Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.04.2013., 18:43   #31831
rampage
Registered User
 
rampage's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
WTB je došao na carinu treba cariniti i poslati po dućanima kad će to biti to niti onaj na nebu ne zna......
naručeno je čak i 27.5 obruči,zračnice, gume
a što se tiče općenito od samih obruča što je naručeno to nemam pojma a gazda se ne sjeća
to je onoliko koliko ja znam i koliko kaže gazda

eto da znaš s novcima raspolagati shoshy
rampage je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 19:21   #31832
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,170
Šoši, imam samo dvije riječi za tebe.
"Double Track"

I nema čamse da ti se ovo desi da dropaš sa nebodera
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2013., 19:32   #31833
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Činjenica je da je on doletio sa stražnjim kotačem onak kak nije trebao, tak da je imao bilo kakav obruč s 2bar u gumi bi ga udario, bar malo dentao (čak i DT).

Al dobrooo sad se može hvalit da je razbio kotač
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 20:38   #31834
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
2 Destro: ti opet spamuješ, a mi čekamo raporat
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 20:41   #31835
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Vjerojatno cu uzet Funn kockicu od Voradora da se imam na cemu vozit. Minimalna investicija. Istina da jedino teze od toga je DT s HS nabama, al bmk, stavljam pare sastrane za posteni kotac. Pa ak mora kostat 1500kn, neka bude, za pol godine cu ga moc sloziti. Do tad ce biti celicanje na usponu

A ove XM319/719/819/kolkovec19 nabijem na lulicu, nisam dobar vozac nit sam mekan na bajku sto samo znaci da ce takvi smoki obruci fasovati kod mene kao sto se vidi iz prilozenog.
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 20:44   #31836
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
819 su gay obruči za XC. DSG drži WTB i19
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?sifra=2252&cate=2
za 400kn koji je isto UST obruč, nažalost nemaju trenutno i23 koji je UST obruč s 23mm unutarnjom širinom. Dakle non-gay obruč a za 400injak kn.

Shoshy je sisnuo tvrdog iako nije htio sam sebi onda priznat. Sad lijepo Šošonjo pamet u glavu i raspitaj se gdje i kod koga nabavit pošten obruč. I eventualno više gasa da ne slijećeš kratko.
To su moji idući obruči ako se odlučim slagat kotače. Samo, ne znam dal su UST baš bez trake, ili je potrebna traka kao ZTRu? Sile ziher zna.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 20:46   #31837
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
moguće da ću preskočiti ovaj mjesec kupovinu SPD-a (tenisica jelda) samo da poberem ove obruče u DSG-u.
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 20:48   #31838
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
veli jaran da treba traka...
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 20:55   #31839
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,437
hardcore NN ekipa bi trebala izbjegavati ove uske obruce, koliko god oni cvrsti i laki bili... nebrojeno puta je vec pokazano, da cak i za XC aplikacije, puno vise smisla ima cim siri obruc...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 21:00   #31840
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
gume blatnjače?

elem,

na specu su mi purgatory ground control, 2.2 napred, iza 2.1, a danas sam pazario 2x Nobby nic evo 2.25 pa samo da priupitam za ove uvjete (blata, snega) koje da denem gore (oba seta su ko iz salona). Brzo će subota
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 10.04.2013., 21:05   #31841
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Šoši, imam samo dvije riječi za tebe.
"Double Track"

I nema čamse da ti se ovo desi da dropaš sa nebodera
Isuse boze, sad sam vidio da je funn kockica teza od double tracka...
I'm entering a world of hurt....
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 21:10   #31842
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 864
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
elem,

na specu su mi purgatory ground control, 2.2 napred, iza 2.1, a danas sam pazario 2x Nobby nic evo 2.25 pa samo da priupitam za ove uvjete (blata, snega) koje da denem gore (oba seta su ko iz salona). Brzo će subota
ako stavljas nobija nemoj puno po asfaltu
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 21:13   #31843
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
veli jaran da treba traka...
Di točno on to veli? Sve je gore predinstalirano, staviš UST/TLready gumu i mlijeko i deri.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 21:21   #31844
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
jest vala, na 0:50 baš priča da ima TCS tape već gore...izvinjavam se, nisam pazio tj. krivo sam skonto, nisam znao da ih oni već nalepe...učim ja još

