Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.06.2013., 12:19   #34081
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Onda sam vidio tvoje tragove

Ja sam dosao gore oko pola 10, sreo Nika, Nighta i Logiteka? (ili Matu, nisam ziher). Malo popricali oni osli 39tkom u zagorje ja do puntijarke pa na 18-pilana (spust je trajao jedno 10:30min). popeo se cestom do prvog zavoja pa na onu singlicu (pozgaj?) dozicare i na tunel pa doma.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 12:40   #34082
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Hehe

Ja skužio da mi osim zadnje bremze i lulica smrdi. Preduga je i previše sam nagnut naprijed. Pa poslje osjecam vratne mišiće i skoro sam zaronio na glavu na jednom spustu kod okreta... Je_emti, kupim bike, i onda još par soma za pizdarije
__________________
sound powered by B&W/Denon

Zadnje izmijenjeno od: zwer. 29.06.2013. u 13:59.
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2013., 14:20   #34083
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Ako nastavimo ovak, svako u svoje vrijeme voznjama, zaboravit cu kak izgledate
Sile i Vuco su mi vec ko jetiji. Prica se da postoje, al nikak da ih vidis.
Danijel i ja samo zato 52jku odradili. Kolko god mi je mila staza, draza mi je s fulkom, ovak me do kosti razdrmalo.
Kod tunela sreli dijagonalu i jednog njegovog frenda. Oni su 9tkom do dole.

A sad vi. Kakva je pica i kako je u Pohorju ?
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 16:00   #34084
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,972
Ja evo ponovio rutu od jucer. Krenuo od doma u 12:40, dosao prije 5 min.

Gore Lonjscina-Tigrovo oko-16ica-18-20. Na dijelu 20ke gdje je onaj pogled prema gradu sam naletio na 4 tutleka koji su se penjali tuda. Moglo je bit svega, srecom pa nije.

Spust odvozio u komadu, superiska
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 16:07   #34085
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Onda sam vidio tvoje tragove

Ja sam dosao gore oko pola 10, sreo Nika, Nighta i Logiteka? (ili Matu, nisam ziher). Malo popricali oni osli 39tkom u zagorje ja do puntijarke pa na 18-pilana (spust je trajao jedno 10:30min). popeo se cestom do prvog zavoja pa na onu singlicu (pozgaj?) dozicare i na tunel pa doma.
10:30 je puno presporo :P
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 19:44   #34086
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Odlično Sljeme danas, laganini gore, rokanje po 52 do dole. U Lugarnici neka svadba mala, meni vrhunski ugođaj, predivan dan, lik na gitari, radler u ruci, Jack i Vuco se ogrebali za tortu, di ćeš bolje.

Malo sam se počastio





+1 na skill, +2 na karizmu, -dosta na novčanik, YOLO
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 20:00   #34087
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
Jeben volan, ali šteta boje
__________________

CPU: Intel i7 3770 (be quiet! Dark Rock 3)
MBO: ASRock z68 extreme3 gen3
RAM: 16GB (4x4) DDR3 1600mhz HyperX
GPU: GTX 960 (Gigabyte Windforce OC, 2GB)
SSD: Kingston K3 120GB
SSD: Samsung 850 EVO 512GB
PSU: be quiet! Straight Power 480W
Case: Corsair 330R (2x140 + 120 be quiet! Silent Wings 2)
Monitor: 27" Dell U2715H
Periferija: few custom keyboards and few different mouse
OS: Windows 10


Macbook Pro 13" (mid 2014)
CPU: Intel i5
RAM: 8GB
SSD: 512GB
OS: OSX Catalina
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 20:07   #34088
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Night, Logitek i ja otprasili 39-ku. Super vrijeme na Sljemenu, laganini svjeze uz pirkanje vjetra.
Pizzu kod Kolovrata nismo vidjeli jer ih peku tek od 13h, pa smo zasjeli u Oro goro.

