Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.10.2010., 16:23   #451
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Momci, jučer sam vidio na djelu Nytrobox 4001 USB i nije me se nikako dojmio . Snimanje nije radilo kako spada (Stick od 16GB i od 8GB; različiti proizvođači), a bome niti gledanje avi filmova, a pazio sam na format slike i zvuka. Štekalo je i sve.

Jel ima netko XORO HRT 3510 ? Vidim da je on sličan po cijeni i mogućnostima, no nema nigdje recenzije.
a kak si pazio na format?
meni isto ne očitava konvertirani film u Dvix-u,uređaj je kupljen prije tjedan dana vjerujuči da su iskutva nekih ovdje bili dovoljan razlog za kupovinu istog,ali izgleda da nije tako ili su neki ljudi ovdje malo pretjerali u ocjenjivanju NB 4001.
pa u kojem to AVI-u mora biti film da bi ga to sranje pokrenulo? možda neko zna neki link gdje je to opisano,ja sam tražio i ništa nemogu nači.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 22:04   #452
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 112
nytrobox 4001T usb

ovako ja imam navedeni uređaj i super sam zadovoljan s njime. Za te novce bojim se da nejde bolje, kupio uređaj, stavio najnoviji firmware i radi, istina da kod snimanja na corsair voyager 8gb imam problema, ali kod snimanja na verbatim 16gb nemam niti najmanjih problema. http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:1,s:0 Radi za svaku pohvalu, pa čak i divx!? Ne znam zbilja kaj vas muči, jer ja problema nemam... Velim, malo treba imati sreče da vaš usb ima to kaj njemu paše i sve radi super dobro...
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 03.10.2010., 22:14   #453
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
a kak si pazio na format?
meni isto ne očitava konvertirani film u Dvix-u,uređaj je kupljen prije tjedan dana vjerujuči da su iskutva nekih ovdje bili dovoljan razlog za kupovinu istog
Imao sam filmove koji su napravljeni da idu u DIVX playere, koji se kod cure u DVD playeru nekom Vivaxovom po 150kn očitavaju bez problema. Pazio sam da nije AC3 ili slično kod zvuka, da nije mkv ili neki noviji DIVX format i slično. Nije išlo. Neki su imali kašnjenje zvuka za videom, neki nisu uopće imali zvuka (MP3 je bio unutra mislim) etc.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 00:36   #454
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Neo2001 Pregled postova
ovako ja imam navedeni uređaj i super sam zadovoljan s njime. Za te novce bojim se da nejde bolje, kupio uređaj, stavio najnoviji firmware i radi, istina da kod snimanja na corsair voyager 8gb imam problema, ali kod snimanja na verbatim 16gb nemam niti najmanjih problema. http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:1,s:0 Radi za svaku pohvalu, pa čak i divx!? Ne znam zbilja kaj vas muči, jer ja problema nemam... Velim, malo treba imati sreče da vaš usb ima to kaj njemu paše i sve radi super dobro...
pa daj podjeli sa nama koji imamo problem sa reprodukcijom filmova na njemu,sa kojim konverterom radiš kad prebacuješ u divx....i hvala unaprijed.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 00:43   #455
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 338
Citiraj:
Autor Neo2001 Pregled postova
ovako ja imam navedeni uređaj i super sam zadovoljan s njime. Za te novce bojim se da nejde bolje, kupio uređaj, stavio najnoviji firmware i radi, istina da kod snimanja na corsair voyager 8gb imam problema, ali kod snimanja na verbatim 16gb nemam niti najmanjih problema. http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:1,s:0 Radi za svaku pohvalu, pa čak i divx!? Ne znam zbilja kaj vas muči, jer ja problema nemam... Velim, malo treba imati sreče da vaš usb ima to kaj njemu paše i sve radi super dobro...
-mene kod navedenog uredaja muci prijevod jer mi ga dosta puta ne zeli ocitati!
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 01:17   #456
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,673
Prije par dana sam nabavio NotOnlyTV DVB-T MPEG4 HD i oduševljen sam, vrijedi svake lipe, iako je skuplji od većine uređaja u našoj ponudi, 360 kn točnije.