EDIT: bolje da ja idem spavat, bio sam jutros na sistematskom pa posle Petrova na darivanju krvi...e da, veli doktorka da imam "sportsko srce", imam 46 bpm a nisam DJ, tj. objašnjenje je da zbog akcija vamo-tamo srce ima pametan software pa spusti broj otkucaja da duže dela. Kako kažu braća Židovi: pomalo pa podugo!
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 21:33   #31845
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Stavi nobby nickove, s njima ne možeš fulat, čak su skraćeno NN! Topi se bijelo govno, biće blatno ali jedva se čeka vikend.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 22:04   #31846
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor Shoshy Pregled postova
Isuse boze, sad sam vidio da je funn kockica teza od double tracka...


aaaa, to je lošeee ?!

jednom davno, jedan čovjek mudro reče... (tudajforče)
"One rim to rule them all"

imao sam ga složenog sa head spin nabom, dt champ 1,8-2,0 mm žbicama i majke mi, to je neuništivo
kakva centriranja...
Mic i ddario su svjedoci kako je kotač ostao centriran unatoč trima puknutim žbicama (i još par njih pomotanih), kao posljedica uletavanja mašinice u kotač. i uz tu nezgodicu je preživio spust niz medvedgrad + dolazak doma
taj kotač mi je ostao u lijepom sjećanu !
i nakon njega u nijedne nemam povjerenja !
(premda su i ovi wtb freeride genijalni. tvornički opleteni, bez ijednog naknadnog centriranja, još se na ht-u nisu raz%/#5)

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 22:39   #31847
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,931
Snijeg i blato? Jadni vi, nama lipo sunčano i toplo
Pohrani.com

Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
EDIT: bolje da ja idem spavat, bio sam jutros na sistematskom pa posle Petrova na darivanju krvi...e da, veli doktorka da imam "sportsko srce", imam 46 bpm a nisam DJ, tj. objašnjenje je da zbog akcija vamo-tamo srce ima pametan software pa spusti broj otkucaja da duže dela. Kako kažu braća Židovi: pomalo pa podugo!
Ja isto tako nešto, to je normalno se baviš biciklizmom jer je srce jače i mora manje puta pumpati da upumpa istu količinu krvi.
Po meni to je dobro jer se manje troši
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 23:10   #31848
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Treba mi savjet, naime, mom dobrom starom Wheeleru iz 2006. došo je kraj i vrijeme je za kupnju novog bica.

Pala je odluka da se uzme XC bicikl, 26" a vozio bi se po raznim terenima, i šume i ceste i sve

Svota koju mislim izdvojiti je 6-7 tisuća kuna. Slušam prijedloge, hvala.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 23:13   #31849
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Ne znaš ti Mar kolko je lijepo pošteno se zasvinjit po blatu, nemaš ti toga dole...
Tako da nije nigdje idealno, odnosno, sve ima svojih prednosti i nedostataka i upravo zato mi je u cilju ove godine što više ić bajkom po lijepoj našoj (i pokojoj susjednoj lijepoj) i proći što više različitih terena, jer zabit se u jedno nije ni u čem dobra stvar.
__________________
neki fora potpis
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 23:14   #31850
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
9ka po blatu, lišću i kiši je definitivno najbolja vožnja koju sam imao dosad
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 23:26   #31851
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,931
@mic - danas sam se (nažalost) zablatija jer je bilo malo lokvi od kiše rano ujutro, ali to mi ide na neku stvar, pa kasnije prat biciklu, pa pazit da ne spizdiš ležajeve... the joy

Ali si u pravu šta se tiče toga da bi tribalo ići okolo šta više, u 5. misecu sam relativno slobodan pa imam u planu jednu ekspediciju do BiH, možda i Crne Gore
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 03:19   #31852
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Izvještaj Split 2013.04.08 – Pohod na kamenjare u okolici Splita

tor odobrio 1000px fotke s direkt linkanjem (< a href >).

