Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.01.2008., 01:28   #31
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa za voajerizam imas posebnih sajtova

hah dat cu ti ja :P

Crash009 je offline  
Staro 09.01.2008., 02:53   #32
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Ovo sam ja poslal frendovima kad sam prije par dana otisel s tog smeca, malo sam puko bio, hehehe:

"Ne samo da me hebe kolicina hebenih requestova(majke ti, ko da sam babica na placu koja prodaje jajca!), nego me i nerva da to zapravo netko i salje. Gadi mi se klikat gumbice, picleke, njumfeke ili kaj vec da bi nekom reko nekaj kaj ocu ili nedaj boze da se ne gnjavim pol sata kad ti neko posalje neki request za neku idiotariju poput "how sexy is my name!?" WTF!? E pa jadan nisam da moram trazit i to malo seksipila u imenu. I svi ti fakin wallovi! WTF!? Wall, super wall, sam cekam request za SexWall(il' slicno), IAmSoLameToGetABitchFromIskricaSoIAmHere, ThisIsJustAnotherWallHereNeverMindMe, itd...mislim, ce stavit i ChinaWall na fakin fejcbuk??? I kakvo je ovo ime uopce...facebook!? WTF!? Gay or what!? Hey dood, check it out here, it's a FACEBOOK! It's a book in ya face, yo, the book, the face, digg it? Nah... I ovaj fakin iritantni X Me...Koji ****c to uopce znaci!? X Me! O da, X-sat cu te grudom hebote, koje li maste! Al neee, cekaj, moram ti poslat na mejl poruku(koje se fala bogu da iskljucit,al recimo da ih nismo iskljucili) i pitat za dopustenje za masovno grudanje... Ma i jedva cekam da OPET analiziram ime sa Name Analyzerom(doh, so americanish) tak da mi digne ego. Uh, bas sam pastuh, zovem se ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVXY i sve sam naj-naj! LOL! I koji ****c je Christmas Music Tree??? I ovaj Got love...mah, kom se da...

Ugl., deco, ja odoh a vi uzivajte. :-D

Pozdrav!"

Ja sam takoder zbog cure bio, ona dosla zbog frendica a ja zbog nje, cak sam nasel i neku svoju ekipu. Nakon 2-3 tjedna nam dopizdilo i otisli smo oboje prije par dana, waste of time!
gamer je offline  
Staro 09.01.2008., 04:17   #33
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Ovo sam ja poslal frendovima kad sam prije par dana otisel s tog smeca, malo sam puko bio, hehehe:

"Ne samo da me hebe kolicina hebenih requestova(majke ti, ko da sam babica na placu koja prodaje jajca!), nego me i nerva da to zapravo netko i salje. Gadi mi se klikat gumbice, picleke, njumfeke ili kaj vec da bi nekom reko nekaj kaj ocu ili nedaj boze da se ne gnjavim pol sata kad ti neko posalje neki request za neku idiotariju poput "how sexy is my name!?" WTF!? E pa jadan nisam da moram trazit i to malo seksipila u imenu. I svi ti fakin wallovi! WTF!? Wall, super wall, sam cekam request za SexWall(il' slicno), IAmSoLameToGetABitchFromIskricaSoIAmHere, ThisIsJustAnotherWallHereNeverMindMe, itd...mislim, ce stavit i ChinaWall na fakin fejcbuk??? I kakvo je ovo ime uopce...facebook!? WTF!? Gay or what!? Hey dood, check it out here, it's a FACEBOOK! It's a book in ya face, yo, the book, the face, digg it? Nah... I ovaj fakin iritantni X Me...Koji ****c to uopce znaci!? X Me! O da, X-sat cu te grudom hebote, koje li maste! Al neee, cekaj, moram ti poslat na mejl poruku(koje se fala bogu da iskljucit,al recimo da ih nismo iskljucili) i pitat za dopustenje za masovno grudanje... Ma i jedva cekam da OPET analiziram ime sa Name Analyzerom(doh, so americanish) tak da mi digne ego. Uh, bas sam pastuh, zovem se ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVXY i sve sam naj-naj! LOL! I koji ****c je Christmas Music Tree??? I ovaj Got love...mah, kom se da...

Ugl., deco, ja odoh a vi uzivajte. :-D

Pozdrav!"