Spojen je trenutno činčevima na prednje ulaze pojačala (Yamaha) koje je onda spojeno na Sony-ev CRT televizor.
Slika je bolja i boje su življe nego što je slučaj kod analognog signala. Trzanja i prekidanja nema.
Antena na krovu i antensko pojačalo su već godinama u upotrebi, no ovoliko kanala nisam hvatao dosad.
Od analognih: standardna 4, OTV, Z1, SLO1, SLO2, A-Kanal
Po novom s digitalnim : standardna 4, HDTV promo, Kapital NET, SLO1, SLO2, SLO3, Vaš kanal, A-Kanal, POP-TV, Nova HD i još 3 čijih se imena trenutno ne mogu sjetiti. Ukupno 16 digitalnih kanala.

Što se tiče standardnih funkcija. EPG radi, za razliku od nekih prijemnika, i to savršeno.
Ima HR menije.
Čita .mkv i DivX s titlovima bez problema sa 16GB sticka (NTFS).
Kvaliteta prikaza TV slike se može birati (576p, 720p, 1080p). Meni trenutno ne igra nikakvu ulogu no dobro dođe u budućnosti kad se sve to još malo razvije i kad Sony krepa pa nabavim LCD.

Jedino negativno što sam primijetio zasad je to što se dosta grije. Drugih zamjerki nemam. Ako koga zanima nešto detaljnije, neka slobodno pita.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 01:45   #457
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Jel se može snimati jedan program, a gledati drugi ? Samo me još to zanima.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 04:00   #458
liliboi
Premium
Moj komp
 
liliboi's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: slatina
Postovi: 30
dali netko ima problem sa infinity 8000? Osobno kad hoću staviti na mute na njemu onda mi nestane slike a kada vratim unormali se!
liliboi je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 07:47   #459
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 112
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Jel se može snimati jedan program, a gledati drugi ? Samo me još to zanima.
ovo je naravno moguce, ALI kod receivera koji ima 2! tunera, dakle, 2 tunera, otprilike 2x cijena.... barem koliko ja znam. A da li iznad navedeni reciver ima 2 tunera, ovako na prvu nema, ali to neka potvrde oni koji ga imaju...

sto se pak tice ovog nytroboxa 4001T USB ne mogu vam sada pogledati koji su parametri da divx super radi.? Zašto jer radim.

E da upozorenje! nemojte se navuci samo na taj nytrobox, naime, pogotovo ovi koji su u zg ili okolo, provjerite da ne lovite signal iz slovenije! jer ako ga lovite, sa nytroboxom te slovenske programe mozete zaboraviti, dakle, ja da danas kupujem, a ne kupujem jer sam među prvima izgubio signal, kupio bi neki best buy hd receiver, samo zbog slovenije, jer se kod mene moze uloviti i slovenski signal, kojeg ponavljam, na nytroboxu ne možete vidjeti i to je po meni največa mana nytroboxa (ove divixe, budete gledali mozda prvi mjesec, a kasnije više niti jedan, nije to to, jer ponekad kad se pritisne pauza, film krene od starta, jer ipak je to hardwerski vrlo vrlo slaba 'kutijica')
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 08:38   #460
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,656
U ovih 16 stranica manje - više sve potrebno već piše samo je ljeno potražit.

Nitro 4001 (ma di su mu samo našli to ime) može snimat jedan a prikazivat drugi pod uvjetom da su oba kanala iz istog mux - a (osim ako tu mogućnost nije izgubio naknadnim sw update - ima), nadalje da bi snimanje funkcioniralo kako spada usb stick treba biti dovoljno brz a kao alternativu možete stavit prijenosni usb hdd kojima je brzina zapisivanja dovoljna da "stvar" radi ok.
Ovo zadnje vrijedi za bilo koji Set-Top Box.

