Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2008., 13:46   #31
Fug33
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: OS
Postovi: 412
Citiraj:
Autor Crimecop Pregled postova
Slušaj znaš kako se kaže o ukusima se ne raspravlja ,moj stav je da je GT i bez oštećenja superiorniji što se realnosti tiče i najbliži je trkaćoj simulaciji osobito ako s volanom igraš
live for speed jednostavno ima previse opcija sto se tice podesavanja auta naspram gran turisma

jedina igra koju sam igrao u kojoj mozes kontrolirati koliko ces litara goriva imati u spremniku

ili da vidis rad ovjesa tijekom utrke

GT je isto sto i colin mcrae (osim dirta)

auti se ponasaju relativno realno i imas dojam da igras arkadu koja naginje simulaciji

ali kad pokrenes richard burns rally uvidis da colin mcrae nije ni blizu simulacije

ista stvar sa gran turismom i live for speed
Fug33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2008., 15:29   #32
Tekla
Premium
Moj komp
 
Tekla's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: livno
Postovi: 1,065
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Ono je bila zajebancija, samo sto nisam stavio smajlić.
hahahhha jesi biser DDDDDD

sto se tice juiced2. igra je punooooooooooooooo bolja od prostreet.
@fug33 ---- sto se tice opcija u lfs oko setupa. ono je sasvim normalno. jer svaki pomak i najmanji utjece na auto. lfs ti se vozi u cijelom svijetu i organiziraju se velika natjecanja s vrijednim nagradama.
i on je daleko bolji od gt4 sto se toga tice. i dobro je sto ima onoliko opcija.
__________________
Tekla je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2008., 16:42   #33
Fug33
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: OS
Postovi: 412
Citiraj:
Autor Tekla Pregled postova
hahahhha jesi biser DDDDDD

sto se tice juiced2. igra je punooooooooooooooo bolja od prostreet.
@fug33 ---- sto se tice opcija u lfs oko setupa. ono je sasvim normalno. jer svaki pomak i najmanji utjece na auto. lfs ti se vozi u cijelom svijetu i organiziraju se velika natjecanja s vrijednim nagradama.
i on je daleko bolji od gt4 sto se toga tice. i dobro je sto ima onoliko opcija.
da znam, objasnjavao sam kako je LFS prava simulacija za razliku od gran turisma samo zbog cinjenice da mozes utjecati na svaki parametar auta
Fug33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2008., 19:46   #34
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Tekla Pregled postova
hahahhha jesi biser DDDDDD

sto se tice juiced2. igra je punooooooooooooooo bolja od prostreet.
@fug33 ---- sto se tice opcija u lfs oko setupa. ono je sasvim normalno. jer svaki pomak i najmanji utjece na auto. lfs ti se vozi u cijelom svijetu i organiziraju se velika natjecanja s vrijednim nagradama.
i on je daleko bolji od gt4 sto se toga tice. i dobro je sto ima onoliko opcija.
Punoooooooo bolja od PS?! PS nije uopće nešto ali je barem igriv i zabavan a Juiced2?? Issa ti to je takvo govno da je trajao punih 15sec na kompu..
Grafika je smeće, imaš dojam da auto ne dotiče podlogu dok voziš, ko neki lebdeći kamen, skretanje je ko na tračnicama, i BTW ja nisam mogao ni normalno igrat..dobijao sam 30FPS fixed ali je bio neki usrani lag ko da igram s pingom 900.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2008., 20:59   #35
Tekla
Premium
Moj komp
 
Tekla's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: livno
Postovi: 1,065
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Punoooooooo bolja od PS?! PS nije uopće nešto ali je barem igriv i zabavan a Juiced2?? Issa ti to je takvo govno da je trajao punih 15sec na kompu..
Grafika je smeće, imaš dojam da auto ne dotiče podlogu dok voziš, ko neki lebdeći kamen, skretanje je ko na tračnicama, i BTW ja nisam mogao ni normalno igrat..dobijao sam 30FPS fixed ali je bio neki usrani lag ko da igram s pingom 900.

meni je ok grafika. sve na max i igra leti.
__________________
Tekla je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na