima. Ovo kaj si reko kaj si trco po kvartu s palicom i da si ih vidio kaj bi napravio?! Opet su dvojca i ko zna kaj imaju, a i sam si reko ako mozda imaju gun, kaj ces ti s palicom.

Trebo si ipak malo bolje razmisljat u toj situaciji, nisi smio sve pokazivat....al sad je gotovo.....jbga glavno da ti je glava cijela..
Izzy777 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2007., 23:16   #34
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
hmm, pogledaj u trgovinama sa lovnom opremom (puške, pištolji i to) tamo mora bit... ne znam dal dolaze u okusima, ali uglavnom su svi učinkoviti

ili onaj shocker, ali oni su skuplji
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2007., 23:19   #35
Izzy777
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
hmm, pogledaj u trgovinama sa lovnom opremom (puške, pištolji i to) tamo mora bit... ne znam dal dolaze u okusima, ali uglavnom su svi učinkoviti

ili onaj shocker, ali oni su skuplji

Ma fuckas sve to, uzmes palicu i stavis ju pod rukav i ko ce vidjet kaj?!
Ako trebas kaj takvog javi, znas me......
Izzy777 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2007., 23:25   #36
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 756
Tak je i kod nas tu ponekad. Najčešće cigani , ubiti skoro uvijek cigani koji dođu u grad zezat ljude. Dobro da si ti dobro jer znam pred mjesec dana tu u parku kod nas su jednoga dečka onak od iza s palicama po koljenu pal je dole, pretražili ga , uzeli i pobegli. I normalno, ko drugi neg cigani.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2007., 23:27   #37
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,204
sad i mene zanima gdje se može kupiti dobra palija?
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 00:51   #38
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Dečki, samo pazite sa palicama pod jaknama. Mene je policija jedanput skoro pa kaznila zato kaj sam nosio sa sobom (nosio frendu točnije) onaj "penderk" metalni (kaj zamahneš pa se produži i na kraju ima kuglicu, uglavnom, brijem da je od titanija i lomi kosti samo tako)...

A Trpi, žal mi te kaj su te oprali, ali nikada ne vadi van stvari. Mob nemaš i za ostalo te puca k****

A i ovo kaj Jelc veli, taj park je poznat po tome...Treba se tamo malo prošetat pa namamit ekipu pa ih natjerat da grizu pločnik
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 00:51   #39
Enigma neo
Premium
Moj komp
 
Enigma neo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ????
Postovi: 208
Hehe,sad će se na tržnici počet dilati sa palicama
i sprejevima,hardware će polako izumrijeti.
Neki dan na jednom forumu vidim oglas:
"Kupujem barut i štapine,ponude na pm."
Šta su njemu ukrali,jadna im majka!
Enigma neo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 00:55   #40
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Dečki, samo pazite sa palicama pod jaknama. Mene je policija jedanput skoro pa kaznila zato kaj sam nosio sa sobom (nosio frendu točnije) onaj "penderk" metalni (kaj zamahneš pa se produži i na kraju ima kuglicu, uglavnom, brijem da je od titanija i lomi kosti samo tako)...
Teleskop
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2007., 00:55   #41
mrtvi
Premium
Moj komp
 
mrtvi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
taj isti lik mene u pon pokušao opljačkat na istom mjestu, cigan 20-ak godina prepoznao bi ga bilogdje, al bio je sam i bilo je podne, uletio nešto tipa gdje je stanica za bus, mislim da nije odavde jer nezna ni gdje je sava, i onda kaže daj 5kn znam da imaš , rekao nedam i lik odustao, i onda ga sutradan vidim na istom mjestu al je bio s nekim bijelcem i prošao pored mene, čini se da oni već duže vrijeme operiraju i dam se kladit da su još tamo zato zovi policiju jer ih mogu nać, stalno su na istom mjestu, a bome ne vole ni oni cigane
i nemaju oni niš kod sebe al ***iga ti si mogao sam pobjeć

Zadnje izmijenjeno od: mrtvi. 04.02.2007. u 01:08.
mrtvi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 00:58   #42
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,723
U vezi palice, postoji nesto isto ucinkovito a lagano, onaj debeli crni kabel. promijer cca 2cm, u njemu su ja mislim 5 puta po x zica, lagano a boooliiiii....

Ili kratka aluminijska sipka(cca 45-50 cm...)