--Putovanje--
Kiša je u četvrtak taman prestala kad sam počeo pripremati zadnje stvarčice za putovanje u ruksak. Naravno, ne griješeći kao kad sam s Nikom išao na Zavižan i zaboravio sendviče jer nisam imao popis stvari za put, ovaj put sam crvenom olovkom križao elemente popisa kako sam bio siguran da sam ih stavio u torbu
Kao prijevozno sredstvo do Splita odabrali smo vlak. Iako 10h putovanja zvuči puno, u dobrom društvu brzo prođe. Bicikli se vrlo jednostavno postavljaju na za to predviđena mjesta, a bome izdržavaju i težinu bajka + vozača

bajkići spremni za put
Mjesta ima koliko srce poželi

visim

društvo za poželjeti


Mirta je bila pomalo frustrirana jer su joj kazeta i mašinica bile „uprljane“ (), a ja sam nakon otkrivanja njene zadnje super jake bljeskalice (i malo igranja njome kao lightsaberom) demonstrirao kako se spava.
uprljani dijelovi, sramota neviđena!
što je ovo?
zing!
spavanje



--Dan 1--
Po dolasku u oblačan i tmuran Split morali smo malo pričekati Mitsuoku jer se nije nadao da ćemo tako rano doći (njegov vlak je kasnio kad se vraćao), pa je zapravo preko volje došao po nas. Neka neka, pamtimo mi

Da se skrati čekanje, a i da se sakrijemo od prilično jakog juga koje je nosilo slabu kišu, skakutali smo po kolodvoru na bajkovima i opalili pokoju fotku. Jugo je dobro došlo za razbuđivanje, nismo se baš naspavali jer me Okruglica morala rasturati u šnapsu kojeg je prvi put igrala.

Pohrani.com


Di si, Mitsuoka?
Vozačica
Specialized1
Specialized2

Naš vodič pojavio se ubrzo i krenuli smo prema stanu, pretežito usponima koje grad pruža svojim ulicama, taman za vraćanje u normalu.
Nakon toga krenuli smo prema Mitsuoki koji je pripremio turistički obilazak Splita na putu prema njegovom stanu. Naletjeli smo i na čudan natpis koji je sigurno osvanuo kad je Vuco zatvorio temu bio. Čak je bio i odgovarajuće boje.
Nezaobilazan posjet Dioklecijanovoj palači i prolazak navodno najužom ulicom na svijetu.

Grgur

izdajica

Domaćin i hostesa
Jedan od paunova usred grada kod tvrđave Gripe. Slobodni ko ptice, doslovce, nisu domaće životinje.
Dioklecijanova palača

Nakon Splita zaputili smo se u Solin, Mitsuoka je imao nešto za obaviti pa smo usput posjetili Salonu i amfiteatar. Zadnji dan smo ga opet prošli ali o tome više u flimićima.

Amfiteatar

Amfiteatar 1
Amfiteatar 2
Amfiteatar 3
Spremni na duel


No dobro, kažete, di je tu vožnja? Evooooo
Prvi dan u planu je bio Marjan. Popodne se nebo razvedrilo, jugo posustalo, drugim riječima savršeno! Na putu prema Marjanu prolazili smo tik uz obalu, pri čemu smo se Mitsuoka i ja zamijenili za bajkove. Prilikom namještanja za fotkanje Trek je skoro završio u moru, ali Mitsuokino vrištanje je urodilo plodom pa sam ga na vrijeme uspio spasiti od potonuća

trojka

fotka tik do mora


Nakon uspona odvezli smo tehničku stazicu po hrptu Marjana i zavinuli na stazicu s kickerima, već poznatu iz prošlog osvrta na boravak u Splitu. Malo lijepih fotki s vrha Marjana i par trenutaka na skokovima, Okruglica se nauživala

barjak hrvatski se vije, vije!

