Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2006., 18:32   #391
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Naziv MBO EPOX, s. 939, 9NDA3+, nForce 3 Ultra, BUS 2000 MHz, serial ATA RAID, 7.1 zvuk, DDR 400, 1Gps, FireWire, Firewall, ATX 2
Cijena 860,00 kn (sa PDV-om)
*
*
*
Opis
Matična ploča za AMD Athlon 64 939, Socket 754 procesore.....
pogodite koja je ovo trgovina
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2006., 19:10   #392
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
ve-mulj?
nicko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2006., 19:18   #393
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
pa naravno
__________________
terminator je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2006., 19:46   #394
AC Thunder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: InTheAir
Postovi: 206
Nevjerujem, pogledajte malo, Jurovski Brod, njusim negdje HG Šrot, jesam u pravu?
AC Thunder je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2006., 19:49   #395
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
Jesi, definitivno
__________________
terminator je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2006., 15:38   #396
ćiber_manija
CyberSky
 
ćiber_manija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 1,168
LOL
__________________
The šuma...
ćiber_manija je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2006., 18:46   #397
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
Ja: a imate Opterone?
prvi pita drugoga: hmm, jel imamo opterona
drugi: a šta je to???
treći (popravlja situaciju): to je serverski AMD
drugi: a ne, nemamo

Pa ti vidi
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2006., 08:29   #398
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Primjer iz vcmila(čakovec). Ne da imam protiv njih nesto, ali eto...


narucim Samsung 20" lcd tv, treba mi za manju sobu, . Nazovem u ponedjeljak, narucim, sve pet. Zena mi veli da dodem u subotu po njega, da im onda dolazi kamion s robom. dodem u subotu, kad tamo nema nikoga, neki tip na izdavanju robe i to je to. Pitam ja njega za samsung, da ga podignem, a ovaj nema pojma, nikakav samsung nije dolazio. Otide u skladiste pogledati, nema, pogleda u komp, nista , nema narudzbe, tko tu koga za***************.....ava. Hvala, otidem doma, sjednem u auto, otidem u lokalnu trgovinu tehnike, kupim samsunga i hvala lijepa.

Hgstop(podruznica cakovec)

Gledam preko veba procesore, ima celeron 2.4, za 360kn, (northwood, jer nije pisalo da je D serija). Narucim ga, tip mi izlista ponudu, i veli da li obecavam da cu sutra doci po njega??, upitnik na glavi, doci cu,. Dodem sutra, isti tip, pitam za celera da li je dosao, a ovaj me gleda kao da sam pao s vedra neba. Nakon objasnjenja, sjetio se, uzeo celer, a ono D serija. Gledam ja to, i mislim si da li da uzmeme ili ne. Odlucim da ne necu uzeti, ipak pise na webu da to nije D serija. Tip gleda i stvarno pise da to nije D serija na vebu a i u centrali . Hvala lijepa, otidem iz trgovine.: goood :
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 23:17   #399
slink
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 12
Evo i moj doprinos...

Da odmah rascistimo, radi se o pozeskom HG-SPOT-u i decki su full dobri i oce ti sve rec i sve pokazat... Svaki put kad dodjem, zapricamo se...

Ovakva stvar:
Bratu trebala neka graficka do 1200- 1300kn i preko kolege saznam da je na trzistu polovnih x800 256/256 stara ni pol godine kupljena u HG-SPOTU Pž. Reko, daj da ju probamo, pa ce brat odlucit i da ja vidim jel ta garancija vrijedi ako sam ja prekupac bla,bla...

Decki mi rekli da jamstvo vrijedi iako se neki serijski brojevi nisu slagali, i kako poznaju lika koji ju je kupio...