Glavno da ti je glava citava...!
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 01:04   #43
MetallicA
Premium
Moj komp
 
MetallicA's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: my zimmer
Postovi: 521
e trpi sad tek vidio aj bas mi je zal ***ga svakakvih kretena ima po gradu...
__________________
"...thrashing allaround,acting like a maniac..." what is it ? Call oF DuTy ....pwning
MetallicA je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 01:14   #44
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,287
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Mene je policija jedanput skoro pa kaznila zato kaj sam nosio sa sobom (nosio frendu točnije) onaj "penderk" metalni (kaj zamahneš pa se produži i na kraju ima kuglicu, uglavnom, brijem da je od titanija i lomi kosti samo tako)...
Teleskopski pendrek -od čelika,istina kaj velis - definitivno prestrasna stvar ali i ucinkovita,to kad se rastegne i kad vidis kako zgleda nije ti svejedno

A kolega @trpi prijavi to strumfovima posto je vec neko napisao da je vidio istog toga lika i imao je istu sprehu i isti upad,znaci da su tamo non stop ili skupi ekipu i rijesi to na brzinu.
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 01:40   #45
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
bez beda odi na murju i daj detaljan opis. nećeš dobit mob i mp3 nikad, al ces ih na prepoznavanju pokazat. bar nešto.
a ubuduće ne komuniciraj s mracnim likovima po parkicima. naletio si na amatere. inace nema razgovora. uzmu sve i odu
mat je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 01:44   #46
ivan-dj
Premium
Moj komp
 
ivan-dj's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: djakovo
Postovi: 76
Citiraj:
Autor undo Pregled postova
Teleskopski pendrek -od čelika,istina kaj velis - definitivno prestrasna stvar ali i ucinkovita,to kad se rastegne i kad vidis kako zgleda nije ti svejedno
jel to možda ovo:



ako je - želim to!
__________________
c2y|accident

ivan-dj je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 01:49   #47
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,385
Citiraj:
Autor mrtvi Pregled postova
taj isti lik mene u pon pokušao opljačkat na istom mjestu, cigan 20-ak godina prepoznao bi ga bilogdje, al bio je sam i bilo je podne, uletio nešto tipa gdje je stanica za bus, mislim da nije odavde jer nezna ni gdje je sava, i onda kaže daj 5kn znam da imaš , rekao nedam i lik odustao, i onda ga sutradan vidim na istom mjestu al je bio s nekim bijelcem i prošao pored mene, čini se da oni već duže vrijeme operiraju i dam se kladit da su još tamo zato zovi policiju jer ih mogu nać, stalno su na istom mjestu, a bome ne vole ni oni cigane
i nemaju oni niš kod sebe al ***iga ti si mogao sam pobjeć
I ja sam čuo da dole operiraju neka dva cigića.
A što mene neće niko pitat da mu dam mobitel i MP3.
Još im se namjestim. Laganini po Črnomercu navečer oko 23:00.
Fino sluške u uha i K750 i pišem porukice, ali nitko me neće pitat da mu dam.
Mislim da bi on bio taj koji bi zvao policiju upomoć.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 01:52   #48
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor ivan-dj Pregled postova
jel to možda ovo:



ako je - želim to!
Nešta u tom stilu. Ovisi o dužini, ima ih različitih (na koliko se produžetaka rastvaraju). Samo, sa time možeš ubiti čovjeka.
Cijene su ti oko ~250kn ako znaš di treba tražit, jer to se mislim vodi kao hladno oružje ili što već

Uglavnom, jedini je nedostatak što moraš jako zamahnut kada ideš otvoriti (ako si u gužvi, teško ćeš ga rasklopit, mada mislim da se može i rukama izvuć). Za sklapanje lupiš u pod ^^

Nemojte me pitat od kud sve to znam, igrao sam se malo sa time i to je opaka stvar. Frend me malo lupio po nozi sa time i imao sam doslovno crnu fleku (ne masnicu) 2 tjedna na nozi

Uglavnom, lagano, nije preskupo, učinkovito, ali možeš imati problem sa policijom.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 02:08   #49
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Trpi,samo se smiri i otidji u policiju i prijavi to. Ne znam kako kod vas ali kod nas u RS ima neka mala nadoknada za prijavljivanje tih dzeparosa, pa mozda i dobijes nesto.

Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Hahaaaaa, pa nisam ni znao da za ovako nesto ima na internetu tutorial
. Ja sam bas ovo sasvim slucajno otkrio. Dobio sam bas ovaj Kodakov fotoaparat kao reklamu i ispucao sve fotke, ali mi nij epalo na pamet da ih dam na izrad (mozete misliti zbog cega ) pa sam se bacio na razvaljivanje fotića iz čiste dosade. Kada sam skinuo prednju masku doso frend i uzeo to iz ruku pa gurno srafciger unutra i kratko spoio te zice. Kako je samo skociooooo.

Uglavnom radi i to ***eno. Na limu od napojne ostavlja crne tacke gdje udare varnice .

A sto se tice peper spraya to ti kosta nekih 10-ak KM na buvljaku. (bar kod nas) I to ti je ***ena stvar. Mi smo se jednom za***avali sa tim u jednom internet kafeu : hitthewa u pocetku je bilo zanimljivo ali kasnijeeeeee. khmkhmkhmm
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 02:57   #50
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 831
Je.iga Trpi. Sta je tu je. Glavno da si ti uredu! Mislim da ti nisu nesto napravili. Takve debile triba strpat u zatvor na dozivotno i svakih ih dan premlacivat!
A nista te ne kosta prijavi policiji, pa vidi sta ce ti oni rec.
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 03:29   #51
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ma kaj sam mogo baš ono cigani koih 25 god dvojica onak nižeg rasta gadni zubi prljavi itd ko zna kaj su imali kod sebe možda gan il nož... a da sam reko neam mobitel mislim da bi samo pobro tup u glavu i izvadio mob iz džepa i evo ti, izvoli
a prijavljivat miliciji.. jea rajt pomoće mi NE, neznam ni imei moba nit iam papire, isto i od playera... jedino eto dobio sam vip i deaktivirali mi karticu, to me smirilio malo ko zna mogli su mi za***avat pol imenika ***at mamu svima...
al rekla mi žena da mogu dobit isti broj za minimalnu naknadu u vip centru... al meni treba imeniiiik

e al fakat kako sam nabrijano trčo po kvartu sa palicom ljudi samo gledali štaće ovaj stim...
al bome da sam ih našo....
E sori Trpi ali baš čitam malo ovo i ne vjerujem...mislim ono...
Da ima svega...ima,itekako,ali nisi smio bit naivan niti pichkast...ma kakav mobitel,pa to su prastare fore...: bonker :

Vidim da si mlad,ono,16 let,dakle šta,drugi,treći srednje..? Ali mogao si jednostavno potrčat,nije bitno šta i kako,i uhvatiti crtu... A mogao si i nasilnije rješenje,pa pogodak u oko ili koji osjetljivi dio (lice!!! najbolje!) i trči koliko te noge nose,jer ako su dva,pa još takvi kako ih ti opisuješ..izbili bi te iz cipelića lagano... Ali da nisi mogo zapucat jednog samo jednom...ne se tuć snjima,nego zapucat ga i crtaaaaaaaaa...! Eh dečeci.kad je tako i morati tisra;ali ja sam kao mulac furao čakiju sa sobom,zatim sam jednom u takvoj sličnoj (ne)prilici dobio batina zbog šala i rukavica;pa sam odonda kroz taj Spomen-Park furao Engejac...6mm i ćorci,oni mali,a ne ne 9mm kao šta sam trebao,onaj za goveda... Istina je da ga nikad nisam ni izvadio,kamoli upotri***io,osim pucnjave iz gušta,ali osjećao sam se sigurnije..! I da,pitaj Athu,ET-a i slične,u Rijeci ti je blizu srednje ETŠ škole neki žešći popranjak...i znali cigani isto dolazit,ili ekipa mahom propalice oko 18-21god. (zato jer mlađi punoljetnici za manja djela isto idu u popravni dom...) i žicali nas 16 godišnjake lovu...nikad nisam uletio u neku šprehu tipa daj 20kn ili ćuti uzet sve šta imaš kad nađem....yeah right...uglavnom nisam ni imao.. : goood : Ono,u biti ili sam bio icecold izraz lica,ili gurao u čaparu i te fore,sve dok jednom nisam bio zbog cigića koji me spržio u ruku sa čikom morao da ga zapucam i nastavim udarat da nebi on mene...i odonda ga vidjeh X puta,ali nikad više na mene...fakat je imao lik i koju godinu,i onako rugoba tipična zatvorska njuška,ali brate mili bio je lakši 20-30kg od mene i niži skoro za glavu...+ vjerojatno nije živčo i agresivac kao ja... : lol2 :