Ja sam takoder zbog cure bio, ona dosla zbog frendica a ja zbog nje, cak sam nasel i neku svoju ekipu. Nakon 2-3 tjedna nam dopizdilo i otisli smo oboje prije par dana, waste of time!
Post godine ! Sticky !

Nasmijo sam se do suza
Fleks je offline  
Staro 09.01.2008., 08:57   #34
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Me nema tu ništa, odma ''MA ŠTA SI OTVORILA, JADNA NE BILA'' i onda bum jednu preko face, pa ćeš vidit oće slijedeći put otvarat....

ma to majstore, pravi si
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline  
Staro 09.01.2008., 09:29   #35
bad::cat
zloČesta maČka
Moj komp
 
bad::cat's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: MuMu Land
Postovi: 126
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Nakon 2-3 tjedna nam dopizdilo i otisli smo oboje prije par dana, waste of time!
meni je dopizdilo nakon 3 dana
__________________
::: mjau :::

bad::cat je offline  
Staro 09.01.2008., 09:42   #36
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 982
oke zbog slika, i nekog osnovnog dopisivanja sa nekim tko mi nije blizu. Ovi zahtjevi se inace mogu blockat, tak da....

Pogotovo je zgodno za moju ekipu sa mora jer smo svi razbacani po hr, slo, bih pa se mozemo preko fejsa cut i ostavljat si poruke
junkieee je offline  
Staro 09.01.2008., 18:59   #37
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,221
Ja ne kužim što je tamo zanimljivo, mislim imam profil tamo i odem koji put al neznam što je zarazno u gledanju tuđih profila i ostavljanju poruka?
__________________
Dawar je offline  
Staro 09.01.2008., 23:34   #38
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Tko kaže da se moraju ostavljat poruke, ili ispunjavat oni neki upitnici. Ja to sve ignoriram. Jedino akseptam nekog novog frenda koji je mene našao pošto ja nikog ne tražim
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 10.01.2008., 00:49   #39
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ja to otvorio i ne kužim čemu to kao služi, rekli mi svačemu a u biti ničemu
Lud76 je offline  
Staro 10.01.2008., 01:05   #40
drupci15
je.ba.c na ba.te.ri.je
Moj komp
 
drupci15's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Jarun
Postovi: 304
a jos da otvorimo PC Ekspert grupu pa da vidimo ko to stalno od nas visi na fejsbuku

imam i ja acc tamo i naravno kao i vecini cura je bila autor
drupci15 je offline  
Staro 10.01.2008., 12:49   #41
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
koliko vam te cure imaju godina,15? ti siteovi su totalni teen-bullshit...
Thoroughbred B je offline  
Staro 10.01.2008., 12:59   #42
bude
Warcraft III TFT
 
bude's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 862
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Podpisujem i stavljam pecat !
lol, nije valjda da su te pustili nazad na forum

E da, da ne budem OT: Facebook sux
__________________
A64 Venice
Epox 9npa+ Ultra
Super Talent 2x512 MB
Saphire x700 pro
2x80 GB @ RAID0

bude je offline  
Staro 10.01.2008., 15:34   #43
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
jučer napravil profil da pregledam slike koje je frend stavio..
nisam ni zapisal pass ni ništa.. tak da se više ni ne kanim logirati..
T0mB1ll je offline  
Staro 10.01.2008., 19:06   #44
drupci15
je.ba.c na ba.te.ri.je
Moj komp
 
drupci15's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Jarun
Postovi: 304
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
koliko vam te cure imaju godina,15? ti siteovi su totalni teen-bullshit...

tvojih godina pa i starije
drupci15 je offline  
Staro 11.01.2008., 21:31   #45
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Mene je Lihto nagovarao da si napravim to, ali nisam htio
Pregay mi je imat Facebook... samo ime govori svoje
DoX_Chabar je offline  
Staro 11.01.2008., 21:53   #46
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Glupo
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline  
Staro 11.01.2008., 22:24   #47
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor drupci15 Pregled postova
tvojih godina pa i starije
jao majko mila,moja ima 24 pa se zgrozi na sam spomen msn-a ili icq-a,a bome i ja,konstantno me stavljaju nepoznati ljudi u listu i pitaju "kaj ima?",ono mislim,koji ku*ac...ovo s stavljanjem vlastitih fotki je stvarno jadno,boze...no dobro,njoj komp služi samo za posao (graf. dizajn),a meni za ovaj forum,email i posao...