Sve bi bilo dobro da graficka nije poslije mjesec i nesto pocela odjednom u windowsima bacat artefakte... Prestekam ja nju u moj komp, ista stvar, nazovem HG i kaze mi lik preko telefona: "Ako vam i u 2D i 3D baca artefakte, graficka je overclockirana i izgorila joj je memorija, te to ne spada pod jamstvene uvijete" Ja onako PAF, lik nije ni vidio graficku, a kamoli da ju je isprobao... Onako kao iz topa pitam ja njega do kad rade, i odmah sam mu se najavio, da se moze pripremit... Kad sam dosao, drzim ja graficku u ruci i lik mi opet kao ppokvarena ploca bla, bla, OC, bla bla... Kad ja njemu: Jesam li dosao i pitao za jamstvo? Jesam! Jesam li dosao mjesec dana kasnije? Jesam! Vase je da graficku karticu isprobate, te da vi utvrdite je li ona predmet reklamacije ili nije! lik opet bla, bla, OC, bla, bla... (Ja lagano pizdim, jer cijelo vrijeme drzim kutiju u ruci, lik jos uvijek NIJE vidio graficku). Pa onda onako, korz zube, ajd, poslat cemo ju u Zg, pa cemo vam javiti, ali to nece proc 100% jer OC nije predmet... i onda ga prekinem: "I ti mi jos uvijek u oci govoris da sam ja overclockao graficku?!? Pa prije nje je u kompu bila 5200, pa zamisli koji je ovo pomak u performansama, i da ju idem overclockat, nije mi ni na kraj pameti, i BTW, graficka je bratova, a ne moja, pa bih vas zamolio da ju posaljete u Zg i da mi javite kako je proslo..."

Kaze mi lik da dodjem u utorak (za 4-5 dana) i dodjem ja...

Kad sam dosao bio je drugi kolega za pultom, a ne onaj kom sam morao objasnjavat neke stvari...

Kaze mi on da je stigla grafa, a onaj se javlja iz servisa da nije... WTF tko tu koga je*e? Na kraju je ipak dosla i rekli su mi da je prosla reklamacija i kako imam u protuvrijednosti graficke za uzet robe u HG... SUPER, javio ja bratu, i otisao se kuci s njim dogovorit i rekao deckima kako cemo doc za koji dan, ako nije bed... OK, nije bed...

Tu prica NE zavrsava...

Kad smo dosli, pala je odluka na 6600GT (kao moja iz sig-a( i na 512 MB kingmax-a i jos par sitnarija... Da bi mi lik rekao kako jos imaju samo jednu takvu graficku na lageru, kako je ona u Zg i kako je vjerovatno vec prodana, i da trazim neku drugu... (Lagana prepirka) Jel ima na lageru? Ima, ali je zadnja i vec je vjerovatno prodana, moramo cekat refresh cjenika... Narucuj! Gospodine, smirite se, mogu probat narucit, no nece narudzba proc... Narucuj! I lik kaze Joj, pogledaj, zbilja je naruzdba prosla, gospodine, imate srece.. A ja onako, vidno ljut, JEL DA??? Kad dodje javi, broj moba imate...

Sutra zove lik, da mogu pokupit graficku... I kad smo dosli, kaze ovaj drugi (s slucaja reklamacije x800) da moram nadoplatit jos 50 Kn ako hocu i grafu i RAM, brat poceo vadit pare, i kad sam se izderao i naucio decke kako sam ja narucio graficku po STAROJ cijeni i da ponuda vrijedi 24 sata, onda su mi se ispricali kad su provjerili moje tvrdnje i dali mi i grafu i RAM i sve ostalo...

Sad kad dodjem, vec me poznaju... Nije ni cudo koliko su izgubili zivaca sa mnom... Bilo je i drugih slucajeva, ali zbog njih, necu nista vise spominjat, jer je ovo najzanimljiviji...

Deckima svaka cast, i sve najbolje u daljem poslovanji i da bude sto manje ovakvih kao sto sam ja!
slink je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2006., 12:36   #400
slink
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 12
He he, evo ga jos jedan...

Odnesem ja prosli tijedan maticnu plocu u HG i pitam koliko kosta ispitivanje komponente, da vidim jel mi se isplati raskopavat komp ili ne... Kaze lik, ako je kupljena kod nas, besplatno...