E a kad sam se raspisao pa da napomenem...jednom išao sam kroz centar Viškova...i neka ekipa,na busnoj stanici,vidljivo izdroksani. I sad jedan se dere dođi ovamo,a ja flegma...isto tako 20-ak god. a ja 17-3-ći srednje. Ja flegma idem naprijed i već kipim...i dotrči taj lik i još jedan,i da zašto ja ne dolazim kad me on zove...ja njemu sori,malo sam stavrno nagluh...i prvo skoro povjerovao,ali onda ovaj drugi šta sam ja neka faca..ovo-ono...i da izvadim novčanik,skinem sat,i sve šta imam kod sebe,a imo neki skiny srebrni lančić. I ja rekoh dobro.. I okrene se taj drugi gleda kao dali koga ima,ipak je to bilo skoro glavna cesta! A ovaj prvi šta me zvao da dođem, (kao špreha: "ej momak dođi ovamo...!!!") mi stavi ruku na rame i stegne malo,kao da me boli...i samo jednom sam ga prasno u facu,on je nabrzinu onak zdrogiran opao na pod,i dok se ovaj drugi kreno okretat,ja crta...100kila + kusur,ali trčim ko Boldon kad me neko' fata... I pobjegao sa ceste u neki šumarak i to je to,još neko vrijeme sam ih čuo kako se deru,a ja tuda fino kući i dobro...ali scena ono,za usrat se majkemi,ali i jesam,srce mi tuklo 300 na sat,jer kad sam prasnuo ovog,ovi svi na busnoj to vidjeli i digli se i prema meni,i trčalo ih svih 10-ak zamnom kojih 100 metara,onda samo njih 3-jica dok nisam uletio još cca 100 metara u šumarak...ali da sam se izvukao-jesam! A to su još bili lokalni džankiji,koji me se možda i nisu ni sjetili,ali ipak su mi lokalno u Viškovu gdje živim i gdje sam svaki dan bio...!

I da Trpi,takvi klošari nemaju pištolj sigurno,nož možda,ali ko da je bitno ako si crtu uhvatio,a ako ga već nije izvadio i njim priprijetio,ili ga nije/nisu ni imali ili bi ti bio kući žderao večeru dok ga on izvadi i krene trčat za tobom...a i ovo za palicu...a čuj,2 su 2 a njih su 2 bila,što ne znači da ih jedan čovjek nebi mogao ma i rukama nogama,a kamoli sa palicom,ako je vješt,ali da si se odmah raspizdio,pa i bez da ga zapucaš i/ili pobjegneš,i oni bi se malo "izbezumili" i najvjerojatnije se okrenuli i crta...

Sad sam se raspisao i sve,ali nije ni to moje bitno,bitna je samo poanta,tako da ako ti se šta takvo slično dogodi,nedao Bog,pa znaš kako možeš postupiti. Iako brijem da nisi neki agresivac jer bi inače možda tako i napravio,ali nije bitno,ajd pa znaš za drugi put...



@enigma neo : daj ne lupaj gluposti...da naletit će na lika sa pljucom,koji će ih potom još i upucat zbog moba da guli 5 godina...yeah right... A to šta je čitav...pa cijena razbijenog nosa ili raskravarena usnica...ma samo da nisu zubi vani,ili vilica puknuta...pa isplati se krv poradi suprotstavljanja,kad probaš znat ćeš kako je to dobar osjećaj....a nemoraš žrtvovati čak ni to ako si dovoljno vješt i/ili brz na nogama tj. općenito!
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 04:11   #52
Enigma neo
Premium
Moj komp
 
Enigma neo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ????
Postovi: 208
Ja da ne lupam gluposti,haha,ta ti je dobra.
Ne znam jesi li se to nabrijao uoči Mirkove borbe ili šta već,
moj ozy,slušaj priču.
Prolazi čovjek i ubere smokvu,jednu jedinu smokvu,dođe vlasnik
i upuca ga,e sad ti meni kažeš "zbog moba".
Nisam ja rekao da ga on mora upucati,možda ih natjera da dube na glavi.
Možda si ti jak i imaš big cohonnes,ali zašto si napisao bibliju od posta u Trpijev thread da bi se hvalio,mogao si reći,dobro si prošao kolega,želim ti zdravlje i sreću,a ne nož-sablja,sjekira,sado-mazo šeme,nismo talibani,živio!