Također je x puta rečeno da ovi uz granicu mogu / trebaju nabavit HD prijemnike ako misle gledat susjede, jasno uz uvjet dovoljnog nivoa i kvalitete signala. U toj kategoriji trenutno najbolje rješenje je Strong SRT8110 i njegovi klonovi (Infinity 8000HD, Vivax410 i sl).

Kao dodatak, naletio na info da je Strong prodao licencu Thompson brandu za distribuciju cijele linije freee-to-air set-top boxeva (satellite, terrestrial, cable, IPTV) u Evropi i nekim zemljama Middle East and Africa.
Tako da možete očekivat tj. naletit na Thompson kopije.

Terrestrial MPEG-2 receivers are a big success in Croatia
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2010., 12:27   #461
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor liliboi Pregled postova
dali netko ima problem sa infinity 8000? Osobno kad hoću staviti na mute na njemu onda mi nestane slike a kada vratim unormali se!
ja sam se jako razocarao u Infinity-ju. mislio sam, skuplji uredaj, radite ce super, ali:
- nema 2 scart izlaza,
- promjena programa je jako spora,
- svaki put kad ugasis teletekst, trazi program
- spori meniji
- sporo ucitava divx-e
- primjetio sam da kod izmjena scena (kod serije The Shield) svaki put se uspori film, kao da se na trenutak smrzne slika, jako cudno i iritantno. no, to sam vidio samo u toj seriji, valjda je vezano za nacin kodiranja,
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 13:39   #462
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
E sad, bumo vidli kak bu se ponašal na brdu gdje je optička vidljivost samo prema janezima...
Dakle-uredno ulovio dva muxa (9 programa) i janeze (6 programa)
Kvaliteta signala jako dobra budući da nema optičke vidljivosti prema odašiljačima, nikakvih kockanja ni trzanja nema

PVR dela fino, stick formatiran u NTFS-snimanje i reprodukcija za 5.
Samo je uvalio svoj folder na stick, snima po dvije gige foldere a pri reprodukciji nema nikakvih prijelaza između njih.

Upravo sam pogledal i na kompu-izvrsna slika.
Sve u svemu čisto pristojan uređaj

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@Jelc
Eh, sad bi ti fensi - šmensi daljinac za siću,
Pa da
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 16:32   #463
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,673
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Jel se može snimati jedan program, a gledati drugi ? Samo me još to zanima.
Ako si to mene pitao....može se, upravo sam isprobao. Uređaj nema 2 tunera, ali svejedno stvar radi. Bez zastajkivanja kod prebacivanja između programa i sličnih problema.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 17:14   #464
Sultan
Six Blade Knife
Moj komp
 
Sultan's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 292
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako si to mene pitao....može se, upravo sam isprobao. Uređaj nema 2 tunera, ali svejedno stvar radi. Bez zastajkivanja kod prebacivanja između programa i sličnih problema.
Po ne znam koji put, ako prijemnik nema dva tunera možeš gledati jedan program a snimati drugi samo ako su na istom multipleksu.

Trenutno se HRT, Nova i RTL nalaze na istom muxu, ali će se to promijeniti u budućnosti (kad budu Doma TV i RTL 2 krenuli s emitiranjem u MUX-u B). MUX A će biti za nacionalnu televiziju (HRT), MUX B će biti za komercijalne (Nova, RTL i drugi), MUX D je za regionalne.
Sultan je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 18:58   #465
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Radi se o Strong reciveru.Problem je kad se ukopca antena koja je na zgradi i koja je dosad odlicno hvatala analogni signal,digitalni nikako nece,tj pise da nema signala.Ako prikopcam mali antenicu koja se dobije uz usb dvb reciver radi dobro i hvata signal.U cemu bi mogao biti problem?
p.s. ova antena na zgradi sigurno dobro radi jer i dalje hvata analogni signal(lokaacija je Zagreb-Utrine)
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 19:31   #466
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
@Jakesevic
Ako nisi u prijemniku moraš isključiti napajanje antene (5V).