Dam ja liku maticnu, stavi ju preko one antistaticke vrecice na stol... Usteka on procesor, rame, i kad je ustekavao graficku, NB cooler ISKOCI s ploce... Lik, onako "opa!" i vrati ga nazad...

OK, isproba plocu i ustanovimo da ne radi, i dogovorimo da cu doc ovaj tjedan da vidim jel reklamacij rijesena...

Dodjem ja danas, usput mi bilo, i pricam s likom: I, jel ono kojim slucajem rijeseno? Kaze on: Evo, danas cu poslat, pa cemo vidjet... Ajd, jos nije poslao, OK, donio sam ju u cetvrtak/petak, (ne sjecam se vise), i jos mi kaze: 99% sam siguran da nece proc reklamaciju, jer je NB cooler OTKINUT, i mijenjana je pasta na njemu...

Pao mi mrak na oci... Kad sam mu objasnio da to ne pise nigdje u jamstvenim uvjetima, onda je zasutio, i dogovorili smo se da ju posalje i gotovo...

NAPOMENA: Kad je ustanovio da ploca nije ispravna, pita me je li to NF3 ili NF4 ploca (socket A)... I jos mi prica kako on ima NF3 na socket A procesoru...

Mislim, strucnost na nivou... Lik je BTW student na privremenom poslu (koliko sam skuzio)...
slink je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2006., 20:29   #401
Ikalafat
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Voki
Eto danas posto nisam imao puno posla uhvatio sam vremena da procitam kompletnu temu. Šta da kažem:confused: Popljuvali ste nas prodavace kao budale...
Uopće nije fer od vas

HGspot kao najpopljuvaniji ima preko 30 poslovnica u Hrvatskoj pa u Srbiji i u BiH. Vi ste sada sve te poslovnice popljuvali a niste bili u njih 5. Da debila od prodavaca ima, to stoji. ALI NISU SVI!!

Kada vec nekog u nekoj obitelji lajete onda navedite i koga (prezime, mjesto...) a ne psovati cjelu familiju...

Uzdravlje!
Ja prema HGspotu (Požega) imam samo pohvale.. tamo sam kupio 4-5 stvari i ostavio preko 1000 kuna u ovih 6 mjeseci.. jos se nista nije pokvarilo, ukljucujuci i matrox disk 40 giga (tanka serija)


EDIT:

Citiraj:
Autor Crash009
isto i u Požegi i Našicama...

jučer sam ostavio u 2500kn u hgspotu u našicama... naručena roba došla za 2 dana i svi sretni...
Meni je onaj dugokosi lik zakon, a onaj bradati i visoki, on je bio u ona ili on na novoj!
Ikalafat je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2006., 15:18   #402
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
XY trgovina u Sinju

Jaobar dan.Imate li prijenosnih diskova u prodaji?
XYu čudu)Zar se diskovi mogu i prenosit?!

: goood :
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 00:00   #403
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor smigl

inace imam vrlo nizak prag tolerancije prema prodavacima.

osim jedne trgovine u osijeku. melior. lik koji radi je stvarno legenda. kad kupujes nesto sve ali sve ti objasni i kaze svoje misljenje. mozes sa covjekom pola sata pricati o disketama jedom mi je crkao disk kod njega i on mi istog trena bez ikakog testiranja dao novi. znalo mi se i desiti da nemam trenutno dosta novaca recimo za napajanje na sto mi lik da napajanje i kaze da mu donesem kada budem imao. nije samo prema meni takav i svi decki koje znam da kupuju tamo su super zadovoljni.
taj lik je stvarno legenda, ali cesto kada dodjem tamo nesto kupiti, on me doslovno odgovara od kupnje, tipa pa to ti je prejako, sta ce ti to, jeftinije se moze dobiti, ovo ono...jedanput sam kupovo rame i rekao mi je da ako negdje u gradu nadjem jeftinije da javim i da ce mi on prodati po toj istoj cijeni ali ubaciti jos 1 god garancije vise... i ja stvarno nasao i dobio 1 god garancije vise...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 00:08   #404
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Slažem se s obojicom, tip u melioru je stvarno ispravan i da se s njim sasvim normalno pričati, a ni cijene nisu loše ako gledamo da je to ipak mala trgovinica
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 00:37   #405
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
je on je ok ..još prije par godina sam kod njega kupovao kad nisam imao bash nikakva pojma ni o chemu (a sad kao imam hehe),ono nikad neko smeće nije podvalio...Creative logitech ni mojim starcima i to...chak mi je i donio kući kad se nešt skvarilo ,pohvala...
a da još je i jeftin...
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 01:20   #406
Gmaz
Old school
Moj komp
 