Split na dlanu

pogled1
pogled2
pospana ekipica, ipak nismo spavali uopće više od cijelog dana.
Okruglica letiii (gif, 1.5MB) s osmijehom od uha do uha
Mrcvarim treka pa pitcha, dok je Mitsuoka na pitchu isprobavao kako letjeti.

Bez naginjanja kamere ovaj drop izgleda poprilično strmo, ne?

Pohrani.com

Dan je završio klopanjem i ranim spavanjem jer smo se stvarno izmorili.



--Dan 2--
Buđenje oko 8h i na tašte pedaliranje par kilometara do Žrnovnice gdje smo u Konzumu kupili sastojke za doručak i mezu kasnije u danu. Lijepo smo sjeli na klupu okupanu suncem, bilo je stvarno vruće, pojeli određene količine kalorija i zaputili se prema Tugarama gdje je već tradicionalno stajalište za popiti kavu. Tamo smo se našli s još dva lokalna vozača.

kafenisanje

Ergelica:
ergela


Nakon toga smo se zaputili kroz zaseok Gata preko Gojsalić vidikovca s kojeg puca odličan pogled na kanjon i ušće Cetine kod Omiša.

pogledčina

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com

Jedna panoramica:
Pohrani.com


Uslijedilo je malo poziranja na koje smo se odvažili samo Okruglica i ja dok je ostatak raspravljao o tome čija je modulacija na kočnicama najbolja.

vrh!

own

Pohrani.com


Nakon odvažnih poza uslijedilo je još malo pedaliranja cestom i šljučanom stazicom sa skokićem (gif) do početka uspona na Trpošnjik.
Prije uspona: čekiranje suspenzija.
Ovaj uspon se odrađuje u potpunosti na nogama s biciklom pored ili na sebi.
Pri vrhu već puca jako lijep pogled, ne znaš gdje bi gledao, na sve strane pucaju odlični vidici

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com


Nakon malo odmora, rehidracije, klopice, uživanja u cvijeću, spavanja, krenuo je spust istim putem dolje. Staza je zahtjevna i na svakom koraku su switchbackovi, nekoliko njih nad provalijom, a vožnju je snimio Mitsuoka. Ostao sam zadnji i nisam htio proći niti jedan zavoj dok ga nisam odradio kako treba i bez silaženja s bajka, čisto za vježbu jer nemam pojma pivot raditi
Nakon spusta smo se zaputili na Zakučac, također posjećen prošli put kad smo bili u Splitu. Pogled na kanjon Cetine iz drugog kuta uz malu naoblaku jednako ostavlja bez daha.

Pohrani.com



Na spustu su ovaj puta switchbackovi išli osjetno lakše nego prošli put, brzine se nabralo i previše na mjestima, ali nam modulacije nije sfalillo i bez problema smo kontrolirano odradili sve. Pri dnu smo uočili slap koji se pojavio zbog kiša (nije ga bilo prošli put).

Pohrani.com


Potom je ostalo desetak minuta pedaliranja do Omiša gdje smo zasjeli na plažu i dokrajčili sendviče kupljene ranije u danu. Pri tome smo točali noge, ispisivali imena u pijesku, smijali se i uživali. Mitsuoka je jedva dočekao sendvič i prvi umočio noge u more, jadan. Slijedio sam ga i bome je bilo hladno, ali se i Okruglica pridružila, takvo što se ne propušta. Dobro dođe za cirkulaciju

točanje

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com



--Dan3--
Događanjima najbogatiji, fotkama vožnje najsiromašniji, dan treći bio je stvarno odličan. Našli smo se s ekipom BK Timun kod Plodina u Splitu i zapalili preko Stobreča do Žrnovnice gdje smo sjeli popiti kavu i baciti oko na obližnji mlin. Žrnovnica je jedino mjesto u ovim krajevima čiji stanovnici ne plaćaju vodovod jer su sami napravili svoj vodovod! Sam mlin je vrlo interesantan, kamena kućica s dva žrvnja i prekrasnom okućnicom i vrlo pitkom vodom, u što sam se i sam uvjerio.