Ukoliko nije u tome stvar, vjerojatni problem su kanalna pojačala na vanjskoj anteni.
Digitalni programi se emitiraju na drugim kanalima od analognih, a njih pojačalo ne propušta.
Ukoliko se radi o zajedničkoj instalaciji morat ćete nabaviti nova pojačala, bilo kanalna ili širokopojasna.
Ako je antena samo tvoja možeš probati maknuti pojačala i spojiti direktno antenu, ako imaš optičku vidljivost trebalo bi raditi, pogotovo jer kažeš da radi i sa onim malim prcmoljkom od antene.
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 20:11   #467
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
Radi se o Strong reciveru.Problem je kad se ukopca antena koja je na zgradi i koja je dosad odlicno hvatala analogni signal,digitalni nikako nece,tj pise da nema signala.Ako prikopcam mali antenicu koja se dobije uz usb dvb reciver radi dobro i hvata signal.U cemu bi mogao biti problem?
p.s. ova antena na zgradi sigurno dobro radi jer i dalje hvata analogni signal(lokaacija je Zagreb-Utrine)
Ista situacija kod mene u zgradi, a i ovak i onak imam rezervnu riblju kost.

Nakon citanja SAT. foruma i hr.rec.tv.dvb-t, ljudi se najmanje zale na Nytro Box NB-4004T HD, pa sam njega odabrao, a nepotrebni su mi pvr i divx/mkv podrska.

I za sad zadovoljan, s obzirom da sam na analogiji imao pojacalo i Nova, OTV i Z1 su znali snjeziti ovisno o vremenu.
Ovdje je slika ok, daljinac takodjer, lovim i slovenski MUX B, ali nije jak signal.
Morati cu sutra na krov.
kian je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 22:23   #468
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,656
Samo pazi da ne opleteš dole ko onaj iz reklame "Siđite s krovova".
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 23:30   #469
liliboi
Premium
Moj komp
 
liliboi's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: slatina
Postovi: 30
Citiraj:
Autor GT3 Pregled postova
ja sam se jako razocarao u Infinity-ju. mislio sam, skuplji uredaj, radite ce super, ali:
- nema 2 scart izlaza,
- promjena programa je jako spora,
- svaki put kad ugasis teletekst, trazi program
- spori meniji
- sporo ucitava divx-e
- primjetio sam da kod izmjena scena (kod serije The Shield) svaki put se uspori film, kao da se na trenutak smrzne slika, jako cudno i iritantno. no, to sam vidio samo u toj seriji, valjda je vezano za nacin kodiranja,
ista je stvar i kod mene očekivao sam da če biti dobro, razočarao sam se odkad sam ga kupio 7dana je radio i bio krepo upali se zelena lampica i nema slike nemoš ugasit jedino na prekidač i odnio u trgovinu oni u servis poslali i tako čekao 2 tjedna i problem je bio softer koji su ponovo flešali al nije to to...
liliboi je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 00:24   #470
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako si to mene pitao....može se, upravo sam isprobao. Uređaj nema 2 tunera, ali svejedno stvar radi. Bez zastajkivanja kod prebacivanja između programa i sličnih problema.
Hvala na odgovoru. Zaboravio sam te kvotat.
Citiraj:
Autor Sultan Pregled postova
Po ne znam koji put, ako prijemnik nema dva tunera možeš gledati jedan program a snimati drugi samo ako su na istom multipleksu.
Trenutno je takva situacija kakva je. Dobro je rekao i to je sve što me zanimalo.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 09:12   #471
lespaulg
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 25
LifeView LV5T Deluxe

Bok ekipa!

Zanima me dal se s dotičnim proizvodom (Protis) mogu kvalitetno gledati digitalni kanali. Uz njega dolazi daljinski i portable antena.
PRIKLJUČCI:
- 75 Ohm Coaxial
OSTALO:daljinski upravljač + mini DVB-T antena.

