Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2008., 15:34   #1
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Logitech Mx Revolution - potrebna informacija

Pozdrav,

Gledam malo po nasim shopovima i interesantno mi je koliki je raspon cijene za ovog miša (od 550kn do 720kn). I stvarno mi nije jasno zašto je to tako....konkretno, interesira me je li riječ o nekom drugom modelu (ovaj skuplji), jer u nekim dućanima (vemil npr.) ovaj miš nosi sufiks oznaku '/931689-0914'

Zna netko u čemu je stvar?
MarioEf je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2008., 15:44   #2
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
mislim da ne.. sve ti je to isti mis, a razlika u cijeni je eto teret na dusu nasih trgovaca..Mis uvijek dolazi sa isto garancijo, mislim da je 36 mj, znaci kupi ga tamo gdje je najjeftinij..a u vemilu je to neka sifra..
srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2008., 15:50   #3
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
mislim da ne.. sve ti je to isti mis, a razlika u cijeni je eto teret na dusu nasih trgovaca..Mis uvijek dolazi sa isto garancijo, mislim da je 36 mj, znaci kupi ga tamo gdje je najjeftinij..a u vemilu je to neka sifra..
Nije samo vemil u pitanju...to me i zbunilo...npr. diskon24 je imao do prije dva dana OBA Mx revolutiona u ponudi (dakle sa tom istom iznakom i bez oznake). Ovaj bez oznake je bio 550kn, dok je ovaj drugi na 628kn...ono zbunj totalni...a i google kaže da ima rezultata kada se pretražuje pod tom šifrom (931689-0914)
MarioEf je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2008., 15:54   #4
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
e ne znam..nazovi tamo pa pitaj..koliko ja znam ima samo jedan model mx revolutiona..ali eto izgleda da imaju 2..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2008., 20:23   #5
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
e ne znam..nazovi tamo pa pitaj..koliko ja znam ima samo jedan model mx revolutiona..ali eto izgleda da imaju 2..

enivej, izgleda da je to neka Logitechova šifra koju neki imaju, neki ne...pomutnju mi je unijela diskontova (dvostruka) ponuda za isti proizvod...uglavnom, odo tražit najjeftiniji dućan
MarioEf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na