Planirali smo uspon 34-okom, ali smo malo zaflaksali (sto sam utvrdio tek za kompom, jer mi nikako nije bilo jasno kako smo dosli do 35-ice )

Ostao mi mob doma pa nisam mogao provjeravati dal smo na dobrom putu, ali smo zato pogodili jako dobru alternativu za uspon, jedino sto dobar dio nije markiran i ima brdo skretanja pa treba znati kuda se ide (nas su uputili sumari koji su se nasli bas na strateskom mjestu, he he).

Uspon ide iz Donje Stubice pored groblja s glavne ceste, pici se po asfaltu sve do makadama i ulaska u sumu - prati se potok.
Dalje uspon tim (vrlo dobrim) makadamom, takodjer uz potok, u debeloj hladovi, nagib konstantan i blag (podsjeca na Bidrovecki m., ali je ovaj uzi).

Kad se dodje do mjesta na kojem se moze ravno, ostro lijevo i uzbrdo, i desno, ici lijevo uzbrdo, jer preostala 2 puta nisu prohodna (rasturili ih sumari), kad se popne uzbrdo birati samo desna skretanja, ali put je markiran i nije problem, samo se pici dok se ne spoji na stazu 35, dalje po njoj dok se ne izbije na makadam po kojem se za 5 minuta dodje do Gorscice.

Od Gorscice na 56a i baznu stanicu trail.

Ona spojka od 37ice do 35ice kad se skine s makadama je totalna divljina, tuda se ne krece ni covjek, ni zivotinja - jedino lovci .
Prava divljina, ali sve je vozivo uz skroz blagi uspon.

Sve skupa smo gurali bajk mozda 50ak m.

Kad se sve zbroji, prava muska cjelodnevna voznja cca 60km, kolege i vise.
Nightu nisma dali da previse slika pa se bunio, ali bude valjda nadopunio slikama i trackom
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 21:00   #34089
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Pohorje nas vabi, jupiiii

Vozdra balkaneze

+1 za longetu...pišem desnom i jedinom operabilnom rukom pa nemojte zamjerit ako je malko sporo

elem,
krenemo ko pačići mali po flow stazi...3/4 odvezem a 1/4 profy sa Berom napravim on-foot inspekciju.
Ide, ide, ide, gazi, berm, table top za table topom, idem ide, kamenje, korjenje...ne ide više

kriva linija apsalutno i to na 1. vožnji, pratio sam Davora (No1) i bio preblizu i nisam snimo stazu, pada on, čujem tup udarac kacige njegove, ja u tom trenutku umjesto levo po korjenju biram desno i upadam u drop, bukvalno prednjim, padam levom stranom, kaciga ljubi zemlju (uskoro našu) i pružam ruku kako ne bi svom težinom pao na rame levo (ovo je ko fol planirano ispalo)...dočekujem se na zglob...kliznem i počinje psiho-fizičko stanje koje je meni dosada nepoznanica: svi pričaju i pitaju a meni se samo spava, čas mi je ladno, a čas mi vruće. Ustanem, ali brzo sjedam jer ma hiće...Bero pregledava ruku i onako će šeretski: "e, samo da splasne otok pa ćeš ti na stazu" ahahhahahhaha, skonto sam ja bolan da tu nema stiska i džaba ti...ležim, okrećem se, klečim...2-3 pokušaja ustanka i eto me na nogama. Bero gura bajseve (a jest čovjek i po) on gura a ja mu nisam dostojan lanac podmazat, aferim...

silazimo do kola, svi se skupili, stavljam ledove iz fridgea kojeg je uzeo Davor, aferim, i dogovaram se sa rajom da idu a ja ću se lečit...Bero mi daje sokić i trenutno me ošamari dašak života, falilo mi šećera eXtra...

Kuliram, kad ono neke švabe ispred menjaju gume i skonta da sam se sredio i nudi mi SUHI LED. Lik mi pokazuje sovu desnu ruku koja liči na andrijin križ, stavljam led preko tanke marame, držim i ne skidam kad ono ostale mi opekline od leda, predugo držo...ja bosanca majko moja...