Živim u kući na 2 katu, znači nekih 8-9 m nadmorske visine u Varaždinu (mislim da je odašiljač na Kalniku, za Ivančicu nisam siguran). Pa ako ima koji Varaždinac da može potvrditi dal se može s tom malom antenom ili sličnom hvatati digitalni signal (cilj je gledanje, snimanje mi netreba, tako da i ako malo šteka nije bed, samo da se ne smrzava slika svako malo) bio bih zahvalan.

Hvala !

Lp,
Ivan
lespaulg je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 11:07   #472
Schone
Premium
 
Schone's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 96
uzeo sam digimax 5050T, problem je u tom da daljinski nesljaka, pa ako ima kakvu ideju da ga osposobim il da furam natrag na zamjenu?
Schone je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 11:33   #473
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,656
Da nisi krivo / naopako stavio baterije u daljinac ?
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 11:36   #474
Schone
Premium
 
Schone's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 96
posebno sam pazio na to , jednostavo neragira....
Schone je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 11:38   #475
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
Pozdrav.
Ima li itko iskustva i dali se uopće isplati kupiti: DVB-T TV-MAX 2010T USB ?
http://mke.hr/shop/product_info.php?...roducts_id=637
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 11:43   #476
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 662
@Trnjan probaj receiver isključiti iz struje, pa opet uključiti i onda vidi da li daljinski radi.
Drugo, uzmi mobitel(sa fotićem) i okreni daljinski prema fotiću. Kao da bi slikao onu diodu. I pritišći tipke na daljinskom. Ako dioda svjetli, daljinski je ispravan.
Valjda si me shvatio.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Slika004.jpg‎
Views:	208
Size:	70.3 kB
ID:	11172  
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 11:51   #477
Schone
Premium
 
Schone's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 96
shvatio sam te, isprobo sam na daljinskom i nereagira tako da cu ga otic zamjenit

dok ostali daljinci reagiraju
Schone je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 13:41   #478
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,335
Citiraj:
Autor kian Pregled postova
Ista situacija kod mene u zgradi, a i ovak i onak imam rezervnu riblju kost.

Nakon citanja SAT. foruma i hr.rec.tv.dvb-t, ljudi se najmanje zale na Nytro Box NB-4004T HD, pa sam njega odabrao, a nepotrebni su mi pvr i divx/mkv podrska.

I za sad zadovoljan, s obzirom da sam na analogiji imao pojacalo i Nova, OTV i Z1 su znali snjeziti ovisno o vremenu.
Ovdje je slika ok, daljinac takodjer, lovim i slovenski MUX B, ali nije jak signal.
Morati cu sutra na krov.

Također imam takav uređaj i radi odlično kako treba. Kupio sam prije 4 mj. i nema buga a kamoli novi firmware.
Ja samm baš u Dubravi i ne lovim nikakav slovenski program. Antena je preusmjerena prema Sljeme a nalazi u tavanu ( zbog groma čuvam ) Slika je kristalno čista , kvaliteta 98% i signal 100%
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 14:07   #479
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 112
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Također imam takav uređaj i radi odlično kako treba. Kupio sam prije 4 mj. i nema buga a kamoli novi firmware.
Ja samm baš u Dubravi i ne lovim nikakav slovenski program. Antena je preusmjerena prema Sljeme a nalazi u tavanu ( zbog groma čuvam ) Slika je kristalno čista , kvaliteta 98% i signal 100%
Dotore, malo mi je to cudno, zapravo mi je jaaaaaako cudno, kolega koji zivi u Vrbiku lovi 6 slovenskih programa bez ikakvog problema, moj savjet, prbaj ti to malo smanjiti taj signal sa sljemena, okreni antenu u neku drugu stranu, poigraj se malo, mozda ulovis i kojeg slovenca naravno, samo ako imas hd receiver
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 15:51   #480
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Ajmo brzo, gdje mogu u Zagrebu kupit SCART -> 3xRCA (iliti chinch) odmah sad odmah ? Nemaju u CATV u Adžijinoj.
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na