Gmaz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 204
Prije oko 4 god, Chipoteka
kupujem neke dijelove kad se sjetim da bi mogo pitat za hard jer mi treba......
ja: dal imate hard diskove?
p: da, koji vam treba?
ja: Caviar 40gb
p: nemamo, imamo samo Maxtor i WD
Gmaz je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 01:57   #407
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Vemil je legendaran, kupujem ja komp i tražim grafičku. Pitam žensku imate li ovu, ona pola sata traži po cjeniku, kaže nema. Pitam ja da li je ova druga 128 ili 256 bitna varijanta, traži pola sata, pita kolegu, kaže 128. Idemo dalje, opet pola sata. Skužio sam igru i nakraju samo čitao brojeve u katalogu da je jadnoj plavuši lakše naći u cjeniku... Od 8 grafičkih nisu imali nijednu pa sam otišao u formel, ionako mi je bliže kući. Cijene su lošije, neću reći da su prodavači bolji, ali bar šričaju s tobom, i sve radi.
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 10:58   #408
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Gmaz Pregled postova
Prije oko 4 god, Chipoteka
kupujem neke dijelove kad se sjetim da bi mogo pitat za hard jer mi treba......
ja: dal imate hard diskove?
p: da, koji vam treba?
ja: Caviar 40gb
p: nemamo, imamo samo Maxtor i WD
Meni nije jasno zašto ta Chipoteka uopče drži PC dijelove, ej. I ovako i onako nemaju ni najobičinije grillove za ventilator na lageru. : baad :

A Pevec je još najjači sa svojim Celeron 1.7 konfama za 2000kn :clap:
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 11:30   #409
baterija
̣
 
baterija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ̣
Postovi: 1,019
Utisci iz lokalnog ducana..
1.Cooler
Ja:Dobar dan! Imate coolere za proc?
Prod.: Pa kaj ce ti to? Kaj ti se proc tak jako grije(Mislim stvarno)?
Ja:Da...(onako=)
Prod: Mislis ventilatore?
Ja: Hladnjak...(da mu prevedem)
Ja:Socket 939
Prod: Vadi iz vitrine neki jadni...
Evo...
Ja: To je za socket a...
On: Ma nastima se to ,malo jace zasrafis ,gumica i tako...
Ja: Hvala, dovidjenja...

2.procesor (prije hladnjaka )
Ja. Imate Intel p4 630?
Prod.isti)Pa kaj ce ti to? To je za tebe prejako?
Ja:Imate????
On: Imamo! 3500kn
Ja (jedva disuci) Hvala, đenja!

Inace taj ducan nema 1 postene komponente...
Ima sck939 maticne,ali nema ni jedan proc za to..
Prodaje konfe s celicima i 256 rama za 4k kuna ,djeci, i onda govori kako su to najbolje...
LCD 15" 26ms odziva = 3000kn ("pa to ti je tanki")

To brije neki zaposlenik koji ne zna kak se stavlja pasta, istisne cijelu tubu , i onda kazem da je to previse, a on da ce bolje odvotiti temperaturu....
baterija je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 14:24   #410
Mirror Breaker
pwner sa stilom
 
