Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2012., 22:42   #4141
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor nynex Pregled postova
THX Gongy, nisam koristio CWM (recovery) 6.0.1.0 r1 već 5.0.2.6.. Sad skidam sve ponovno i u novi pokušaj.


Kako instalirati ovaj CWM koji si stavio link za DL?
Komplikovana ti je ova za install,IZVINI,skini odavde ( http://www.mediafire.com/?l33zzih4tzwvg37 )to ti je par sekundi raspakuj i isto kao i 5.0.2.6,mob u fastboot (volume - i power tipku)
spojis mob sa PC i pokrenes onu install-recovery-windows i to je to!

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 06.10.2012. u 23:39.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 13:37   #4142
AuAg
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: croatia
Postovi: 16
Prije nekih desetak dana, počela mi se prikazivati poruka da je prostora na mobitelu sve manje. I prije mi se to pokazivalo, pobrisao bih memoriju i oslobodio prostor i poruka je nestajala. Sada je razlika bila u tome što sam obrisao skoro sve aplikacije i poruka je svejedno bila prisutna. To me jako nerviralo, pa sam tražio pomoć na jednom drugom forumu i jedan mi je lik savjetovao da vratim telefon na tvorničke postavke (imam stock rom od tele2). Savjetovao mi je i da prije nego što napravim vraćanje na tvorničke postavke napravim backup važnijih stvari. E, sad...

Sinoć sam napravio backup telefonskog imenika, kalendara i sms poruka. Za danas sam planirao vratiti telefon na tvorničke postavke, ali mi se dogodio zajeb. S naglaskom na planirao. Dakle, nisam ništa poduzimao u tom smjeru. Sam od sebe mi se isključio mail. Nije htio uopće ući u aplikaciju za gledanje mailova. I dobro, restartam ja mobitel, ali dobijem kur.. od ovce. Samo mi se ona uvodna animacija stalno ponavlja. Kako da vratim telefon na razinu da ga mogu upotrebljavati. Ne želim nikakve custom-made romove, nikakvo ubrzavanje procesora i slično.

Bilo kakva pomoć je dobrodošla.

Hvala
AuAg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2012., 17:33   #4143
AuAg
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: croatia
Postovi: 16
Uspio sam (valjda iz 50-og pokušaja) ući u onaj menu kada se mobitel upali sa istovremeno pritisnutom tipkom za pojačavanje zvuka i power tipkom, vratio na tvorničke postavke i sada sve radi. Samo sam morao ponovo instalirati aplikacije.
AuAg je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 18:04   #4144
briferboy
Registered User
 
briferboy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: RS,BiH
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Komplikovana ti je ova za install,IZVINI,skini odavde ( http://www.mediafire.com/?l33zzih4tzwvg37 )to ti je par sekundi raspakuj i isto kao i 5.0.2.6,mob u fastboot (volume - i power tipku)
spojis mob sa PC i pokrenes onu install-recovery-windows i to je to!
da pitam pre nego probam ovaj cwm, ako ubacim njega, šta je sa onim bckup-ima što sam radio u 5.0.2.6, hoću li ih moći vratit preko ovog cwm-a
__________________
Huawei U8650
briferboy je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 19:38   #4145
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor AuAg Pregled postova
Uspio sam (valjda iz 50-og pokušaja) ući u onaj menu kada se mobitel upali sa istovremeno pritisnutom tipkom za pojačavanje zvuka i power tipkom, vratio na tvorničke postavke i sada sve radi. Samo sam morao ponovo instalirati aplikacije.
Samo stisneš prvo vol+ pa power tipku i držiš ih stisnute zajedno 10-15 sekundi, odnosno dok se ne pojavi sam meni. Ak ideš probat istovremeno, zna se desit da power tipku stisneš prije pa se telefon sam upali...