idila

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com


Nakon kave krenuli smo na uspon vatrogasnim putem. Ovaj relativno lagani makadam nam je zagorčala stvarno jaka bura koja je na mahove bez problema zaustavljala kretanje. Nakon uspona je krenuo prvo spust u Amižiće gdje smo okinuli jednu fotku na prvom oštrom zavoju s pogledom na splitsko zaleđe
Onna u prvom planu izvodi gluposti jer se krajnje desni lik trenutak prije skotrljao od kamere do nas po makiji pa smo umirali od smijeha.
Pohrani.com

Nakon toga popeli smo se istim putem s biciklima na leđima te se spustili u Privor, pa od tamo natrag u Žrnovnicu gdje su nas Timunovci pozvali na gradele i to je bio pun pogodak, najeli se taman, popili koju pivicu, nasmijali se s ludom ekipom, ma legende žive
Onna: crvenokosa s dubioznim pogledima u okolinu. Jaka na riječima, odustala od ponovnog uspona, samo nek se zna! haha!

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com

Bura se zaoštrila i postalo je dosta hladno, a jedan od Timunovaca (Vedran) dao mi je svoj šuškavac u kojem sam bio napet ko puška
Mitsuoka je napravio Marilyn Monroe pozu za potrebe fotkanja, a također je pokazivao kako jedu divokoze.

Ali zato kad je na stol došla hrana, nitko nije bio suzdržan i svi smo navalili, nešto predobro, pogotovo onako izgladnjeli i nakon popijene pive
Pohrani.com Pohrani.com

Mitsuoka nas je opet zabavljao svojim neprikosnovenim izrazima lica i pokretima, a i meso mu se malo objesilo
kobaja grande

Nakon toga lagano doma s opuštenim mišicama od pive, lagano bušim gumu na trn od centimetra pa se smijemo.


--Dan4--
Četvrti i zadnji dan započeo je utapanjem u čokolinu. Mitsuoka voli tvrđe pa je napravio žbuku, mort, inkarat dok sam ja mijenjao zračnice jer sam probušio dvije dan prije. Okruglica je isto tako pojela čokolino pa isprobavala treka, a nakon toga, dok smo tostirali sendviče namjestili smo se za fotkicu.

opet mi


Nakon finog doručka lagano smo krenuli put Kaštela pa započeli uspon na Putalj gdje sam skužio veliku rupu u laku na rami, negdje sam dan prije pošteno pokupio kamen.

Pohrani.com

Uspon do planinarskog doma je bio preko prilično strmog makadama po stvarno jakom suncu ali volje nam nije nedostajalo. Okruglica pozdravlja sve nazočne! Heil!

heil!

Pohrani.com Pohrani.com

Nakon PD krenuo je uski strmi uspon prema vrhu Kozjaka koji nismo odradili u cijeloj dužini jer je staza nakon određenih detalja postala nevoziva, pa nismo htjeli bezveze trošiti energiju. Izrazi lica sve govore
Pohrani.com Pohrani.com

Pogled: fenomenalan.

Pohrani.com

Samo za ekipu s bunkera, bez naginjanja kamere:
Pohrani.com

Jebeni pogledi, otoci na dlanu:
Pohrani.com

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com

Naravno, bez posljedica nitko ne bi niti rekao gdje smo bili. Ovako svaka ogrebotina ima drugu priču: kamen, makija ili grane niskog drveća.
Nakon što smo se opet spustili do PD, zasjeli smo na klupu i nazdravili pivkanima. Ispod nas se prostirala famozna Azbestoza. Čak se i na fotki može vidjeti koliki je kicker na njoj. Izgleda i fino ravno, a u stvarnosti potpuna suprotnost.