Vraća se raja i ja vidim da tu nema druge već za zgb, momentalno. Pitam Mirtu, odmah se složila (kakva žena) i prema berinim uputama se izvlačimo bez vignette i nazad, čekamo red u vojnoj bolnici...kad ono tamo 1. komšija pao s trešnje i njega ugipsaše prija mene...leva isto, bosanac isto

...ulazim kod dotura, pregled na suvo, pa hajd fotkaj...e da, tražio je fotku i glave ali nisu ništa našli (to sam ja znao i bez slike)
pipa on mene, kad ono nailazi na šinove, gleda čehla i veli: "vi ste profesionalni brdski biciklist?" ma reko, jok. Mislim si ja: pravi se voze, a ja sam goljo, bolan, waNNa be...

dijagnoza: napuknuće metacarpalisa II i III, fractura bassis ossis metacarpalis II et III manus sin, contusio capitis, congelatio manus sin.

Kako se nisam lomio od osn. škole onda sam Mirtu u zahvalu odveo u Džamiju

Mirta me vozi do kola na Trešnjevku, pomaže oko stvari, ja sjedam i palim doma. Može se vozit. Evo me doma, otuširo se, sad imam vremena obrađivat video sa goPro, pa ako kome treba samo megaUpload i ja ću to časkom za par dana...

VELIKO hvala raji, poimence: MIRta, Bero, Davor, Darko i Onyx (ovo je po azbuci permutirano ). Šta su sve ljudi s kojima se vozamo spremni učiniti kad je čovjek potreban, pa to je ČUDO.

Osvrt na Pohorje: ono gore je zemlja čudesa za mene, ambijenat, parking za kuliranje, ko oće odmora malko ima odma roštilj, raja sa kamperima koji nema šta nemaju unutra...jednom mjesečno garant, samo da se oporavim

Događaj dana: pakiram se ja u kombi mirtin i onako sa rukom ko robocop od otoka, glava u vasioni, oči suzne... kad mi prilazi sosed Slovenac i pokazuje mi kak je zaklo nukeproof obruč i radi anti-reklamu tj. nemože se načudit, a ja bi pao u nesvest...jao scene...objašnjava on meni srčano, a ja kako sam uzeo analgetik zainteresirano blejim u njega i plačem, plačem od muke, svoje leve ruke

Živi bili pa se vozali!

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 29.06.2013. u 21:15.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 21:09   #34090
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Ajoj jaki, koja šteta...

Kako ti se da toliko tipkat, ja bi zdravom rukom sve porazbijao... Drži se, šta da drugo kažem.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2013., 21:16   #34091
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,972
Drz se jarane, jebemu iruda!
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 21:17   #34092
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Ovo što smo Vuco i ja danas napravili neću ponovit barem koju godinu.

Nalazimo se oko 15h na Mihaljevcu, Sile, Jack i već spomenuti Vuco i ja. Krećemo lagano preko Lonjščine, tempo ok, nije da jurimo, al se ni ne vučemo kao crkotine. Dolazimo do vrha, gore neka svadbica, vrijeme idealno, svi raspoloženi, zakon . Krećemo prema vrhu, pa na 52ojku. Krećemo, drapamo NN, radimo piš-pauzu i nastavljamo dalje. Ja sam drito tad zaklo kočnice, 160mm rotor naprijed me lagano izdaje . Završavamo spust, dolazimo do Mihaljevca i veli čiko iz busa da nas ne pušta unutra. Sile i Jack krenu prema doma, i taman da odem za njima veli Vuco da ide još jednom. Ja se malo dvoumio, i na kraju krenuo. Dolazimo do Lonjščine, ja krenem malo jače, vidim Vuco mi grebe po kotaču, dolazimo blizu prvih klupica, Vuco prolazi i nabija neki luđački tempo a ja si mislim pa nemre me naprat, ima 160 hoda i 15kg. Ja pratim, deremo i dalje, dolazimo do odvajanja za Runolist i sat pokazuje 37 min Ja tek tu uzimam vodu, jer mi je bila stalno u torbi. Krećemo na zadnji dio, umor se full osjeti, noge vrte u prazno, stepke se prolaze na silu al ipak idu. Dolazimo do vrha, sat pokazuje 50:51, ja u nevjerici se vučem ko crkotina do šanka i uzimam štrudle koje me vračaju u žive. Dole na 9ku koju ja nikad nisam brže vozio. Vuco ima dobre linije On je snejkbajto gumu pred kraj, osim toga sve super. Treba češće radit ovakve vožnje