znam jednog frenda koji je upoznao svoju curu preko icq-a,dopisivali se,našli i prohodali,ma presmješno

ja bi tim muškarčinama šta traže trebe preko interneta napravio sljedeće:

1.oduzeo komp
2.izbušio mu rupu u zidu
3.objasnio zašto sam mu izbušio rupu u zidu

pa nek dere!

evo jedan dobar link,cura od 18 godina spavala s 50 muškaraca većinom ih upoznala preko interneta

http://www.index.hr/xmag/clanak/18go...ca/370512.aspx

Gle,možda i ja otvorim profil

Evo vam jedan dobar "Facebook" =>

"upozorenje,samo za starije od 18"

klik klik
Thoroughbred B je offline  
Staro 11.01.2008., 22:55   #48
celduce
Premium
 
celduce's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Dimension 8
Postovi: 785
Sve vise gluposti aka facebook, Twitter itd. Nemrem vjerovat na cemu sve ljudi zaradjuju milijune. Uopce ne vidim svrhu toga ali u takvom vremenu valjda zivimo.

Ako nekog trebas imas mail, ICQ ili slicno te skype za cuti se sa ljudima koje ne vidis, zive u drugom mjestu itd.

Mislim koja je poanta davati svoj profil negdje, upladati osobne slike, pisati kak je danas pao snijeg, kako obozavas Michael Jacksona, te da si danas poslijepodne pojeo pokvarenu sarmu.
Ok, ako vech ides na smokva.com onda morash imati neki profil ali to je pak nesto drugacije prirode.
__________________
celduce je offline  
Staro 11.01.2008., 22:58   #49
drupci15
je.ba.c na ba.te.ri.je
Moj komp
 
drupci15's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Jarun
Postovi: 304
facebook posjetim mjesecno jednom dvaput i to striktno da vidim dal me pronašao netko od ljudi s kojima mi se zagubio i prestao ikakav kontakt i tako to....

a moje misljene za takve sajtove je to da je to raj za pedofile.......
drupci15 je offline  
Staro 12.01.2008., 08:58   #50
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova

znam jednog frenda koji je upoznao svoju curu preko icq-a,dopisivali se,našli i prohodali,ma presmješno

ja bi tim muškarčinama šta traže trebe preko interneta napravio sljedeće:

1.oduzeo komp
2.izbušio mu rupu u zidu
3.objasnio zašto sam mu izbušio rupu u zidu
vidis, bren i ja smo se upoznali preko interneta, tocnije preko ovog foruma i nasa veza je pocela preko icq i maila

jedna kolegica s posla je upoznla muza s kojim sad ceka dijete preko iskrice

moja najbolja frendica je upravo rodila sina s muzem kojeg je upozanla preko msna

sve nas treba pozatvarat jel da?
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline  
Staro 12.01.2008., 09:12   #51
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Vec vidim temu u sljedecem Bugu

Kako upoznati zivotnog partnera putem interneta.

Primjeri: Flare - Beren, Buljo - ladybug (dobro to je prek kebaba), a ona sirota cura Marija (bila tema) pobjegla glavom bez obzira. Vis kak se zahebala. Mogla ja naprimjer upoznati Crasha i skrasit se u Požegi

Al ovo je fora zapravo. Jednog dana Berenovo djete pita mamu kak su se upoznali, a mama na to: ''cek da izvadim ICQ history log''

Meni je ovo prekomično i nemogu si pomoč. Mislim svaka cast na hrabrosti i to, al ono... Di si naso zenu. Na nVidia podforumu .

NHF naravno i svaka cast na hrabrosti
Fleks je offline  
Staro 12.01.2008., 14:37   #52
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Vec vidim temu u sljedecem Bugu

Kako upoznati zivotnog partnera putem interneta.

Primjeri: Flare - Beren, Buljo - ladybug (dobro to je prek kebaba), a ona sirota cura Marija (bila tema) pobjegla glavom bez obzira. Vis kak se zahebala. Mogla ja naprimjer upoznati Crasha i skrasit se u Požegi

Al ovo je fora zapravo. Jednog dana Berenovo djete pita mamu kak su se upoznali, a mama na to: ''cek da izvadim ICQ history log''

Meni je ovo prekomično i nemogu si pomoč. Mislim svaka cast na hrabrosti i to, al ono... Di si naso zenu. Na nVidia podforumu .