Mirror Breaker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: soba
Postovi: 200
Idem kupovat CRUCIAL Ballistix memu i udem u ducan(tu u Sisku jedan, poznati), pitam imate li tu memu, likovi me bljedo gledaju i pocnu brijat da je to najskuplje na svijetu, da sam lud, to mi ne treba, to je za N.A.S.A istrazivanja, bok te je** ja ih gledam, skacu oko mene ko majmuni i vicu koda sam pao sa marsa, reko decko to ti ovi sta rade u svemiru koriste, ja reko : sweating :clap: i pokopajte se...oso van i poceo se smijat ko lud, moro sam odma na sokic i cevape, jer sam dozivio sok : lol2 :
__________________
mind of a psychopath killer, blood spiller, mentality much iller
Mirror Breaker je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 15:27   #411
technix
Registered User
 
technix's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Svenska
Postovi: 591
- Prošle godine ja kod frenda koji radi u trgovini inf opreme, ulazi žena srednjih godina;

žena: dobardan, pokvario mi se komp, ne radi, samo crni ekran..
frend: a koji komp imate?
žena: 98. godište, sivi.


- Nedavno, hgspot, čekam u servisu da mi riješe reklamaciju, ulazi mladi gospodin;

gosp: dobardan, kupio konfiguraciju kod vas (još je pod garancijom) a sad sam u drugoj trg kupio još memorije za nadogradnju, pa me zanima jel mi možete vi ugraditi memoriju?
serviser: možemo, to vam dođe 100 kuna.. (hladno)

je..š mi sve, meni bilo neugodno kad sam čuo cijenu.
htio sam ponuditi čovjeku da mu ja stavim modul (džabe naravno), al bi mogao pomisliti da sam gey pa sam odustao
technix je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2006., 15:52   #412
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
OT..zašto bi mu stavljali besplatno memu ako ju je kupio u nekom drugom ducanu? da ti ima ducan stavio bi je?

mislim da nebi

ajde da nebi bio full OT

jucer frend doletava do mene:

frend: e
ja: e
frenda: imam konfu koju cu si kupiti od susjeda
ja: cijena?
frend:3,5k kn
ja: ma da..onda je to ok..imas mozda popis komponenti
frend: da (vadi papitic)
ja: ROTFL
frend: kaj je?
ja: to ne vrijedi ni 2,5k kn
frend: lik mi je rekao da ce mi DATI za 3,5k kn a da inace dode oko 4k kn
ja: reci liku da je kreten

konfa je bila:

amd xp2000+
neka KT400 ploca
768 rama (ddr neki)
9100 radeon
200 i nekaj gigi diska
kuciste vulgaris bijelo
zvucnici (neki od 500kn)
monitor compay 17'
neka tv kartica
i IRDA usb device
_______________
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 14.08.2006., 17:09   #413
technix
Registered User
 
technix's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Svenska
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
OT..zašto bi mu stavljali besplatno memu ako ju je kupio u nekom drugom ducanu? da ti ima ducan stavio bi je?

mislim da nebi
nisi skužio.. nisam rekao da su mu trebali besplatno ugradit, nego se zgražam nad cijenom takve banalne usluge - ti misliš da bi trebali za posao od 30 sekundi uzeti 100 kn? ja ne mislim tako. šta bi onda trebali, za dizanje windowsa uzeti 900 kuna?
a da ja imam dućan, ugradio bi mu besplatno ako je kupio čovjek konf kod mene.. definitivno (pogotovo ako je još pod garancijom). : suicide

al dobro.. zato i jesu dogurali do samog vrha (financijski i poslovno).
a ja da otvorim firmu, brzo bi propao
technix je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2006., 19:23   #414
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor technix Pregled postova
nisi skužio.. nisam rekao da su mu trebali besplatno ugradit, nego se zgražam nad cijenom takve banalne usluge - ti misliš da bi trebali za posao od 30 sekundi uzeti 100 kn? ja ne mislim tako. šta bi onda trebali, za dizanje windowsa uzeti 900 kuna?
a da ja imam dućan, ugradio bi mu besplatno ako je kupio čovjek konf kod mene.. definitivno (pogotovo ako je još pod garancijom). : suicide

al dobro.. zato i jesu dogurali do samog vrha (financijski i poslovno).
a ja da otvorim firmu, brzo bi propao
Da, inace je cijena mislim cak 150 kuna. Koliko znam, to se gleda po satu rada, platis prvi sat, cijeli, nema veze, da traje jednu minutu. Servisi imaju mislim cak kod sebe propisano. Za instalaciju OSa traje toliko, ovo traje toliko, tak da ti nemre kao instalirati OS 4 sata.
  Reply With Quote
Staro 14.08.2006., 20:29   #415
Veky.VGW
Premium
Moj komp
 