Irvin brz oporavak želim!
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 21:20   #34093
Okruglica
Ubijate mi flow ;)
 
Okruglica's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
Vozdra balkaneze


Događaj dana: pakiram se ja u kombi mirtin i onako sa rukom ko robocop od otoka, glava u vasioni, oči suzne... kad mi prilazi sosed Slovenac i pokazuje mi kak je zaklo nukeproof obruč i radi anti-reklamu tj. nemože se načudit, a ja bi pao u nesvest...jao scene...objašnjava on meni srčano, a ja kako sam uzeo analgetik zainteresirano blejim u njega i plačem, plačem od muke, svoje leve ruke
Hahahah Ja se cudila sto si toliko tih bio u autu, a kad ono Slovenci te nadrogirali
Samo ti sto prije ozdravi, pa jurimo opet gore. Meni drugi spust bio fantazija...sto bi tek bilo treci...cetvrti...uff
Vidjet cemo uskoro
__________________
Živi bili pa se vozali
Okruglica je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 21:30   #34094
night_rider
Registered User
 
night_rider's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Danas sam se pošteno nasljemenizirao! 70km čiste uživancije.
Nik, logitek i ja.
Lonjscina > Lugarnica > 39 > Stubičke Toplice > Oroslavlje > Donja Stubica > 37 > 35 > Gorščica > 56a > bazna stanica trail > Vidovec

Iso miki..navozio sam se ko Branko Uvodić "Lijepom našom". .

Nakon prvog spusta, dolje u zagorju, Sile preporučio Kolovratovu pizzu, ali frula.. u 11:30h malo prerano, peku tek od 13h. Ošli u Oro Goro u Oroslavlje. Ja sam sam zdrobio cijelu lijevu, dok "ptičice" podijelile pizzu nadesno.

Nije nekaj spešl, al čovjek ogladni pa se pojede.


Par detalja s prvog spusta:


Početak 39ke



Odmorište Srnec

Fenomenalno mjesto + vrlo atraktivan i težak spust



Negdje pred kraj 39ke



Drugi uspon.. milina! Nakon zrokane cijele pizze i pivkana, ne ide bao ko podmazano..


Vukojebina negdje između 37ice i 35ice




Nevozljivi početak 35ice




Šumski oltar na stazi 35.



Ostalo je klasika.. Odmor na Gorščici, pa dolje fenomenalna dinamična i živahna 56a. Suha ko barut, gripa ko u priči. Čak je i izvor presušio na završnom dropu i spoju s makadamom od 25ice. Nadalje već ustaljena "bazna stanica trail" uz travu do pol kotača (ipak je u rano proljeće za nijansu ljepše tud điravati). Ali svejedno se ne propušta završni đir uz vinograde s pogledam na Sljeme. I na poslijetku.. Vidovec pa Markuševec, Gračani i niz Mihaljevac doma..

Ovo treba svakako ponovit!
Mate, šteta što nisi išao s nama, nadam se da si položio ispit?