EDIT: Vidi kako mali post a sve sam ti rekao.
Enigma neo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 10:51   #53
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,989
Omg Koji je ovo k ljudi

I ja sam se išao jednom suprotstavit petorici debila pa mi slomili nogu. Ali bio je ***en feeling...NOT! :O
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 11:02   #54
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,385
Znam da je lako govorit sada ovo i ono, ali dobro Ozy kaže flisneš ga jednom pa šta bude. Bio sam nakon jednog fajta 10 dana u bolnici. Operirali mi čeljust i zigomatičnu kost i nosio sam protezu u gubici 6 tjedana, ali nije mi žao. Ako i dobim batina i uzmu mi nešto bilo bi mi nekako lakše.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 11:10   #55
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,130
Dobro reče Zule, Čakova Norisa na threadu, majko moja, Kuiš mogo si mu zadnji kružni, drugog ugrizeš za jaja i onda crta kuiš stari. Tak sam ja jednom..lalala..

Trpi, pepper sprej je najbolje rješenje kako su ti rekli ljudi. Nikakve nunčake, bejzbol palice u rukavu, pištolji po džepovima. Zasprejaš ih i onda crta. Najučinkovitije rješenje iako većina misli da može prodati mae geri dvojici odjednom
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 11:27   #56
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,989
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
Trpi, pepper sprej je najbolje rješenje kako su ti rekli ljudi. Nikakve nunčake, bejzbol palice u rukavu, pištolji po džepovima. Zasprejaš ih i onda crta. Najučinkovitije rješenje iako većina misli da može prodati mae geri dvojici odjednom
Ma za*ebi mae geri, svako sranje riješi tigar-ždral: stoopid

Nego, htio sam reći da zbog takvog suprotstavljanja (dobro, bilo ih je dosta više, a ja još na kojem promilu) sam završio mjesec dana u bolnici, 2 operacije, rehabilitacija, pola godine na štakama i godina bez trčanja. Baš sam baksuz, a : bonker :

Ako ih je više i vidiš da nemaš šta pametno izvuć udarcem, posprejaj to, zaderi se na sav glas: "Tata, trebaju te neki dečki" il tak neš, te naravno sprint
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 11:31   #57
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor Lesa Pregled postova
...iako većina misli da može prodati mae geri dvojici odjednom
Što se nemože? Triba samo biti dobar skill0r : boxers :
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 12:01   #58
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
ma prijavi to na murju, cisto radi statistike ako nista drugo
hash je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 12:14   #59
Boopsy
Premium
Moj komp
 
Boopsy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Newbie Pro Pregled postova
Ma za*ebi mae geri, svako sranje riješi tigar-ždral
Ma dobro vam je Ozy rekao saku u zube i brisi (u nadi da si brzi) .
Prode pola sata dok ti izvadis palicu, sprej.....
__________________
C2D e6320, AC freezer Pro
Asus P5B Deluxe wifi
Sapphire 2900Pro
HDD Hitachi 80Gb
4x1Gb DDR2 800
Corsair 450
Boopsy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2007., 12:36   #60
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,047
Sorry trpi, bas mi te zal Meni su isto jednom maznuli mob, al to je bilo s ledja i odma tup u vugla. Da je bilo face-to-face namlatio bi ih ko volove, makar i to nekad zna bit lose rjesenje, jednom sam zbog toga dobio prekrsajnu prijavu za remecenje javnog reda i mira. A ja bio napadnut!. ***iga, dobro je Vuco rekao, skupi ekipu i ordinirajte par dana po kvartu, morate naletit na njih. Ja sam jedno vrijeme fural pendrek (gumeni) sa sobom u jakni, pa kasnije i skakavac, ali mi se vise neda... uvijek racunam ako i dodje do frke zgrabit kakvu flasu ili jednostavno navalit rukama i nogama i izbijat zubalo... makar me u pravilu ekipa nit ne gleda, valjda se ne zele kacit za cupavim bicima u koznjaku
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na