Veky.VGW's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 330
Citiraj:
Autor technix Pregled postova
nisi skužio.. nisam rekao da su mu trebali besplatno ugradit, nego se zgražam nad cijenom takve banalne usluge - ti misliš da bi trebali za posao od 30 sekundi uzeti 100 kn? ja ne mislim tako. šta bi onda trebali, za dizanje windowsa uzeti 900 kuna?
a da ja imam dućan, ugradio bi mu besplatno ako je kupio čovjek konf kod mene.. definitivno (pogotovo ako je još pod garancijom). : suicide

al dobro.. zato i jesu dogurali do samog vrha (financijski i poslovno).
a ja da otvorim firmu, brzo bi propao
Kad se parkiras autom na parkingu, placas samo 15 minuta ili cijeli sat, iako si stajao samo 15min?
__________________
O meni u temi "Posteni, dobri i odgovorni trgovci": 1 2 3 4 5
Veky.VGW je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2006., 18:10   #416
technix
Registered User
 
technix's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Svenska
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Veky.VGW Pregled postova
Kad se parkiras autom na parkingu, placas samo 15 minuta ili cijeli sat, iako si stajao samo 15min?
a kad telefoniraš plaćaš onoliko koliko si vremena potrošio pričajući na telefon?
stojim iza svoje tvrdnje da je 100 kn preeeviše za stavljanje modula na matičnu.
technix je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2006., 20:57   #417
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
ja te podrzavam, mislim da bi bilo fer da uvedu cijenu 15 minuta rada za sitnije stvari.
al na cemu bi onda digli pare
raf je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2006., 23:08   #418
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
..da ja prije jedno 3 godine u ve-mila, dođem..pitam..kupio bi memoriju kod vas ...možete li mi je vi ugradit..kažu može nema problema..usluga servisa je 200 kn!!

btw..možete li vi pristupi stranicama hg-spota sad trenutno....
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2006., 23:10   #419
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,919
Citiraj:
Autor alimilano Pregled postova
btw..možete li vi pristupi stranicama hg-spota sad trenutno....
Ne...

Traži User name i password
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2006., 18:59   #420
freya.k
Registered User
 
freya.k's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1
1.mjesto radnje: Požega (prodavaonica ispod bolti)

Ja: Trebam par cdova...
: DualWiel Prodavač: (prekine me) Koje boje? (i nakesi se)

valjda zato što sam žensko...



2. mjesto radnje: Požega (prodavaonica ispod bolti)

Ja: Trebam cdove.
Prodavač: Za šta ti trebaju?
:confused:



3. mjesto radnje: Požega (prodavaonica ispod bolti)

Ja: ako kupim modem kod vas, plaćam li ugradnju?
Prodavač: da, 40 kn.

Odem ja u Mislav i ugrade mi besplatno, za 15 min bilo gotovo.


4. Melior

Inače Melior (prodavača tako zovem, baš mu odgovara) nema pojma. Prije par godina sam kupila konfiguraciju kod njih jer su bili najpovoljniji. Nisam imala pojma o računalima pa mi je za solidnu cijenu uvalio teški krš... Tako ti je kad nemaš koga pitati...
Eto srećom, ovog ljeta ga promijenih.

A da ne spominjem kako idem s dragim kad nešto kupuje pa uvijek odemo tamo da se nasmijemo. Lik uvijek pokušava uvalit neki krš.

On: imate neko bolje napajanje (chieftec ili tako nešto)? :confused:
Melior: nemamo.
On: (: roller
freya.k je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na