[edit]
Fak Irvine, zar i ti... brz oporavak!!
btw.
jebote, Mirta samo pakira ranjenike i fura ih za Zagreb

Zadnje izmijenjeno od: night_rider. 29.06.2013. u 21:39. Razlog: Irvin
night_rider je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 21:57   #34095
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Interesantno je kako je Irvina išlo da ko se s njim vozi, taj se razbije Sad je Mirta preuzela štafetu
Iako, teoretski, Br1 je okusio šta to znači vozit se s Irvinom pa je to Irvina sjebalo
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 22:48   #34096
danielzg
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Drz se Irvine!!...kako se ekipa u francuskoj zabavlja...http://www.24sata.hr/galerija/sport/...-321516/753168
danielzg je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 22:48   #34097
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

bratec zelim cim prije da zacijelis i onda opet samo gas


ja napravio pravu stvar, vozio krug oko otoka, ali da mi bura na teskom dijelu puse u ledja

1 minuta dulje vozio, ali presel 9km vise fale mi dve uvale da bi mogel doc do mosta, ali nemre se nikak vozit, a ne nosa mi se po onim stijenama

Pohrani.com

Pohrani.com

inace 900km sam prevalio za 17 dana, 476km offroada ostalo asfalt

niti jedno busenje, niti jedan kvar, fat alberti ust snake skin polozili s odlicnim, nije mi zao ni eura, zena je napravila oko 250km, jer se morala vratit u zg, ona je imala kombinaciju napred fat albert ust snake skin i otraga nobby nic ust evo trail, on se podero i potrosio na ocigled, znaci ostro kamenje za njega 0 bodova...

satro sad 2 oslica s krumpirom, 2 dcl crnog i idem se horizontalirat
sutra ako nebu neka buretina opet bi mogo do paga skocit

laku noc...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 23:01   #34098
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ajde Irvine brz oporavak zelim, u svakom slucaju smisao za humor nisi izgubio, bas si me lijepo nasmijao s izvjestajem, iako je sadrzaj vise za plakanje.

Inace za tu lovu koliko dodje Pohorje, bolje je otici na Psunj, rentat kombi i deri - mislim da se za iste pare moze vozit 2 dana, jest i pit, i jos bi se kladio da su tam bolje staze, pogotovo za nase AM bicikle

Meni se sve cini da je, Mirta k'o zena na brodu - donosi nesrecu
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 00:12   #34099
Mate
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Naklice
Postovi: 41
Ljudi posljednji ispit ove godine je položen s 5 wuhuuu

Irvine brate sredio si se pravo! Nadam se da ćeš se brzo oporaviti pa se vidimo opet na brdu.
Još uvijek mi je žao što nisam otišao na ekspediciju u Zagorje, vidim da vam je bilo super. Nadam se da će biti još prilike da se ponovi takva vožnja.

Sutra ja i Borko idemo oko 11:00 sa Save, znači oko 12:00 s tunela. Malo će se slaviti večeras, pa je zato kasniji start. Ako nekome odgovara tako kasniji start neka javi, pa ćemo pričekati ako treba.

U ponedjeljak idem kući, tako da je ovo za mene zadnja vožnja na Sljemenu ove akademske godine. Hvala svima koji su vozili sa mnom ove godine, čekali me kada je trebalo i otkrivali mi nove staze (Niku posebno).
Vidimo se opet krajem 9. mjeseca. Želim vam puno dobrog flowa i zabavnih vožnji preko ljeta. Nemojte se puno lomiti, a ovim polomljenim brz oporavak želim.