NHF naravno i svaka cast na hrabrosti


flare drago mi je da su svi ti ljudi sretni u svom ljubavnom životu uključujući naravno tebe i tvog dragog,ali neznam,osobno nebi ulazio u dublja poznanstva s curama koje upoznam preko foruma.nastojim živjet realan život bez virtualnih poznanstva i druženja osim informativnih foruma i razmjene iskustva,znanja...to je jedan nivo na koji se nebi spuštao,ja to jednostavno tako doživljavam,život bez "virtualnog života" je dovoljno dugačak i širok da se upozna osoba svog života.ako ništa drugo,iskrenije je,prirodnije,zrelije...
uletio sam ja u vezu s jednom curom koju sam upoznao preko jednog foruma,bilo je to davno,imao sam 16 godina...ali to je bilo i u skladu s našim godinama...danas sam u dugoj i ozbiljnoj vezi s osobom s kojom sam bio prijatelj više od 1.5god.,dobro smo upoznali jedno drugog i to je sada gotova stvar...nismo se skrivali iza monitora,dopisivali i upoznavali,ljudi često nisu isti iza monitora i u stvarnosti.po tom pitanju sam možda malo grub jer takve ljude smatram nesposobnima,ali ne želim generalizirat i nemoj se osjećat prozvanom ali većina tih ljudi svoj komp doživljava više od svog života,ukoliko ga izvan 4 zida uopće i imaju...
Život piše i čudnije priče pa takav način upoznavanje danas i nije neki big deal,ali jednostavno imam takvo mišljenje o svemu tome...

Svaki treći brak se danas raspada,živo me zanima kakva bi statistika bila da se svi upoznavamo preko interneta...uletavamo u veze i brak.po meni,ljubav je takvim načinom "druženja" ljudi potpuno izgubila vjerodostojnost,jer ja da hoću,vjerovatno bi već sutra letio u Englesku ševit engleskinju koju sam upoznao preko facebooka,da sam joj pritom samo slao nekakve svoje slike,a ni polu-gole fotke nisu toliko strane

Ovo je jednostavno moje mišljenje...poštujem i cijenim tuđe,ali nadam se da većina razmišlja poput mene.
Thoroughbred B je offline  
Staro 12.01.2008., 15:45   #53
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Di si naso zenu. Na nVidia podforumu .
Provala godine
DoX_Chabar je offline  
Staro 12.01.2008., 17:30   #54
celduce
Premium
 
celduce's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Dimension 8
Postovi: 785
Pazite ovo, citat iz vecernjeg lista, (ako nije dozvoljeno, moderi obrisite)

"Kao i većina tinjedžerki, Cheryl Tunney voli dječake, voli razgovarati s prijateljicama na internetu i izlaziti van, no ova 18-godišnjakinja ima prilično neobičan hobi.

Nakon što je sa 16 godina izgubila nevinost, u dvije godine je imala seksualne odnose s čak 50 različitih muškaraca koje je upoznala na internetu. Djevojka je također otkrila da se većini tih muškaraca ne sjeća niti imena."


Isn't That Cute?
__________________
celduce je offline  
Staro 13.01.2008., 03:50   #55
von Schultz
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 494
Regao sam se kao profesionalna organizacija... sve ok prođe... i onda me traži objavljivanje akaunta, gdje moram navesti svoje ime... mislim, koja je svrha toga... želim imati akaunt kao neki bend, a ne želim predstavljati sebe...

koja hrpa sranja... ***eš to... myspace ownz...
von Schultz je offline  
Staro 13.01.2008., 04:46   #56
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Facebook i myspace... to su za mene sve glupi ameri. Kako mrzim amere i te stranice ne podnosim. Ne vidim smisao tih gluposti...

A ovo o upoznavanju preko neta...
Thoroughbred B - koja li je tebe, sta si ju upoznao na netu, toliko zahebala?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 13.01.2008., 05:32   #57
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Facebook i myspace... to su za mene sve glupi ameri. Kako mrzim amere i te stranice ne podnosim. Ne vidim smisao tih gluposti...

A ovo o upoznavanju preko neta...
Thoroughbred B - koja li je tebe, sta si ju upoznao na netu, toliko zahebala?
otkad ti imas smisla za humor
Thoroughbred B je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na