I da, dobro je izvadit bateriju prije tog na 10-ak sekundi jer zna bit uključena ona opcija Fast Boot u Applications meniju (to je nešto slično kao sleep na računalu). Taj Fast Boot u biti znači da kad ugasiš mobitel, on se ne ugasi u potpunosti neg je bazni sistem još u memoriji, a onda ne prima komande za ulazak u recovery i adb.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 19:44   #4146
spudmonster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 24
Da li smijem izbrisati You Tube app sa Titanium backupom? (mozda je i glupo pitanje)
Nervira me jer je velika aplikacija, a s druge strane mi se svidja novi UI. Zato sam je mislio obrisati i prebaciti na SD nakon ponovnog instaliranja.
spudmonster je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 19:48   #4147
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Smiješ.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 19:50   #4148
spudmonster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 24
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Smiješ.
Hvala
spudmonster je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 20:01   #4149
spudmonster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 24
Pa nista nisam uspio postici, ne dozvoljava mi instalaciju You Tube-a na SD.
spudmonster je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 20:02   #4150
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Pa s kojim programom bi ju bacio na SD, jel ti rootan mobitel?
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2012., 20:16   #4151
spudmonster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 24
Rootan jeste, al' sam mislio ako je ponovi instaliram sa PlayStore da ce mi je po defaultu bacit' na SD.
spudmonster je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 20:25   #4152
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Citiraj:
Autor AuAg Pregled postova
Uspio sam (valjda iz 50-og pokušaja) ući u onaj menu kada se mobitel upali sa istovremeno pritisnutom tipkom za pojačavanje zvuka i power tipkom, vratio na tvorničke postavke i sada sve radi. Samo sam morao ponovo instalirati aplikacije.
Ovo se mojem tastu dogodilo, nakon poruke da ima malo mjesta i restarta, mob se više ne boota. Ulazak u revocery i tvorničke postavke i riješeno. Samo je malo debilno da se mob zbloka kad ima malo mjesta.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 22:11   #4153
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor briferboy Pregled postova
da pitam pre nego probam ovaj cwm, ako ubacim njega, šta je sa onim bckup-ima što sam radio u 5.0.2.6, hoću li ih moći vratit preko ovog cwm-a
Meni nije radilo probleme ni jedan recovery,mada i ako te bude zezalo u sto cisto sumnjam za minut vratis taj 5.0.2.6. i gotovo!Zaboravio sam ti reci da se kroz ovaj 6.0.1.0 kreces VOLUME TIPKOM,A POTVRDJUJES NA POWER TIPKU!
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 23:58   #4154
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor spudmonster Pregled postova
Rootan jeste, al' sam mislio ako je ponovi instaliram sa PlayStore da ce mi je po defaultu bacit' na SD.
Ovisi koji program ti upravlja aplikacijama i karticom. Onaj ugrađeni App2SD ti prebacuje samo one programe koje je developer omogućio da se mogu prebacit na SD, a to je još uvijek manjina programa. Ako imaš 3rd party program - Darktremor App2SD ili Link2SD oni mogu gotovo sve programe na SD karticu prebacit neovisno jesu li omogućeni ili ne.

Koji ROM koristiš?
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 23:58   #4155
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Evo i ja konačno stavio custom rom, Fundowsky zadnji. Šta reć, od moba koji je štekao prilikom bubble shotsa do letjelice.
No imam jedno glupo pitanje; nestao mi je gtalk koji se nalazio na stock romu. Ok, mislim si odem na market al tam je nemrem nać. No dobro, proguglam i nađem apk na netu al ga nikak nemrem instalirat. Ima ko ideju kakvu?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 00:05   #4156
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Evo i ja konačno stavio custom rom, Fundowsky zadnji. Šta reć, od moba koji je štekao prilikom bubble shotsa do letjelice.
No imam jedno glupo pitanje; nestao mi je gtalk koji se nalazio na stock romu. Ok, mislim si odem na market al tam je nemrem nać. No dobro, proguglam i nađem apk na netu al ga nikak nemrem instalirat. Ima ko ideju kakvu?
si skinio ovaj File

BTW kako kalibrirate bateriju narucio sam ovo kinesko govno 2450MAH i traje mi tocno 2 dana ni manje ni vise. Punio sam ju 10-12h dok je mob radio i nakon toga jos 2h u recovery-u

iako ja mislim da je to ista baterija ko i ova stara...posto mi i orginal baterija isto toliko traje a stara je cca 3mj
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 00:39   #4157
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
@fanATIk: mislim da bi trebao flashat Google Apps iz CWM-a, da je to jedini način da vratiš nazad Google Talk.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 00:44   #4158
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
si skinio ovaj File
Nemrem otvorit taj link, ne znam zakaj.
Al evo, u međuvremenu nađoj jedan link koji radi. http://dc522.4shared.com/download/8s...24048-c6d9d373
Gtalk proradio.
Svejedno hvala.

@tutix; i ovak šljaka

Al i mam još jedno pitanje; gdje se nalazi kalibracija displaya?
I još jedno pitanje; jel zna netko kak se zove onaj traffic counter iz stock roma? Navikao na njega. Ili dajte neki drugi dobar.
Thx
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 08.10.2012. u 00:55.
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 02:50   #4159
kezo2000
Registered User
 
kezo2000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Pozdrav svima
Evo da se i ja prikljucim vama.
Kupio sam ovaj mob prije 3-4 mjeseca i zadovoljan sam sa njim.
Mobitel sam rootao i to radi bez problema.
CMW recovery mi je jos uvijek neki stari 4.0.1.2 (tak nesto), al ok lako stavim ovaj najnoviji 6 ili 5.0.2.6
E sad imam par pitanja:

1. Namjeravam u neko dogledno vrijeme staviti rom od Fundowskog i citam da vama radi odlicno. Da li ima neka stvar na koju treba pripaziti prilikom stavljanja i da li ima kasnije nekih problema koje bi trebao podesiti?
2. Kada napravim backup sa Titaniumom, da li mi vraca i sve podatke i promjene koje sam napravio u tom programu?
3. Posto nisam vican promjenama, mozda ostanem i na stocku. ima par programa koje bi deinstaliro sa titaniumom, ali kad hocu onda mi javlja da su system i da se mozda nesto desi pa me zanima da li ih je itko maknuo dok je jos bilo na stocku i da li je imao zbog toga problema:
-galerija
-google karte
-huawei glazba
-latitude
-mjesta
-navigacija
-preglednik
-twitter

4. uglavnom, kao sto sam rekao, zadovoljan sam sa mobitelom jedino me muci to sto ima malo mjesta (al nekak izlazim na kraj s tim uz app2sd i titaniumom) i sto ima malo radne memorije. koliko vama ostaje cega nakon instaliranja custom roma? da li je stvarno toliko brzi od stocka?
5. ako se stavlja custom rom, da li mora sd kartica biti formatirana sa ext 4, swap i ostalo kako vec ide? ja sam ju u ovih par mjeseci malo natrpao i sad to sve micat mi se bas i ne da
5. da li link2sd radi i na neformatiranoj kartici tj ima samo fat?

Hvala




Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Al i mam još jedno pitanje; gdje se nalazi kalibracija displaya?
I još jedno pitanje; jel zna netko kak se zove onaj traffic counter iz stock roma? Navikao na njega. Ili dajte neki drugi dobar.
Thx
Vjerojatno mislis na NetAssistant.





Citiraj:
Autor Gongy Pregled postova
Za sve koji vole vjecito da nesto rade po svom sonicu evo par bootanimacija prilikom starta moba,skinuti raspakovati i tamo sve pise...LINK

https://www.dropbox.com/s/p3f8ylvewc...animations.zip
kako se ovo instalira?

Zadnje izmijenjeno od: kezo2000. 08.10.2012. u 03:17.
kezo2000 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 02:54   #4160
kezo2000
Registered User
 
kezo2000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
greškom mi prihvatilo 2 puta isti post, a ne znam kako ga pobrisati...

Zadnje izmijenjeno od: kezo2000. 08.10.2012. u 02:59.
kezo2000 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 07:24   #4161
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor kezo2000 Pregled postova
Vjerojatno mislis na NetAssistant.
To je to, puno hvala!
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 08:13   #4162
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor kezo2000 Pregled postova
Pozdrav svima
Evo da se i ja prikljucim vama.
Kupio sam ovaj mob prije 3-4 mjeseca i zadovoljan sam sa njim.
Mobitel sam rootao i to radi bez problema.
CMW recovery mi je jos uvijek neki stari 4.0.1.2 (tak nesto), al ok lako stavim ovaj najnoviji 6 ili 5.0.2.6
E sad imam par pitanja:

1. Namjeravam u neko dogledno vrijeme staviti rom od Fundowskog i citam da vama radi odlicno. Da li ima neka stvar na koju treba pripaziti prilikom stavljanja i da li ima kasnije nekih problema koje bi trebao podesiti?
2. Kada napravim backup sa Titaniumom, da li mi vraca i sve podatke i promjene koje sam napravio u tom programu?
3. Posto nisam vican promjenama, mozda ostanem i na stocku. ima par programa koje bi deinstaliro sa titaniumom, ali kad hocu onda mi javlja da su system i da se mozda nesto desi pa me zanima da li ih je itko maknuo dok je jos bilo na stocku i da li je imao zbog toga problema:
-galerija
-google karte
-huawei glazba
-latitude
-mjesta
-navigacija
-preglednik
-twitter

4. uglavnom, kao sto sam rekao, zadovoljan sam sa mobitelom jedino me muci to sto ima malo mjesta (al nekak izlazim na kraj s tim uz app2sd i titaniumom) i sto ima malo radne memorije. koliko vama ostaje cega nakon instaliranja custom roma? da li je stvarno toliko brzi od stocka?
5. ako se stavlja custom rom, da li mora sd kartica biti formatirana sa ext 4, swap i ostalo kako vec ide? ja sam ju u ovih par mjeseci malo natrpao i sad to sve micat mi se bas i ne da
5. da li link2sd radi i na neformatiranoj kartici tj ima samo fat?