Pohrani.com Pohrani.com Pohrani.com

Gifovi:
destro-strmina
zvone strmina
destro-zvone
zvone switchback, kasnije će biti i na videu


Nakon ovih elemenata, spustili smo se prema naizgled jednostavnom singletracku do crkvice, ali taj singletrack je bio sve samo ne jednostavan, ogromne prirodne stepenice preko kotrljajućih stijena, gotovo nemoguć zadatak za treka, ali ja sam se nekako uspio koprcati, zanimljivo u svakom slučaju. Pred crkvicom smo još malo pivotirali Zvone i ja, a nakon toga smo se spustili ponovo prema Saloni preko super fluidnog singletracka, opasne azbestoze, prošli amfiteatar još jednom, kroz Portu Cezareu preko pet mostova (fotkica), pa nazad u Split.

Kako nam je dobro bilo već sam poželio ostati još par dana, ali obaveze tjeraju na povratak u Zagreb.


---


Dragi moji, evo report. Sigurno sam nešto izostavio, možda nešto previše nabacao, ali sve je tu. Neka me nadopune Okruglica i Mitsuoka ako treba jer sam od preko 500 fotki srezao na nekih 150, al opet da imate što vidjeti.

Stražnju novu performance NN gumu sam potrošio na preko pola u 4 dana (što će reći da na kamenjaru ne bih smio kočiti ko bedak u zavojima ), a pošteno sam krstio i bajk s 3 veće ogrebotine na vilici i oštećenju boje na rami.

--

Ovim putem bih se posebno htio zahvaliti Mitsuokinoj mami za gratis klopu u restoranu.
Naravno, hvala i njemu samom što me opet trpio i vodio nas svugdje.
Hvala Okruglici što nas je obojicu trpila, stalno fotkala i uvijek bila vesela i nasmijana iako je izbor staza bio ipak previše za jedan XC biciklić, ali to nju nije smetalo da stalno bude dio grupe.

Bravo za Mitsouku i level up kod switchbackova, a Okruglici bravo za skokove


Do sljedećeg puta lijep pozdrav svima uz jednu pozersku fotku!

uživancija
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 06:37   #31853
Okruglica
Ubijate mi flow ;)
 
Okruglica's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova

--Putovanje--
Lijepo sazeto Destro I ja zahvaljujem Mitsu i Destru na odlicnom drustvu i provodu. Ponovilo se jos puno puta Ekipa iz BK Timun je zakon
https://www.dropbox.com/s/7w7gkng6j8mhd9l/P1160685.JPG

Zadnje izmijenjeno od: Okruglica. 11.04.2013. u 07:17.
Okruglica je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 06:40   #31854
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Mitsuoka Pregled postova
9ka po blatu, lišću i kiši je definitivno najbolja vožnja koju sam imao dosad
To nije bilo ni B od blata Trebas sada vidjeti na sto sljeme lici
A destru bi uveo repp pointove za putopise
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 08:18   #31855
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Nije spomenuo 2 sokantna budenja u autu... bedak

Ludilo ispricano, gifovi vrh, ma sve

BTW uspio sam mu izgubit FSR chain protector po ovome terenu
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 08:39   #31856
dario12
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb-Remete
Postovi: 0
@Destro- svaka čast na reportu. Bome vam je dobro bilo!

p.s. NIght_Rider je dobio pravu konkurenciju oko izvještaja sa vožnje
dario12 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 08:47   #31857
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Bravo Destro sad si posramio i night_ridera s ovim izvjestajem
Odlican report, odlicna ekipa, odlicne fotke, uljepsao mi dan ovaj izvjestaj.

Koliko dodje vlak do dole (bic+vozac)?
Mitsuoka, lijepo si izrezbario koljena i potkoljenice - sve se vidi na slikama.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 08:52   #31858
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Ovo nisko raslinje je strava za potkoljenice, a eto ja odbijam shinove koristit, samo knee guard, a kolina unistim kad ga ne nosim i nicim izazvan padnem na asfaltu pri 2kmh
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 09:13   #31859
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Destro svaka čast na reportu!
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 09:25   #31860
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 5,033
Lijep trip, krajolik je wow!
Cuky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na