Pusabok
Mate je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 00:18   #34100
Okruglica
Ubijate mi flow ;)
 
Okruglica's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Pff ko vam kriv kad se ne znate voziti
__________________
Živi bili pa se vozali
Okruglica je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 09:03   #34101
crocus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Inace za tu lovu koliko dodje Pohorje, bolje je otici na Psunj, rentat kombi i deri - mislim da se za iste pare moze vozit 2 dana, jest i pit, i jos bi se kladio da su tam bolje staze, pogotovo za nase AM bicikle
Nije bas Pohorje tako skupo niti Psunj toliko jeftin. Put + karta nas je na kraju izasla 240 kn po glavi, a do Psunja ima slicno km, kombi je bio 80 kn po danu, spavanje 50-100 i jos klopa. No na kraju nije sve u novcima nego mislim da treba probati sto vise toga pa tako i ovo. Al da se razumijemo sa AM biciklom bi i ja radije jurio po nekom trailu jer je za to napravljen. Jucer smo bili svojevrsna atrakcija jer smo bili jedini bez DH/FR bicikla i svako malo se cuo neki komentar sastrane kao u stilu "vidis da se moze i na ovakvom bajku..."
crocus je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 11:15   #34102
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Jao, Irvine, pa kud na Pohorju bas... Brzo se oporavi!
A vi ostali, ajde idemo se napokon zajedno svi provozat!!!!
Svi su na kraju bili juce na sljemenu i svatko u drugo vrijeme
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 11:25   #34103
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Irvine, brz i potpun oporavak želim.
Da si pričeako EU onda bi dobio onu EU zdravstvenu (naravno nakon 8 dana od zahtjeva ) i onda fino tamo negdje te saniraju na brzinu i vratiš se na još krug il dva

Ajd brzo ćeš ti to sredit pa opet na paciklo.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 11:53   #34104
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
fala svima na dobrim željama, a MIRta je raja eXtra
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 12:07   #34105
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Irvine sad ćeš imat vremena za malverzacije pa možda završiš na nekom DH bajku na kraju, vidiš da je ovo preslabo za tebe

Šta doktori kažu, koliko oporavak bude trajao?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 12:07   #34106
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Irvine brz oporavak želim...

Meni je ruka skroz ok, danas bi ju mogao testirat na grmi
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 12:15   #34107
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Steta irvine.
Brz oporavak zelim.

To si pao na onom ravnom dijelu di se juri preko skijaskih staza?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 12:36   #34108
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151


Flow line koji smo mi vozali je malo drugačiji u vršnom dijelu od ovoga na video no ekipa se prosula na dijelu 8.07, korijenje lijevo od stupa. Fora je u tome što je na snimci to korijenje tada još pod zemljom. Sada, zemlja pod korijenjem + točno u ravnini stupa, lijevi dio staze uz rub je širine cca 30tak cm, a desnog dijela nema, propao, odnesen, missing (još uvijek govorim o dijelu lijevo od stupa)...tu je "podmukli" drop gdje taman može upasti prednji kotač za OTB let ako se nema brzine. Također, taj korjeniti dio je sada sa kontra nagibom
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 12:39   #34109
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Isli ste sa gornje strane stupa?
Taj dio se ja nisam usudio ici sa gornje strane nego sam isao sa donje strane.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2013., 12:56   #34110
Okruglica
Ubijate mi flow ;)
 
Okruglica's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Aww te rupe...dropa kaj god, nema na videu.. Ja sam ga nekak uspjela izvuc i taman zadnja misao mi je bila...ne mogu vjerovati da sam ovo izvukla i kad ono...pojma nemam kaj se dogodilo. Nemrem se sjetit. Znam da mi je volan bio okrenut skros na bajku. MOzda je nekj ruznog bilo na dnu, pa mi izbilo volan..pojma nemam.
Gledala sam ostale vozace kako su to svi izbjegavali i isli na korijenje gore ili dolje skros osim jednog decka koji je bez problema prosao na dh bajku tu rupu gdje smo mi ko kruskice popadali
Mozda da smo drzali dovoljan razmak ne bi bilo tako. Ovak jurnjavom jedan za drugim i ne skuzis da pored ima jos jedna stazica..jel... Drugi spust je bio preeeedobar Jedva cekam opet. Meni je najgori dio bio negdje pred kraj, onaj strmi korijeniti dio kroz sumu, al proci cu to next time ak ne iz prvog, onda iz desetog puta
__________________
Živi bili pa se vozali
Okruglica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na