Hvala






Vjerojatno mislis na NetAssistant.






kako se ovo instalira?
Skini raspakuj i sve ti tamo pise,za prebacivanje ovih animacija u system koristi root explorer ili sta vec imas i OBAVEZNO promijeni permission u rw-r-r ,restart moba i to je to,a one google map,latitutde,mjesta,navigaciju i twiter sam brisao na stocku bez posledica,za galeriju i huawei music moraces naci opet neku drugu app koja ce ti ih zamjeniti jer ako pobrises galeria.apk nemas cim otvarati i gledati slike valjda ti je to jasno ali ona ti je mala oko 700Kb neces profitirati nesto puno sa memorijom,sa titaniumom nisam nikad radio backup ali cini mi se na nekom video tutorialu da sam vidjeo da se mogu vratiti podaci cak i predjeni nivoi na igricama ali opet nek ti to pomogne neko ko ima vise iskustva sa tim!Za link2sd formatitraj karticu i napravi particiju ext i u samom podesavanj app postavi da ti automatski veze aplikacije na karticu,a to sto imas na kartici prebaci na komp prije formatiranja pa poslije samo vratis to bar nije problem.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 19:29   #4163
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Šteta što ovaj NetAssistant ne radi i na samsungu y mini od kćeri.
Inače, preporođen s ovim novim fundowsky romom. Mada će mi slijedeći mob il imat gomilu rama il će bit WP8. Mrzi me ovo drkanje s romovima, hoću kad kupim mob da radi kak spada.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 19:46   #4164
kezo2000
Registered User
 
kezo2000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Morat cu ga i ja staviti. Svi ga hvalite kako je dobar...
kezo2000 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2012., 23:13   #4165
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Koji video player koristite? Imam naviku na mobitelu pogledati epizodu-dvije neke serije u krevetu pred spavanje. Do sada sam na svakom androidu koristio kombinaciju ES File Explorer+MX Player da streamam video sa PC-a i sve je islo bez problema. Na ovom Huaweiu je sve usporeno i negledljivo, a ne vjerujem da je do brzine procesora, jer je radilo kako treba i na starom Wildfire-u i Desireu Z.
Dakle preporuka dobrog video playera koji vrti i streamove...
WraGG je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 13:41   #4166
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Koliko kosta otkljucavanje dotičnog mobitela i kako ju je najlakse izvesti?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 14:54   #4167
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koliko kosta otkljucavanje dotičnog mobitela i kako ju je najlakse izvesti?
ebay- manje od 100kn.
dudum48 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 16:42   #4168
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Pronasao sam neka 2 roma od jednog rusa pa ako je ko raspolozen za testiranje evo linkovi

https://www.dropbox.com/s/n486fu5t7e...0_12.09.30.zip
evo i video prezentacija
http://www.youtube.com/watch?feature...v=V47mYh-h8-o#!

CM9 (ne znam da li sve radi na ovom CM9,kamera konkretno)

http://www.mediafire.com/?5r1djnkljbdyzg8

video...http://www.youtube.com/watch?v=G8o4qLDvtak&feature=plcp

Edit:Link gdje ima jos nekih romova ovog rusa...http://u8650.ru/forum/topic_473/last

Zadnje izmijenjeno od: Gongy. 09.10.2012. u 17:29.
Gongy je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 16:57   #4169
Uzemljivac
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Đakovo
Postovi: 29
taj cm9 mi izgleda isto kao i onaj cm9 sto se pojavio prije nekog vremena na forumu. ICS napuni brzo ram (postavke zauzmu oko 42 MB) pa se mob drasticno uspori, pogotovo ako instaliras facebook i slicne aplikacije koje se vrte u pozadini.
dok mi ovaj lewa rom izgleda poprilicno zanimljivo i upravo radim backup dok ga skidam
Uzemljivac je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 17:22   #4170
Gongy
Registered User
 
Gongy's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Prijedor
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Uzemljivac Pregled postova
taj cm9 mi izgleda isto kao i onaj cm9 sto se pojavio prije nekog vremena na forumu. ICS napuni brzo ram (postavke zauzmu oko 42 MB) pa se mob drasticno uspori, pogotovo ako instaliras facebook i slicne aplikacije koje se vrte u pozadini.
dok mi ovaj lewa rom izgleda poprilicno zanimljivo i upravo radim backup dok ga skidam
VRLO PAMETNO,backup OBAVEZNO!!!Skoro sam ne promisljeno skinuo onaj JB rom 2.3.6 (par postova unazad) i bacio ga na mob,A NISAM URADIO OSNOVU BACKUP,i kada sam skontao mi na onom JB ne radi instalacija app poslije sam sve morao raditi iznova,sva podesavanja,skidanje app ma izgubio sam dobrih 3 sata
A taj CM9 sam postavio onako licno ne mislim ni u sali ga stavljati jer previse je to za nas mob sa JADNIM RAMOM,a i i nijedan ne radi FULL svakom nesto fali,camera i td.
Nabaci dojmove ako je rom cemu!POZZZ I SRETNO
Gongy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na